• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@marty154 u nás ,když nejsou mražáčky tak davají 3 měsíční pauzu,ale všude to je jiné,jinak tě vítám zpátky mezi náma :grinning: blbá otázka jak to vlastně s váma dopadlo :frowning2:
18. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuji. Máš pravdu, my jsme na to o trochu líp, že už tu jednu výhru máme doma. Doufám, že nás budou ostatní následovat.
Já už se tak nějak dávám dohromady a teď jsme si s manžou řekli, že to ještě zkusíme ten 14-15 den a uvidíme. S Tobíkem jsem taky čekala s testováním až na termín a objevila se mi tam slabá druhá čárka...

No a jinak by jsme asi šli hned do dalšího IVF. Chtěla bych, pokud se to všechno povede, navázat mateřskou další. Bylo by to fajn...
@marty154 držím palce v dalším boji!!! Jednou to přeci musí vyjít!!!
18. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika no vidíš jak začínáš být hezky optimistická jen tak dál,pozitivní přístup a půl práce je hotovo :grinning:
18. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ve čtvrtek jsme byli ještě na kontrole,HCG šlo dolů a na UZV nic,takže jsem měla vysadit všechny léky a čekat zda přijde mrcha,že by to mělo odejít samo.Mrcha přišla včera,tak uvidíme zítra.Doufám,že to bude O.k. a snad už nehrozí mimoděložní :unamused: .Pokud říkáš 3měsíce pauza,tak to zkusíme sami nebo jsem přemýšlela nad UIU??
Teda,ale kde tobě ta mrcha se zdržuje?????Snad si vzala dovolenou,nééé????
18. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jo asi ta bestie odjela k moři,zatím to vypadá v pátek na další injekci :frowning2:
tak at ti to zítra dobře dopadne,třeba vám ta IUI dopadne dobře a nebo se vám zadaří i bez pomoci :grinning:
18. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde máme Renču už tu nějak dlouho nebyla? :angry:
18. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ještě určitě vydrž a na špatné myšlenky zapoměň,nějaká šance pořád je,testni jak říkáš.Jinak ty testy dr.Max
jsem měla taky a byly dobré.Mamatest jsem u nás totiž nikde nesehnala.Jinak dobrá tabulka hodnot HCG ta se bude hodit.

@kessinkaa pěkně odpočívej!!!!!!!!!!!!!

@alim75 taky tě vítám mezi námi bojovnicemi a přeji hodně úspěchů :slight_smile:

@rozmarynek tak at´ se ti zadaří.Můžu se tě zeptat na kolik to UIU zhruba vyjde???Díky
18. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no uvidíme,nakoupila jsem nějaké vitamíny pro mě i manžílka.Snad se do pátku bestie objeví. :wink:
18. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 doufám :unamused: ,přemýšlela jsem jestli nemám zavolat do caru,ale vím ,že mě říkaly léky brát až od druhého dne krvácení a to rozhodně nebylo
je to na bednu v červnu to nešlo a nakonec to vypadá,že transfér nestihnu ani v červenci,ale až v srpnu :confounded:
třeba ty vitamínky zaberou a půjde to samo já baštila dřív kyselinu listivou a myslím,že se to jmenovalo baby-plan,někdo pije i kontryhel,ale ten je myslím na tu sliznici,tak tobych měla asi začít pít já :grinning:
18. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak zkus zavolat,myslím,že ti poradí.Vím že mě říkaly,než jsme měli přijet pro injekce,že špinění se nepočítá,že to musí být krvácení,abych mohla počítat první den.Ale vím,že v každém caru je to jinak.Já bych se zeptala,protože by se mi pak nechtělo zase čekat na další měsíc.A těma vitamínama si myslím,že nic neskazíme.A ten kontryhel jsi Evíku zkoušela????
18. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 mě právě sestra taky říkala,že se cyklus počítá od prvního dne krvácení tak to spíš bude všude stejné
kontryhel já jsem nezkoušela ,ale hodně holčin ho pije většinou ty co májí problémy se sliznicí tak nevím,ale už jsem o něm dost přemýšlela pak bych právě třeba nemusela brát ty hormony na sliznici možná zítra asi dojdu koupit
18. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahojky,jsem ráda,že ti je líp!!!!Já to minule taky chtěla vzdát!Říkala jsem si,že když po tolika pokusech,konečně čárky a pak tohle,tak už to nedám......ale pak je vše jinak.Moc jsem na tebe myslela :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak zkus vydržet do zítra,třeba se to rozjede a jinak zavolej do caru a zeptej se,tím nic nepokazíš. :slight_smile: Třeba ten kontryhel bude dobrý,zítra se na něj zeptám.
18. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jo moc děkuji!!!!!Víš bylo toho nějak najednou moc,nemohla jsem překousnout tu naši fenečku.Ale teď chci bojovat znovu.Chci tu svoji vytouženou Nelinku zpátky.Jo každý je v tu chvíli zklamaný,ale časem nabere sílu a ........Hlavně aby to vyšlo tobě,taky na tebe myslím a moc ti to přeji a už se těším na první fotečky. :slight_smile: .Zítra jdeš na krev??
18. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 za zkoušku nic nedáš,já jsem na vyvolávačce byla u své dr.,v caru my řekli,že to mám blíž tak at my cyklus navodí ona a ona řekla,že bych to měla dostat do 14dnů a to bude až v pátek,ale pak má dovo tak jinak musím v pátek honem na další
18. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa taky jsi nám měla do alba vyfotit bříško at víme jaké a je a budeeeeeeee :grinning:
18. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak ještě vydrž do pátku.Třeba si to rozmyslí a objeví se.Hrůza někdo na mrchu nadává,že ji má a někdo na ni zase čeká a ona nikde.Zkus třeba vyběhnout schody nebo skákat ze schodů...............třeba ti to pomůže. :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to už my tu taky někdo radil cvičím jezdím na rotopedu jak magor a prdlačkaaaa :grinning:
jsem zvědavá po ket to se zas ta bestie flákat určo nebude
18. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No na mě spolehlivě na rozjetí mrchy funguje acylpyrin, páčto jsem alergická na kyselinu acetylsalycilovou, ale to pak jde o život, dokonce jsem jednou skončila v nemocnici :sweat_smile: Acylpyrin je proti srážlivosti krve, takže vyzkoušet to můžeš, ale fakt na něj nesmíš být alergická :wink:
18. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom strašnym slově jsou "i" "y" obráceně :grinning:
18. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no je to teda s tebou záhada!!!!!!!A nestresuj se a doufej,že tahle bestie už bude poslední,proto ji to tak trvá a napíná tě.
18. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám zítra to lékárna jistí :grinning:
acyllpyrin doma nemám nepoužíváme ho,ale za zkoušku nic nedám,tak když už tam budu tak se zkusím zeptat v lékárně třeba my taky něco doporučí,máme tady takové chytré lékárnice :grinning:
18. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 kéž by,kamarádka byla u kartáře,ptala se i na nás a prej jí řekl na nás samá pozitiva,zaručeně se ptala na mimi,ale prej my to neřekne dokad se jí něco nevyplní,aby nás nějak neplašila,mě stačí,že to bylo aspon něco pozitivního,i když na takové věci moc nedám :wink:
18. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to zní dobře,když pozitiva.Taky mám prý podle kartářky předpovězený,že s tím budeme mít problémy,ale pak že budou dvojčátka,tak uvidíme.............kéž by měli kartářky pradu.A je fakt,že už nám s manžou pár věcí podle kartářky vyšlo.......tak tfuj,tfuj i na tebe.. :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se necháme překvapit :grinning:
18. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a zadělala jsem na koblížky a už jsou v troubě a pečou se :grinning:
Teda holky, docela Vás obdivuju, že se vydáte ke kartářce. Teda aspoň Ty Marty. Já se toho bojím jak čert kříže, ale jsem pěkně zvědavá :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika já se taky toho bojím,asi bych měla strach,že mě řekne něco blbého :unamused:
moc na tydle věci nedám,ale proč nevěřit,když řekne něco pěkného ,že :grinning: ,ale chce to brát asi trošku s rezervou
já mám napečeno ještě od včera a ke koblížkům jsem se ještě nedostala asi v týdnu
18. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jo zítra si skočím,na krvičku.....docela mám strach,ale nesmím!!!
18. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nooooooooo Eviku,to snad nééé :grinning: :grinning: :grinning: ,já mám po hormonech břicho,jako ve 4 měsíci :grinning:
18. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa se nestyd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek