Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
bea06
11. kvě 2008
Lulka tak to klobouk dolu..to obdivuju ty lidi..a chodi tam dost lidi?a jaky koktejl je nejtezsi?
lulkaitaly
11. kvě 2008
dakujem.mam rada tuto pracu.no ako kedy,ale vacsinou je podnik plny.ty sa este nechystas do prace,ze?na torte sa uz pracuje a mala ochutnava
jajaalf
11. kvě 2008
ivet ze nieco dostat 😃 ja som sa pytala muza ci vie aky je den povedal,ze nedela ]-( ]-( ]-( ]-( ..
dnes sme skoncili skor tak sme prisli o 21.15domou ale kiko uz spinkal myslela som ze ho najdem este hore |-|
lulkaitaly
11. kvě 2008
jaja,tak predsa len pracujes?ako bolo?svokrovci sa staraju o kika?alebo mama?je u vas teray ci nie?ja cakam na moju tortu a potom sup do hajan.bambulka uz davno spinka
jajaalf
11. kvě 2008
uz som aj dopracovala 😃 idem este zajtra na ranajky a konec :-S a pockam potom konci maja ako pride segricka a potom sa uz zacne a skonci az v septembri :-|
maly je zo svokrovcami pomaly ani von ho dnes nevzali,lebo pri nas je taky park a su tam stromy co teraz z nich pada take chumace a starej to vadi...
mnam torta :-p
jajaalf
11. kvě 2008
no pisem jak tatar 😃
bea06
12. kvě 2008
Dobre ranko
Jaji tak to je dobry s tim deckem jak ridilo..az to reknu manzelovi tak mi na to rekne ze to ta nase bude umet ve tri letech i s manualni prevodovkou ridit.. :-N
Tak jsem se zas nevyspala jak jsem nastydla..ale dnes se pujdu a
uz nahrat na slunicko.
lulkaitaly
12. kvě 2008
dobre ranko,dnes som doma,ale lietam ako sarkan.mam tolko prace za cely tyzden zameskanej ,ze az.zehlim,periem,musim vysavat a poumyvat dlazku,popresadzat kvety,chcem umyt aspon jedno okno a vyprat zaclony(my mame velke okna)...
takze takto,vy co robite dnes?
jajaalf
12. kvě 2008
ahojte

my sme sa vratili z prace 🙂 kiko sa rano zobudil uz o 6hod..a teraz je vonku zo svokorvcami ...nejak sa im nechce domov asi si ho chcu este uzivat 😃 😃 😃

lulka poslem ti svokru nech ti pomoze 😉 😃
lulkaitaly
12. kvě 2008
jaja,ok,ale ja jej nebudem rozumiet 😃
ja rozpravam milanes...a ona puglies 😉
evka1310
12. kvě 2008
ahojte...ja mam rozbity PC tak sa na net prihlasujem zatial iba z prace, takze som tu cez vinekd nebola. dakujem za privitanie.
Nie, nemam nikoho v rodine s dvojcikami, takze ani nemam od koho brat rozumi...sama netusim ako to nakoniec zmanagujeme...asi si zoberiem nejaku pani ktora mi bude aspon chodit prat a zehlit... 🙂 uvidime. Inak ako je v IT dobruym zvykom svokra byva vo vedlajsom vchode a ja mam svokru strasne zlatu a obetavu, ale nechcem ju prilis zatazovat, ma uz svoj vek....tak som sama zvedava ako to s drobcami vyslime.
inak ma 26 rokov
Ozaj otazka - tie co ste rodili v IT, dali sme detickam taliankku alebo slovenku verziu mena? Lebo mi uz by sme najake mena aj mali vybrate, len neviem ci ich necham v slovencine a potom im to bude komplikovat zivot...ale na druhej strane sa mi to viac paci v slovencine...tak neviem... :-| aku s tym mate skusenost?
lulkaitaly
12. kvě 2008
ahoj evka,no tak to ti drzim palce.my byvame so svokrou v tom istom vchode 😉
tie mena,vies ja som vybrala take ake sa pacilo mne..ved je narodena tu a asi aj bude zit tu,lebo ja sa vratit zit na Sk neplanujem,tak co.inak tu zije tolko cudzincov,ze ti to moze byt uplne jedno...takze vyber mena ,ktore sa pacia tebe 😉
bea06
12. kvě 2008
Ahojte
Evka ja souhlasim s Lulkou jmeno se musi libit vam obou..moje se jmenuje Beatrice a to jmeno jsem si vybrala uz pred peti roky..ale treba muj bracha se jmenuje Vladimir a strasne s tim jmenem trpi..ze je to rusky jmeno..
Je mi dnes porad zle a uz i kaslu..ach jo..
jajaalf
12. kvě 2008
ahojte tak sme sli s muzom do prace 🙂

evka veru meno si vyber ake sa paci tebe,,ja som si vybrala a je mi fuk co hovoria druhy aj ked neni uplne talianske skor francuzke ...hlavne dole su zvyknuty davat meno po dedovy ale ja som nedala...aj ked sa vola domenico -dala by som mu dominik ako u nas sa pise..svokra stale hovori,ze sa ich vsetci pytaju preco sme dali take meno a ..ale mna to nezaujima :-N :-N
jajaalf
13. kvě 2008
caute my uz od 6hore 😞
dnes siel muz do prace ale len na ranajky....
bea06
13. kvě 2008
Dobre ranko
no ne kdo me to tu predbehl..
no ja pekne chrchlam jak starej chlap..
Ale Beruska mi spala celou noc a v postylce..to se stava tak jednou za mesic.. 🙂
jajaalf
13. kvě 2008
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

pustam malemu cd na pc..preto som zapata 😉

beuska teda spala krasne x-)
bea06
13. kvě 2008
to Beuska si kresli x-)
ma uz ctvrtou stolicku..jde to ted ze zoubkama docela rychle..
dnes je zase krasne ze by uz prislo leto?
bufinka
13. kvě 2008
Dobré ráno maminky 🙂
mohla bych vám vstoupit do diskuse? Sháním človíčka na doučování italštiny v Ostravě, jsem stálý" začátečník 8-( x-) a chtělo by to kapánek pokročit. 😎 Nevíte náhodou o někom? Mockrát děkuji. 😃

Krásný den 😉
evka1310
13. kvě 2008
🙂 🙂 dobre ranko... 🙂 🙂 asi to tak nejako urobime s tym menom...jasne ze im chcem dat meno ktore sa mi paci, len potom nechcem aby mali cely zivot komplikacie a musel vysvetlovat preco sa napriklad vola Albert a nie Alberto...a podobne...navyse mnohi taliani radi strkaju nos veci do ktorych im nic nie je a netalianske meno je dobry dovod 😃 😃
nastastie mam este cas, tak si to poriadne premyslim... 🙂 🙂
lulkaitaly
13. kvě 2008
evka,nedaj sa ovplyvnovat takymito malomestiackymi nazormi.ved jasne,ze dieta ma netalianske meno pretoze mama nie je talianka...ty zijes uz dost na juhu,tak verim,ze ti vravia taketo veci...tu v milane je aspon 50% cudzincov takzr na taketo veci tu nikto nehladi.skor sa im to tu paci,pride im to take exoticke,mat ine meno... 😉
martinadt
13. kvě 2008
ahojte
ja len na skok, som chorá už tri dni mám horúčky a aj kašlem, dokonca aj malá to odo mňa chytila, dnes ráno sa zobudila s kašľom, no zajtra ráno asi pôjdeme k doktorke... ináč máme tretí zúbok x-) vyšiel a ani som nevedela ako

ivet čítam že aj ty si prechladnutá? =-)

jaji tak ty už nejdeš do roboty?

lulka a ty pracuješ niekde v bare? =-) či čo som to postrehla s fľašami :-N

evka vitaj medzi nami
bea06
13. kvě 2008
Ahojte
Marti to je mi lito ze jsi nemocna..ja jsem teda dost nachcipana ale nemam aspon horecku.
Bufinka to opravdu nevim s tim doucovanim v Ostrave nikoho neznam.. :-S
Evka a jaky jmena mate uz vybrany?
bea06
13. kvě 2008
Beruska mi uz chrni ale byl to boj..
muzu rict ze v cz jsem nebyla vubec nemocna a tady mam kazdou chvili neco..nevim jestli to dela to vlhko nebo co..
Manzel je jeste v praci.. :-|
lulkaitaly
13. kvě 2008
dobry vecer,aj moja bambulka uz spinka a ja idem zehlit.ano robim barmanku part time,tam kde som pracovala predtym nez som otehotnela.matka liec sa... A aj ty Ivet!
bea06
13. kvě 2008
a kdo ti hlida malou kdyz jsi v praci?
ja si neumim predstavit ze bych mela jit jeste vecer do prace..
jajaalf
13. kvě 2008
ste tu este?mne zajtra odchadza navsteva 😃 😃
jajaalf
13. kvě 2008
rano som si pozicala od kamosky-susedi bicykel a sli sme s kikom za alfom do hotela..neskor sli s nim svokorvci na prechadzku a my na nakup..kupila som kikovy vlacik na ovladanie zaky zlaty a alf,ze to je este skoro na neho pritom tam bolo pisane od 18mes.. =-)
poobede som bola u kadernicky ale nepaci sa my ako my ostrihala vlasy ]-( co uz teraz len cakat kedy zase dorastu aj ked mala pravdu,ze su znicene,tazko sa rozcesavali...

a vecer my oznamili tu peknu spravu,ze idu do cestovky si kupit listok na vlak x-) x-) x-) a alf jej hovori hlavne nech auguste dojdu ked tu moja segra nebude a ona vsak sa uvidi ked nebude moc ona posle stareho ]-( ]-( ]-( tak som hned znervoznela teraz budem do augusta rozmyslat ci dojdu alebo co ]-( ]-( ]-( ]-(
vejka.prenga
13. kvě 2008
ahojte kocenky ako sa mate ja uz na SR konecne len som nejaka unavena hehe nezvyk s postele....a vela vybavovaciek ma este caka heh a vy ako??? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli