• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
tak jsem zpátky a bez zubu ještě žě je to v zádu
20. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Qevik to ti ho jako vytrhla????????????? no nazdar. nemohla tam dat novou vlozku? Hm :angry: . Jinak ja u zubare nebyla 3 roky protoze se ho bojim jak cert krize a kdyz mi vylozene nic uz primo nevisi na vlasku tak mne tam nikdo neuvidi :slight_smile: to jsem ale srab co? Zlata gynda proti zubari.
20. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holciny, byla z vas nektera na druhe IVF behem dvou mesicu? A jak jste reagovali na stimulku? Byl lepsi nebo horsi vysledek folikuliku a vajicek pri druhem ppokusu?
20. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak zubař, ju? tak já jsem si včera při snídani vylomila plombu na předním zubu..úžasné a jsem objednaná na 5.8. takže to mi do té doby upadne jazyk.. a vypadám úžasně.. takže holky, jaké téma zvolíte příště, at se mohu připravit? :grinning:

barbiko, stejne budeme pořád doufat s tebou!! dokud nejsou měsíčky, je naděje veliká!! a jsou holky co na těhotenství přijdou až kdoví kdy, tak třeba ani žádné příznaky mít nemusíš a budeme se zítra radovat.

a rozmarínku, taky tomu koukám moc nevěříš :wink: spermijky ještě nahání vajucho a ty už plánuješ další pokusy.. at se kluci neurazí a nehodí zpátečku :wink: no, ale snad se už nějaký prokousal kam měl :wink:

leni, já je dostala pořádně až v sobotu, ale vůbec nevím, jestli počítat i to špinění, tak budu spíš čekat, až mrška přijde příště a podle toho se budu teprve řídit. teda, doufám, že taky nevyrazí k moři, jak ta Evčina..

tak já mám pro dnes padla a vyrazím na kolo, začít trochu prohánět ty faldíky.. mějte se krásně
20. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda DC se počítají od 1 dne krvácení špinění se nepočítá,to už mám zjištěno :grinning:

@rozmarynek jo vytrhla bylo to pořád citlivé a ten jeden kořen se jí prostěš nelíbyl,říkala,že když my to zadělá bude mě to pořád zlobit,tak jsem souhlasila :frowning2: to já chodím pravidelně a stejně mě ty stoličky trápí přední jsou v poho ,ale stloličky se mě nějak rozpadaj,ale moudráky mám krásný a zdraví :grinning: korunku my bude dávat na jiný zub a to až v říjnu má toho hodně jako každej dobrej zubař má pořád plno :unamused: ještě že to není vidět :grinning:
ještě ted mám pusu tupou,já sem jinak taky posera,ale jak se objednám tak jdu,a ona mě většinou hned objedná na dsalší půlrok
20. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mě dr.říkal,že mezi ivf nechávají 3 měsíce pauzu ,aby na tělo nebyla taková hormonální zátěž tak nevím
20. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajdo - no kluci asi vajucho uz moc nehoni :slight_smile: ovulka sice dosla ale o dva dny pozdeji a tak to by ti ocasati certici museli vydrzet pres 48 hodin a to se pri rozmrazenem spermatu pry moc nedeje. Pri IUI pouzivame darce. Takze opravdu tomu moc nadeje nedavam ikdyz jsme to s tatkou doma jeste pojistili ale diky jeho spermatu to asi take moc nepohlo. takze proto se jiz pomalu pripravuji na druhe IVF a budu opravdu potrebovat vsechny palce aby byli i nejake nanucky aby bylo co do zasoby protoze nevim jestli bychom dali dohromady penize i na treti IVF. Jiz ted v tom budem za 100 000 Kc.
20. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Prosím tě můžeš mi napsat, co všechno je potřeba udělat pro to, abychom mohli chtít darované sperma? My jsme ještě na toto téma nemluvili, ale myslím, že kdyby to byla jediná cesta, tak mě manžel podpoří a sám to zvládne:slight_smile: Jak dlouho se čeká? Je taky nějaký pořadník jako na vajíčka? Předpokládám, že ne, že těch ocasatých mršek je dost. Teda jak kde :wink:

Tak nějak myslím, že takto bych otěhotnět mohla.
20. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v našem caru se taky čeká 3 měsíce. Prostě to doporučují. Ale je pravda, že nevím o nikom, kdo by si to sám platil a trval na kratších mezerách.
20. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
20. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halóóóó,kde jste kdo??????Co všechny děláte??????
@evik31 aaúú,chudáčku,to ti teda nezávidím,to musí bolet..
@rozmarynek taky neznám nikoho kdo je samoplátce a podstoupil to dřív,i u nás v caru chtějí 3měsíce pauzu.
20. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady,ale nidko mě zase nevidí
20. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ale vidím tě,jak se máš a co děláš???
20. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 ani nemluv jsem na jogurtu :wink:
@doufalka docela mě udivylo,že přemýšlíš o darovaných spermijkách,když si vzpomenu na temá adopce a naše rozdílné názory,jak jsi psala,že to není ve výchově,ale v genech co myslíš,že v těch spermijkách je geny holka geny :grinning:
20. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ahojky holka tak jak je a co pečeš dnes :grinning:
20. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jinak jak si psala,že máte pejska doma v urně tak my mu vykopaly v zadu za domem hrobeček ,kamárád nám během dne udělal náhrobek a má tam i své foto tak jsem to zas ořvala hezčí darek mamce dát nemohl,měla radost
20. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahoj Evíku,no asi budeš myslet,že jsem blázen,ale máme venku i pomníček a na Nelinčin čekáme než ho strejka(je totiž kameník) vyrobí,my tam nemáme fotku,ale máme tak kresbu hlavy(obrys),máme na zahradě takový malý psí hřbitov,i svíčka mám pořád hoří.Věřím,že tvoje máma měla radost,vždyť pejsek byl člen vaší rodiny.
No ten jogurt by my taky bodnul,přijde mi,že jsem po těch hormonech jak .............A ještě zoubek bolí???
20. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Rozdílný názor mám na to, že jste říkaly, že vše je ve výchově a já jsem psala, že 70% povahy je v genech. O tom si fakt můžete počítst. Ale myslím, že to je celý rozdílný názor. Pořád trvám na tom, že si nejsem jistá, zda bych adopci zvládla, proto do ní nemůžu jít. Myslím, že když člověk pochybuje, nemůže o adopci žádat. Vážím si všech lidí, kteří děti adoptují.

Kdybychom uvažovali nad darovaným spermatem, pak by bylo dítě z poloviny biologicky naše. Ještě jsme o tom s chlapem nemluvili a myslím, že je to předčasné, ale prostě mě to nějak zaujalo...
20. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka cauky,teda povím ti,že mě ten nativ zaujal,díky za tip.Určitě pokud to půjde to zkusím.Jak říkáš,zkusit se má všechno a když nic,tak hupky dupky do práce :frowning2:
20. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 spíš je to potom trhání nateklé a bolí zuby okolo :unamused:
20. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to zkus vydesinfikovat nějakým edestilátem :wink: :grinning: Včera vínko, dneska vodka... To by bylo, aby to nebylo :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak doufej,že tento :frowning2: špatný týden rychle uteče a ten další bude lepší :slight_smile: ,třeba už přijde i ta mrcha,nechápu fakt kde vězí.
20. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nechala jsis to alespoň umrtvit,nebo ti to trhal zaživa????
20. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste zmizely... To mě takhle týráte schválně? No tak já tedy jdu žehlit to podělaný prádlo, ale NECHCE SE MI!!!!! :wink:
20. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jo umrtvila mě to,ale předemnou trhala 2 zuby a byla už trošku vyčerpaná ,ale nebolelo to až jak to přišlo k sobě,ale zhltla jsem postupně 2 ibalginy a už to nebolí takže vodku určo né to bych byla zhulená :sweat_smile:
ve čtvrtek jde manža tak jsem na něj zvědavá :grinning:
20. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 no já moc nevěřím,že do pátka dorazí prsa i břicho začíná pobolívat,ale nafouklá jsem jak když se mám protrhnout :unamused:
20. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem si dneska udělala ten test a tam sněhobílo. Ale už jsem s tím počítala a byla tak nějak vnitřně smířená. Budu volat do CARu co dál a uvidíme kdy nám doporučí další IVF. Doufám, že v tu dobu už nebudou panovat takový pařáky, protože si myslím, že ty neúspěchy tady zapříčinili oni. Jinak si to nedokážu vysvětlit, že z takového počtu je hojná většina neúspěchu....
Takže jdu s Vámi do dalšího boje o to, aby ten porod byl roku 2011 :wink:
21. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika ahoj to je blbý ach jooo :frowning2:
21. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska to vypadá na pěkný pařák... :slight_smile:

@barbika: kočko, to mě moc mrzí... ten náš společný neúspěch si taky neumím vysvětlit... :frowning2:
21. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda sila, ten neuspech, to se snad vymyká ze všech možných statistik! Ani se mi tomu nechce věřit! Je mi to moc líto barbika.
21. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek