• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
nie je to bar v industry zone, a potrebuje babu co by im cez obedy na 3 hodiny chodila vypomahat, od pon-pia, to by bol idealy stav. Lebo tam k nim chodia robotnici na obedy, keby mi to vyslo bolo by fajn, no len jasne ze aj plat zodpoveda tym 3 hodinam...ale co som cez leto pracovala som si usetrila, tak by sa dalo...
20. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, to vies, ze nam bude prispievat Ikea, inak by sme to uz tu asi ukoncili. Aj tam su take najmy, ked chces taky bifamiliari alebo villa a schiera, tak nikto pod 800 nejde.
20. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon nieco ..aj to bude dobre a urcite to vyhovuje aj pre malu ze cez vykend budes doma... :wink:
20. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si viem predstavit tie ceny...ale urcite sa vam to oplaty ked ste tu :wink: doma poberas nieco na maleho?
20. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na rodinne pridavky nemam narok, ale mam narok na rodicovske prispevky o ktore uz mam zaziadane rok,ale taliani stale neposlali potvrdenie, ze tu nic nepoberame.
20. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekne takze nic nepoberas..ale ako nahle dostanes tak ty nahradia vsetko?
20. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano, daju mi to zpatne. Ale kedy sa taliani rozhupaju, to je vo hviezdach :angry:
20. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dnes sa tu nik neukazal?

my sme boli rano kupit kikovy boty..kupila som geox som zvedava ci sa mu budu potit nohy :grinning:
a poobede sme sli s kamosku na teplu cokoladku mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra ide muz do prace a mi o 11 na plavaren len sa bojim aby mi kiko nezaspal ked sa budeme vraciat :pensive:
21. lis 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
mam dotaz: jsou v italii pridavky na deti? jestli jo kolik?
21. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katynaa pridavky su okolo 100eur na mesiac :frowning2:
21. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

mame slniecko :sunglasses: ale aj tak je dost chladno a silny vietor :unamused:
22. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji a ktore botky ste kupili? Nejake na zimu? Lebo aj my potrebujeme, mame iba take prechodne.
Tak tu je dnes hnusne a pekna zima a to ma Marek cely vikend volno. To je ako naschval. :angry:
22. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zienky, maly ma hrozne sopliky, ale najhorsie je, ze ma v sebe hleny a ja neviem ako mu pomoct. Velmi zle sa mu dycha. Co vy davate svojim ratolestiam?
22. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

jaji vy máte slniečko? :confused: to zááááávidím, tu je hrozné počasie :angry: a zimisko vetrisko :confounded: ale malá je aj tak chorá už niekoľko dní ťaháme s kašľom a teplotou :confounded: dr. povedala že je to z počasia ako sa ochladilo..

vv už máte kupené topánočky na zimu? :confused: nás to ešte len čaká, len som zvedavá kedy.. malá musí byť zdravá a maťko ide zajtra na slovensko tak budeme samé, ujo chodí do práce tak do mesta autobusom sama s ňou nepôjdem :confounded:
22. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci velmi dobra je nasadka na vysavac ten vsetky sopliky vytiahne..je to fakt super vec..ja viem znie to strasne ale je to super vec...
22. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

marti no konecne ze sa aj ozves.. :slight_smile:
tusim ste vsetci chory :frowning2:

my sme boli na plavarni...bolo tam s nami asi 5 deticiek co uz chodia davnejsie len my novy :wink: kiko sa bal na zaciatku a plackal trosku ,ale myslim si ze to jej z tej vody bola dost studena..nakolko sme boli najprv vo vacsiom bazeniku a potom sme sli do maleho kde bolo teplucko..tak sa mu uz pacilo lebo tam bolo plno hraciek a lopt :sweat_smile:

maci na sopliky ja mam ako pise e.vacka odsavacku ale nie tu na vysavac..taku inu...z jednej strany taham ja ..
22. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
boty vlozim do albumu...
22. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
e.vacka ja viem o jaku odsavacku ide, ale tu ju asi nekupim. Mame taku ako ma Jaja, ale aj s tym mame velky problem, pretoze maly u toho reve ako keby sme ho drali z koze.... Lenze on uz ma tie hlienky v krku a to odsavackou nedostanem von... :frowning2:
22. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, topanocky krasne, ale to nie su uplne zimusske, ze? Myslim tym take na slovensku zimu nie taliansku :grinning:
22. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci..no neni su uplne zimne ale na tu nasu zimu stacia :wink: aspon tak my tvrdila ta predavacka..mne sa pacili aj cizmicky ale muz ze co vymyslam.. :frowning2:
22. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
jaja tak na plavárni bolo dobre? :slight_smile: to máte nejaký kurz s detičkami alebo to bolo len "náhodné" stretnutie? :confused:

maci a nepoužívate spray do nošteka? my máme od nivea :confused: je to čistiaci nosný sprej, používame ho od malička
22. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je ako kurz pre deticky,len tento uz konci na buducu sobotu.ale sa bude pokracovat.tak skusime este ist v sobotu a ked sa bude pacit tak sa prihlasime mozno sa tam nieco nauci :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinka pouzivame tiez ten od Nivea, ale to mu vycisti iby nostek. A tie potvory v krku zostavaju :confounded:
Teraz zaspal, ale zle sa mu dycha. Martinka a Vam kto robi take nadherne fotky? Myslim tie ked si ty a mala.

Jaji, urcite ho prihlas do plavania, myslim, ze je to super vec. Keby som mala s kym chodit tak tiez maleho zapisem do takeho kurzu.
My potrebujeme boticky na taku riadnu zimu, lebo uz teraz je na slovensku sneh, a na vianoce bude urcite i zima. Take prechodne na tal. zimu mame. Tak v pondelok pokukam.
22. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji a máte to blízko? :slight_smile: to je super tu o takom niečom neviem vôbec nič.. :confounded: chodili sme len do bazéna v hoteli

maci a neboli ste u dr? možno by vám dala nejaké kvapky do nošteka čo uvoľnia aj tie cesty do hrdielka :confused: a foto čo mám v pase nám urobil kamarát, keď sme boli cez leto na menšej dovolenke
aj my ideme v pondelok kupovať čižmičky, nám by sa už zišli, je príšerná zima :confounded: tak s nami pôjde ujo lebo si zmyslel že mi chce čosi kúpiť..
22. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kocky.
Martinka Ty mas super ujka :wink:
Tak tu nejake kurzy plavania su, alebo by sme museli samozrejme dochadzat do nejakeho kupelneho mestecko. Tu ich je v okoli dost. Len ked neviem taliansky tak si mozem tak leda fukat do .......
Tu je dnes kraaaaasne ale zima.
23. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

maci ani ja by som sama nesla este ze susedka chodi a ma prehovorila..teda ona sa ma pytala uz skor ked ten kurz zacal..len je problem,ze musim chodit s nou na naute..robi my sofera :grinning: :grinning: nakolko moj muz cez vykend stale pracuje..inac tam mali vsetky deticky oteckou len mi nie :frowning2: oni robia tak ze sa osprchuju spolu z detmi potom dieta obleciu a daju muzovy a oni si potom osusia vlasy a tak sa oblecu...
23. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, nic si z toho nerob. My by sme na kurz tiez chodili bez tatinka, ved je tiez stale v praci.
My sme chceli ist do termalov, ale ked je maly chory..... Vo stvrtok by sme chceli ist pozriet nejake apartmany do Gorizie a okoli.
23. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, maci to áno, musím si ho vychváliť :dizzy_face: a čo sa týka kurzov, tak ich ani neviem pohľadať :sweat_smile: maci ani ja neviem taliansky, nič si z toho nerob a jaji z toho že si tam bola sama už vôbec. veď vlastne ja som s malou sama.. no stále..
23. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak som sa tu po dlhom case znovu objavila.Mala berie antibiotika uz tyzden kvoli hrdielku a uchu co ho nemala preliecene mesiac a dokt......to prejde same....no a nepreslo a plus jej zacal dnes kasel a to nechapem ved by nemala ochoriet ked berie ant.Dnes sme boli u svokrovcom na obede a dobre ma napalili.Denisko ze ide na zachod a svokor ze ide s nim,ja som zatial isla prebalit Rebeccu a ked sa vraciam vidim ho v kupelni sameho svokor za stolom v kuchyni a maly pri otvorenom oknu sam.
23. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adka co sa stalo?si sa ukazala..
teda to by aj mna nahnevalo..mnezase svokor ucil maleho brat hracky cez gauc..no tak aby nemusel ist dole maly dole hlavou a bral hracky a stary ho drzal za nohy..no zabavali sa :unamused: len som mu povedala,ze mi sam vylezie na gauc a bude chcet vziat nejaku hracku takymto sposobom a moze si ublizit... :angry:
23. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek