• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@laurinka111 jsi v tabulce já ted nějak nevím kam tě zařadit jestli jseš po ivf,nebo na něj teprv půjdeš,tak se jinak dopiš jestli tam nejsi a nebo jsi tu opravdu dlouho nebyla :grinning:
21. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurinka111 tak tam fakt nejsi je asi o 4 stránky zpět a ještě jsem koukala,že tam není Akim,ale ta tu dnes zatím není :slight_smile: jinak se nám dneska neukázala Kessi tak doufám,že je v poho a mimi nezlobí :grinning:
21. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 o vánocích ne?Ale já myslela,aže safari o vánocích není??????
21. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimo sezéno nefunguje akorát v zadu to safary co se jezdí tím autobusem,ale zoo jinak jo prochází se pak spíš ty pavilony ve předu lístek je samo lacinější a děti ,když přinesly třba banán nebo jiné ovoce měly vstup zadara,ale to jezdíme až tak kolem 5 večer to už se stmívá a hezky to svítí
21. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimo sezonu,já píšu jak tatar :grinning:
21. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to řeknu..hele já mám dneska uvařenej mozek.Jsem stahovala fotky...abych je mohla vložit.Ne teda sem :angry:
21. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a vložila jsi je teda kam
21. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zatím jsem je zmenšila a budu je vkládat na MMB.Tak počkej vložím a hodím ti odkaz
21. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrá jsem tu pořád
21. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se jdu juknout :grinning:
21. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to zkoukla moc hezký,ale maminka se v zoo nefotila nebo cooooo :wink:
21. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 maminka se nefotí.A dokud bude taková jaká je tak nebude.Hele já nejsem hrdá na to jak vypadá...ale bohužel nic s tím dokud se bhudeme snaižit uměle neudělám.Jen doufám,že se to zastavilo a i kdyby tak to nebude pokračovat...těch 8 či 9 kg stačí
21. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata z toho si nic nedělej já jsem taky prostorová :grinning:
taky mě to sere ,ale co nadělám,když to nechce jít dolů a ted jak to nemám tak jsem pořád nějak nafouklá :confounded:
21. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no taku mě by to šlo.To zase já vůli když chci mám,ale ta stimulace mě prostě dala zabrat a pořád to tam je a to předtím jsem nebyla žádný drobek.Ale coooo...když budu mít mimi tak mi to za to stojí a pak to schodím....
21. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to víš ,že jo až budem běhat kolem dětí tak to dáme :grinning:
21. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to určitě.Ale stejně já když to kolem sebe občas vidím tak mi je do breku.Jak k tomu někdo přijde ani neví jak a nechce to :frowning2:
21. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy mi dáváte! Co po večerech děláte? Já vedrem nemůžu spát! To je hrůůůza! Já jsem taky stáhla fotky z Orlíku, tak jsem nějaké vložila... Zkusím dát ochutnávku:wink: Nebýt toho nešťastného čtvrtku, mohla to být bezchybná dovolená. Jediné pozitivum (ale to je opravu hodně blbě napsaný) bylo to, že jsem se s kamarádem tamponem mohla na pár minut zchladit v nádrži.
21. črc 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadherne fotecky!!!!!!!!!!!!
taky nevim co v tom vedru delate ale rozhodne tady moc neklabosite. Taky doufam,ze je kessi ok,vubec se vcera neozvala a normalne je tady vzdycky po ranu prvni. tak snad je vsechno v poradku. ja jeste tri dny a hura na dovolenou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. črc 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz jsme u tech fotecek, Renco kde je fotka te kuchynske linky???
22. črc 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky.To je takový pařát.Mám ruce jako balony.Nic se mi nechce.No vyndám z mražáku omáčku....nějaká tam je a upeču buchtu:slight_smile:)) :grinning: :grinning: .Odpoledne přijede taťka na kááávičku a juknout co nového.Svlíkla jsem peřiny a teda nevím,nevím,kdo je povlíkne.To je hnus venku velebnosti.
22. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no 2 foto jsou ve foťáku,ale já neumím fotit a moc hezky to nevypadá....
22. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vydržať.hodím je sem teda nooo.teďka vytotit nemůžu na lince je bordel na vaření :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta tady to máte jak chcete.Jo koš bude jinej a ten koumám včera vymyslel,že skířnky dá nový na střídačku s barvou linky.Tak jse teda zvědavá :grinning:
22. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krasa!!!!!!!!!!! ale ta barva linky neni moc videt,jaka vlastne je? no a ten kavovar, spica!!!!!!!!!
a vis co se mi hlavne libi, ta vase podlaha!!!!!!!!!
22. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Je to hodně tmavě hnědá.Já to fitila po 9 večer.Až přijede manžel tak to zkusí vyfrotit on.já fotit fakt neumím.kávovar je fialkový.,... :grinning: Díky za pochvalu podlahy..Hele už 4 roky se dělají lišty..... :grinning:
22. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na tu buchtu.A tuším možná,že se zeptáte tak tady jí máte http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=82072 a opravdu je to mňamka a hlavně to vůbec nedusí,ač je v tom mák. :grinning:
22. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja tady mak nesezenu............
22. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypada to ze tu budeme trcet jen samy dve dnes,co? No ja za chvili koncim v praci a tadaaaaa domu varit veceri.
22. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek