• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahoj maci...
tak nam tu prsi :angry: vecer ide muz do prace som zvedava ako udrzim kika doma :angry:

vhodila som aj nejake foto vcera :wink:
14. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby no kde ste vsetky?
maly spi,muz v praci ...telke nic tak sa tu motam :wink:
14. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim si pisem sama :frowning2:
15. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kocky. Tak my sme boli cely den vonku, bolo naaaaaaadherne.
Jaji, Ty uz si na tom ako ja, tiez si tu niekedy pisem uplne sama :wink:
15. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci no konecne sa niekdo ozval :grinning:
15. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky,
no mam nervy.......Tak mala bola dnes u tatika, mala zostat aj cez noc, ale tatik si zase nieco vymyslel, tak sme sa dohodli ze do 18. A o 16.00 mi vola vraj mala je daka cudna place, ze ju privezie... No a mame zase 39 C horucky, mala vravela ze boli na ihrisku bez ciapky :angry: , no ja neviem, bolo sice pekne ale fukal vietor, moze to mat aj s tym daco spolocne...ale radsej som mu nic nevravela, len som riadne napalena a to mala ist v pondelok 1x do skolky...
15. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani no teda takto vy ...a myslis ze by sa tak rychlo nachladla?aj ked bola bez ciapky?
mne maly dnes vecer trucoval no hroza tak som ho vzala k susedke nech sa pohra z jej malym..ako sme dosli domou zase..tak som ho dala u zo 20.30 spat a to ste mali pocut ten rev..ale nakoniec sa utisil a zaspal..dufam,ze aj na neho nieco nelezie :unamused:
15. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
dani ako mala este stale ma horucky?dufam,ze sa vylieci a zajtra pojde pekne do skolky :wink:

maci vy co mate dnes naplane?

vcera som bola u susedky a oznamila mi spravu ze je zase tehotna :unamused: je z toho dost nestastna nakolko ona vobec druhe nechcela..ale co uz ked sa podarilo :confused: a termin ma na kikove narodky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Dani, dufam, ze mala je v poriadku a ze horucka uz neni.
Jaji, dnes je zase nadherne, tak pojdem niekam s malym von. Som ale nejaka otapena, nemam ziadnu stavu :confounded:
Tak ked nechcela susedka druhe, preco nebrala antikoncepciu? A preco nechce druhe?
16. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
no my zial horucku mame, takze skolka sa urcite nekona, mala je bleda, neviem co zase na nu lezie, do skolky ju dat nemozem v ziadnom pripade...
No a si predstavte ze by som pracovala, uz by som mala padaka :confounded:
Tu je krasne slnecno, ale mi nikam nemozeme, varim obed pa.
16. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maly zaspal, takze von sa pojde az poobede. Tiez varim obedik.
Tak to mi je luto, Danka. No ale esteze si teraz doma. To by bol naozaj problem :unamused:
16. lis 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz sme s malou po obede, aj tatik sa tu pred obedom zastavil, fiha..... :unamused:

tu je krasne, skoda ze mala je chora, tak nic aspon si pocitam knizku, co som si doma kupila, len mi je luto sediet doma ked je vonku tak krasne, no co sa da robit...
16. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme boli na prechadzke zo susedkou :wink: a kiko pekne sedel v kocari co sa malokedy stava..trosku strajkoval ale dalo sa to zvladnut..

maci no nebrala nic..a uz dufam aj ze by som mala cim skor ist k gyn..aby mi predpisala nieco ..lebo tiez sa bojim..ty beries nieco?

dani skoda ze mala je este choda a tatik sa asi bal ked dosiel pozriet :sweat_smile: :confused:
16. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten urcite, on inac chodi skoro kazdy den, odkedy tu je mala, aj ked len na chvilku ale pride...
16. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani aspon nieco... :unamused:
16. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved hej, ale jaji, bola chora, vravela som mu, ze ma dietu, moze jest banany, jablcka...a on pride a strci jej do ruky cokoladu, vravim, bol by si lepsie urobil keby si jej jablcko priniesol...na druhy den to iste, zase cokolada...nechapem ho...mala horucky, ani len necekol ze keby daco, mozem mu zavolat...

Taky divny je, ako nepritomny, mozno uz aj lutuje, ale co uz je neskoro...
16. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani neviem ako sa on citi mozno fakt mu je to luto tak jej kupi cokoladu aby sa potesila ved urcite sa potesi viac z nej ako z jablcka :wink:
16. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, je tu niekto?
Maly uz spinka, Marek este v praci.
Jaji ja nic neberiem, pouzivama pansku ochranu :sweat_smile: Ale aj keby som bola tehotna, nam by to nevadilo. Doktorka mi povedala, ze tak do 42 v pohode, potom uz nedoporucuje.
Dani, lutovat moze ale uz to doslo velmi daleko.....
16. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
malá len teraz zaspala..ako sa máte?

dani som rada že leonka je už pri tebe a prajeme skoré vyzdravenie
jaja ako bolo u svokrovcov? :confused:
maci a vy sa ako máte?
16. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

mame muzika doma...vcer sme sa vybrali do centra no to vam bolo :frowning2: maly tak neposluchal....ani za ruku nehccel ist iba sam..a ako nahle som ho vzala tak sa zacal hadzat o zem :confused: zacina nejak rozky vytrcat :sweat_smile:
17. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaalf:to je období vzdoru,neboj to přejde,taky tohle máme už naštěstí za sebou.
17. lis 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marselina no to dufam,ze ho to prejde..lebo uz aj kocar nehavame doma lebo v nom nechce sedet :angry:
17. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Jaji, to je moja nocna mora, hadzanie sa o zem. Uz sa na to tesim. A ako si sa zachovala?
17. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko maci,
no toto nas nastastie obislo... to som rada, no mne mala uz spi, zase je chora a zase nic so skolky, ma v ustach afty a daka je vysypana...ale Dr., vraj to nic, to prejde... :confounded:
17. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka, tak to mate doma zase veselo :cry: Ja som v zivote nemala aft, ale musi to byt neprijemne.

Marek zobral maleho vona ja idem upratovat. Tak zatial babenky. pekny dnik.
Neviete co je s Ivet????
18. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci tak neni to az take hrozne ale pre mna dost :grinning: ked zacne trucovat...tak mu dam vzdy po zadku ale on sa tomu smeje...
rano sme boli vonku ...a dokym jedol piskoty tak sedel v kocari ako nahle uz nechcel tak uz chcel ist dole :angry: takze ho neham nech si pobeha ale to bolo chodil ako sa mu chcelo...tak som sa nahnevala chytila ho a adala do kocara tosku plakal ale nastastie sa ukludnil..

poobede idem ku kadernicke tak muzik bude z malym..uz sa moc tesi :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase som tu sama :frowning2:
u kadernicky bolo jedno dievca skusalo uces na svadbu..nevesta...typnite si odkial bola :grinning: :grinning: :grinning: zo slovenska z oravy..tak sme trosku pokecali..vydava sa 6 .decembra za albanca...ale moc sme nestihli pokecat skoda...chcela som jej dat aj cislo ze ak by mala cas ze by sme vybehli na kafe :wink: spominala,ze nikoho nepozna :frowning2:
18. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, no to je skoda, ze si od nej nevzala kontakt. Chuda, viem ako sa citi :frowning2: A na Orava mam cele svoje pribuzenstvo :slight_smile:
A mas novu hlavu? Ako si spokojna s tal. kadernickou? Su naozaj tak dobre?
Maly mi teraz zaspal, akosi nam nefunguje to spanie raz za den :unamused:
Tu je dnes naaadherne ale zima. V noci aj mrzlo. Fuj. Jedine co mi tu nechyba je asi zima, tak dufam, ze nepride aj sem :sunglasses:
19. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko skalnicky.ja pracujem,tak som tu pomenej,ale snad na mna nezabudnete :wink: jaja moja mala je taka ista v kociku ani za svet,len by chodila kade-tade,ale sama za ruku vodit to nie.zle teraz spava ,prechladla.ja nemam nic noveho...pracujem
19. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lulka. Dufam, ze Ta praca tesi. Mne dost chyba :unamused: Aspon tak na 2-4 hodinky by som nieco brala.
No my sme sa pustili do hladania noveho bytecku ci domceku. Ja len dufam, ze najdeme nieco s malou zahradkou.
19. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek