• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky díky. Myslím si, že za to fakt můžou ty vedra. Tělo se nemá přehřívat, ale jak to udělat, když venku bylo přes 40 a v bytě 30. To se prostě nedá.
Doufám, že nám to všem vyjde příště. Já volala do CARu a mám si počkat na MS a pak zavolat, udělají mi UTZ jestli je vše OK a domluvíme se, kdy by jsme šli do dalšího IVF...
Je to poslední šance hrazená pojišťovnou a pak fakt nevím. Máme hypotéku, stavíme barák a já na mateřský. Takže penízky opravdu nejsou kde brát :frowning2: Takže doufám, že se to na podzim povede....
21. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika :frowning2: Taky máme hypotéku, ale na byt, barák nestavíme. Mě skončila mateřská 8.4., teď jsem doma, protože Báru loni nevzali do školky a ta školička, kterou jsme jí platili, ta přes prázdniny nepremáva :unamused:

Tak já mám po včerejšku vyžehleno (díky vám vy můry jedny :wink: ), ale teď doprala další pračka a ještě jednu tam nacpu...Takže to žehlení bylo vlastně na prd, protože se mi tu zase dneska udělá kupice! Mrcha hnusná!

Jdu něco uvařit a pak se půjdeme smočit do bazénu. Čím dál, tím víc se bojím, co v pátek dr. uvidí na tom ultrazvuku. Dostala jsem to minulý čtvrtek, ale pořád špiním :frowning2: Chjo.
21. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to jsme na tom podobně. Já včera vyžehlila manžovi asi 8 košil do práce a teď jsem pověsila další pračku a peru ještě jednu :grinning: Takže mě večer opět žehlení nemine, protože je venku teplo a do oběda to mám všechno suchy :grinning:
Držím Ti palce, ať v pátek ten UTZ dopadne dobře a Ty se můžeš pomalu připravovat na ten NATIV :wink:
21. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

@barbika Děkuju za ty palce :slight_smile: No a pokud jde o to žehlení... už několikrát jsem manželovi říkala, jestli nechce dělat třeba topenáře nebo tak něco, když se montérky nežehlí :wink: :grinning: A když člověk není línej, tak peníze za to taky nejsou snad špatný. No ale on na to neslyší a já se dál žehlím s košilema. Naštěstí stačí takové ty volnočasové, sportovní. Teď přes léto oblek prakticky nenosí. To musí být něco vyjímečného, aby si ho vzal na sebe.

21. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím co vaříte dnes dobrého my máme segedín,ale přemýšlím co na zítra páč určo nic nezbyde :grinning:
jinak mrcha zase nic,papula mě konečně splaskává tak to snad bude v poho
21. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 holka, Ty se jí snad nedočkáš.....
21. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika asi né už jsem to vzdala
21. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Byla jsem pul dne bez pocitace a tak jsem tu az ted. @Doufalko, na spermijky ocasaty se neceka ty maji CARy vzdy v zasobe protoze se to musi kontrolovat po 6 mesicich na HIV tak maji namrazeno do zasoby. takze k tomu jen potrebujes podepsat prohlaseni (musite oba v pritomnosti doktora) a nebo manza muze mit notarsky overeny podpis a pak tam on nemusi. No a zaplatis 1500 Kc za jednu davku.
Co se tyka te genetika a vlivu na mimco tak mi jsme se ve skole ucili (to uz je ale hoooodne davno :wink: ) ze genetika je 30%, vychova je 30% a vliv okoli a prostredi je 30% co se tyka utvareni lidske povahy. Takhle to tedy alespon bylo ve skriptech na genetiku na vejsce :slight_smile:.
21. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mne nic noveho, jsem 21 DC mrcha by mela prijit 28 den cyklu. jedine co je trochu divne je to ze mne vzdy tyden pred mrchou boli prsa a ted uplne ticho po pesine. Takze se bojim aby se na druhou stranu mrcha take nezajela vykoupat k mori (jestli to IUI tedy nedopadlo) a nebudu cekat na mrchu jako Evik :angry: .
21. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doufalko u mne inseminace darcem mela jednu velkou vyhodu v tom ze ja jsem jedna z tech pouchych 14% populace co am RH negativni a tak mi vybrali darce co je take RH - a nemusim pak podstoupit ty ruzne procedury co se tyka mit mimiska co ma RH + po mem partnerovi.
21. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Díky za info:slight_smile: No tak na vejšce já jsem nebyla, takže mám nastudováno jen z netu a TV dokumentů:wink: Fakt to tam takhle (ne úplně přesně, ale tak nějak) uváděli a uvádějí. Až večer budu mít čas, tak třeba někam nakouknu... Každopádně od známé vím, že vlastně můžeš ovlivnit i jaké dítě si adoptuješ, že tak nějak trošku víš, co jsou rodiče zač. Ona samozřejmě matku nezná, ale ví, že to byla studentka, že si dítě nechala, protože myslela, že se s tím mužem vezmou, ale on ji nechal... Zaškrtala si, že nechce dítě od drogově závislé matky, že chce dítě zdravé..., pak v jakém věkovém rozmezí... Prostě tu adopci taky můžeš hodně ovlivnit, ale čím více zaškrtáš, tím zužuješ výběr a samozřejmě pak déle čekáš. Na druhé dítě se pak ještě čeká déle než na první... Oni tedy mají nádherného a bystrého kluka, radost pohledět. Jsou rodina jako ze žurnálu:slight_smile:

Bára něco chce... jdeme se koupat. Tak se mi ženy neuvařte v tom vedru a večer ahoj:slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No já jsem RH+ :unamused: To se dělají ještě nějaké testy, jo? No potěš! Já nakouknu večer:slight_smile: :wink:
21. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufalko, to mne zjistili hned pri tech vstupnich testech v CARu. jestlize jsi RH+ tak zadne zvlastni opatreni a testy nepotrebujes protoze muzes mit mimiska co je RH+ i co je RH- a tvoje telo se ho nebude snazit zbavit jako vetrelce. To je jenom u nas co mame RH-. takze pro trbr je to jen podepsany papir a extra 1500 KC. to darcovstvi je anonimni a tak si jen reknes preferenci (tmave vlasy, modre oci atd.) a oni se snazi ho podle tvych preferenci vybrat.
21. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, rozmarýnku a jak to budu mit já, kdy jsem RH na rozhraní? jako dárce krve jsem plus a jako příjemce jsem mínus.. to musí být partner taky mínus?

barbiko, tak fakt nic? tak utěšovat tě už nebudu.. je to naprd.. takže tě vítám u nás v dalším kole..

takže pokud se menzes počítá od krvácení, tak bych ten další pátek byla 14DC, to by se ještě miláček mohl snažit, až pojedu za ním.. no a nebo bude milování z lásky :slight_smile: a pro lásku :slight_smile:
já ty měsíčky měla fakt jen 3dny, to je divné..normálně se mě drží celý týden.
21. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcajdo, no problem maji POUZE co jsou RH - takze jestli mas oba tak bys mela byt v poho.
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak jste dneska není cio číst :sunglasses:
21. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsou všichni u vody.. az na ty co pracují..
tak co zoubek? já už mám jazyk úplně zničený, jak mi tam pořád jezdí..

a copak marcelka, ozývá se ti? ta musí být spokojená, tolik ji to přeju.. pozdrav jí ode mě na IP
21. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer přeju.Před chvíli jsme se vrátili ze Zoo a jsem utahaná jako pes
21. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ve které jste byli? mám moc ráda Lešnou a v Plzni. ta naše v Olomouci je taky pěkná, ale moc veliká :slight_smile: se člověk nachodí..
21. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda My jezdíme do Dvora.Teda zná se mi dost velká a malá to zvládla bravůrně a já jsem natekla zase jako blázen.Mě prostě těch 8 kg navíc při té stimulaci a OHSS zůstalo a v těhle natýkám na ruce a obličeji :confounded:
21. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ted jsem Marcelce ještě nepsala čekám jak dopadne ještě gambrinuska ,ale ta se nehlásí nějak určo jí budu pozdravovat :grinning:zub nebolí ,žádnej tam už není :wink: akorát mám ještě tam díru jak vrata než se to zacelý a trošku cítím čelist ,ale jinak v poho,spíš mě trápí pořád ta mrcha ,ale co v pátek jí udělám čárku přes dovolenou :grinning:
aspon doufám teda
@rvasata tipuji ,že jste byly safari Dvůr Králové nad Labem :grinning:
21. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hádala jsem dobře svzla jste malou mašinkou :grinning:
21. črc 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mělo tam být svezly
21. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono k tomu busu do zadu na to safary je pěknej kousek cooooooooooo
21. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady nikdo tak já jdu dělat pomazánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ahojky, nám nešel PC, ale už konečně funguje. Věřím, že nám to všem příště vyjde!! Já si mám zavolat do Caru koncem srpna a mám se snima domluvit jestli už budou v laborce. Škoda, že je tam dovolená měsíc. My máme taky hypo na barák, je to hrůza. A to se platí spousta věcí okolo baráku, ty dodělávky jsou nejhorší.. :cry:
21. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, všechny moc zdravím. Ty vedra, to je fakt hruza, prijela jsem z prace cela splavena a ta Praha je vzdycky okolo 17.hod ucpana, to je des.
21. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no já nikdy nevím komu píšeš prosím tě :sunglasses: Jsem byli s manžeou u linky a kochali se :grinning: .Jojo svezli.Poprvé šla pěšky a neušla by to,ale je dobrá ušla to zpátky apak k těm kozám.
21. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak to je šikulka :grinning: my tam byly v květnu manža dostal lístky z práce byla tam nějaká šou s hosty ,ale na tu jsme nečekaly,ani úplně dozadu na to safarko jsme nešly jsme tam 2x do roka tak to známe jak boty,byla jsi tam někdy okolo vánoc jestli né tak jedte to safary samo není jenom ve předu v těch pavilonech,my tam pak v zimě jezdíme s neteří na tu noční a ta je super mají všecko vánočně osvíceno
21. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda v Plzni jsme byly v zoo o dovolené taky moc pěkná a taky velká,většinou máme sebou neteř takže jsme tam vlezli i do toho dino parku a super :grinning:
ale mám pocit,že ten dvůr je na chození větší je to roztahanější
21. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek