• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika to určitě,když máš prcka tak jde vše líp.My bezdětné,to neseme hůř a hlavně i věk hraje a počet pokusů.Drž se,není to ještě prohrané!!!
18. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno holky u nás celou noc prší a ted taky bože to je vzdoušek :grinning:

@barbika to je mě líto,ale třeba to ještě není ztracený :wink: tak nebreč kolikátý si už den

@kessinkaa jaká byla sobotka zase ses ráchala v bazénku vid :grinning:
jinak mě dnes bolí břicho a záda jak blbec tak snad už konečně se bude něco dít :angry:
18. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to máš pravdu. Proto Ti i ten úspěch moc přeju. Vím jak jsem se cítila poprvé a to mi nebylo ještě ani 30 a hrozně jsem se bála aby to všechno vyšlo... A když vyšel KET, tak jsem byla šťastná jako blecha..
Opravdu to s tím dítětem je úplně jiný a člověk si v takové chvíli říká zaplať pánbůh, že máme Tobíka!!!!
Teď si to hezky obrečím, ale půjdu dál a nechám to na osudu, jak to mám napsané ve vínku :wink:
18. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 dneska je to 11 den... Jak už jsem psala, máme (nebo měli jsme) 1 embryjko a nevím jak je to s hodnotami hormonů. Při Tobíkovi jsem měla 14 den tu druhou čárku hodně slabou. Ale to už jsou jenom moje útěchy. Nejhorší je, že mě vůbec nebolí břicho jako na mrchu a je mi tak nějak pořád špatně od žaludku. Ale už s tím fakt nepočítám.
Tobě držím palce, ať se Ti to rychle rozjede!!
18. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to naděje ještě pořád žije, takových už tu bylo, které to oplakaly, aby vzápětí našly tu druhou vytouženou do party :dizzy_face:
18. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojky Eviku,sobota nic moc :frowning2: v bazénu jsem nebyla.V pátek večer,jsem zašpinila,tak jsem se hrozně lekla a neměla náladu!!Snad to bude v pohodě,pak už nic.Zítra zase vlítnu na krev....to budou nervy.
18. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem si přečetla tohle, a jsem z toho taková zmatená. Takže ten test možná dneska ještě nic neznamená. Ach jo, ale to utěšování mě nebaví :slight_smile:
http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-hormon-signalizujici-pocatek-tehotenstvi.php
18. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tvoje utěšování stojí na reálném základě, opravdu ještě není nic ztraceno :dizzy_face: Ošklivě řečeno: na smutek je dost času po negativní krvi ...
18. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 jenomže u nás v CARu se na krev nechodí :frowning2: V případě neúspěchu se domlouvá schůzka a tam další postup a řešení....
Takže jedině ten test..
18. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika stejně je to s tou krví divné.....
18. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to bych si asi nechala udělat test jako samoplátce, co říkaly holky v jiné diskusi, tak stojí cca 200 Kč. A člověk za chvíli ví, na čem je ...
18. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa je, taky mě to překvapuje. Příjde mi, že jediný Apolinář snad na krev nezve. Jinak se všude chodí... No asi s tím mají své zkušenosti.
18. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná je to tím, že Apoli je státní, tak nechtěj "plýtvat" penězi, v těch soukromých si to hezky zacvakáme v jiných položkách :grinning:
18. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika určo jdi na krev sama,já bych teda šla!!!
18. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čím jste stimulovaly? Omlouvám se, jestli to už píšete někde vepředu ...
18. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak je konecne dychatelno a poprve se nepotim jak dvere od chliva :slight_smile: youpeeeeeee. Tak dneska mi konecne vyskocila teplota takze mozna ta ovulka precijenom byla jen s 2dennim spozdenim.
@barbiko oni holky maji ducha tak brzo kdyz cekaji dvojcatka. Ty mas jen jednoho bojovnicka a tak si take myslim ze to je jeste brzo na to hazet flintu do zita. Rika se ze az ten 14 den od ET by se melo opravdu testovat. tak jeste vydrz.
18. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa A mohla bys mi prosím napsat podrobnosti, od kolikátýho dne, jakou dávku atp. A gonal je pero nebo klasický injekce?
18. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu mít totiž taky čínskýho křečka, jen nevím, jestli gonal nebo puregon ... A bude to krátký protokol.
18. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 já puregon

@kessinkaa tak to si na tu krev pro sichra skoč,ale určo to nic nebylo :wink: já špiním už 3dny,ale pořád nic ach jo je to hrozný :frowning2:
@barbika no s tou krví je to divný,ale já vím,že to psalo víc holčin takže to nebude jenom u Apolináře
18. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děkuji. No uvidíme, ještě to zkusím ten 14 den a koupím si mamatest. Teď jsem měla nějaký test z Dr.Maxx. Tak zkusím něco citlivýho :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 jéééé já si to moc nepamatuju.Pero to není,píchala mi to zdr. sestra(já jsem srab).A začala jsem,asi třetí den cyklu
18. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to píchnu klidně sama, ale nechce se mi nic míchat, byla bych raději, kdyby to bylo už připravené a já do sebe jen ďobnula :grinning: MUDra říkala, že si mám s sebou přinést 5 tis. Kč na doplatek, tak snad se za ty prachy nenadřu :grinning:
18. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ale gonal jsem už myslím tady na diskuzi viděla i v peru.oni normálně na tobě šetřily ,a nebo by to vyšlo možná dráž,já jsem měla puregon v peru a když už jsem dokupovala menší dávky tak jsem taky musela jehlou,strach byl ,ale bodla jsem si jí ona ta jehýlka byla stejně tlustá jak to pero,nedávají takové ty klasické aspon u nás né :grinning:
18. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co vaříte děvčata??Manžel mi peče kachnu :slight_smile: mňamky
18. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás máme selskou baštu(špalíčky,uzené a zelí a pak se to zamíchá vše dohromady)
u nás manža nevaří po včerejším tahu spí
18. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít asi špagety nebo bramboráky, to se ještě uvidí :slight_smile: U nás je nádherně, je zataženo, fučí vítr a suprově se ochladilo :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí

Ahoj ženy:slight_smile: Přijely jsme z Orlíku a konečně se dá trošku dýchat:slight_smile:

barbika@ No co na to říct? Ještě neházej flintu do žita. Dokud není mcha, není NIC ztraceno. Ve tvém a mém případě už jsme jednou boj vybojovaly, takže máme koho pohladit a potulit:wink: Ty jsi ještě tento boj neprohrála a já už teď držím palce všem dalším bezdětným (ale i tobě:slight_smile:), aby ta moje ztráta byla k dobru pro někoho dalšího:wink:

Já jsem si píchala všechno možný. Měla jsem gonal i puregon a nevím co ještě.... Měla jsem pero i normální injekce... Udělali mi takový koktejl asi pro tu mou malou reakci. Injekce mi píchal manžel. Já bych se sama asi nepíchla. Jsem srab.

alim75@ Vítej a držím palce :wink:

Končím. Mám tu po těch pár dnech takovej brajgl, že nevím, kdy to všechno uklidím. Mám 2 kočky a když tu nejsem, jsou naštvané a tak zachlupí úplně všechno.... Potvory jedny! :slight_smile: Já už jsem přestala téměř krvácet... Bylo to poměrně rychlý oproti únoru. Ale je mi pořád špatně a bolí mě hlava... Tak se mějte, snad nakouknu večer.
18. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hmmmmmmmmm dobrůtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alim75 no brambiráčky,taky mňamka :wink:
@doufalka Ahojky,tak jsi to tam přežila??No jo,my ženský přežijem vše!!!
18. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem se dala do kupy po tom šíleným úterý.První jsem chtěla se na všechno vykašlat,ale jsem připravená znovu bojovat,tak uvidíme zítra jdu ještě na kontrolu a podle toho se rozhodne.Uvidíme,co nám v caru doporučí,jelikož nemáme mrazáčky.No jinak si vás musím dočíst,ať jsem trochu v obraze.
18. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek