• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahojky holčiny,tak HCG je 10000,tak to roste jak má :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek nepremylej zatim nad dalsim IVF,kdyz jeste nevis,ze se IUI (ne)povedlo. musis byt pozitivni a verit!!!!!!!!
19. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Velka gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni díky moc,ale stejně mám nervy
19. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to mi je jasny. To budes mit pravdepodobne skoro az do konce. Nebo alespon do toho 26.tydne.
19. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já jsem taky měla v červnu oddych kvůli sliznici a podívej ted jak jsem dopadla v pátek jestli pojedu zas na injekci tak budu někde už 60DC no masakr prostě až to příjde tak to bude trvat snad 14 dní :unamused:
jinak nechte toho jo já chci taky dolce,ten fialový má Renča
19. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa taky gratulacééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 díky Evičko.Ty jsi teda chudáček :frowning2:
19. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Moc ti to přeju:slight_smile: Pokud můžu soudit podle sebe, tak z tebe už nikdy v životě strach nespadne :wink: Když jsem otěhotněla, celé těhotenství jsem se bála, abych Báru donosila. A to ještě jsem měla v průběhu těhotenství jobovky (špatné nějaké testy, Bára měla jen jednu pupečníkovou cévu místo dvou, krvácení ve 20tt......) a když se narodila, začala jsem mít nehorázný strach o ni samotnou... Tak se holka drž. Tohle už dopadne dobře! :wink:
19. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa však já věřím,že to bude poslední proto si dává na čas :grinning:
19. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Díky,já vím,že už se budu bát....do konce života
19. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem začla prolívat :grinning:
19. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ale po narození už to bude takovej jinej strach... Věřím, že si tě teď bude manžel hýčkat a ty se nech a užívej si to... :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky, koukám, že už jste toho tady za to dopoledne naklábosili :grinning:
Já si udělala radost a v OBI nakoupila květináče a teď si přesadila kytičky :slight_smile:

@kessinkaa moc a moc gratuluji!!!!!!!!! A jak píše Doufalka, ten strach už Tě asi nikdy neopustí. Ale za to miminko, který si pak pochováš to určitě stojí!

Jinak u mě nic nového, odpoledne si koupím testy a budu pozítří zkoušet. Nejhorší je, že mě nic nebolí.... To po tom nezdařeném ET v květnu mě aspoň bolelo břicho jako na mrchu a boleli mě prsa. Teď pobolívá jakože podbřišek, ale je to spíš takový ten pocit na velkou...
19. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Díky moc a držím palce na testík!!!
19. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se vrátila z Brna,HCG pěkně kleslo.Jinak sem se ptala na ten NATIV a jsem objednaná na 27.7. na UZV,uvidíme kolik bude folikulů a podle toho se rozhodne.

@kessinkaa no vidíš,myslela jsem na tebe a taky obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@doufalka no vidím,že taky ten NATIV asi zkusíš,co????
19. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 teda opatrně s tím prolíváním,hlavně aby to pomohlo na správném místě :grinning:
19. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 zatím mám v sobě tu jednu sklenku pak až zas za dýl bylo mě potom nějak horko :grinning:
19. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak to je zatím dobrý,počkej na manžílka,dejte si spolu a pak hups do ložnice a ................ :grinning:
Měli jste teď někdy styk ???To mě taky někdy bestii urychlí,když na to hupsnem. :grinning:
19. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Díky,tak půjdem na ultrazvuk stejně......snad to bude v pořádku
19. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 No jasně, že zkusím. Vyzkoušet se má všechno:wink: Tak nějak jsem si spočítala, že 15.000Kč jsem schopná ušetřit za 2 měsíce, takže bychom to mohli zkoušet každý druhý měsíc. Vedle toho budu špórovat na normální IVF buď za 3 měsíce nebo na jaro 2011... Ale to byste mě museli odsud vykopnout, bže bych nestihla to oplodnění v r. 2010, jak je v názvu naší diskuse!!!!!!!!!! :wink:

@kessinkaa Bude to dobrý! Ten strach je prostě normální. Já bych opravdu brala, kdyby se dalo čekání na 2 čárky a těhotenství prospat. Podstoupím všechno, jenom to čekání a ty obavy, ty bych nemusela :unamused:
19. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já zatím přemýšlím,asi se rozhodnu až podle UZV,ale mám strach,že ve folikujech nebudou vajíčka nebo že se vajíčka neoplodní a tím pádem je to v háji.Taky bych chtěla ještě podstoupit 2.IVF , ale až na podzim.Četla jsem nějaké diskuze a prý je ten odběr bez narkózy nepříjemný,přirovnávají to ke křečím v břiše,ale prý se to dá vydržet.Zapoměla jsem se na tu narkózu zeptat.A kolikátý budeš v pátek DC,když jdeš na ten UZV??

@kessinkaa určitě to dopadne dobře,na kolik jdeš???
19. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Já vlastně vůbec nevím, jaký mám cyklus. Mám to totálně rozhozený. Ve čtvrtek jsem začala krvácet, takže v pátek budu 8. den cyklu, když to beru podle toho, kdy se mi to rozjelo teď po IVF. Uvidí se, jestli tam někdo něco uvidí. Když ve folikulu nebudou vajíčka nebude se nic oplodňovat a pak vlastně skoro nic nezaplatíš... Čeho se přesně bojíš? Já se chci na tu narkózu taky zeptat, ale právě z diskusí jsem zjistila, že se to asi vydržet dá a horší než ta hysteroskopie, kterou jsem podstoupila bez uspání, to jistě nebude :wink:
19. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji vám krásný den.
Kessinko, to mám radost z tvých čísílek!! to se ti muselo ulevit. tak teď už žádné stresování.

holky, jak silnou jste měly tu první menzes? já čekala něco divokého a zatím jen tak normál. doufám, že ta další pak přijde v pohodě. Evči, ty mě totiž docela děsíš..
teda, já bych nejraději, kdybychom s přítelem využili zbytkové hormonky v těle a třeba něco stvořili bez pomoci.. jejda, to by bylo úžasné. domlouvala jsem se s doktorkou, že budu ten 17 až 25den jíst duphaston jako předtím. jen moc nevím, jak to spočítat, protože jsem týden špinila, ale to asi do menzes počítat nebudu. no, kys. listovou zobu dál.

marty, to při nativu je odběr bez narkozy? nevím, jestli jste o tom někde dřív povídaly, možná jsem to přeskočila? no, je pravda, že ta narkoza prý dává tělu pěkně zabrat.. mě bylo hodně zle..
s těmi vajíčky je to riziko, ale když si vezmu kolik jsem do sebe narvala injekcí a pak měla tři folíky a nakonec jedno vajíčko, tak to zvládnout se stejným počtem bez injekcí, to by bylo úžasné. musím se v tom září zeptat, protože, když jsem jedla clostík, tak jsem těch folíků měla docela dost, jestli to aspoň jednou taky takto nezkusit. budu vás holky sledovat :wink:
19. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no jooo ty jsi drak :grinning: .Tak doufám,že dneska manžel přiveze dvířka a zítra teda vyfotím :sunglasses:
19. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko, jak bychom tě mohly vykopnout, vždyť je tak fajn to s tebou prožívat a jestli my už budeme s bříšky..to by bylo úžasné.. tak ti budeme aspoň krásně dodávat naději!! ale oni s tebou doktoři zatočí a abys třeba neměla bříško za chvilku ty! rozplánované to máš pěkně :slight_smile:

Barbiko, tlaky v bříšku jsou dobře :wink: budu napjatá s tebou. už by to chtělo zajít někam na krev, pak budeš mít jistotu :wink: je tak dobře, že už máš doma Tobíka, chlapečka krásného. mě trochu trápí, že pokud se mi mimčo povede, tak s mým věkem je téměř předurčeno být jedináčkem. no, proto jsem tolik doufala ve dvojčátka, ale smula. no, uvidí se časem, co je napsáno v knížce osudu.. taky jsem si už možná dětičky vybrala těmi dvěma andělíčky v nebíčku..
19. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak já jdu 11.den cyklu na UZV.No tak to musím taky zjistit,kdyžby tam nebyla vajíčka,kolik to bude stát?To mě zajímá,nerada bych zaplatila 10 000,- a vajucha nikde :frowning2: .To by mě mrzelo,to radší našetřím na 2.IVF.Víš bojím se toho,že se to jedno neoplodní.Manža už do toho moc jít nechce,prý to zkusíme chvíli normálně.TAk nevím :frowning2: A někde v diskuzi jsem našla,že za narkózu 700Kč,ale kdoví.
19. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda nazdárek,jakpak se máš??takže myslíš,že ten nativ mám zkusit???Je pravda,to co jsi napsala s těmi injekcemi a vajíčky.Proč zbytečně píchat injekce,když vajíček je stejně jak bez injekcí.
19. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak mě dr. řekla, že by mě NATIV měl stat max. 15.000Kč. Mluvily jsme o tom zatím pouze obecně, takže přesně nevím, zač by po mě chtěli platby. Jen ICSI a PK je u nás 10.700Kč. Co je ten zbytek do 15.000Kč zatím nevím. Vlastní logikou jsem si spočítala, že když nebude zralé vajíčko na oplodnění, zaplatím max. 4.300Kč, protože nedojde k ICSI a PK. V tomto hrazeném pokusu jsme přišli o více než 30.000Kč :confounded:
19. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek