• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lenivoni Oni nemají u Vás mák,jo??No páááni.No už to tak vypadá.Asi všichni leží uvody.Tady je fakt nesnesitelně.to je hrůza.no jo já vždycky zapomenu,že nejseš v čechách :grinning:
22. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem tady jen jsem byla s pejsanem venku na curani a ted jsem jiz s kafickem u vas. jo jo mak v cizine neni bezny :slight_smile:. Kdybys je chtela uplne dostat tak jim vyfot makove pole v CR a to uz ti cizinci nebudou vubec chapat :grinning:. U mne nic noveho, dneska je to 22 DC a tak se pomalu blizi termin mrchy ale jak jsem psala nemam vubec zadne priznaky na mrchu a tak nevim jestli ji nebudu honit po vsech certech jako nas Evik :slight_smile:.
22. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes jdu na kontrolu bulky v prsu, mam ji tam jiz 2 roky a neni zhoubna a tak jen chodim na kontrolu jestli neroste. Ted jsem ale od kamaradky slysela ze at si ji radsi necham vyndat protoze jeji kamoska co take stimulovala 3 x na IVF tak ji to hormony rozjeli a ted uz nema prso :frowning2:. Tak nevim co s tim. Doktori rikaji nechat to byt a radsi se v tom nehrabat a na netu ctu pribehy kdy holky ted lituji ze doktory poslechli a ted uz nemaji prsa. Tak babo rad.
22. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak @rvasatko, krasne fotky ze zoo mala je uplna princezna. Take jsem se divala na tve vytvory a je to uzasne!!!!!!!!!!! jestli budu mit holcicku tak si rada neco obednam. delas to na i pro cizi na zakazku a nebo jen pro sebe jako hobby? Kuchynska linka vypada dobre a s listama si nelam hlavu, nam davali nove dvere a futra pred 2 roky v byte a dodnes nam chybi listy okolo futer :slight_smile: hahaha. Ale clovek se naucil co za to stoji a jit do boje a co nas zas tak neprudi a nestoji za hadky s nasima drahouskama :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele rozmarynek bulku bych si asi nechala vyndat, pokud to ničemu tedy neublizi. Záleží jak těžká ti je operace. Ty jsi taky na neschopence?
No to víš tady chápou mák jako drogu, co nadělám.
Ale ta buchta vypadá perfektně
22. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :grinning:
22. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mrcha nikde,takže zítra frčím na další bodanec,dobrá zpráva je ,že začínám cítit prsa tak po druhé se to snad rozjede ani se mě v tom vedrunebude nikam chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně mudra má od pondělka dovo tak snad ta druhá fakt výjde,pořád se potím mám navály jak prase a jsem unavená jak blázen
22. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojda,díky za pochvalu.Je to moje hobby a dělám to kdo chce..Protože by to ta moje už neunosila :grinning: :grinning: .No já si myslím,že lišty už nebudou,pak až se bude rovnat podlaha tak...no joooo to není podstatný to máš pravdu. :wink:
22. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ty taky hodně pečeš vid :grinning:
22. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no prosím Tě.Hele já bych snad i řekla,že seš v tom :grinning: :grinning: .Já jsem tak uvažovala že asi ani v srpnu nepůjdu.Jak tady psala tuším Babrika mohli neuspěchy udělat vedra.... :confused:
22. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak Kessi už tu není druhý den tak snad je jen na dovo
22. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata já půjdu jelikož už jsem takovou dobu na neschopence kvůli tomu teda pokad to dostanu,jinak kdybych měla vejcovody tak bych už taky uvažovala jestli nejsem v tom,ale jelikož je nemám tak si to nemyslím :grinning:
22. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak trhaly vám někomu zub? mě příjde ,že to mám pořád nějak nateklé myslím dásen,dneska jde manža tak už má asi stažené půlky strachem,ale on dopadne líp si myslím :grinning:
22. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni, ne na schopence nejsem. Ted cekam na mrchu a pak zacinam stimulovat na dalsi (2.) IVF takze zatim neni duvod pro neschopenku.
22. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to se ti jen zdá,ale na víkend je buchta ke kávě vždycky.Pro návštěvy a ten můj sladký miluje ai v týdnu občas... :slight_smile:
22. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele a co panenka Marie??AHA???? :astonished:
22. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky dala buchtu do trouby a uvidíme.Až vychladne nakrojím a dáme si virtuální kávu s buchtičkou :sweat_smile:
22. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem to dneska ráno dostala a měla jsem tu poslední tampon. Tak jsem musela sednout do auta a vyrazit směr drogerie.... Já bláhová jsem si myslela, že je dlouho nebudu potřebovat. Takže až Tobík usne, tak si budu volat do CARu a objednám se na UTZ.
Jinak jsem byla na katastru a přišlo mi, že tam spíš otravuju.... No jo náš zákazník náš pán.... A to jsem potřebovala jenom razítko....
No nic jdu tady trochu poklidit a pak se vrhnu na oběd.
22. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata panenka Marie jooo :grinning:
22. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak "panena Marie" už asi ne,ale taky to byl zázrak tak co.A to by jsi čučela viď? :grinning:
22. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to bych čučela :sunglasses:
22. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele nic není nemožné.Bože dneska je takový hnus zase.Už se těším do bazénu
22. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já už sedím u větráku,ale ted jdu vylízt do krámu tak jsem zvědavá ještě že ho mám před barákem :grinning:
22. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 v pravý poledne.Si bláááázeeen.Já byla pověsit prádlo a hnus a to tu má me ořech a fakt oproti měsu nádhernu
22. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem zpátky ale zapomněla jsem nakládanou zeleninu a už se mě tam fakt nechce ale asi budu potom muset
22. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak dneska všichni jste nooooooo :angry:
já jsem dnes udělala salámovou tlačenku,v těhlech vedrech bude dobrá večeře :grinning:
22. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky uz jsem tady. Byla jsem na tom mamogramu a vse pri starem. Bulka se nezvetsuje a je pry tak mala ze ji mam nechat byt kde je. No tak asi jo, no.
Jinak cesta z poliliniky byl zahul, ppot mi tekl po krku a koncil curkem v zadku. No proste uplna koupel ve vlastni stave. Ted sedim v chladku v kanclu - zaplat bambuh za klimatizaci :slight_smile:.
22. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky ted jsem cetla na jinem diskuznim foru a jsem cucela na jeden pribeh. Holcina byla na KETu a pri kontrole ji rekli ze ma dvojcatka ale jedno je o jeden tyden starsi protoze jedno bylo prirozenou cestou ze snazenicka a to druhe bylo s KETu :sunglasses: . To je docela sila co?
22. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to bylo tady na tom? ,,,,, :sunglasses: a pry ze se zazraky nedeji - takze Panenka Maria je uplna bridilka proti tomuhle hahaha
22. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,já to flákala,protože mám nervy!Snad to bude v poho.
22. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek