• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
16. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky jsem se bála,ale nedalo se to vydržet!Dřív jsem testovala,den před krví.
16. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já na krev nejdu. U nás v CARu je to prostě na testu a buď to vyjde a objednávám se až na UTZ anebo to nevyjde a pak se to řeší dál...
16. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky vrátila jsem se z krámu ještě jsem byla dát manžoj do práce sváču a vrátila jsem se úplně mokrá už mě to teplo začíná normálně srát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kampak jste se všichni ztratily :frowning2:
16. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsem tu. Když jsem měla chvilku volna, tak tady byla zrovna nějaká odstávka :grinning:

Chjo, je mi pořád nějak divně, přemýšlím, že se zítra testnu. To už by tam mohlo být snad i něco vidět...
16. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika ty přemýšlíš jestli testnout a já kdy brát léky :sweat_smile:
pořád malounko špiním,ale fakt jen malounko a vím že sestra vždy říkala léky brát od prvního dne krvácení,ale co když se to pořádně nerozjede :confounded:
16. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vydrž co nedýl kdyby náhodou tak na zklamání času dost a na veselení budeš mýt pak 9 měsíců :grinning:
16. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ale je to dobré znamení, že už začínáš špinit. A trvá Ti to v kuse, nebo jenom po chvilkách??
Máš pravdu, že na zklamání je dost času. Ale ta nejistota. Vždyť to tady známe všechny..
16. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spíš po chvilkách ale je to fakt malounko :unamused:
no přinejhorším bude v pátek další dobanec
16. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím,že když jsem to neměla tak dlouho tak bych měla krvácet přeci jenom víc tohle podle mě s menzesem nemá nic společného
16. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja jsem z tech veder jak lekla ryba a nevim kam se jiz pred tim teplem skovat :slight_smile:. Hruuuuuuuuza! mam na vas jednu otazku. mam takove dilema. V utery rano jsem dostala do zadu pregnyl na vyvolani ovulky. ve stredu odpo jeste ovulka nebyla protoze folikulik jeste nepraskl. Soupli jsme tam plavacky s tim ze folikulik by mel do 12 hodin rupnout. Dnes v patek mam stale BT (teplotu) dole jako pred ovulkou. ja si jiz BT merim pul roku a tak bezpecne vim ze den po ovulce mi teplota jde nahoru coz tento tyden neni ten pripad. Je mozne ze po pregnylu ovulka nebyla a mne tam porad jeste strasi plny folikulik a ne a ne rupnout? To se asi plavacci nacekaji a uzbudou na kamaracofty moc stary :frowning2: ach jo.
16. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já IUI nepodstupovala takže v tomto ti opravdu neporadím,a neměl by po tom pregnylu spíš prasknout :confused:
16. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Evik no sak prave - Pregnyl zpusobi prasknuti folikuliku do 36 hodin a tim vlastne je ta ovulace a vyssi teplota. Coz mne ta teplota na to neukazuje :frowning2:
16. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemůže to být taky tím horkem je fakt hnusně
16. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nezkoušela jsi volat do caru
16. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vys co kvuli tomuto ani ne. Oni ti jen reknou ze se s tim stejne neda nic udelat a diky tomu ze je to jen IUI tak to se spise nechava nahode :frowning2:. No nic nebudu si tim lamat hlavu proste to asi nebylo dobre naplanovano casove a neda se nic delat. Budu se tesit na pristi mesic, to mozna jiz naplanujem IVF pokus dve.
16. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem právě snědla čtvrtku melounu byl krásně vychlazenej nedalo se odolat :grinning:
16. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si k vám udělala ledovou kávu se zmrzlinkou a tady nikdo ,no když to nedostanu tak se aspon pos... :sweat_smile:
jinak mě psala do IP Marcelka ta sé mě skvěle akorát jí teda mrzí jak tady dopadáme :confounded: ,ale co se dá dělat
tak kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses:
16. črc 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem a cpu se langošem :grinning:
16. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady ani noha :frowning2:
16. črc 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tu :wink:
16. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a hekám vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chcípu,snad už brzo bude líp
16. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já už chcíplá jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik taj jsi mne inspirovala a prave jsem stlaskala 1/4 vychlazeneho melouna - bylo to super!!!!!!!! Ted studena sprcha a hura do mesta. mam tu kamosku z Londyna a tak jdem do hospody na pokec. Snad prijdu na jine myslenky a budou tam mit klimatizaci!!!!!!!
16. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z toho vedra asi zvencnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potím se jak nevím co, sprcha už nepomáhá. To bych tam musela být snad celý den.
Teď tady koukám na koš přetýkající prádlem na žehlení a přemýšlím, kdy už bude konečně počasí na žehlení :frowning2:
16. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika v neděli se má ochladit o 10% tak si ho nech na neděli,já přišla z penny byla jsem pro b uřty jdem opékat,mokrá jsem došla k paneláku a zas nám nejel výtah i do toho 3 patra mě to stálo úsilý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé pečený buřty, ty bych si taky dala. Já uspala raubíře, manže je na noční a já jdu zalít zahradu a pak asi padnu za vlast :grinning:
16. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer.Vidí te mě??? :unamused:
16. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek