Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
langkofel
20. lis 2008
nie je to bar v industry zone, a potrebuje babu co by im cez obedy na 3 hodiny chodila vypomahat, od pon-pia, to by bol idealy stav. Lebo tam k nim chodia robotnici na obedy, keby mi to vyslo bolo by fajn, no len jasne ze aj plat zodpoveda tym 3 hodinam...ale co som cez leto pracovala som si usetrila, tak by sa dalo...
maci11autor
20. lis 2008
Jaji, to vies, ze nam bude prispievat Ikea, inak by sme to uz tu asi ukoncili. Aj tam su take najmy, ked chces taky bifamiliari alebo villa a schiera, tak nikto pod 800 nejde.
jajaalf
20. lis 2008
aspon nieco ..aj to bude dobre a urcite to vyhovuje aj pre malu ze cez vykend budes doma... 😉
jajaalf
20. lis 2008
to si viem predstavit tie ceny...ale urcite sa vam to oplaty ked ste tu 😉 doma poberas nieco na maleho?
maci11autor
20. lis 2008
Na rodinne pridavky nemam narok, ale mam narok na rodicovske prispevky o ktore uz mam zaziadane rok,ale taliani stale neposlali potvrdenie, ze tu nic nepoberame.
jajaalf
20. lis 2008
no pekne takze nic nepoberas..ale ako nahle dostanes tak ty nahradia vsetko?
maci11autor
20. lis 2008
Ano, daju mi to zpatne. Ale kedy sa taliani rozhupaju, to je vo hviezdach ]-(
jajaalf
21. lis 2008
ahojte
dnes sa tu nik neukazal?

my sme boli rano kupit kikovy boty..kupila som geox som zvedava ci sa mu budu potit nohy 😃
a poobede sme sli s kamosku na teplu cokoladku mnam :-p
zajtra ide muz do prace a mi o 11 na plavaren len sa bojim aby mi kiko nezaspal ked sa budeme vraciat |-|
katynaa
21. lis 2008
ahojte,
mam dotaz: jsou v italii pridavky na deti? jestli jo kolik?
jajaalf
21. lis 2008
katynaa pridavky su okolo 100eur na mesiac 😞
jajaalf
22. lis 2008
dobre ranko..

mame slniecko 😎 ale aj tak je dost chladno a silny vietor :-|
maci11autor
22. lis 2008
Ahojte zienky 😉
Jaji a ktore botky ste kupili? Nejake na zimu? Lebo aj my potrebujeme, mame iba take prechodne.
Tak tu je dnes hnusne a pekna zima a to ma Marek cely vikend volno. To je ako naschval. ]-(
maci11autor
22. lis 2008
Zienky, maly ma hrozne sopliky, ale najhorsie je, ze ma v sebe hleny a ja neviem ako mu pomoct. Velmi zle sa mu dycha. Co vy davate svojim ratolestiam?
martinadt
22. lis 2008
ahojte kočky

jaji vy máte slniečko? =-) to zááááávidím, tu je hrozné počasie ]-( a zimisko vetrisko :-S ale malá je aj tak chorá už niekoľko dní ťaháme s kašľom a teplotou :-S dr. povedala že je to z počasia ako sa ochladilo..

vv už máte kupené topánočky na zimu? =-) nás to ešte len čaká, len som zvedavá kedy.. malá musí byť zdravá a maťko ide zajtra na slovensko tak budeme samé, ujo chodí do práce tak do mesta autobusom sama s ňou nepôjdem :-S
e.vacka
22. lis 2008
maci velmi dobra je nasadka na vysavac ten vsetky sopliky vytiahne..je to fakt super vec..ja viem znie to strasne ale je to super vec...
jajaalf
22. lis 2008
ahojky

marti no konecne ze sa aj ozves.. 🙂
tusim ste vsetci chory 😞

my sme boli na plavarni...bolo tam s nami asi 5 deticiek co uz chodia davnejsie len my novy 😉 kiko sa bal na zaciatku a plackal trosku ,ale myslim si ze to jej z tej vody bola dost studena..nakolko sme boli najprv vo vacsiom bazeniku a potom sme sli do maleho kde bolo teplucko..tak sa mu uz pacilo lebo tam bolo plno hraciek a lopt :-N

maci na sopliky ja mam ako pise e.vacka odsavacku ale nie tu na vysavac..taku inu...z jednej strany taham ja ..
jajaalf
22. lis 2008
boty vlozim do albumu...
maci11autor
22. lis 2008
e.vacka ja viem o jaku odsavacku ide, ale tu ju asi nekupim. Mame taku ako ma Jaja, ale aj s tym mame velky problem, pretoze maly u toho reve ako keby sme ho drali z koze.... Lenze on uz ma tie hlienky v krku a to odsavackou nedostanem von... 😞
maci11autor
22. lis 2008
Jaji, topanocky krasne, ale to nie su uplne zimusske, ze? Myslim tym take na slovensku zimu nie taliansku 😃
jajaalf
22. lis 2008
ahoj maci..no neni su uplne zimne ale na tu nasu zimu stacia 😉 aspon tak my tvrdila ta predavacka..mne sa pacili aj cizmicky ale muz ze co vymyslam.. 😞
martinadt
22. lis 2008
ahojte
jaja tak na plavárni bolo dobre? 🙂 to máte nejaký kurz s detičkami alebo to bolo len "náhodné" stretnutie? =-)

maci a nepoužívate spray do nošteka? my máme od nivea =-) je to čistiaci nosný sprej, používame ho od malička
jajaalf
22. lis 2008
marti to je ako kurz pre deticky,len tento uz konci na buducu sobotu.ale sa bude pokracovat.tak skusime este ist v sobotu a ked sa bude pacit tak sa prihlasime mozno sa tam nieco nauci :-N
maci11autor
22. lis 2008
Martinka pouzivame tiez ten od Nivea, ale to mu vycisti iby nostek. A tie potvory v krku zostavaju :-S
Teraz zaspal, ale zle sa mu dycha. Martinka a Vam kto robi take nadherne fotky? Myslim tie ked si ty a mala.

Jaji, urcite ho prihlas do plavania, myslim, ze je to super vec. Keby som mala s kym chodit tak tiez maleho zapisem do takeho kurzu.
My potrebujeme boticky na taku riadnu zimu, lebo uz teraz je na slovensku sneh, a na vianoce bude urcite i zima. Take prechodne na tal. zimu mame. Tak v pondelok pokukam.
martinadt
22. lis 2008
jaji a máte to blízko? 🙂 to je super tu o takom niečom neviem vôbec nič.. :-S chodili sme len do bazéna v hoteli

maci a neboli ste u dr? možno by vám dala nejaké kvapky do nošteka čo uvoľnia aj tie cesty do hrdielka =-) a foto čo mám v pase nám urobil kamarát, keď sme boli cez leto na menšej dovolenke
aj my ideme v pondelok kupovať čižmičky, nám by sa už zišli, je príšerná zima :-S tak s nami pôjde ujo lebo si zmyslel že mi chce čosi kúpiť..
maci11autor
23. lis 2008
Ahojte kocky.
Martinka Ty mas super ujka 😉
Tak tu nejake kurzy plavania su, alebo by sme museli samozrejme dochadzat do nejakeho kupelneho mestecko. Tu ich je v okoli dost. Len ked neviem taliansky tak si mozem tak leda fukat do .......
Tu je dnes kraaaaasne ale zima.
jajaalf
23. lis 2008
dobre ranko..

maci ani ja by som sama nesla este ze susedka chodi a ma prehovorila..teda ona sa ma pytala uz skor ked ten kurz zacal..len je problem,ze musim chodit s nou na naute..robi my sofera 😃 😃 nakolko moj muz cez vykend stale pracuje..inac tam mali vsetky deticky oteckou len mi nie 😞 oni robia tak ze sa osprchuju spolu z detmi potom dieta obleciu a daju muzovy a oni si potom osusia vlasy a tak sa oblecu...
maci11autor
23. lis 2008
Jaji, nic si z toho nerob. My by sme na kurz tiez chodili bez tatinka, ved je tiez stale v praci.
My sme chceli ist do termalov, ale ked je maly chory..... Vo stvrtok by sme chceli ist pozriet nejake apartmany do Gorizie a okoli.
martinadt
23. lis 2008
ahojte, maci to áno, musím si ho vychváliť x-) a čo sa týka kurzov, tak ich ani neviem pohľadať :-N maci ani ja neviem taliansky, nič si z toho nerob a jaji z toho že si tam bola sama už vôbec. veď vlastne ja som s malou sama.. no stále..
andrejkasanto
23. lis 2008
ahojte 🙂 tak som sa tu po dlhom case znovu objavila.Mala berie antibiotika uz tyzden kvoli hrdielku a uchu co ho nemala preliecene mesiac a dokt......to prejde same....no a nepreslo a plus jej zacal dnes kasel a to nechapem ved by nemala ochoriet ked berie ant.Dnes sme boli u svokrovcom na obede a dobre ma napalili.Denisko ze ide na zachod a svokor ze ide s nim,ja som zatial isla prebalit Rebeccu a ked sa vraciam vidim ho v kupelni sameho svokor za stolom v kuchyni a maly pri otvorenom oknu sam.
jajaalf
23. lis 2008
no adka co sa stalo?si sa ukazala..
teda to by aj mna nahnevalo..mnezase svokor ucil maleho brat hracky cez gauc..no tak aby nemusel ist dole maly dole hlavou a bral hracky a stary ho drzal za nohy..no zabavali sa :-| len som mu povedala,ze mi sam vylezie na gauc a bude chcet vziat nejaku hracku takymto sposobom a moze si ublizit... ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli