• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek no mě právě můj dr. nabídnul IUI s dárcem,což jsem odmítla...Já jsme si v duchu řekla,to si radši půjdu někam užít :grinning: :grinning: :grinning: .To mám ale myšlenky,co?No při tom ICSI najdou vždycky nějakou tu mršku.Manžel má taky katastrofální a našli jich 13 a oplodnili takže .... :sunglasses: A jeslti můžu.To si jako řeknee představy jaký?Jsem ale zvědavka
23. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidne bud zvedava :slight_smile: sak ja tady taky luxuju info jak se da :slight_smile:. No ja mam RH- takze u nas to bylo ze jenom 4 darci z jejich seznamu meli take RH-. No a z tech nam rekli kazdeho barvu vlasu, barvu oci, vysku, vahu a jejich vzdelani. No a tak jsme si z tech 4 vybrali 2 ktere stridaji. Vybrali jsme je tak aby odpovidali vzhledem manzovi (spinavy blondak, modre oci :slight_smile: ).
23. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: ja jsme prebarvena blondyna :grinning:
23. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek AHA tak to jo.To já dobrý já mám taky RH - :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :grinning: :grinning: :grinning: toa byl dobrý dodatek
23. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek my dneska jedem pro nového pejska,aby mamce nebylo smutno
23. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik....to se rika ze nejlepsi je si poridit hned stenatko ze pak to rychleji preboli.
23. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tichounká gratulace!!
@evik31 tak teď už ta potvora musí dorazit!!! To už není možný!
Já už to mám jenom slaboučky, ale břicho mě teda bolí pěkně :frowning2:
Jinak jsme se právě vrátili z IKEY a koupili pěknou postel, no a samozdřejmě zase nějaké blbůstky do kuchyně jako cukřenku, která nám pořád chyběla a náčiníčko na grilování (ze 150 zlevněno na 30 - nekupte to :grinning:)
23. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek nebudem teda kupovat dalmatína,ale bigla sehnaly jsme za 3000,-,původně jsme chtěly americkýho kokra,ale ty ceny za něj jsou strašný to zas nejme blázni a ty co měly ceny přijatelné už neměli,ale hlavně se musí stříhat a nato nevím kdo by měl čas a tihle bíglíci na mě koukaly z monitoru a volaly kup si mě tak nekup aspon jednoho :grinning:
23. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik...bigla ma moje kamaradka. jen musis byt pripravena ze oni radi vyjou a vystekavaji - jsou to lovecti psi :slight_smile: tak snad ma mamka dobre sousedy. Jinak jsou strasne hodni a uplny mazlicci. Mi jsme se take jiz bavili doma co si poridime az jednou Boddy nebude a ted nevim jestli do toho pujdeme hned a nebo pockame. U nas to zatim vyhrava na prvnim miste 2 yorksirci (za jednoho velkeho dva male :slight_smile: ) a nebo wheaten terrier (nevim jak je to cesky). Obe plemena jsou nelinava takze se musi strihat ale po Bodovi a jeho chlupech jsme se rozhodli utracet za strihani oproti chlupum v celem byte :slight_smile:. No vse se rozsekne v sobotu. vezeme Bodu k panu doktorovi a tam se rozhodnem co dal. Uz jsem si poradne zabulela a tak to snad mam za sebou a v sobotu budu statecna.
23. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jeden z těhlech bude snad náš nový miláček
23. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek na štěkání jsme zvylký u nás to vyje u každého baráku :grinning:
23. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik..tak to pak jste v pohode :slight_smile:.
23. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme sháněly spíš pejska na kterého nešlápnem a nezdrhne nám mezi tyčkama v plotě :grinning:
ale zároven už jsme nechtěly tak velkoho jako byl Ronny tak jsme hledaly něco mezi :wink:
jinak doufám,že to s vaší fenkou dopadne ještě dobře je to hodně smutný,ale s tím nic nenaděláme
mě mamka taky brečela do telefonu,že by chtěla zpátky Ronnyho,ale za chvilku my volala kdy pro toho šmudlu pojedem a že mu musíme koupit nějaký papání :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Buddy je kluk hahaha. jo jo on ten smudla ji nenecha myslet na Ronnyho protoze ji zajisti plne ruce prace :slight_smile:.
23. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ten Wheaten Terrier. je velikosti asi jako Bigl jen je chlupaty kdyz neni ostrihany.
23. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak potichounku gratuluju!!!!
23. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nádherný štěňata :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no vidíš a já myslela,že sem někde četla fenka no tak to se omluvuju to byl asi jinej pesan zas,tak to nevím kam bych s tím terrierem jezdila na stříhání,tak my radši krátkosrstý
23. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jo taky jsem se zamilovala :grinning:
23. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik, ja jsem z Prahy a tak tady neni problem najit strihani. jedno mame primo na nasi ulici :slight_smile:. Ale zatim vedou Yorksirci - ty chce muj pritel a tak asi bude po jeho.
23. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinko moc dekuji. Ale tvuj pribeh je zrovna ten co mi zakazuje se jeste radovat a byt radsi pri zemi aby ten pad pak tak nebolel :sunglasses: . je to jeste desne brzo, ani nevim co mne to napadlo testovat jsem teprve 9 den po ovulaci a 10 den po inseminaci a tak opravdu nechapu ze se vubec neco jiz ukazalo. take to muze byt po pregnylu ikdyz to snad jiz ne.
23. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 si myslím :grinning:
23. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek užívej čárek a moc to nekoumej,to je nejlepší!!!Ale vím,že to moc nejde :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinka, mas pravdu proste tam je a tak se mimisek zavrtava a hotovo. Co bude bude a budem resit az to bude :slight_smile:. tak ja si hladim brisko a posilam vsechnu energii dolu aby se mimi poradne zavrtalo. Vsem radim aby se nenervovali a pak tady sama vymyslim :slight_smile:.
23. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dneska se loučím jedem na výkend k našim tak asi až v neděly večer paaaaaaaaaa
23. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Evik a to kdo tu bude udrzovat ohen pod kotlem kdyz ne ty??????????????? hezky vikend.
23. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak si užij víkend :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,my tu máme zase pařák,to je hrůza,jen pár mráčků,ale na déšť to nevypadá :unamused:

@rozmarynek no tak vidíš,ono to nakonec vyjde :slight_smile: ,taky taková malá tichounká gratulace.A pejskovi ať to v sobotu dobře dopadne.........jinak Yorksirci jsou taky pěkní.

@evik31 štěnátka moc pěkný,dobře mamce vyberte :slight_smile: určitě ji uděláte velkou radost a pěkně si užij víkend. :sweat_smile:

Kdoví jak dopadla Doufalka na ultrazvuku????
23. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty...ono to oplati asi je tak ze kdyz to necekas tak to mozna zrovna vyjde. zatim se vubec nejak nevzrusuju, jsem uplne v klidu protoze dokud nebude dalnice tak tomu nechci propadnout.
23. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek