• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
teda holky co to tady píšete já myslela ,že to špatné bylo včera :frowning2: mám pocit,že je to snad i z toho tepla to není možný :astonished: jinak mě to samozřejmně mrzí

@doufalka třeba to ještě není ztraceno
15. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jsem asi hloupě,ale co znamená tebn NATIV
15. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Uvidí se, ale já myslím, že je to v hajzlu. Já jsem někde v podvědomí měla takovej vykřičník, že něco není v pořádku... ta čárka se nechtěla ukazovat... nemůžu se ani nadechnout, jak tu brečím. Jsem teď sama, tak si to můžu dovolit. Nadávám tady na zkurvenej svět! Proč? Proč? Proč? Bolí mě šíííleně břicho a ještě jsem si, já idiot, nevzala s sebou vložky!!! Kamarádka má 2. Tak to je tak na otření čela......
15. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže myslíš,že se to rozjede teda jo,vy vlastně nechodíte v caru na krev vid,ale co kdyby náhodou se přeci jednom jedno udrželo
15. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To vůbec není hloupá otázka, já to taky nevěděla. Je to prostě takové IVF bez stimulace z přirozeného cyklu, kde se počítá s tím, že ti odeberou jen jedno vajíčko a oplodního. Já mám cyklus v pořádku a z tohoto pokusu ještě neco málo hormonů v těle, takže kdyby se to podpořilo clostilbegytem, tak by mohla být třeba i 2 vajíčka... Platí se vlastně "jen" něco málo a pak ICSI a PK. Měli bychom se vejít do 15.000Kč (prý). Dělá se to i normálně. Já bych teď mohla mít k lepšímu, že by to bylo hned po tomto IVF, že by v těle na lepší růst folíků mohlo být něco málo hormonů...
15. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No uvidíme, ale když ta čárka slábne, tak myslím, že spíš ne. Samozřejmě si ještě nějakej test později udělám a uvidí se.
15. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no ono i těch 15000,- je dost to pro nás byla cena odsátí a oplodnění a mražení,takže to ušetříš prakticky za ty hormony a mražení
ale je to pořád lepší než těch našich 30 000,- to vy máte za to 2x ten nativ
hele ségra zjistila,že je těhu až ve 3 měsíci normálně to dostávala a fest,ale ona otěhotněla přorozeně
15. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Máš pravdu, je to hodně peněz, ale když si představím klasické IVF s hormony ( a v mém případě i s hormony navíc), tak vidím 100.000Kč a kácím se.

Kamarádka taky mrchu dostávala a byla těhotná :slight_smile: Jenomže ta moje pitomá čárka... Chjo. No nic, jak jsem psala, příspěla jsem procentuelně do neúspěchu, tak jsem snad zvýšila naději na nějaký ten úspěch pro někoho jiného. Už to trochu opadá, už i dýchám a neštkám.
15. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to zas čtu, dyt je to příšerný :rolling_eyes: to si fakt nezasloužíme vůbec nic :pensive: :frowning2:
15. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no já myslím ,že z téhle skupinky vás přispělo nějak hodně už opravdu těhu tu zatím připadají jen 3,když nebudu zatím počítat ještě Marty to je fakt málo,ale v minulé skupině to byla jen 1
15. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neštvěte mě s těma špatnýma zprávama!!! :unamused:

@doufalka: kočko, to mě fakt mrzí :frowning2:
@gambrinuska: a kde je vlastně u vás problém? myslíš, že by se to nemohlo povést přirozeně? mně včera dr. říkala (když zhodnotila spermiogram před ivf), že by se nám to mohlo povést i normálně... do caru jsme přišli kvůli pomalejším spermiím a spermiogram před ivf vyšel lehce nadprůměrný... nechápu teda, proč se nám to za ten rok a půl zatím nepovedlo... :angry:
15. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy ono asi vážně pomáhá nesnažit se na to myslet,ale poruč té hlavě ,že :wink:
15. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy já vůbec netušim co bude dál a co to znamená ani jestli je naděje :confounded: , ale to víš že já kr...ka si jí dávam, no tele zítra zas budu bulet :rolling_eyes:
U nás je asi hlavní problém u mě, když pominu anovulační cykly, polycystický vaječníky tak ještě při IVF přišli na nějakou silnou šlupku kolem vajíčka-pak i embrya a já tušim ještě něco-jelikož to udržim jen chvíli, tak ted asi budu lézt 1/2roku jen po doktorech :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc a pomohly jste těm spermijkám nějakýma vitamínama, je to ale dobrý že se to zlepšilo :wink:
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 I na můj vkus je nás hodně a ještě, když se podívám do tabulky, čím jsme prošly....

@lucccy Tak na to pořádně vlítněte a třeba... Ale pozor! Opatrně! Když jsme to zkoušeli přírodně, stala se z toho téměř rutina, že jsem pak neměla na sex v těh "správných" dnech ani pomyšlení :confounded:

Ježíííš, tén břuch bolííí :frowning2:
15. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka mně taky břuch furt bolí, je to otrava k tomu se neskutečně pozoruju, jsem vadná :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: bobku, tak to mě moc mrzí... :frowning2: takže u vás přichází v úvahu asi teda jen ivf, co?...

jj, myslím, že na to měly vliv právě vitamíny, co manža cca 3 měsíce papkal :slight_smile: už ani nevím, čím jsem ho dopovala (teď to jí ob den), ale myslím, že A+C+E+antioxidanty+selen (jedna pixla) a zinek, hořčík, vápník (druhá pixla)

@evik31: přesně tak, velice ráda bych věděla, jak na to při sexu nemyslet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já už chci taky ,aby mě bolel břuch :cry: já už jí tak chci no až to dostanu tak se asi roztrhnu to bude přehrada
15. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka: jj, přesně, o tohle mi jde - aby se z toho sexu pak nestala rutina a povinnost, to bych nerada...

@gambrinuska:a břuch tě bolí mrchovitě? no však zítra uvidíš... naděje umírá poslední
Tak to je dobrý, že se to zlepšilo :wink: tak nakup další pixly a dopuj ho dál :wink: :slight_smile: má to výsledky, já se chystam něco nakoupit v pátek, slyšela jsem o sarapisu-nebo zkusim nějaký bylinky na cyklus, abych to vůbec dostávala :rolling_eyes:
autor
no nic jdu ted povlíknout dnes máme zataženo tak snad konečně sprchne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

@gambrinuska Naopak, jsi normální! Normální ženská, která chce normální dítě a snaží se jak to jde.... Proč do prdele rodí děti svině, které je pak týrají nebo ještě něco horšího... Pak ať mi někdo řekne, že Búh existuje a je spravedlivej!!! Ne, tím se vážně nechci dotknout nikoho věřícího a rozpoutat tu nějakou pitomom diskusi. Každý, ať si věří v co chce, jen já jsem prostě nevěřící a tohle je pro mě známka, že není nikdo, kdo by nad námi tu spravedlnost vykonával :frowning2: Teď jsem na chatě s kamarádkou, která je věřící a moc si s ní rozumím... Prostě to není nic proti věřícím. Věřte mi:wink:
@evik31 a nezkoušela jsi třeba cviky na břicho nebo tak něco? po tomhle mi vždycky mrcha zaručeně přišla... nebo zajdi do hodně vysokého paneláku a třikrát ho vyběhni nahoru :grinning:
a manžela zatim dopuju vit E ale chci koupit ještě něco, včera konečně přestal kouřit když jsem se doma zhroutila tak doufam, že mu to vydrží, už přestává rok :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska - jj, něco nakup, já beru párkrát týdně Femibion, prý má vliv i na kvalitu vajec...

@doufalka: ještěže jsem taky nevěřící, úplně ti rozumím :wink:
15. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik nic proti, ale já jak jsem čekala mrchu před ivf, tak nepomohlo nic kromě vyvolávačky :rolling_eyes: a zkoušela jsem snad všechny babská rady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
douf-jsme na tom stejně minule mi babi naštvala když mi řekla že se za mě modlí :angry: :angry: :angry: -pěkně mě nastartovala řekla jsem jí toho spoustu :sweat_smile: -mam stejný názor :wink:
15. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tady taky bylo ráno zataženo, ale teď je krásně a všichno se šli koupat. Orlík je jak kafe. Řekla bych tak 30°C. Chtěla bych jet domů, ale Bára nechce. Má to přesně spočítáno, takže ještě se musíme 2x vyspat! No nevím. Asi za námi zítra přijede chlap a večer pojedeme domů.
15. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy cviky jsem zkoušela a nic
@gambrinuska vyvolávačku jsem dostala minukĺý pátek a taky nic ,ale mudra říkal do 14 dnů tak nevím,když to do příštího čtvrtka jesště nedostanu tak pojedu další pátek asi na další,nebo nevím co mě pak bodnou :confounded:
15. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak včera byla kamarádka u kartáře a zeptala se i na nás,ale prej my to neřekne dokud se jí nepotvrdí,.že měl v něčem pravdu,ale co se týkalo nás by prý bylo pro nás dobrý žádný špatný zprávy no tak uvidíme tak mě potěšila,že na nás myslela,ale jká bych tam asi nešla mám z takových věcí strach a něčemu ani moc nevěřím,ale tenhle je prej fakt dobrej hodně lidem se to už splnilo tak uvidíme co se vyvrbí
15. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda co to tady čtu :frowning2: To už jsme si tý smůli nevybrali dost, to nás ten život musí tahkle zkoušet dál....
Já jsem 8 den po KETu a už jsem tak uvažovala, že zkusím test, ale asi se na to vyprdnu, když to tady čtu.
Je mi od rána blbě od žaludku, ale taky mě pobolívá v zádech, takže nevím. Chvilku mám pocit, jakoby to mohlo vyjít a i takový to divný mrazení po těle, ale pak se to najednou otočí a zase jakobych si byla jistá, že opět nic. No fakt nevím....
Jinak mi tu máme od rána zataženo, v noci sprchlo a dopoledne taky pokrápávalo. Teplota kolem 27. Docela to po těch tropech jde...
15. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek