• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
tak my sme dnes zaspinkali skoro :dizzy_face:
ja som povyťahovala zimné veci, letné som dala hore do skríň a zajtra sa chystáme do mesta, kúpiť aj malej nejaké čižmičky a ja chcem skočiť do OBI pozrieť farby na sklo :dizzy_face:

Aďka dlho si tu nebola :confused: ako sa máte??? teda si sa musela potešiť zo svokra, a ako čítam aj vy ste chorí :rolling_eyes: asi to ozaj bude počasím, no my už nemáme aspoň tú otravnú teplotu
23. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny
pamatujete si na me trosku?
Omlouvam se za mou absenci ale urcite jste se tu zabavily i beze me.
Jinak Bea mela ted 2roky je velice ciperna za to ja chatram.Jsem vycerpana ale dnes jsem ji mela u tchyne tak aspon tak.
Nemuzu si vas precist tak aspon napiste ze se mate fajn..
23. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivet..konecne :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jaji
no to vis byla jsem uz lenoch a dost ted skypuju s holkama
23. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly uz spi :slight_smile: boli sme poobede vonku sa prejst tak ze pojdeme do nakupneho centra a tam tolko ludi :angry: plno aut nedalo sa ani kde zaparkovat tak sme sa presli po vonku dnu sme ani nesli..a to hovoria ze je krizi ludia nemaju penez ale dnes to tak nevyzeralo..
sli sme aj do sala giochi no a ako sme vychadzali maly spadol tak ma tvaricku od oka az po usta oskretu :cry: ale to prejde.on nejak casto pada ale nastastie tento krat to nebolo na zubky :pensive:

dnes co sa stalo?ozvala sa adka aj ivet :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak skypujes :slight_smile: a to z holkami z cz?
ja mam skype aj icq ale to vacsinu si pisem z nasimi :wink:
23. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj ivet no konečne, už častejšie som myslela čo s vami je :angry: že sa ani neukážeš ale som rada že ste v poriadku :dizzy_face: a beuške prajeme dodatočne všetko nalepšie k 2 rôčkoooooooooooom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ahoj
no u nas je vse ok.
A co ty jsi stale u bratrance v Meranu?a pracujes?ja jeste nepracuju.Co na sk pojedes nekdy ted?
23. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet pracovala som počas leta, ale to bolo všetko, momentálne by som mala aj prácu ale je zase problém niekde nechať malú, s cudzím človekom sa ju bojím nechať a škôlka ešte nehrozí :confounded: na slovensko sa nechystám a čo vy? jaja spomínala že ste boli dlhšie v cz tuším :confused:
23. lis 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Tak tu je normalne snehova vichrica. Plno snehu a stale snezi a snezi. Ja milujem sneh, ale tu mi vobec nechybal. Dala som aj foto.
Ahoj Ivet, no ze sa vobec ukazes. A vsetko najlepsie princeznej :sweat_smile:
24. lis 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

maci tak prvy sneh?pojdete stavat snehuliaka :grinning:
my tu mame zimu trosku poprcha ale sneh to nehrozny :sweat_smile: takze si nestyhla kupit ani simonkovy cizmicky na ten neocakavany sneh :confused:
24. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci pekny snezik :slight_smile: ukazala som aj muzovy len sa ma pytal kde to je a ja si neviem spomenut kde to byvas :grinning:
24. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Padove, 30 km od Benatok
Cizmicky nemame, vcera sa nam nechcelo pretoze tu cez vikend do obchodu nehrozi, neda sa nam ani prejst kolko je tam ludi. A dnes isiel Marek do prace autom, takze zase nic :unamused:
24. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak aj my sme sli ale nie na nakupy len tak sa prejst a tolko ludi az az
ale pojdeme dnes poobede na nakupy..uz mi muz hovori ze zase kopec penez miniem tak som mu povedala,ze moze ist sam :angry:
24. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty za to predsa nemozes, ze vsetko je tak drahe :unamused:
Maly uz spinka. A stale snezi a snezi.
Vobec neviem ci taliani vobec predavaju topanocky s kozusinkou.
24. lis 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

maci tak aj nam tu dnes snezi ale sa to roztapa akurat na autach zostava..

topanocky z kozusinku som veru nevidela aspon nie tu v nasej oblasti mozno u vas hore sa najde nieco...
25. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kocky, na kde sa flakate?

Moja mala isla dnes 2x do skolky, vcera bola skusit, ale nechcela zostat sama, tak som bola s nou 2 hodiny ale dnes ma uz pri dverach sama poslala prec. Tak tu doma trpnem a cakam kedy mi zavolaju ze si mam prist po nu, ze im cirkus robi :grinning: Ale hadam nie...Uvidime, inac si po nu pojdem o 11.

A ako sa mate? Tu nam uz pekne mrzne, aj krajinku pocukrovalo..., videla som ze aj v Padove snezilo, tak aj u nas :slight_smile: .
No dobre idem daco robit, pokym mam volno majte sa kocky , pekny den.
25. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Mala je super, asi sa jej vo skolke paci. To je dobre :slight_smile:
Ked uz bude v novom posobisku, chcela by som aby maly chodil aspon na dve hodinky niekam medzi deti. Tak snad nieco najdeme.

No vidis, Jaji aj vy si uzijete snezik :wink: Tu este stale ostalo zo vcerajska.
Kukala som ake mrazy budu na buduci tyzden v Cechach a na Slovensku az -15 :fearful: Tak to uz sa naozaj tesim :unamused:
Ked nenajdeme topanocky tu, musim az u nas.
25. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak asi sa male hned zapacilo :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobre..

maci co -15stupnou...brrrrrrrrrrr
25. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pisali, ze sa vyjasni, ale bude zima. A hlasia tento rok dost zimnu zimu :wink:
25. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa mame na co tesit :angry:

maly uz spi boli sme v nakupnom stredisku pozret nejaku hracku k vianociam..dali nam aj zlavu 10eur :wink: ale plati len na nedelu a ot tam urcite bude plno ludi :angry: nakoniec sme ani nevybrali :confounded: vacsinu vsetko take domceky zo skladackami co sa hadzu tie tvary a to uz ma alebo auta..vsetko to je take nejake rovnake.. :sweat_smile: mne sa pacilo aj ten pisaci stol ci ako sa to vola ze sa napise a sa to hned aj zmaze..ale alf ze to je skoro..
vy co budete kupovat?
25. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule,vy teda pisete...kazducky den nieco,ake ste sikulky :wink:
predstavte si,ze ja som videla topanocky s kozusinkou na trhu,a minuly rok som kupila cizmicky s kozusinkou v oviesse-ne tento rok.ja som cely tyzden v praci,tak tu moc nebudem.majte sa krasne...
25. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my uz mame dnes po spani, iba hodku a pol, tak to zas bude veselo do vecera :unamused:
My sme kupili tu motorku, musim este vyfotit. A este u nas mu kupim nieco aby mal nieco pod stromcekom, ale bude tam mat darceky este od babinky a od stryka.
Lulka no ty si nam pracant. Ale stale nevieme co robis....
25. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a kdo je z malou?ked ty pracujes?ci vam to vychadza z muzom?
co sa tyka topankom som hovorila muzovy ze neviem ci budu stacit a on ze stacia..no my sme zvyknute na inu zimu :grinning: dnes som mu obliekla aj pancucky po prvy krat..

darcek neviem ani sama co kupit :frowning2: on ma dost toho chcela som nieco na zdokonalovanie..no uvidim..len s tym mojim muzom nic nepozrem :angry: ten frfle na vsetko :angry:
25. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
koukam,ze uz mate napady na darky, ja fakt nevim co koupit. Graziano taky do vseho keca, ze jsou to blbosti a co s tim bude Marco delat, tak me s tim stve. tak budu nakupovat sama. :angry:
Uz jsme taky oslavili 1.narozeniny, uz zacal i chodit.
Jinak jsem zacala pracovat 8 hodin. Je toho na me moc, fakt nic nestiham.
Maci, myslela jsem, ze jsi jela na sk. Byli jsme se vykoupat v bazenu v Abano Terme, piscine Colombus.
Je tam krasne tepla voda 40 stupnu. Takze Marco vydrzel ve vode pres hodinu. Az pojedeme priste, tak se ti ozvu, jestli budete chtit jet s nama.
25. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja som sa dala na farbenie obrázkov s farbami na okná :sweat_smile: doteraz som maľovala obrázok
ja tiež ešte neviem čo idem kupovať na vianoce, ale hlavne že čižmičky už máme
25. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
noc bola hrozna o 2.15 sa zobudil ale neplakal tak som mu dala dudlik polozila ho a cakala kedy zaspi ale on nic oci otvorene ani snimi nepohol..po hodinke zacal plakat tak som ho muslea vzat k nam.. :angry:

luci tak ty uz pracujes na plno?a z marcom kdo je svokrovci?

marti co si pekneho namalovala? a cizmicky uz mate :wink: to je dobre ze si nieco nasla..

mne dnes vecer pride teta z ujom a donesu mi nejake vecy co mi mama posiela pre maleho k vianociam :dizzy_face:
26. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kočky
jaji ty tu tak skoro :grinning: ja len na skok idem s malou vymyslieť niečo asi budeme stavať kocky.. čo som maľovala hodila som do albumu :grinning: macka pooh ešte schne ale ako schne tak zoškaredol :angry: :grinning: uvidím čo z toho vznikne
26. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ja vzdy tk rano to mam jedinu moznost za tu ukazat ked maly sedi a pije mliecko...inac sa s nim neda..
idem kuk foto :wink:
26. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Martinka, macko je pekny. Ja som tiez uvazovala ze nieco nakreslim malemu na okna, ale to az v novom byte,tu uz na to kaslem. Ved tu budeme uz iba dva mesiace.
Lucko, vsetko najlepsie Marcovi. Tak to je sikovny, ze uz chodi. My sme boli s malym v Therme Montegrotto, v termalnych laznach a bolo tam super. Bolo som i v saunovom svete.
Jaji, zabudla som to CD s detskymi it.pesnickami ako sa vola. A nechce sa mi listovat.
26. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek