• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
maci nepokusaj :grinning: to ako naschval :angry:
11. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake mate pocasie?tu je zase slniecko ale uz teploty su neni take vysoke..vedla v meste je fiera san martino boli sme rano pozret ze budu aj zvierata no boli kone somary a sliepky :unamused: cakala som nejake lepsie ako psikov a tak
11. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty nemas rada kone? My ideme dnes tiez pozriet do vedlajsieho mestecka, maju tam slavnost, tak snad i nejake kolotoce budu :sweat_smile:
Tu je typicky jesenny den, zamracene, 14 stupnov. No hlavne, ze neprsi. Cely tyzden hlasia bez slniecka,az v nedelu lepsie, ale teploty nic moc.
11. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes sa to tu moc nepohlo... :frowning2:
zajtra konecne sa pojde domov :grinning: ale aspon nieco tu bolo dobre ze sa hrali z malym a nemusela som varit :grinning:
neviem ci stihnem napisat etse odtialto alebo az vecer z domu :slight_smile:
11. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Jaji, stastnu cestu domov.
Tu leje, takze sedime doma :unamused: Chcem naucit maleho spat iba raz denne, tak to bude vesele :sunglasses:
12. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, aj tu je hrozne, uprsane pocasie, no fuj....
A moja bambulka mala este ktomu crevnu virozu, tak sedime doma aj tak.

Jaji tak stastnu cestu, teda sa dnes vraciate od svokrovcov domou?

Babulky aj u vas pol Sankt Martin sprievod (slov.lampionovy sprievod) vcera? My sme s malou boli, tak na chvilku, Dr. nam dovolila, ze ked to je vonku ze mozme na chvilu, tak bola mala vytesena.

Inac, maci sa tusim pytala ze ako s pracou, no mne uz skoncila sezona a teraz nerobim, ale crta sa mi nieco od zaciatku januara, na 3 hodiny, tak budem mat mozno stastie. Ale cez leto som vsetko odkladala, tak nejak by sme vyzili, aj keby som nenasla nic vhodne.
12. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babulky a vy kde ste vsetky?

vari spite, ze sa nehanbite :grinning: , no ani vcera nikoho, no teda..
13. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Danka tu je take pocasie iba na spanie. Prsi a prsi :unamused:
A co mala, ako zvlada virozu?
Jaji uz ste doma?
13. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci, aj tu prsi teda riadne...
No uz nam je lepsie, boli sme u dr., tak mame aj dake prasky, tak uz je lepsie. Dnes poobede si ju vraj pride zobrat tatik, no tak sa uz cela klepem ako to dopadne, mala uz bali kufor :grinning: , ale bude ju mat len do vecera.
13. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka a ako to zvladas, ked chodi k tatikovi? A on zije s nou?
13. lis 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie on si vzal do prenajmu byt sam, ale uz mi tu dobre duse, povedali, ze tam ona casto u neho byva, ona totiz je moja suseda, ma byt vo vedlajsom dome....a on si vzal byt asi 8 km odtialto.

No mala zatial nebola u neho, dnes to je 1x, lebo tu bol ju vcera navstivit a sa pytal, ci by mohla ist poobede k nemu, ze ju vecer privezie spat, tak uvidime a cez vikend ide k nemu v sobotu a v nedelu ju privezie spat. Na to ma narok, mat ju kazdy druhy vikend u neho doma. No neviem, budem si musiet na to zvyknut, je to raz jej otec a ja jej ho nemienim brat...Nechcem sa snim hadat o malu...Ked ju chce mat pri sebe prosim.
13. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vies pytam sa Ta preto, lebo moj partner je tiez rozvedeny,ale uz 9 rokov a ex mu stale robi problemy s malou a samozrejme s nou nesmie byt ja. Pritom ja som ho poznala pred 4 rokmi, takze na mna nemoze byt zla.
To je dobre, ze si tak silna a nebranis ocinovi styk s dcerou (i ked by si ho teraz asi najradsej zabila :sunglasses: ), ale ono to fakt odnesie iba to dieta. Dcera mojho priatela mi v osmich rokoch povedala, ze zeny sa maju velmi zle na svete, chlapi si len uzivaju..... Toto vypadne z tak maleho dievcatka :frowning2:
13. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem maci spominala si to tu uz raz...
No poviem ti ani mne nebude povoli, ked bude u neho mala a bude tam s nimi aj jeho nova priatelka, ale zase na druhej strane, ked budem mat ja noveho priatela, ako by som to zariadila aby mala nebola aj s nim, to sa asi celkom nebude dat....Ja som mojmu povedala, ze si neprajem aby aspon zo zaciatku teda s respektu k malej, ked si ju bude brat aby ona nebola prave u neho, no myslim ze neskor, uz tomu asi nezabranim....A potom ako vravim, mozno aj ja si niekoho najdem a ked budeme chciet ist napr, v nedelu dakde spolu, budem musiet malu vziat so sebou, ale s tym sa musi opatrne, take male detske dusicky moze zranit vselico...
13. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...posielam vam krasny pozdrav z Bratislavy..je tu skaredo ma aj snezit :confounded: ...
13. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Danka, drzim Ti palceky aby si niekoho, naozaj dobreho, nasla. Si pekna, mlada zena a bola by skoda zostat sama a upnut si iba na dieta. :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem od januara como-appiano gentile..je tu niekto z okolia??? :slight_smile:
13. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Maci..je to tvoje forum tak dufam, ze nevadi ze som tu??? neviem ake su tu pravidla..
13. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci to teda nemam v umysle, ako ze upinat sa len na malu a zostat sama :wink: a mozno uz aj niekoho mam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ahoj dadaba ja ani len netusim kde to moze byt, co je tam take vacsie?
13. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...milano-como pri svajciarsku..
13. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kde zijes???
13. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dadaba, nieje to moje forum, len som zacala novu diskuziu :slight_smile: Vitaj medzi nami.
Tak to vobec neviem ci je niekto z toho okolia. Myslim, ze ani nie.
My byvame v Padove,30 km od Benatok. Zkus sa tiez pozriet na web azylu, mozno tam niekto je odtial.
Vydavas sa sem, alebo ides pracovat?
13. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj como, ved to nie je tam, ako si kupil Georg Clooney vilu? Ale ty nie si jeho priatelka, ci? :wink:
13. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To si robis srandu, Danka. Clooney si tam kupil vilu???? :sunglasses: Dadaba ty nas pozves na navstevu, vsak???? :grinning:
Clooney je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
13. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky..
tak sme konecne doma :slight_smile: akurat to pocasie nam chyba tu leje a leje uz sme zapali aj riscaldamento..
zajtra uz ide muz do prace ale len na vykend..pritom ho noha boli...
13. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jaji, uz som sa zacinala bat.... No tu je tiez hnusne, ale my uz topime dlhsiu dobu :unamused: A co ma s nohou?
13. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci iba ty si tu

neviem co mu je ma trosku napuchnutu dole vpredu kost...
13. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj jaji, tak uz ste doma a ako ste boli autom?
13. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny vecer .. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...

dani my vzdy ideme autom :wink: a to tak napratany az az..kiko podostaval plno darcekov :sweat_smile: a ty ako uzivas si malinkej?urcite ty moc chybala...

baby mi tu mame zase hnusne pocasie :frowning2:

mame aj serblik..tak sem tam ho posadim ale nic..akurat ked sa pokaka ukaze na plienku a povie a.a.a. :grinning:
14. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji, bud rada, ze vie aspon, ze urobil a.a.a. Nas to vobec neregistruje :unamused: Ale na serbliku sedime kazde rano.
Tu je skaredo, ale aspon neprsi.
14. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek