• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Fakt nikdo??Ráno se semnou nikdo nebavi a teďka taky :frowning2: :frowning2:
16. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!
Konečně trochu dejchatelno!!! V šest ráno tady byl takový vichr, že nám to strhlo plachtu z bazénu a odfouklo slunečník (zavřený). Teď tady pořád fouká a poprchává. No je to moooc příjemný.
Jinak já jsem zase odolala a ještě netestovala. Strach je větší než zvědavost :sweat_smile: Je mi pořád špatně od žaludku, ale fakt nevím jestli je to z TOHO, nebo z veder nebo z nervů..
Dneska zase ze mě odchází kousky Crinone a jsou narůžovělí. Prý je to normální, může to být i do hněda. Tak nevím...
A co Ty Evíku, už ta mrcha konečně dorazila??
Renčo, večer tou dobou co jsi psala, jsem už byla ve sprše a pak jsem padla za vlast :slight_smile:
17. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika né mrcha se zatím nerozjela podbřišek cítím občas i malounko zašpiním,ale o krvácení se rozhodně mluvit nedá :confounded: jinak všem pěkné ráno u nás je pod mrakem,ale neprší a že by mohlo vzbudila jsem se spocená jak kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak dneska všici jsou :frowning2:
17. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud by vám to nevadilo, ráda bych se k vám přidala.
Na představenou: je mi 35 let, mám zvýšené FSH 11, protilátky proti spermiím a cystu na pravém vaječníku, manželovi zjištěna asthenospermie. Takže přirozené početí dle slov MUDry pouze zázrakem. Teď beru antikoncepci, aby zmizela cysta, a když se to na kontrole 5.8. potvrdí, tak bych měla začít stimulovat na IVF.
17. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 vítej jasně ,že se můžeš přidat já už bych měla jít na ket,ale čekám už dlouho na mrchu tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kam chodíš do caru?
17. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím do Pronatalu a byl to děsnej fofr. 16.6. jsme byli na prvním pohovoru a v srpnu už stimulace.
17. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chodím do sanusu a taky to šlo celkem rychle akorát ted se to nějak vlečc,ale za to může tělo mé :grinning:
17. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na mrchu nikdy čekat nemusela, dokonce se mi ani jednou nestalo, že bych testila z důvodu zpoždění. Podle bazálky jsem i ovulovala, ale podle toho FSH už bych za chvíli nemusela, tak asi proto spěchají. A teď beru antikoncepci, takže po vysazení by snad taky dojít měla. Je to tak rychlý, že jsem pořád ještě v šoku :grinning:
17. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já na mrchu taky nikdy nečekala dokonce i po et přišla včas,ale ten další cyklus né a né přijít potvora
asi hormony dělaj divy i když ted už dlouho zatím žádné nemám
dřív jsem spíš musela na injekci,aby my to skončilo :dizzy_face:
tak snad ti po antiku dorazí a nebudeš muset čekat jako já :grinning:
17. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na to zvědavá. Manžel děti nikdy nechtěl, ale nakonec se mi ho podařilo přemluvit. A teď na něj jdou mrákoty, že by z toho mohly být i dvojčata :grinning: Tak jsem mu říkala, že kdyby se rozhoupal dřív, mohlo z toho být jedno přirozeně, takže za ta případná dvojčata vlastně může on :grinning:
17. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten ten můj by klidně dvě bral :grinning:
17. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda kam vy jste se dneska všici ztratily :frowning2:
u nás pokračuje slabé špinění takže jestli to bude pokračovat i zítra tak v pondělí asi cinknu do caru jestli mám jít na další injekci,protože takhle nevím kdy začít užívat léky jsou od druhého dne menzeszu a tohle podle mě menzes není :unamused:
17. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neznáte někdo nějaký babský recept po čem se mrcha rozjede už my dopuóručovaly červené víno tak nevím
17. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ted me napadlo,ze jestli je u vas vse v poradku a jenom spermijky zlobi,tak znam perfektni ceske bylinky po kterych moje kamaradka otehotnela hned prvni mesic,a to mel v podstate pohyblivost nula,a mymu manzovi se z 50% zvysili na 75%. Tak kdyby jsi je chtela - teda tvuj manza zkusit dej vedet,napisu ti odkaz do IP.
17. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni ty jsi ještě o půl noci vzhůru jo,ty seš taky noční pták vid :grinning:
17. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 - vitam te v klubu :slight_smile:. Koukam ze to take nemas zrovna jednoduche. tak budeme drzet palecky - kdo si pocka ten se docka :sunglasses:
U mne nic noveho, teplota stale dole takze asi ovulka se tento mesic nekona. Tak nevim jestli bych to IVF nemela o mesic posunout abych mela jistotu ze mi vse zase funguje jak by melo :rolling_eyes: . Takze to IUI bylo podle mne na nic ale nic se nedeje, ja jsem trpeliva a tem pak i ty ruze vykvetou :grinning: . Tak ja se jdu zase potit u TV a ledove kavy.
17. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání. Vždycky jsem tvrdila, že není nic horšího, než když nejde počít díťátko a oba jsou zdraví, takže nikdo neví, proč to nejde. A ve výsledku je u nás toho tolik, že bychom se mohli i podělit a ještě by nám zbylo :angry: Holt jsme s manželem jeden aušus větší jak druhej, já jsem ten větší :grinning: A to jsem byla přesvědčená, jak pěkně to moje tělo funguje, každý měsíc prokazatelná ovulka - teploty i ovutesty, a ejhle první hormonální profil a bylo po optimismu.
Máme tak blbý výsledky, že IVI nám vůbec nenabídli, jdeme rovnou na IVF. Doufám, že ty hormony moje vaječníky probuděj ke snášení vajec, když mi doktorka ukazovala ceník úkonů, tak u řádku kryokonzervace řekla, že to se mě týkat nebude. Upřímnost nade vše :grinning:
17. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já myslím,že je to tím teplem taky si říkám u sebe ,že už to není možný,ale třeba se povedlo co ty víš :grinning:
taky jsem si dala ledovou kávu a ted mám v troubě koláč pak na něj zakysanku a šup dp ledničky at je pěkně studenej :grinning:
17. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak může doktorka vědět kolik vyprodukuješ vajíček u každého to je jiné :wink:
17. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to usoudila podle toho vysokýho FSH a taky mi dělala UTZ a že prý bych měla mít ve vaječníku v tu dobu cca 10-15 vajec, já jich měla 6, takže se ta moje vejcová zásoba asi fakt snižuje
17. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim, nechci delat chytrejsi nez je doktorka ale po cteni mnoho pribehuna techto strankach holky reaguji na hormony ruzne a mnozstvi je mnohdy na ukor kvality. Dam ti priklad, jsou tu holciny ktere maji 15 folikuliku a z toho maji 10 vajicek ale ve finale se chytnou a dojdou do 8-mi bunecnych jenom 2. To same pro holcinu ktera ma jen 4 folikuliky z toho 3 vajicka a do finale jsou k prenosu take jenom dve. Co chci rici je to ze se tu potvrzuje ze kvantita je na ukor kvalite a ta priroda se stejne neda prelstit a ve vetsine pripadech necha dobehnout jen dve pekna vajicka do finale. takze z doktorky se vubec nenervuj, but pozitivni a 5 folikuliku je dobre - o to budou kvalitnejsi vajucha!!!!!
17. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za nalití optimismu do žil, jsem věděla, že lezu do správné diskuse :dizzy_face:
17. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 i kdybys v cíly měla vajucha 3 tak bych nechala vložit jedno a dvě zamrazit a máš i sněhuláčky já mám tak zamražené jen 4
17. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu :grinning:
Vítám Alim a držím pěsti ve snažení!!
Dneska jsme byli s manžou a Tobíkem na odpolední kávičce a sedli jsme si v restauraci na zahrádku. No a co čert nechtěl. Začalo pěkně pršet, ale fakt průtrž a k tomu bouřka. Jsem ráda, že nás to nevytopilo, protože já měla doma okna zotvíraný :slight_smile: Ale má to tu výhodu, že nemusím jít večer zalívat. Jinak už je zase dusno, takže to bylo příjemný jenom na chvilku.
Jo a pořád se držím a netestla jsem :grinning:
17. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika my jsmer tady měly taky buřinu s deštěm,ale klidně mohlo pršet dýl ,ale líp se dýchá to jooooo
17. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak se mi to dnešní ráno vůbec nevyvedlo :frowning2: Udělala jsem si test a tam sněhobílo :frowning2: :frowning2: Takže tu teď sedím a bulím. Tobík mě pořád objímá a říká máma máma a já bulím ještě víc. Je to hrozný pocit.....
No takže i já půjdu do dalšího boje a 3IVF :frowning2:
18. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě moc mrzí :frowning2: Ale naštěstí máš doma to svoje malý zlatíčko, který ti říká "máma", on tě určitě nenechá ve smutku. Bude líp ...
18. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahojky,fakt nevím co napsat :frowning2: .A koukala jses,na něj třeba za 15 minut?
@alim75 Vítám tě :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 @kessinkaa děkuji....
No koukala jsem i po hodině a pořád bílo. Ještě to zkusím ten 14-15 den, ale už tomu nedávám naději. Ve skrytu duše si říkám, že když jsme si nechávali dát jenom 1 embryjko, tak by ta čárka mohla být až pozdějc. Ale to je jenom ta útěcha z toho neúspěchu.
Ale jsem opravdu šťastná za to, že máme už doma Tobíka. Asi ten neúspěch nesu i o to trochu líp...
18. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek