• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste :grinning:
tady to dáme né jako v květnu :wink:
21. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsem tu :grinning: A doufám, že nám toto téma přinese štěstí!!!
21. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky doufám ,musíme věřit :wink:
21. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelka psala ,že už za náma běží,ale nějak se loudá holka :grinning:
doufám,že nás pak martiiik a marcajda najdou
a ty ostatní ,nebo klidně i nové
21. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loudá, loudá, má moc práce..už je tu.
21. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Křtíme toto téma Ivf 2010-porod 2011 a do vínku mu dáváme hlavní úkol:
!!!! přinést všem účastnicím štěstí a do postýlky jedno, dvě, tři i více malinkých uzlíčků...ať za rok touto dobou vozíme kočárky!!!!
Tak si na to přiťukneme, ne?
21. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už tukám :grinning:
21. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak si to v té předchozí diskuzi napsala mooc pěkně tak snad holky najdou ; :grinning:
21. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, žádné jenom doufám, ale prostě vím, jasné? Pozitivní myšlení a půl práce hotovo. Počkejte, jak si tu budeme za půl roku psát - mě je zase blbě, zas celej den zvracím a už nemůžu zapnout kalhoty a už jsem celá oteklá a už za chvilku jdu rodit...ono to přijde, do září budeme všechny pěkně těhotné.
21. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když né do září tak do prosince to stihneme
:grinning:
21. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nějak se nám nehlásí ten zbytek :frowning2:
no martiiik odpočívá a marcajda asi rodí telátko :unamused:
21. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc hezky tu píšete. Takže příští rok si budeme psát - hurá porod už mám za sebou!! :grinning: ,
Dokoukala jsem prostřeno a jdu zkouknout Ulici, za chvíli příjde manžel z práce a uděláme si něco dobrého k papání :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky... muzu taky na vas sem tam nakukovat? :wink:
myslim a doufam, ze toto tema je u me taky aktualni :grinning:
IVF me ceka v cervenci a porod rok 2011 :grinning: DOUFAM!
21. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejen nakukovat, rozhodně se k nám přidej. Tady budeme všechny těhotnět, tak jenom za náma pojď.
21. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika - co pak budete mít? My se dnes měli moc dobře. Přítel od máti dovezl výbornou roládu, koupil trubičky, pak jsme si namačkali jahůdky... a já tloustnu ještě víc než po hormonech.
21. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcajda někam zmizla, určitě už není v práci, takhle pozdě, asi se s námi ani nerozloučila. Ale nás tu najde a přijde za náma.
21. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky šikovné, koukám, že jsem taky přispěla troškou do mlýna, to mám radost!
já pracovala a za chvíli půjdu domů, to jsem si vás dnes moc neužila..

děvčata tfuj tfuj a taky připíjím na zdar našich IVF akcí.
21. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla.. teda, ale doufám, že nás tu nechají, když jsme se tak snažily :grinning: :grinning:

marci, jsme jmenovkyně :wink:
21. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - a ne až do prosince, ale do září, Evi, protože já jsem přesvědčená, že za dva dny končím v práci a pak se tam objevím až za šest let. Nechci jít po prázdninách zase učit. Já otěhotním o prázdninách, protože během školního roku jsou nervy a stres, takže já nevím, jak vy, ale já prostě do září budu těhotná.
21. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda - na zdraví ivf a ketů...
21. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu říkám pozitivní přístup.. a já otěhotním příští tyden a pak po 19letech nechci na pár let žádnou práci ani vidět :slight_smile:
snad jsem si za ta leta na mateřskou už našetřila. teda a doufám, že i na porodné, že ho nezruší..
holky, do září to sfoukneme všechny, ju? a já jsem i za dvojčátka, at to stojí za to!!!
21. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, no jasně.-- IVF a KETů já si klidně ťuknu i několikrát :sunglasses:
21. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je předtím nechtěla, ale teď bych je klidně brala.
Já si teda na mateřskou nic nenašetřila, vycházím jen tak tak, s mým platem nejsem shcopná nic našetřit, jen stavebko a penzijko mám, ale jinak bokem nedám nic.
Ale s porodným se musíme rozloučit, je to sice pitomý, ale holt se s tím budeme museme smířit, hlavní jsou ty miminka, ne?
21. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, však já také našetřeno nemám, já to myslela, že něco snad dostanu od státu.. když tak koukám, jak to vedou, tak se trošku i bojím..
21. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pampeliško, taky tě vítám, jsem ráda, že novou a úspěšnou diskuzi rozjíždíš s námi :slight_smile: a že bude úspěšná, to si piš

Rozjede to Martiinka, pak doufám, že já a pak to bude na vás, holky!! jejda, tulik mi tu chybí.
21. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já to tu pro dnes balím, však si vás dočtu ráno, těším se. mějte se krásně!
21. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se taky přidat?Já už mám po odběru a už čekám jen na ET,který bude asi ve středu.
Už se nemůžu dočkat,hlavně aby to vyšlo.
21. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - jasně, každý nový je vítán. Kam chodíš do CARu?

@marcajda - tak to jsem nepochopila hned, až pak jak jsem to odeslala, myslela jsem, že máš našetřeno i tak. No, od toho státu, taky nevím, jak to bude. Porodné zrušej určitě, tím jsem si jistá a ještě se bojím, aby nezahejbali dávkama a nevrátili je zase někam ke třem tisíců, to bychom se asi museli jít klouzat. Mateřská se určitě dostane zase jen na těch 60 % jako byla v lednu a bude to na pytel. Ale budeme mít miminka a to bude to nejpozitivnější.
21. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - Tady ti to vyjde, víš? Tady máme totiž pozitivní diskusi, které přináší štěstí, takže jsi zavítala dobře.
21. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím do Repromedy v Brně :slight_smile: .Jsem tam moc spokojená.No s tím porodným a mateřskou
je to hrůza :frowning2: ,ale my s tím nic neuděláme.Hlavně aby jsme měly ty naše mimísky.
21. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - Taky si říkám. Holt to musíme nějak přežít. Já chodím do Reprofitu, mám už po ET, který se nepovedl, a v srpnu se chystám na KET. Mám zamražených 13 embrýsků, tak se musí zadařit.
21. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek