• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
a co bys chtěla páreček jo ten by byl muj sen ,ale budu ráda ,když se zadaří i jedno :wink:
jo ventilátor tot dobrá věc :grinning:
12. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já se z toho asi za chvilku zblázním vy snad budete dříb rodit než já to dostanu :unamused:
i ta Marcelka snad půjde na ten ket v srpnu dřív :unamused:
12. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne holky....
To je hic už od rána, my byli s Tobíkem nakoupit a bláhově jsem si myslela, že když vyrazíme v 8 tak to ještě půjde. A ono houbeles. Vedro na padnutí už od rána. Jak se při tomhle člověk nemá přehřívat. Doma máme 28 a ani ten větrák nepomáhá. No co Vám budu povídat.
Jinak jsem dnes 5 den po KET a nic mi není. Teda kromě rýmy, vůbec nevím kde jsem jí splašila :grinning:
12. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin gratuluji k dvojčátkům!!
12. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 je mi to vcelku jedno,hlavně že budou :slight_smile:
@barbika Děkuji.Rýma mě taky trápí,venku hic a mě teče z nosu,no je tohle normální :grinning:
12. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Chystáme se s manželem na své první IVF v srpnu. Chtěla jsem se Vás zeptat, taky jste měsíc před stimulací braly antikoncepci? Doktor mi říkal, že je to proto, aby se vaječníky lépe připravily. Nevíte prosím jak to je? Jestli pak po vysazení budu mít ještě MS nebo jestli se už hned začíná se stimulací? Díky. Jinak Vám všem přeji jen samé dobré výsledky a těm co se to hned nepodaří hodně sil...
12. črc 2010 v 10:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libuska29 vítám Tě mezi námi. S tou Tvojí otázkou Ti moc neporadím. Já takový postup neměla. Ale každý dr asi ví co dělá a proč to dělá! :wink:
12. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libuska29 Já jsem ji brala taky.Pak ji vysadíš a hned jak to dostaneš tak začneš stimulovat.Aspon tak jsem to měla já.
12. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@libuska29 ahoj vítej já jsem antiko nebrala,jak jsem to dostala tak mě objednaly asi za 22 dní pak mě píchly injekci po které jsem to do 14dnů dostala a pak po ultrazvuku jsem začla se stimulkou
12. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vás co sužuje rýma budte v klidu já jí mám trošku taky podle mě je to z tepla :unamused:
12. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pověsila jsem venku prádlo a honem jsem šla zase domů. Tam se fakt nedá existovat :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že se 3.pokus nepovedl :unamused: mrcha se včera rozjela. Dnes jsem volala do centra, tak příští čtvrtek jdu na kontrolu a jestli bude sliznice a vše ok, tak jdu hned na ket
12. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka_ tak at vyjde aspon ten ket jinak mě to moc mrzí :frowning2:
12. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 je to zvláštní, ale od 5 dne po ET jsem nějak věděla, že to nevyšlo, cítila jsem to :frowning2: no nic, jedem dál. Jsem domluvená s manžou, že teď si dáme KET a když to nevýjde, tak pojedem nějak na dovču. Další už plně hrazený pokus pak zkusíme za rok :unamused: no co se dá dělat ach jo :unamused:
12. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, všemvám držím palce, ať vám to dopadne dobře :slight_smile: já jsem teď bez nálady, na delší dobu sem nepudu, net nechci ani vidět :frowning2: tak se nezlobte a mějte se hezky pa pa
12. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky byla jsem dlouho pryč-zmizli jsme s manžou do divočiny :wink: , ale nějak ani nemam sílu dočítat, komu se povedly // tak moc gratuluju :wink: :wink: , u nás to vypadá bledě, dnes 12.den po ET na testu sněhobílo :pensive: , ještě ve středu na krev ale už se snažim s tim bojovat, musim si dát chvilku oraz
12. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska snad to dopadne dobře držím pěsti :wink:
12. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kampak jste se všici poděly :frowning2:
12. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem tady.Hodnota HCG 792 :slight_smile: jupííííííííí
12. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že tady samé špatné zprávy :frowning2: :cry: ,ach jo
12. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak to je krása,že by dvojčátka a kdy jdeš na ultrazvuk za 14 dní :grinning:
12. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo v úterý za 14 dní,už se těším
12. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak at vydíš krásnou bublinku :grinning:
12. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 dík,snad jo.Copak děláš???To je pařák co??Miluju teplo,ale tohle se nedá vydržet
12. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to mi povídej, taky mám ráda teplo, ale tohle už je moc. Venku na teploměru 47 a v bytě 30 a to nám v obýváku od rána běží větrák. Už jsem z toho hotová. Byli jsme se s Tobíkem smočit v bazéně a zase jsme doma. Venku se nedá vůbec být.
Jinak gratuluji k hodnotám!!
12. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pařím se doma před chvilkou odjela kamarádka s miminkem tak jsem hlídala a čekám než příjde manža dom my máme na venkovním teploměru 47stupnů no mazec na slunci
12. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika díky moc.No venku se fakt nedá!!!Byla jsem u kámošky,pocouraly jsme město,ale byl to otřes v tom pařáku!!!
12. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, díky za odpovědi. Chtěla bych se Vás ještě zeptat na kolik Vás vyšly doplatky za léky během stimulace? Díky.
kessinkaa - gratuluji a ať se vše vyvíjí tak jak má :wink:
12. črc 2010 v 18:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libuska29 tak já jsem za léky nedoplácela, jenom 30 kč poplatek za recepty. Nebrala jsem si totiž ty pera, abych si to píchala sama (nevím jak se to jmenuje :grinning: ) Píchal mi to manžel normální injekční stříkačkou. Platila jsem pouze ICSI - Kč 6000,- pak zamražení embryjek Kč 2800,- a rozmražení Kč 3000,-. Ostatní hradila pojišťovna.
12. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libuska29 díky moc :wink:
12. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek