• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
no kurna teda tak to se jinak nachodíte pěšky co a jakto,že k vám nééé
19. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protožer tady je asi jen 20 baráků a nakonci les.No krám,bus,pošta je cca 2km.
19. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny tak vam davam odkaz na ty bylinky http://www.nadeje-byliny.eu/Kury/page-1-15/
snad mi ho nevymazou,pokud ano,poslu vam ho do IP. Pro muzicky je to kura K06, a pro nas K05
Dam roku do ohne ze to pro chlapy vazne pomaha. Nam to pomohlo a kamaradce taky.
19. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hele Renco a kde to bydlis,ze se podivam do mapy.
19. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem se chtela zeptat,jestli tedy po IVF je moje telo nadopovane hormony?? Myslite jako v dorem slova smyslu?
Jako ze se ted mame snazit o sto sest a mozna to vyjde prirozene?
19. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no do mapy můžeš ale to by jsi musela mít fakt podrobnou.Já bydlím Nový Přím.Na mapě Hledej buď " Horní Přím" nebo "Dolní Přím" to jse všechno ten 1,5km od nás a spadáme pod jednu obec.
19. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni jojo je.Tak šupky šupky na chlapa :grinning:
@lenivoni Hele a musemí to užívat oba???
autor
@lenivoni nadopované hormony možná jo,ale na každého to působí taky jinak viz já že :grinning: ,ale za zkoušku nic nedáš :wink:
19. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ne nemusi. staci jenom chlap,ale kdyz to beres i ty tak lepe pracuji vajecniky (teda zenske hormony)Jedina nevyhoda je ze to je nekolik lahvicek a musim kapat - kazda ma jine davkovani,takze pokud ten tvuj na to neni,bude lepsi kdyz mu to vzdy rano a vecer ty pripravis,aby nato nezapomneli a dali si presne davkovani. Vydrzi to asi na 3tydny,nektere se kapou podle vahy manzela.
19. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni AHA no tak uvidíme.Váhy,jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 furt cekas vid? To je sila,ja bych sla na dalsi vcelicku.
19. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ja vim,ten muj ma taky 95KG, takze jsme kapali 50kapicek.......sila
19. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne si myslim,ze ta cena je fakt dobra.........v porovnani s IVF
19. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no já mu to řeknu a uvidíme,ale myslím,že asi neeeee.
19. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten tvuj dela,myslis ze kdybys mu to po ranu nakapalo do caje nebo vody,tak to vypije ani o tom nevi.
19. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni mám čas ještě do pátku pak razím znova řeknu at my dá konskou dávku :grinning:
19. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no je to řidič..Hele to ho neznáš.no já uvidíme.A vstává v 5 hodin :grinning:
19. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No na všech je v ingrediencích napsáno, že obsahují nějaký cukr, ale mě to fakt nenapadlo. Když si jdu koupit instatní kafe, tak prostě slazené není. Jak mě má napadnout, že kapsle slazené budou? Že nedělají neslazenou variantu? Viditelně to označené rozhodně není. Myslím, že museli mít moc stížností. To neslazené latté mochiato má pod názvem v takovém modrém proužku 0% ZUCCHERI. Moc mých kamarádek mi říkalo, že to slazené sladké není a ještě si doslazovaly, ale pro někoho, kdo nesladí vůbec to bylo sladký jako.... cecek (tak se to u nás říkávalo):wink:
@evik31 ja si vubec nedokazi predstavit co se v tom tvem telicku deje ze to nechodi.
@doufalka No tak abych pravdu řekla,tak mě by to taky nenapadlo.Tak já se půjdu podívat schválně na to naše.Bože to měli napsat viditelně.Já sladím jen občas.
19. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoveče jsem koukala na složení a tam je 11procent cukor.Tak teda nevím.Ale sladké mě to nepřišlo :grinning:
19. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No tak vidíš a pro mě je to sladké až běda! :grinning: Když občas sladíš, tak to prostě možná ani neregistruješ. Já když si někdy udělala kafe a ségra mi ho zamíchala lžičkou ze svého slazeného kafe, tak jsem ho pak už nepila. Ani jsem jí nemusela vidět. Prostě to cítím. Já jsem člověk, který prostě nemá rád sladké. Nechápu, jak je tedy možné, žeč se téměř nevejdu do futer :wink: :confounded:
19. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Prosím tě.No já teda sladké můžu...no tak to bude asi tím.No tak to by mě vůbec nenapadlo na to koukat,kdyby jsi mě to neřekla..Ale i tak to je lahoda. :grinning:
19. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Díky za odkaz na ty byliny. Nevíš, jestli se do dá koupit normálně v lékárně, nebo musím takhle přes net... Já teď čekám na telefon od doktorky, zda půjdeme ihned zítra do nativu nebo jestli až za měsíc...

Jdu dělat oběd. Nakonec budeme mít vepřovou panenku se zeleninovou oblohou. Bára mi nejí brambory, takže masa dělám jen se zeleninou.
19. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No jasně, že je to lahoda!!! O tom žádná. Některá z kamarádek se dokonce dožaduje té slazené verze :wink: Já jí tady pro návštěvy prostě mám. Každému, co si přeje, ne? :wink: Jen jsem tím chtěla říct, že pro mě jako pro nesladiče, to byla od nescafé podpásovka :angry:
19. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak pro uplného nesladiče tada jo.Hele ti chtěli třeba osladit život a dopřát :grinning:
19. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka myslim,ze se to da koupit jenom pres internet
19. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni no asi je to někde upchaný :confounded:
19. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek