• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
holky já jdu udělat něco stěma jahodama ,nebo se mě tu skazí :unamused:
23. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31: já mám jahůdky doma v ledničce, papáme je jen tak, co budeš kuchtit?
23. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin - zdravotní sestřičky jsou taky potřeba, kdo by se pak o nás staral při těch našich IVF? :slight_smile:
@evik31 - já mám pocit, že můj chlap se mě devět měsíců pak ani nedotkne, aby tomu neublížil. Nevím, jak to pak budeme řešit:slight_smile: vysvědčení nerozdávám, nejsem třídní, tak jsem pouze uzavřela známky a mám hotovo. Čeká mě dlouhé volno, šestileté, víííííííš?
@martiiik18 - jenom lež a ani se nehni, Marti, jasné:slight_smile:
23. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy už mám v troubě piškot na to dám zakysanku jahůdky a želatinu to má manža rád,ale ten zbytek asi zamrazím a něco nechám na koktejlek
23. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak to jsem taky zvědavá jak to u nás bude probíhat holt jinak máme přinejhorším ruce noooo :grinning:
ale já myslím ,že pak se to klidně zvládne :wink: jinak taky bych brala 6 leté prázdniny,ale kdyby se nám povedly dvojčátka tak už asi né :frowning2:
23. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dneska dávaj večer na nově pořad o matce ,která porodila ze zkumavky 8čata,jako na pořady zazraky života a jím podobné teda nekoukám,ale na toto se fakt podívám
23. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 bych asi šla i kdybych měla teď dvojčata, tak pak do třetího. Nevím, možná pak budu mluvit jinak, ale docela bych brala i tři děti, proč ne. I když ideální by to bylo po jednom, abych si to pěkně užila, každé zvlášť... no uvidíme, jak to potom dopadne. Holky, já už chci mít srpen 14.8, pěkně si doma ležet po KETu a mít už dvě čárky na testu a já se asi nedočkám.........
23. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale osmerčata, to ta paní musí být trochu šílená. Já bych nechtěla ani tři, maximálně ty dvojčata. Akorát pořád řeším, jak to udělat, když máme zamraženo po třech, zda si dát všechny? Co potom? Ach jo.
23. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela oni po rozmražení nemusí být všechny ideální tak uvidíš,já mám dojem ,že nám zamrazily všechny 4 dohromady no uvidíme,kdyby né tak by jsme měli pak ještě na jeden ket až půjdu k dr. tak se ho asi zeptám já ani nevím kolika buněčné nám zamrazily
23. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šílenej hlavně musel být ten dr. co jí to provedl vždyt to je hazard už i se zdravím :confused:
no nesmím na to večer zapomenout ,ale dávají to hned po Bartáčkovajch tak snad néééé :grinning:
23. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jakým programu to dávají?
23. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já jsem ted měla zamraženo o třech a v vždycky nějaký odpadlo nebo bylo pomalejší a tři se většinou cukají zavádět.Na pokoji jsem ležela s paní a ta si to musela vydupat byla už po desáté :frowning2:
23. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin aha, já mám nějaké zmražené po třech, nekteré po dvou, takže se mi může stát, že když rozmrazej dvě, že to jedno třeba nebude v pořádku? Tak to je docela blbé. protože já bych chtěla zavádět po dvou, at se zvýší šance, nechci chodit na hodně KETů, a po jednom se mi to zdá skoro bez šance. Navíc, když to stojí 5000 a šance je pouze něco přes dvacet procent.
23. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anevin davají to na nově od 22.00
23. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 děkuji tak to budu koukat
23. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela neboj ono to nějak dopadne někomu se uchytí i to jedno jediné,a když budeš chtít zavádět podvou tak ti jinak budou muset asi rozmrazit další dávku
23. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není zač :grinning:
23. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já mam zamraženo po dvou blastocisty a po třech prvojádra,tak nevím ale vždycky rozhodovala laborantka co rozmrazí a já si pak volala o výsledek.
23. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo a při mém štěstí pojedou ty další dvě obě a budu mít zase tři:slight_smile: a jsem tam kde jsem byla. No uvidím, ale teda budu o tom dumat celé prázdniny určitě.
23. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel ty máš sněhuláčky na 10 let dopředu, ne :wink:
už mam taky nakoupeno a udělala jsem si radost koupila jsem si 2nový rybičky, pán povídal, že smaička bude mít mladý, tak snad nám půjdou aspon tyhle děti :wink:
23. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, viděla jsem na to upoutávku, to je ta bláznivá ženská, co si nechala zavést tolik embryjek, nechápu, jak ji to doktoři mohli provést, tohle by mělo být zakázané... je jasné, že výchovu tolika dětí nemůže zvládat... :unamused:

já už se táááááááááááááák těším na tu zítřejší kontrolu :slight_smile: břicho mě bolí každý den o něco víc, při rychlejší chůzi to začně dost píchat, takže mé tempo na ulici je více než vražedné, předbíhají mě už i důchodci :grinning:
23. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy budu ti držet palce, já jdu až v pátek :sweat_smile: bříško taky cejtim ale jen chvilkama a mam pocit že se mi furt chce čůrat :confused:
23. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: no já taky chodím častěji, to je fakt, asi se to vevnitř pěkně nafukuje, to je dobře :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska - ated to bude jenom horší, jak to bude tlačit na močák.
Nevím, jestli na deset let, ale doufám, že na tři jo, ted na jedno a za tři roky na druhý mimčo, tak to mám v plánu, mám jich celkem 13...tak to se musí zadařit, ne?
23. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel musí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
takovou úrodu ješt :wink: ě můžeš rozdávat :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska - vid...a to mě i tak štve, že mi někam vyhodili těch dalších deset oplodněných, co byly o maličko pomalejší.Sem mohla mít ešče víc:slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak bojujete? koukám, že máme stejné problémy :grinning: taky se mi chce pořád čůrad :grinning: zítra jdu na utz, tak jsem zvědavá, jaká je úroda :wink:
23. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, koukám, že neumím psát, dělám chybky :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koláč už tuhne v lednici želatinka uvařná tak ještě počkat až zchladne a je hotovo :grinning:
s tím bolením bříška už na tom budem pomalu stejně jelikož ho začínám cítit tak to znamená ,ž e Marcelka mě asi pomalu a jistě posílá kámošku :wink:
jinak holky co jdete zítra na kontroly držím pěsti at je vajuch dosti
a co naše marcajda vůbec se nehlásí,že by ji dr. konečně nechal doma odpočívat?no já doufám holka,že už si nemusíš píchat další hormonky a vajuch je dosti ,a že už konečně půjdeš na to OPU :grinning:
23. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka ty já dělám pořád,já myslím,že tady se to až tak neřeší,i když tu teda máme hodně učitelek :grinning:
23. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek