IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rvasata
16. črc 2010
=-) =-) =-)
kessinkaa
16. črc 2010
@barbika taky jsem se bála,ale nedalo se to vydržet!Dřív jsem testovala,den před krví.
barbika
16. črc 2010
@kessinkaa já na krev nejdu. U nás v CARu je to prostě na testu a buď to vyjde a objednávám se až na UTZ anebo to nevyjde a pak se to řeší dál...
evik31autor
16. črc 2010
tak holky vrátila jsem se z krámu ještě jsem byla dát manžoj do práce sváču a vrátila jsem se úplně mokrá už mě to teplo začíná normálně srát :-p
evik31autor
16. črc 2010
kampak jste se všichni ztratily 😞
barbika
16. črc 2010
@evik31 jsem tu. Když jsem měla chvilku volna, tak tady byla zrovna nějaká odstávka 😃

Chjo, je mi pořád nějak divně, přemýšlím, že se zítra testnu. To už by tam mohlo být snad i něco vidět...
evik31autor
16. črc 2010
@barbika ty přemýšlíš jestli testnout a já kdy brát léky :-N
pořád malounko špiním,ale fakt jen malounko a vím že sestra vždy říkala léky brát od prvního dne krvácení,ale co když se to pořádně nerozjede :-S
evik31autor
16. črc 2010
vydrž co nedýl kdyby náhodou tak na zklamání času dost a na veselení budeš mýt pak 9 měsíců 😃
barbika
16. črc 2010
@evik31 ale je to dobré znamení, že už začínáš špinit. A trvá Ti to v kuse, nebo jenom po chvilkách??
Máš pravdu, že na zklamání je dost času. Ale ta nejistota. Vždyť to tady známe všechny..
evik31autor
16. črc 2010
spíš po chvilkách ale je to fakt malounko :-|
no přinejhorším bude v pátek další dobanec
evik31autor
16. črc 2010
myslím,že když jsem to neměla tak dlouho tak bych měla krvácet přeci jenom víc tohle podle mě s menzesem nemá nic společného
rozmarynek
16. črc 2010
ahoj holky, ja jsem z tech veder jak lekla ryba a nevim kam se jiz pred tim teplem skovat 🙂. Hruuuuuuuuza! mam na vas jednu otazku. mam takove dilema. V utery rano jsem dostala do zadu pregnyl na vyvolani ovulky. ve stredu odpo jeste ovulka nebyla protoze folikulik jeste nepraskl. Soupli jsme tam plavacky s tim ze folikulik by mel do 12 hodin rupnout. Dnes v patek mam stale BT (teplotu) dole jako pred ovulkou. ja si jiz BT merim pul roku a tak bezpecne vim ze den po ovulce mi teplota jde nahoru coz tento tyden neni ten pripad. Je mozne ze po pregnylu ovulka nebyla a mne tam porad jeste strasi plny folikulik a ne a ne rupnout? To se asi plavacci nacekaji a uzbudou na kamaracofty moc stary 😞 ach jo.
evik31autor
16. črc 2010
@rozmarynek já IUI nepodstupovala takže v tomto ti opravdu neporadím,a neměl by po tom pregnylu spíš prasknout =-)
rozmarynek
16. črc 2010
@evik no sak prave - Pregnyl zpusobi prasknuti folikuliku do 36 hodin a tim vlastne je ta ovulace a vyssi teplota. Coz mne ta teplota na to neukazuje 😞
evik31autor
16. črc 2010
a nemůže to být taky tím horkem je fakt hnusně
evik31autor
16. črc 2010
a nezkoušela jsi volat do caru
rozmarynek
16. črc 2010
vys co kvuli tomuto ani ne. Oni ti jen reknou ze se s tim stejne neda nic udelat a diky tomu ze je to jen IUI tak to se spise nechava nahode 😞. No nic nebudu si tim lamat hlavu proste to asi nebylo dobre naplanovano casove a neda se nic delat. Budu se tesit na pristi mesic, to mozna jiz naplanujem IVF pokus dve.
evik31autor
16. črc 2010
tak jsem právě snědla čtvrtku melounu byl krásně vychlazenej nedalo se odolat 😃
evik31autor
16. črc 2010
Tak jsem si k vám udělala ledovou kávu se zmrzlinkou a tady nikdo ,no když to nedostanu tak se aspon pos... :-N
jinak mě psala do IP Marcelka ta sé mě skvěle akorát jí teda mrzí jak tady dopadáme :-S ,ale co se dá dělat
tak kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎
kessinkaa
16. črc 2010
tady jsem a cpu se langošem 😃
kessinkaa
16. črc 2010
a tady ani noha 😞
evik31autor
16. črc 2010
já jsem tu 😉
evik31autor
16. črc 2010
a hekám vedrem :-p
kessinkaa
16. črc 2010
já chcípu,snad už brzo bude líp
evik31autor
16. črc 2010
@kessinkaa já už chcíplá jsem :-p
rozmarynek
16. črc 2010
evik taj jsi mne inspirovala a prave jsem stlaskala 1/4 vychlazeneho melouna - bylo to super!!!!!!!! Ted studena sprcha a hura do mesta. mam tu kamosku z Londyna a tak jdem do hospody na pokec. Snad prijdu na jine myslenky a budou tam mit klimatizaci!!!!!!!
barbika
16. črc 2010
Já se z toho vedra asi zvencnu :-p Potím se jak nevím co, sprcha už nepomáhá. To bych tam musela být snad celý den.
Teď tady koukám na koš přetýkající prádlem na žehlení a přemýšlím, kdy už bude konečně počasí na žehlení 😞
evik31autor
16. črc 2010
@barbika v neděli se má ochladit o 10% tak si ho nech na neděli,já přišla z penny byla jsem pro b uřty jdem opékat,mokrá jsem došla k paneláku a zas nám nejel výtah i do toho 3 patra mě to stálo úsilý :-p
barbika
16. črc 2010
Jéé pečený buřty, ty bych si taky dala. Já uspala raubíře, manže je na noční a já jdu zalít zahradu a pak asi padnu za vlast 😃
rvasata
16. črc 2010
Krásný večer.Vidí te mě??? :-|