• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika já jsem u kartářky nebyla,ale moje mamka s kamoškou.Já bych na to neměla odvahu.............taky bych se bála,kdyby řekla něco špatnýho.
18. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa klidně bych měla břicho nevím jak velký,hlavně kdyby bylo všechno o.k..Já se za to nestydím.Taky ho mám teď větší,ale ať jdou všichni .........A neboj se krev bude dobrá :slight_smile:
18. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kessi neboj, krev dopadne zase na 1!!
18. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky,snad jo!!!Nesmím na to myslet,to je nejlepší
18. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, moc vás zdravím :slight_smile:
tak mě už mrška dorazila, to jsem ráda, že se tak ochladilo, dá se líp snášet..
a práci jsem už taky snad přijala ve své hlavě zpět, tak hrr do boje. s kamarádkou jsme se shodly, že ten návrat do práce je skoro horší než to, že se nepovedlo. ale možná si podvědomě odsouvám myšlenky od neúspěchu..
a teď mě čeká 14 dní v kuse, tak do toho vklouznu ani nebudu vědět jak.
a taky začnu zase pořádně sportovat, je co zhazovat.
kessinko, cos to tam psala o špinění, to jsi se musela ale leknout! ale to se určitě mimísek zavrtává! prý je to normální. budu zítra netrpělivě čekat, co napíšeš nového!!
a barbiko, ta tvá ranní nevolnost, je veliká naděje, na testík je ještě brzo, koukala jsem na tu stránku, jak jsi nechala odkaz a mají to tam pěkně udělané, a i podle nich máš na HCG ještě čas. podle procent úspěšnosti už na této stránce máme špatné zprávy vybrány!!
18. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Marty, to mě mrzí, že ti to taky dopadlo blbě. holt budeme společně bojovat dál.
já byla u kartářů několikrát, ale nejsem dobrá klientka, nevyšlo vůůůbec nic.. ono nakonec je stejně lepší nevědět a doufat. hodně jsem věřila poslední návštěvě, že v 36budu rodit a to nedopadlo.. a kdybych tomu nevěřila, tak jsem možná po těch doktorech začala běhat dřív. no, pozdě.. ale třeba to ještě stihnu.

koukám, že tu opět nikoho nechytám, nemám na vás štěstí. tak se mějte krásně a zítra za vámi zase juknu :grinning:
18. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,jen zdravím.Kávovar super.Z linky jsem nadšená.Jestli jsou nějaký novinky tak sem snima.
18. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda jseš hodná,děkuji,ale asi to tak mělo být.Víš měla jsem velkou starost o tu naši nemocnou fenku,krmily jsme stříkačnou,jezdily na infuze...........prostě péče 24hod.a to i po psychické stránce,kdo nemá psa nepochopí to,ale udělala jsem,co se dalo a nelituji toho. :slight_smile: určitě budeme bojovat spolu,ty vlastně nemáš taky žádný mrazáčky,co??Takže nás to čeká celé znovu,ale to zvládneme,už se i těším!!!! :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata hezký večer,co zrovna kutíš?????A jakou barvu máš té linky,myslím to byla modrá,že jo?? :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni Ahojda,jojo dle dr. to je jen "manžel"tak kdyby jsi byla tak hodná :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Ahojky,určitě se brzo dočkáš,neboj nic!!!No to zašpinění,bylo jen v pátek večer a fakt malinko,ale ted se zase bojím!!Přetím jsem byla v klidu,ach jo.No zítra ta krev,budou nervy :fearful: .
18. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata novinky :grinning:
18. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa hlavně se nenervuj a pěkně odpočívej!!!!!!Bude to dobrý,uvidíš!!!! :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Ahojda,,je mi to líto.ale hlavu vzhůru.Však mi to vybojujeme.No prosím Tě modrá byla,ale nakonec mám tmavě hnědou :grinning: :grinning: .Já jse na tu modrou koukala co by se mi líbila,ale schodli jsme se,že koupíme "levnější" a tu co bych chtěla si pak dám do komplet celé nové kuchyně.Takže manžel dodělává linečku. :sunglasses:
18. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 díky,snažím se....pořád lítám na wc a skenuju papír :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Neboooooooj.to bude O.K.Určo to bylo tím,že se tam teďka už fakt zavrtali.Postavili stany a kempujou :grinning:
18. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 :angry: :angry: nooo ty jsi ale sdílná.JSem nedočítala..Nooo copak dělá "mrcha"????
18. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata hádej :angry:
18. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata no to doufáááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nebo to bylo,tím pařákem,bylo mi až zle
18. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 No dle tvého výrazu hádem,že se někde pořád fláká.....no to je děs čoveče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa i to může bý.Však bylo strašně a ty výkyvy.Dneska teda u nás je fakt zima.....Neboooj .. si tam teďka hovííí
18. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tady je taky zima,ale stejně nejde moc vyvětrat :angry:
18. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata stavila se na Bahamách :wink:
18. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no tady trošku jooo.Jak máme starej barák,tak je to znát,ale je to moc příjemný.JSem zvědavá jak bude zítra.doufám,že to neskočí zase na tu saharu
18. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 To je ale potvoooraaaa
18. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky dělala jem nepečenou buchtu z Bebe sušenek a tvarohu.Bože to bylo žrádlo teda snědla jsem tajně teďka 2 kousky co zbyli :sunglasses: :grinning:
18. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to znám z bebeček toho dělám hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já dělám na Vánoce z másla,ale tohle z tvarohu je bombaaaa
18. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tak hod recept do placu :wink:
18. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa neboj se ničeho. Já chodím ještě na diskuzi s holkama od Apolináře a je tam jedna, co čeká dvojčátka a asi tak stejně jako ty má ty týdny. No a před týdnem začala hodně krvácet, tak si zajela do CARu a tam prý na UTZ bylo vše v naprostém pořádku, tak dostala nějaké léky. Takže to Tvé špinění určo nic není!!!
Ale to scanování papíru chápu....
@marcajda děkuji. No uvidíme, zítra koupím ještě poslední testíky a udělám si ten 14-15 den test a uvidíme....
Teď jsem doma sama a před chvilkou jsem uspala Tobíka a nad postýlkou jsem se normálně rozbrečela. Najednou mi přišlo líto, že bych už neměla nikdy ještě jedno mimčo a Tobík by zůstal sám..... Miluje děti a my bychom mu toho sourozence moc chtěli dát.
Než jsem podstoupila 2IVF tak jsem říkala, že chci holčičku. Ale teď už si říkám hlavně aby se to povedlo a je mi jedno co to bude za pohlaví.
Fakt jsem ráda, že toho prďolu mám. Je to o trochu míň bolestivější, když to nevyjde. A proto taky obdivuju Vás ostatní, jak jste silný!! Holky jenom do toho a uvidíte, že max (když budu přehánět) do 2 let budeme mít všechny to svoje vysněný miminko!!!!!!!!!!!!!!!
18. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek