IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
22. črc 2010
@kessinkaa jakto copak se děje je ti hodně zle nebo jsi krvácela 😞
evik31autor
22. črc 2010
jdu setřít pak jsem hnedle tu 😉
rozmarynek
22. črc 2010
@kessinka.....proc mas nervy? sak mas krasne HCG!!!!!!!!!!!!
kessinkaa
22. črc 2010
@evik31 no maličko špiním,ale fakt o tom ani nevím,když se neprohlížím.Kalhotky čisté,ale po minule se bojím!!!
kessinkaa
22. črc 2010
@rozmarynek no to jediné,je uklidňující
evik31autor
22. črc 2010
@kessinkaa už,aby byl ten ultrazvuk vid,ale už se ti to krátí tak vydrž držím palce
kessinkaa
22. črc 2010
@evik31 no to teda!!!Ach jo,je to hrozný,že když se zadaří,tak to není nikdy jistý!!!!Na to jsem dřív,ani nepomyslela.
evik31autor
22. črc 2010
@kessinkaa podívej na mě já už jedu zítra na 2 vyvolávačku,tak bud hezky v klidu a užvej si to a zbytečně nestresuj sebe a miminko,bude to dobrý uvidíš 😃
anevin
22. črc 2010
Ahoj.Já vůbec nic nestíhám,malej jede na tábor,tak balím a scháním věci.Dnes jsem byla na kontrole a už mam srdíčka 🙂 a dostala jsem těhu.průkazku.
@kessinkaa Gratuluji a at ti to rychle uteče do uz,to čekání je děs,já mam ted kontrolu až za měsíc.
rozmarynek
22. črc 2010
Holky nedeste se. Kdyz vam bude ouzko tak si vzpomente na nas cekatelky jak se jeste nekde placame v zadnich radach s mrchou ktera se toula nekde na bahamach (Evikova) nebo moje 6x neuzpesne IUI a 1 neuzpesne IVF. tak hlavu vzhuru a zkuste z toho tehulkovani vyzdimat jen to krasne sladke ocekavani 😎
kessinkaa
22. črc 2010
@anevin díky moc,snad to bude vše v pořádku!
anevin
22. črc 2010
Snažím se myslet pozitivně,ale ten strach je tu pořád a bude dokud neporodím,už aby to bylo. 🙂
kessinkaa
22. črc 2010
@anevin moje řeč,už aby byl březen!!!ty jsi měla jaké HCG,že čekáš dvojčátka?
anevin
22. črc 2010
@kessinkaa 10 den jsem měla 200 a 13 den po ket 700,pak už jsem nechodila na krev,jenom vyplýtvala mraky testů abych měla jistotu,že jsem pořád těhotná 🙂 .
kessinkaa
22. črc 2010
@anevin tak to jsou krásné hodnoty.tak ti držím palečky 🙂
rozmarynek
22. črc 2010
ahoj holky, tady cely vecer ani noha 😞
kessinkaa
22. črc 2010
@rozmarynek já tady jsem 😉
rvasata
22. črc 2010
Ahojda holky,krásný večer přeju a já jedu za kamarádkou jí utěšit.Tak papa
rozmarynek
22. črc 2010
kessinka krasny kocarek! ty barvy jsou presne moje barvy 🙂 take mam tento kocarek v mojich "oblibenych" 🙂
rozmarynek
22. črc 2010
kessinka a tu moderni zidlicku si poridis? je uzasna ale zda se mi dost mala - asi to je jen pro uplne mrnatko.
evik31autor
22. črc 2010
zdravím po dlouhé době Anevin,my byly na nákupu je hrozné vedro,vůbec se netěším na ráno zase injekce ach jo jsem zvědavá co my řekne :-|
marty154
22. črc 2010
Ahoj holky,tak jsem se konečně dostala k PC,máme na prázdninách malého od ségry,takže o zábavu postaráno. 🙂

@evik31 tak zítra ať ti dají nějakou pořádnou injekci,ať mrcha konečně dorazí

@anevin ,@kessinkaa nebojte se,bude to dobrý,hlavně myslite pozitivně a odpočívejte,kessinko už se nám konečně blíží ten UZV,huráááá 🙂

@doufalka přeji ti hodně štěstí na zítřejším UZV

@barbika to je mi líto,ale neboj příště to vyjde nám všem,určitě za to mohou ty hnusné vedra
marty154
22. črc 2010
No nic mějte se,kouknu už asi až ráno,malý chce číst pohádky. 🙂
laurinka111
22. črc 2010
@evik31 ahojky, já měla v březnu 2010 první IVF - 1 embrijko - nezadarilo se a bohužel ani nic zamraženo.
2 IVF v červnu 2010 -1 embrijko nezadařilo se 3 mrazáčky a v srpnu mám volat do Caru, kdy bude Ket. Chodím k Apolináři a ty mají ted dovču. Ted nam nesel PC tak jsem se nemohla prihlasit.
laurinka111
22. črc 2010
všem přeji dobrou noc 🙂
kessinkaa
22. črc 2010
@rozmarynek no židlička by měla být ,tak do 6 let 😕 .To víš že jí chci,ale je to palba.... 😃 ...9000kč
kessinkaa
22. črc 2010
@marty154 snažím se nenervovat,stejně to nezměním!!!Na ultrazvuk jdu v 11h
anevin
23. črc 2010
Dobré ráno 🙂 .U nás konečně prší.
rvasata
23. črc 2010
Dobrá ráno.VEnku je ták kráásně hnusně.V noci pršelo a bouřka.Fakt je příjemně po dešti 😃
marty154
23. črc 2010
Přeeji dobré ráno,no my tu máme zase krásně už teď 26stupňů,my chceme taky deštík!!!!!!!Obloha jasná.............no uvidíme

@kessinkaa určitě se nenervuj,příroda už má stejně rozhodnutý,takže buď v klídečku,já jdu na UZV 9:30

Začni psát odpověď...

Odešli