• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Tak zase som tu sama :dizzy_face: Teraz sme sa vratili z prechadzky a musim povedat, ze mi pekne zmrzol nos :sweat_smile: Ale aspon je slniecko. Maly mi zaspal v kociku, tak som ho prehodila do postielky a spinka ako anjelik.
A kde ste vsetky?
19. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...
lulka ty pracujes no super :wink:
19. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci si tu?
malinky takto zaspinka v kocari ani sa nezobudil ked si ho dala do postielky?tak vam to nevislo s tym spankom...my uz spime len raz
19. lis 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji.
On normalne zaspi v kociku, alebo v aute, troska sa zobudi ked ho prendavame ale hned zaspi.
No my to s tym spankom skusame asi pat dni. Vzdy spal iba raz, ale velmi malo, tak 1,5. Takze bol potom vzdy unaveny. Dnes mi odpadol hned o 9.30, takze som vedela, ze pojde spat aj poobede. Ono by bolo super, keby spal iba raz a to tak tri hodinky. Ale nejak mu to nejde. To nic, hlavne, ze bude vyspinkany.
Vcera sme malemu kupili elektr. motorku.
19. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak motorku :confused: ja som sa nastastie jej vyhla :sweat_smile: babka chcela kupit ale nakolko nemam miesto tak neviem kam s nou...aj ked nehala peniaze aby som mu ju kupila na vianoce..odfot :wink:
19. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odfotim, lebo urcite mu ju dame uz teraz, lebo sa nam nechce vlacit k nam. A myslim si, ze chlapec z toho este nema rozum.
My sme mu kupili taku, ze rychlost si pusta v rucke, tak ako na pravej motorke, nie pedalom. Tak uvidime ako bude zvladat. A nebola ani draha, takze ked sa mu to zunuje tak nas to tak nebude mrziet :sunglasses:
20. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci tak maly bude mat radost :slight_smile: len ci neni skoro pre neho...mne sa to zdalo ..
20. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je od 2 rokov a nas maly tak vyzera :wink: On vie nastartovat skutra, takze detsku motorku, ktora ide 5km/hod, to nebude problem. Skor sa bojim, ze ho to bude nudit.
20. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco by ho nudilo?ked sa mu pacia velke motorky.. :wink:
20. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No lebo to je velmi pomale. Ale snad ho to chvilku chytne a na buduci rok bude nieco ine.
20. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u zis ju odfotila?kolko stala?my sm evideli stali okolo 120-200eur
20. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisem jak tatar
vcera sme si pisali s ivetkou na skype..maju sa dobre..beuska vcera mala narodeniny 2 rocky :dizzy_face: a zase ide na vianoce domou :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu sa ide kupat som zvedava ako ten kurz nam pojde kamoskin maly uz plava po bazeny..len ci to zvladneme mi hlavne to sprchovanie a obliekanie potom :unamused:
20. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci vy ste sa boli uz kupat z malym v bazeny?
20. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tiez by som rada s malym chodila do takeho kurzu. Maly miluje vodu a ked sme boli naposledy sa kupat tak tam bola pani co uci plavat male deti a vravela, ze aby sme kupili uz iba rukavky, ze bude vediet plavat bez problemov.
Este nemame motorku slozenu, ale hned ako bude, vyfotim. No maju rozne ceny, ale myslim, ze zbytocne vyhodzovat tolko penazi. My sme kupili v Auschane za 70 eur, bola zlacnena z 80 eur. Marek sa na to pozeral a vravel, ze vyzera dobre urobena. Tak snad nieco vydrzi.
A preco Ivet uz nechodi sem?
20. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tu sa to konecne hybe, caute zienky, este som vas necitala, tak neviem o com tocite...
20. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem preco sa neozve ale povedala som jej nech sa ozve :wink:

aj tam ty daju rukavky a ten susedkin maly uz plava ..teda pomocou rukavnikou
20. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji ja som chodila s malou plavat od 3 mesiacov. Teraz ale uz nechodime na kurz, uz len individualne, ked mame cas. No ale zeby bola daky plavec sa neda povedat, cape okolo seba rukami aj nohami, ale od plavania to ma teda daleko... :grinning:
20. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, ja ked som bola na sk, sused ma take terenne auticko, a tam sa pridava plyn pedalom, mala s toho bola hotova, stale len chcela na tom chodit, a aj jej to celkom islo...bolo to podarene, ale ja nie som prave fanusik takych hraciek, takze aj keby bola chlapec mala by smolu :wink:
20. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dani
ale pomaly sa dopracuje k plavaniu :grinning:
20. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved to hej, ale na kurze sme ich vtedy zacali ponarat a ja som videla, ze moja mala zacala s toho chytat paniku, tak som potom aj na kurz prestala chodit...
Teraz chodime ked mame cas, len tak...Ale rukavniky jej tiez davam, predtym sa pokusala aj bez nich, ale ja mam teraz strach, predsa len uz je vacsia nevies co ju napadne a su tam aj hlboke bazeny, takze rukaviky to istia
20. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sme videli my motorky tak to bolo vsetko od 3 rokov...a neviem ci by mi tam maly dokazal sedet ked este aj z maleho bicykla pada..

dani ako sa ma leonka?
20. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak uvidim ako sa bude nam pacit..susedka je spokojna ale kazde dieta je ine..aj ked sa mu voda paci..
20. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka, vies keby si mala partnera motorkara a ty sama jazdila na moto, tak by si aj chlapcovi kupila :grinning:
Na buduce ked sa pojdeme skusim dat iba rukavky. Uvidime.
20. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ste nasli nejaky domcek?alebo apartman?
20. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj maci, ja mam respekt pred moto, ja by som s nikym na moto nesadla a toboz nie sama :unamused: , mne sa zdaju motorky nebezpecne...
Ale nie len preto, mne proste take hracky nevonaju, ja som v niektorach veciach svojska, ale ani barbie, barbie domceky.. a to je este mnoho inych...ale jasne komu sa to paci a chce to svojmu dietatu kupit, prosim :wink:
20. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a teraz si doma?nepracujes?
20. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mame asi tak 10 ponuk na bifamiliare, ale este mame cas aby sme si vybrali, dufam, ze este nieco niekto ponukne.
Dani, to je samozrejme, ze kazdy mame urcite zabrany. Najhorsie potom iba to, ked sa mala dostane do skupinky deti ktore miluju barbie :wink:
20. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej doma, mala som len sezonnu pracu, ale mozno sa mi nieco crta od januara...uvidim.
Ale aj tak fajn ze som doma, musime si este zvyknut s malou ze sme same, vela veci zariadit, aj do skolky ako pojde, necham ju len doobeda zatial tie prve tyzdne...a keby som pracovala to by som nemohla...
20. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a to ste si dali nejak cez agenziu?vam tusim aj ikea pomaha z podnajmom,nie?kolko vam daju?lebo tu napriklad su najmy hrozne drahe pod 600eur nenajdes nic

dani tak nech ty ta praca vide a co by to bolo ?nieco do obchodu?
20. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek