• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
marti je krasny macko pu :slight_smile:

maci tie pesnicky su hociake my co mame sa vola cocodrillo come fa.. a este su aj pesnicky zecchino doro..len ci som to spravne napisala :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A myslis, ze to niekde stiahnem? Alebo musim kupit,,
26. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no macko pooh je už na okne a malej sa páčil :dizzy_face: nešla sa vynadívať :dizzy_face: som zvedavá ako dlho tam vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maci aké hľadáš pesničky? :confused:
26. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinka, chcem cd cocodrillo come fa.... Idem skusit na emule, ci to od niekoho stiahnem.
Chcem aby maly co najviac vstrebaval taliancinu. A jemu sa paci ked deti spievaju.
26. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaji, hodila som fotky motorky, samozrejme ked som zacala fotit uz aj maly sliezal.... kde su tie casy ked mi krasne pozoval pred fotakom :frowning2:
26. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,

no marti pekneho pu si nakreslila, to sa podla sablony kresli :confused:

maci ta motorka je suprova, to ako bicyklik vyzera, a este aj pomocne koliecka ma, tie sa daju dat dole?
26. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Danka tie kolecka idu dat dole, ale na to si este pockame :wink: Zatial maleho po byte iba tlacime, lebo ked zapneme elektr. tak nam preklzuju kola na drevenej podlahe. A von na moto nechceme chodit v takej zime.
27. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

tak vcera nam prisla teta a doniesla kikovy darcek a nam mikulaske plno sladkosti mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: maly dostal toho psika ako hovori a spieva po sk..tak som sa potesila,lebo vacsinu ma vsetko v talian...

dnes rano som s nimi sla do imoly na mercato a tak pobehat po obchododch..muz zostal z malym doma :wink:
27. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, to je super, ze ma toho psika. Myslim, ze si ho maly oblubi ako nas :slight_smile:
My valime zajtra kuknut na dva domky. No a v nedelu uz idem na Slovensko.
27. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja na skok chovám malú a pôjdeme na chvíľočku von lebo ju už trhá... stále sme choré :confounded:

maci tak vy idete na slovensko? tak šťastnú cestu :wink: a ako dlho ostaneš doma? idete všetci či iba s malým ideš? :confused: ozaj maci skúšala som ti aj ja cez jeden program to cd no našlo mi len jednu pesničku:confused: ak by si chcela pošlem ti aspoň tu, len mi pošli do IP mail :wink:

jaji tak super že máte taký pekný darček :wink: malý sa potešil? :slight_smile:
28. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj,
to je ale zima, fuj. dneska mam volno, tak koukam na tv a marco spi. to je klidek. s nim se neda nic napsat, porad mi vypina pc.
maci a do vanoc uz se nevratis? ja mam jeste darecek pro simonka k narozeninam :unamused: :slight_smile: . uz jsme se nevideli.
napis mi adresu do montegrotto, jak jste tam byli v saune. a muze tam i Marco?

jaji, nakoupila sis uz darky?
28. lis 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,
Lucko tu mas stranku na ten hotel. www.hotelpetrarca.it, ale doufam, ze nechces jit s malym do sauny :sweat_smile:

Doma budem az do 3.1.2009, 4 uz Marek ide do prace. Samozrejme cez sviatky budeme na chate v Tatrach.
Martinka si zlata ale ja som tu jednu pesnisku nasla na yutube, tak sme si ju dokolo pustali.
Idem teraz iba ja s malym, odvazaju nas chlapci co sem pridu zo Slovenska. Marek dorazi 23.12.
Ty Martinka asi zostavas na vianoce tu,ze? Budete sami alebo s ujom?
28. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, diky. ne nechci s malym do sauny, se prostridame s grazianem.
my do cech nejedeme :unamused:
marti, je u vas hodne snehu?
28. lis 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.. :slight_smile:

vcera som sa nemohla pripojit nakolko mi uz zrusili net na november a uz stahli peniaze za december a ja tam peniaze nemala tak az vecer sa mi podarilo ist von a nabit kredit..cely den nam tu prsalo :frowning2: boli sme aj u kamosky a tam plno deti tak sa kiko zahral..teda skor sa vadili o hracky :grinning:

dnes sa ide na plaveren a ide s nami aj tatino :dizzy_face: len ten neni nadseny nakolko si myslel,ze ho zavolaju do prace..ale nezavolali :angry:

maci no co sa tyka toho cd tak sa vola jedna pesnicka z toho cd..ale mozem ty napisat do ip nazvy pesniciek a najdes si to ...
29. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sme doma..kiko spinka :wink: asi sa unavil vo vode..dnes to bolo lepsie uz sa nebal...
muza zavolali do prace..mal ist uz na obed ale ide az vecer :confounded:
29. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Jaji a Tvoj muz musi byt doma takto na zavolanie? Alebo je teraz menej prace, takze je rad, ze zavolaju?
To CD nechame az na januar, dnes sa mi uz s tym nechce hrat a u maminy PC nemam. Ale dakujem.
Tak sa mi nechce balit, nesnasam to :unamused:
A tatinko sa potesil kupaniu?
29. lis 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci, tak stastnou cestu a hezke svatky. Asi se neobjevis na konovi vid?

jaji - kdy jste zacali kurs plavani? M.se taky nejdriv bal a brecel, ale pak jsem ho nemohla dostat z vody :slight_smile:
29. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a vy idete na sk?a nakolko?aj na sviatky tam budete?

co sa tyka prace v zime je to takto vacsinu koncom tyzdna sa robi...a ked je nejaka fiera tak aj cez tyzden..no on je rad ked ho zavolaju ved peniaze sa vzdy zidu..

co sa tyka plavania..my sme boli len 2x a neviem ci este pojdeme :frowning2: nakolko kamoska sa neprihlasila na dalsi kurz,lebo jej maly je stale chory :unamused: a ked nepojde ona ja sa nemam ako dostat tam :angry:
jedine ist v stredu namiesto soboty..este musim porozmyslat...ale bola by som rada keby sme chodili.
muz sa nekupal on len na nas pozeral :sweat_smile: ale tiez povedal,ze sa malemu zacina pacit dnes sme ho spusali potapat ale on somarik sa furt smial a ustane nezavieral tak tolko tej vodil vypil :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, ak to bude mozne tak chodte plavat. Malemu to urcite prospeje. Ja by som hned chodila.
Ja odchadzam zajtra s malym a Marek pride za nami na sviatky a vsetci sa vratime 3.1.2009. Marek ma v decembri same skolenia a sluzebne cesty, tak by sme tu aj tak boli sami.
29. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, maci tak to si idete užiť slovenska super, len si sa na nete neukážeš čo? ak by si sa tu náhodou neukázala tak vám prajem prekrásne sviatky v kruhu rodinky.. ja nejdem na svk, ani veľmi nemám kam.. my len tu budeme s ujom a maťkom...

lucka sneh už padal, dokonca hlásia tuším aj na zajtra a pozajtra sneženie :confused: tak mi ujo vravel ...

jaji tak chodíte plávať? a ako často to je, či už ste v novom kurze? :confused:
29. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

maci ty si uz niekde na ceste :dizzy_face: tak vam prajem prijemne sviatky.. :wink:

marti tak sneh?ukazovali v spravach ze je dost snehu na sever.tal...
30. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste vsetky :angry:
30. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji ja som tu ale cez deň som sa sem moc nedostala
30. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne sa niekdo ukazal :grinning: :grinning: :grinning:
nam rano prsalo tak sme sedeli doma ale ako sme sa naobedovali vyslo slniecko tak som maleho dala do kocika a ze pojdeme do nakupneho centra kupit hracku k vianociam mala som aj zlavu 10eur :wink: no len som si myslela ze kiko zaspi a on nic..ako sme dosli k hrackam zbadal vlacik z mackom pu a uz ho nepustil tak som mu to vzala aj ked som chcela nieco uplne ine ale neva ved este kupime..alebo tatino lebo tomu sme nic nepovedali :grinning: darcek zabalila a schovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na spiatocnej ceste plakal co sa mu chcel spat :angry: tak az doma zaspal v postielke :pensive:
vecer sme sli s muzom do hotela a odtial ze pojdem na buse domou a nakoniec som zistila,ze bus ide az za 30min.tak sme sli peso..to tiez plakal.. :rolling_eyes: ale dala som mu piskotu a caj tak sa dalo prist domou..
a este sme sa stavili u susedky :dizzy_face:

uvidime co zajtra..ked nas tato robi az do stredy a potom zase na vykend :frowning2:
30. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji tak to ste mali zaujímavý deň ... a kikovi sa nechce sedávať v kočíku?
30. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky,tak macka nam uz odcestovala...
no ja sa nemam moc fajn,menim pracu,lebo majitel bol ku mne az moc mily a ja ku nemu nie...tak ma od soboty nechal doma.
v piatok vecer mi ukradli z brany kocik,tak som z toho dost nestastna,aj ked sme uz kupili novy...mam nejake blbe obdobie alebo co :frowning2:
1. pro 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

lulka to mi je luto :frowning2: prisla si o pracu a este k tomu aj kocik....

marti no nejak kocari sa mu nepaci asi sa dost navozil v prvom roku :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a kde skoncila tvoja foto :fearful:
1. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja to sa stava,ze
ien kocik ma stve velmi bol super,len bol aj dost zniceny.ja tych ludi nechapem ,co uz neukradnu :frowning2:
ozaj matka kde mas foto?
1. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka hlavne ze nieco horsie neukradli..uz ked bol stary a hlavne mas druhy...
1. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek