• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
no, tak zprávy dobré i špatné, koukám.. @kessinkaa tobě gratuluji, musíš mít nádherné pocity, jsem šťastná s tebou!! a taky s Anevin. a moc doufám s Marty a s Doufalkou.
holky, tak toho 30.6. to nebyl zrovna šťastný datum: to se nám moc nedařilo.. a tak i já zítra nastupuji do práce. to bude hodně náročné. ale co dělat. já v sobotu začala trochu špinit a to mi vydrželo.. a v neděli si dělala test a sněhobílo, ale to doufání v koutku duše je strašné.. sice jsem sama sebe přesvědčovala, že opravdu nic necítím, ať si nedělám naději, ale stejně jsem doufala.. no jo.. budeme bojovat dál, ještě že je pořád šance. a já mám obrovské štěstí, že to můžeme s přitelem i jen tak zkoušet, že jsme vlastně úplně v pořádku.. třeba se teď hormony trochu zdivočily a zvládneme to bez doktorů.. no jo, pořád ty naděje..
evičko, našla jsem krátkou zprávičku od Marcely, to bylo strachů a jak je teď spokojená, to je výborné :wink: ta bude nádherně odpočinutá! a mužíček za ní určitě taky jezdí, třeba si z lázní něco přivezou? to by bylo nadšení :sweat_smile:
no, tak jedu domů za miláčkem a teď se už budu ozývat častěji, když už budu pracovně činná..
14. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda díky moc,pocity jsou všelijaké....fakt se bojím radovat.Hodnota roste,to je dobře,ale fakt budu klidná,až v březnu.Příští týden,si skočím zase na krev.
14. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa vůbec se neboj.Bude to naprosto v pořádku a hodnota je ukázuková.Kdy jdeš na UTZ?
14. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata až 27.7. v Sanusu v Pce,mají příští týden dovolenou
14. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessi, tentokrát to vyjde!! uvidíš :wink:
A nemysli, že se v březnu přestaneš bát, to krásně někde dřív napsala Tadelka, bát se budeme pořád, to už nás neopustí, ale je to moc nádherné bání :slight_smile: už se budeme mít bát o koho :slight_smile:
dobrou noc :wink:
14. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda dobrou a drž se
14. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa pokusím se vydržet netestovat co nejdýl. Ale občas mám takový to nutkání asi jako všechny... :slight_smile:
@marcajda to mě mrzí, ale určitě to vyjde příště!!
14. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer,
@rvasata
@barbika
@kessinkaa moc děkuji holky za zaslání receptu jste zlatíčka :grinning:
@marcajda ach jo holka strašně moc jsem na tebe myslela moc mě to mrzí :frowning2:
Marcel my psala ,že jí mám podávat průběžně zprávy do IP jak si vedete ,tak počkám ještě jak ta Luccy,ale dneska není moc dobrý den na pěkné zprávy ach jo snad se to ted přehoupne zas na chvilku k lepšímu, aspon že ta Kessi,nám davá pěknou naději v podobě pěkných zpráv a fotek :wink:
14. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě vlastně doufalku čeká kontrola tak snad ještě ona :wink:
14. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jo Marcel si tam pěkně užívá a to se tam netěšila :grinning:
14. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek můžeš se klidně zapojit i do diskuze .když nás čteš tak si v obraze :grinning:
žes byla na IUI to nevadí,prožíváš to samé čekání :sunglasses:
14. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ted už konečně dobrou :grinning:
14. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, doufam,ze dneska na nas cekaji same dobre zpravicky!!!!!!!! mate jeste stale ta tropicka vedra????????
15. črc 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Ahojky,stále tady jsou tropy.............................HRŮZA
15. črc 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno , u nás už je vedro ,že se nedá spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Renčo hodně štěstí u Dejmka,já zatím pořád nic a zítra to už bude týden od injekce :confounded:
15. črc 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojky,tady taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to už se fakt nedá
15. črc 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mě ani nemluv,a to já jsem ještě na nohách a rukách opupínkovaná z toho zatracenýho slunce svědí to v těch hicech jak das
15. črc 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já pupínky nemám,ale je mi divně.Už aby se ochladilo!!Co mrcha,pořád nic
15. črc 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Né pořád nic začínám být z toho pomalu zoufalá nemám vůbec tušení proč to jse my ještě nestalo :frowning2: dneska už to bude51DC no hrůůůůůůůůzaaaaaaa
15. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 myslim na tebe at brzy dorazi. Me dorazila vcera,byla docela silna,ale dneska uz skoro nic? Stalo se vam to nekdy po ET nebo KET,ze by byla jenom jeden den? To je nejake divne,ne?
15. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mě né já ji měla pomalu týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslite ze bych jim mela zavolat a zeptat se jestli je to normalni? Nebo to mam nechat byt?
15. črc 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám pocit,že některá děvčata to taky měli jen jeden den,ale za zeptání nic nedáš
15. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo renco a hodne stesti u toho doktora,dejte vedet na cem jste se dohodli. Ja jsem ted nabrala zase nove sily a verim ze se nam to drive ci pozdeji podari,mozna i prirozene.
15. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak držím pěsti at to výjde i přirozeně :grinning:
15. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem si lehla na gauč a totálně jsem vytuhla a probudila se až ted :pensive: jsem nějaká hotová
15. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

a kampak jste se dneska všichni zrtatily já mážu do penny je tu nějak pod mrakem tak co kdyby náhodou přišel chcanec že :grinning:
15. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zázrak se nekoná, dle krve je to negativní... :frowning2:

gamb: to mě moc mrzí... je ještě nějaká naděje, že to bude dobré???
15. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Teda zprávy tady se mi čtou špatně!!! Holky je mi všem moc líto. No a já se přidám :frowning2: Nejsem sice z toho "vrhu" 30.6., ale přesto... dnes ráno jsem začala špinit a už je to i s krví.... No je to v prdeli pane hrááábě. Čárka na testu pozvolna mizí... Takže můžu zamávat poslední ofiko naději. Teď se pokusíme o ten NATIV a pak... za rok... :frowning2: Je to šílenýýý!

Chtěla bych jet domů, ale Bára tu chce zůstat. Jsou tu děti, koupání... zábava. A já jsem na odpis a nechci kazit náladu. Teď mi kámošky vzaly Báru k vodě, ale mě se je nechce takhle obtěžovat........ Chci jen brečet a být úúúúplně sama :cry:
15. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek