• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IUI v roce 2014

24. října 2014 
Ahojky děvčaty je tu nikdo po čerstvem IUI pojde popovidat o pocitech a nazorech. Jsem dnes 13 den po pichnutí pregnylu 11 den po IUI a mam slabe pozitivní tt. testovala jsem 10den po pregnlu tt skoro nebyl videt 12 den už nebylo nic na tt a dnes je tam dost viditelna čarka myslite že mužu byt tehotna?
13. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@risanek Ahojky, já jsem byla na IUI předevčírem, pregnyl byl v pondělí večer. Takže zatím čekám, ale vzhledem ke svým prognózám to moc nevidím. Jestli je teď čárka viditelná tak už by to nemělo být z pregnylu,...
13. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proč tomu neveřiš všechno dobře dopadne uvidiš jsem v lečbe neplodností 10 let 6 IUI neuspešne, 2 IVF 5 KET, laparka genet testy a t.d.. Jsme oba v pořadku ale bohulel. Sice IVF 2 povedlo ale potratila jsem poprve a před pul rokem zamkli tehu v 9tt. Tet jsem šla na 6iui jen proto že jsem nechtěla stracit čas cely mesic pokud se vyřizuju papiry na dalši IVF. Dnes jdu akkorat na kontrolu a planovani IVF tak vemu i testy co mně na to řekne doktor. Upřimně jsem s tim vubec nepočitala
13. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vicemene proto, ze mam AMH 0,1 coz znamena zadna zasoba vlastnic vajicek - predcasne ovarialni selhani. Obavam se, ze u me ani ivf s vlastnimi vajicky nebude prinosne, ale chci to aspon zkusit nez pujdu do darovanych. Chtela sem vyuzit IUI protoze sem jednou za uhersky rok ovulovala..tak proc ne:slight_smile: Ale nechci se zbytecne tesit..Vlastne an nevim jestli mam pruchodne vejcovody...
13. únor 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stějně moc nezoufej možne je vše jsem po 12 lete snažení jestli se to tet zadaři po iui tak to je zazrak taky moc nedoufam vlastne už nedoufam davno jen tak chodim do cenra zkoušim co se da a uvidim do 40 let mam 3 roky tak budu se snažit ale po tak dlouhe době už nemam aní pocity jen na to jsem jen tak dnes čuměla a zatím nevěřim. dnes jsem byla u doktora naplanovat IVF na unor tak jsem mu ukazala testik odebraly mně krev zitra budu chytřejší. držim tobě taky palečky vše bude ok uvidiš
13. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take drzim palce, jsi fakt statecna, ja jsem v tomhle hrozne netrpeliva, resim to neco pres rok a mam v planu dalsi dva a pak si myslim ze to vzdam:slight_smile: a zkusime jine moznosti. Ale jak rikas, mozne je vse a obcas to vidim kolem sebe. Takze jestli mas silu, urcite nevzdavat a jit do toho. Dej vedet, jak dopadly testiky! Ja budu testovat presne za 10 dni, tak uz striham metr:slight_smile:
14. únor 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak mam hcg z krve 0 nejsem tehotna smula jako vzdy tak nic jdeme na 3 IVF a končim už nemaš silu
14. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:( ach jo, to me mrzi. Ale jeste mas pokus, tak to vyuzij! Kdyz jsi takhle byla na tom ivf byla si i nekdy na ketu nebo vzdy jen jeden pokus? Me to ceka pristi mesic, tak sem na to zvedava...
14. únor 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky po 1 IVF jsem mel 6 krat KET poved se až poslední bohužel jsem potratila po 2 IVF jsem s 10 vajiček nakonec mela jen 2 ktere mně zavedly a s toho jsem byla tehotna s jednym embriem, bohužel v 9tt přestalo se vyvijet a v srpnu lonskeho roku byla jsem na revizii. Tak včera jsem psala že krev hcg 0 protože jsem volala na recepcii na gyndu a slečna mně řekla že mam 0, a odpoledne napsal mně pan doktor na mail že hodnoty hcg 2mUl/ml což pry se zatim není potverzene tehotenství protože je dost brzo byl to 11 den od oplodnění mam počkat do mesiček a zatim nemam vysazovat utrogestan, tak nevim test vyšel včera skoro neviditelny ale byl tam duch tak budu čekat šance miziva ale furt tam je tak napišu přišti tyden jak to budu mit, každopadně pokud dorazi mrcha tak už mam naplanovany 3 IVF a ihned stymulujeme
15. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Na začátku února jsem podstoupila první IUI a teď čekám, jestli přijde MS. Z každé MS jsem byla zklamaná, ale teď je to o dost horší, ptž po IUI jsou očekávání větší a hrozně se bojím toho zklamání.. Bojím se i testovat, že bych objevila sněhobílý test, tak čekám na MS - tím se to zklamání oddálí :slight_smile: Začíná mi to lehce přerůstat přes hlavu :confounded: Jak jsme na tom psychicky vy? Jak zvládáte to věčné čekání? Kolik IUI máte za sebou a kolik plánujete před IVF? Díky moc... :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tofife: Mě z toho hrabe už teď a to jsem se k IUI ještě ani nedostala. Tak uvidím, co bude až si konečně "vystojím frontu" do CARu.
22. črc 2014 ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Jsem po prvním IUI po 4 letech. Také jsem zvědavá zda to vyšlo. Ikdyž teď to beru sportovně.
Na malého jsem čekala 7let. Ale díky fyzioterapeutky Mrii Babičkové máme 4letého chlapečka.
Díky ní jsem otěhotněla, kdybych ji nenavštívila tak nám nepomůže ani 50x IVF.
22. říj 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife
Tak vidím, že si OStravanda .-) Já také, ale přestěhovali jsme se do MB a navštěvuji reprodukční centrum FN Motol.
22. říj 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, prosím je tu někdo, kdo nedávno podstoupil IUI v Sanusu? kolik se momentálně platí ? ono se vlastně platí i za pregnyl před, že ? nevíte kolik to teď stojí ?Pregnyl se píchá nějak pár dní před IUI, že ? Chystám se volat v pondělí do Sanusu. Předem děkuji za reakce.
24. říj 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek