• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
no ,bohužel to je hodně o penězích. mě teda první pokus vyšel na 15000, takže docela dobré. ale mě hodně štvou ta kvanta hormonů, takže to by se mi u nativu hodně líbilo :slight_smile: mohu do září sbírat informace, tak se uvidí. pročetla jsem si to forumzdraví a je to zajímavá stránka, ještě tam kouknu..
tak já jedu domů, mějte se tu krásně
19. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu chvilku nebyla a tady je toho zas napovídáno :wink:
my jsme měli bohužel smutné odpoledne musely jsme nechat u mých rodičů utratit našeho 13letého dalmatína už nemohl na zadní nožky a hodně se trápil,tak manža kopal hrobeček,tak jsme si docela dost pobrečely jsem snad poprvé viděla brečet svýho tátu,nejhůř to neslla mamina tu jsme poslaly k tetě,aby u toho nebyla a já se šla schovat na chatku,manža říkal,že mu tatka do poslední chvilky držel hlavu,ach jo už zase řvu :cry:
tak se pro dnešek loučím a žádný sex nebude není na něj vůbec nálada :frowning2:
19. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To je mi líto:frowning2: Před chvilkou mi psala kamarádka, že taky přišli o pejska. Měli zlatou retrývřici :cry:

Já taky brečím. Protože tady semnou nikdo nemluví, všechny jste asi s chlapama nebo kdo ví kde, koukám na TV na Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Je to šílenej film a posledních tak 40min. (trvá 2 a 1/2 hod.) je vysloveně jen na brečení. Tedy alespoň pro mě. Ufff. Tohle jste mi dělat neměly! Dobrou? noc :wink:
19. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo a teď koukám, že za chvilku pokračujou v krasojízdě s "pohodovým" filmem Normal. To je ten českej film s Kňažkem a Havlovou o masovém vrahovi... To je teda super série :frowning2: Na nově je Úkryt s Jodie Fosterovou, jak ji s dcerou přepadnou zloději, její dcera je diabetička a ony se zabarykádují někde v tom domě... Tak na to taky koukat nemůžu... A mám ještě tolik práce, ke které bych ráda nějakou kulisu... Asi si něco budu muset pustit, jinak neusnu!
19. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko zlaticka,doufam,ze jste probudili do ruzova. na me neco leze tak jsme byla u dotora si napsat antibiotika protoze v nedeli frcime na dovolenou,tak at jsem vykuryrovana. takze jsem dneska doma zadna prace.
marcajda jsme na to asi stejne zkusime to ted prirozene,tak jsme na to supli hned 5.den po ms,protoze jsem ji po te ivf mela jen tri dny. na dovolene budeme jako kralici, snazim se proto vybirat trosku lepsi hotely at nam je prijemne a jsme zrelaxovani. jinak ten den co se vratime jsme objednani na konzultaci a mozna zkusime IUI. uvidime co nam doporuci.
20. črc 2010 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, teda, to tu bylo večer smutno..
tak mi těmi pejsky připomínáte podzim a moje smutky.. ale v podstatě je to krásné, že nás může doprovázet takové užasné psí stvoření. a pořád čekám, že vyjdu na dvůr a pesan přiběhne :slight_smile:

leni, tak pěkné noci a veselá probuzení :wink: taky jsi je měla tak slabé? já už se bála, že je něco špatně.. čekala jsem divočinu.. no, já teď miláčka 14 dní neuvidím, tak se bojím, že to prošvihneme, ale třeba to zrovna vyjde.. ty naděje..
vmém centru nedelají az do půlky srpna, tak bych na iui nemohla i když mi taky vrtalo v hlavě. no, nechám tomu do září klid!!

tak já jdu pracovat, mějte pěkný den!
20. črc 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda a kdy jsi to dostala? ja minulou stredu,takze iui by vyslo asi tak konec srpna zacatek zari. teda pokud budou po dovolene penizky:slight_smile:
20. črc 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

kessince gratuluju ke krásnému hcg

eviku: s pejskem je mi to moc líto, já bych brečela jako želva :frowning2:

lenivoni: my taky před 2. ivf ještě zkusíme iui, problém je "jen" v manžílkovi, takže uvidíme, v caru mi dali Clostilbegyt a prý se mám objednat, až budu chtít... ještě máme 2 pokusy IUI k dobru, takže to vidím asi na další nebo přesdalší cyklus...
20. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky. @evik ja jsem nikdy nevidela meho tatu brecet krome toho kdyz nam zemrel nas prvni pejsek. To brecel s mamou. Tehda jsem si rikala ze zadneho pejska jiz nechci protoze je to moc krute se s nima loucit. No ale protoze jsme pejskarska rodina tak jsme samozrejme pejsku od te doby meli jeste dva. Ja sama mam 12 leteho pejska ktereho jsem si osvojila kdyz mel 3 roky a privezla jsem si ho do CR kdyz jsem se stehovala zpet do CR. No a ted prozivam stejne krusne chvilky protoze strasne rychle chatra, nemuze jiz na zadni nohy a ted jeste jsme zjistili ze mu prestala fungovat stistna zlaza. Zatim se netrapi, pekne papa a nema bolesti a tak se o nej staram jak se to jen da ale vim ze se si za chvily zase pekne pobrecim a bude to zase desne louceni. Vis ja se ale utesuju ze mel krasny psi zivot, ze jsme si to uzili a ze mohl dopadnout hure a skoncit u nejakych zlych lidi a ja jsem mu naopak dala krasny zivot. No a to pak je mi hned lepe a tolik to neboli.
20. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ted z jineho soudku. Holky mam na vas otazku. Pred mesicem jsem mela prvi IVF. Ted mam jeden cyklus bez hormonu (IUI). No a doktor mi nabydl ze jestli chceme muzeme dalsi cyklus zase zkusit IVF (Diky tomu ze jsem samoplatce nemusim cekat 3 mesice jak narizuje pojistovna). No a ted ta otazka. jak jste reagovali na druhou hormonalni stimulaci? Meli jste mensi pocet folikulu a mene oplodnenych vajicek a nebo vase telo reagovalo lepe? ja se ptam proto jestli je lepsi telu dat jeste jeden cyklus bez hormonu aby se pekne srovnalo. Sla jste nektera na druhe IVF po jednom cyklu vynechani?
20. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdo se mne tu ptal kolik jsem dala za IUI. Tak ja chodim do GEST v Praze. Tady je co si uctuji: Kdyz mate darce tak je to 1500 za sperma darce a 1000 za pripravu sperma pro inseminaci (to hradi 6x pojistovna). Takze je to velmi lacine v porovnani s IVF. Je to bez hormonalni stimulace ale muzete myt minimalni stimulaci abyste meli 2 nebo 3 folikuliky - stejne jako na NATIV a tak je trochu vetsi sance i pri IUI. Ja hormony pred IUI neberu a tak nevim na kolik to vyjde ohledne hormonu.
20. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké dneska jdu k zubaři a vůbec se netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 auuu, já zubaře nemám vůbec ráda, vždycky tam trpím :angry:
20. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

@evik31 s pejskem mě to moc mrzí,prožíváš asi to,co já před týdnem,hrůza,pořád ji mám před očima,ještě že ji máme doma pěkně v obýváčku v urničce,tak vím,že je tady s námi pořád.Tak ať to zvládnete. :slight_smile: Zubaře si užij,já tam taky nemusím,říkám že radši na gyndu. :grinning:

@rozmarynek no to máš pravdu,alespoň se u tebe měl dobře,jinak pejsek nádherný.Na to IUI jsem se ptala já,přemýšlím ale teď nad tím nativem,tak díky :slight_smile:
20. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a kdy plánuješ testovat????
20. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty, no ja jsem dnes 5 den po ovulaci a tak kdyz pocitam ze se trebas vajicko skamosilo s tema vocasatejma den po ovulaci tak jsem 4 den po oplozeni. To znamena ze nejdrive by melo cenu testovat pristi tyden ve sredu coz je i den kdy by mela dorazit mrcha. Jinak ja jsem si ten NATIV take prostudovala a zda se mi to jako dobra varianta. ja jsem samoplatce a tak je to financne lepsi nez cele IVF.
20. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no tak to je ještě brzo.Tak snad se skámošily :wink: Taky pořád přemýšlím,jestli ten nativ zkusit,ale asi na 90% do toho půjdu a když nic,tak si dáme pauzu a zkusíme to normálně.
No nic mizím nakoupit.Zatím se mějte
20. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne:slight_smile:

Mě dneska čekala prevence na gyndě, ale ještě špiním, tak jsem to musela bohužel odvolat a čeká mě to po dovolené mojí dr. někdy za 14 dní. Pokud jde o mě, tak mám raději zubaře než gyndaře :unamused: To mi připomnělo, že bych se k zubejdě taky měla objednat. Byla jsem tam v březnu, ale asi se mi uvolnila plomba... Já k ní chodím nerada, bo ji mám strašně daleko :unamused:

@evik31 Tak ať tě to nebolí. Co ta potvora? No zřejmě nic, že? Jinak by jsi se tu o ní jistě radostí rozepsala na milion řádků :grinning: :wink: Nechápu, kde se courá.

Koukám, že jsem tu rozvířila normální NATIV mánii:wink: Jsem zvědavá, co mi řeknou v našem centru. Z různých diskusí vidím, že některé holky byly úspěšné a některé na tom byly několikrát... Nevím, proč to některá centra nechtějí provádět. Na to se musím zeptat a taky na to, kolikrát jsou ochotni mi to provést v Pronatalu.
20. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalko.....koukala jsem na tvuj testik z 11 dne a carka tam je pekne videt. ja porad nechapu proc bys jeste nemohla byt tehotna. Ty jsi byla jiz na krvi? Mrcha preci nebyla ale jen spineni, ne? neco mi uniklo?
20. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik, dneska jsi nejak potichoucku :slight_smile:, ty ktera to tu drzis v peknem tempu :sunglasses: . Asi smutnis :unamused:
20. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady nejake tichoucko. No tech vasich pejsku je mi lito,my mame taky jednoho z utulku.Jsou mu tri roky a nedokazu predstavit az zacne starnout. Nasi maji taky jednoho a tomu uz je skoro 10,ted zacal mit problemy se stitnou zlazou.
20. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rozmarynek Ne nic ti neuniklo. Jak jsem byla s kamarádkama na tom Orlíku, tak jsem pak už nepsala, protože nebylo kdy... nebo jsem něco napsala? Vlastně nevím :confounded: Ještě ten čtvrtek ze mě vypadly 2 velké kusy sliznice a krvácela jsem. Test jsem měla ještě včera pozitivní, ale už to byl jen duch ducha duchova ducha:wink: Prostě jsem věděla, že tam ta čárka byla, tak jsem ji viděla, ale každej jinej by řekl - sněhobílo:frowning2: Ono trvá několik dní, než ta hladina HCG úplně spadne dolů. Na zázraky nevěřím, takže jsem to už zabalila. V pátek jdu na UTZ, aby bylo vidět, zda se tvoří nějaký vajuch, takže kdyby něco bylo, tak by se to tam vidělo... Já mám ovšem obavy, že jsem to měla strašně málo a něco tam bude a třeba to budou chtít vyčistit.... SNAD NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :cry:

20. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
byla jsem se podívat v práci jak tam valčí a taky obeznámit mistrovou jak to semnou vypadá,aby věděla kdy se asi tak vrátím,tak jsem tam segře řekla,že jsme Ronyho nechaly včera večer uspat tak jsme tam zas řvaly jak želvy a holky s náma ach jo :cry:
k zubaři se netěším páč my vypadla vložka,ale tam jdu až na pul 2,jinak já taky radši jdu na gyndu než k zubaři,i když jsou obě doktorky a mladý tak na tu gyndu jdu radši mín to bolí :grinning:
jinak nevím čím to je venku je fajn a já se stejně potím jak prdlá,mě napadlo jestli nemám nějaký návaly,že jsem to nedostala,jinak počítám z další injekcí v pátek :unamused:
20. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 eviku a ty jsi na neschopence a jak dlouho uz?
20. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni už od et mám neschopenku to je od půlky května
20. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je sila tak dlouho? A v praci vedi proc?
20. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vědí mistrový jsem to narovinu řekla ta to chápe mám fajn mistrovou :grinning:
20. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím ahoj jdu se chystat k te zubařce
20. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne! Tak já si dneska koupila test, už jenom tak pro jistotu a zítra ho udělám. Uvidíme... Ale už s tím nějak nepočítám. Takže pak budu volat do CARu a tam se domluvíme co dál :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek