• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela ty jedeš do lázní?
23. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka Jojo, na čtyři týdny. Mám to ale kvůli průdůškám, tak jedu do Luhačovic, ne do František. Ale i tak doufám, že mi to tam prospěje, že se hodím do klidu. Vůbec se mi tam nechce, ale tak nějak doufám, že to pomůže.
23. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela a kdy jedeš? určitě ti to prospěje :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jEDU TEĎ V PONDĚLÍ. dOKTORKA MI DOPORUČILA (spíš poručila) MĚSÍC odklad, tak jedu, jinak bych je nejraději zrušila a šla hned na KET. Beztak si moje tělo vůbec neodpočine, protože stejně budu celý měsíc brát hormony, abych dostala ms i za měsíc, tak jakej odpočinek.
23. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
marty, však dva mimísci stačí, že? a budeš s nimi mít pár let plné ruce práce :grinning:

gambrinusko, ty čočky, to určitě ne. teda, pokud to u vás dělají pod narkozou. to je moc nebezpečné.
23. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se dnes v práci loučila, že se s nima pár let neuvidím...kéž by to tak byla pravda, holky...
23. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějak se mi zastesklo...
23. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela tak se aspoň na ten KET pěkně naladíš a psychicky budeš ok, pak to zaručeně výjde :wink:
marcelko, tak už se s tím smiř, bude ti tam určitě moc krásně :grinning: a my tu na tebe budeme čekat a počítat dny a vyhlížet tě. ale určitě to nebude potřeba, protože hned první večer najdeš net a napíšeš nám :grinning: :grinning:
marci, mě se tak zastesklo v neděli, jako, že tam jsem naposledy a v pondělí jsem tam šupala opět.. nejspíš mi bude souzeno pracovat pěkně až do důchodu a snad mi ho do té doby nezruší..
23. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já pro dnešek mizím :slight_smile: zítra podám hlášení, jak jsem dopadla, mějte se tu krásně :grinning:
23. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda - neboj, taky si na pár let dáchneš...
23. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji všem,určitě odpočívat budu i rozmazlovat je,nerada bych něco pokazila.jsem zvědavá,jak vydržím těch 14dní do testu?
@78marcela neboj v lázních to uteče,odpočineš si,nabereš sílu a pak už bude srpen :slight_smile: a hurááá na KET
@marcajda tu masáž ti i závidím,taky bych chtěla a mysli,že to bude O.k.,oni narostou!!! Za dva mimísky jsem ráda,nemám strach že bych to nezvládla.A ty máš v plánu kolik???? :grinning:
gambrinusko - taky si myslím,že ty čočky nebudeš moc mít.
@tadelka tak ať ti to dobře dopadne!!!!!!!!!! :slight_smile:
Vidím,že jsme s prací na tom stejně,taky jsem to obečela,první 3dny jsem vzpomínala,ale dnes už jsem ráda,že jsem v klidu doma. :sunglasses:
23. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
marty, je mi 37, tak už moc času nemám, takže za dvojčátka bych byla nejšťastnější :slight_smile: já je chtěla vždycky.

tak já se taky loučím, at tu masáž stihnu :grinning:
mějte se krásně
23. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky vy jste toho zase nakecaly než jsem vyžehlila :angry:

@marcajda jo diskuze se rozjela ,taky občas tápám,jinak jsem holky myslela ,že to máte jasný ty po ET k mamince a Marcelka přítelův notas,nebo jako on nechce půjčit joooooooooo to bychom se na to podívaly :rolling_eyes:
@tadelka zítra hodně štěstí na kontrole
gambrinusko kontaktní čoči určo néééééééé
23. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda -neboj ono to vyjde,i mým snem byly dvojčátka,tak si tu masáž pěkně užij
23. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky koukám ty dvojčátka by bral každej
23. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No já dvojčata zase až tak moc néé, jedině, kdybych pak už nemohla, ale nejdřív bych chtěla jedno, za tři roky druhý. Vždyť furt říkám, že chci šest let dovolené:slight_smile:
23. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky dneska jsem na netu našla užasný zavinovačky,hodila jsem je do alba kdyby jste se chtěly juknout
normálně jsem slimtala,brala bych je i z tou výplní co tam jsou ach jooooo :confused:
23. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@78marcela ale neříkalas ,žebys barla děti 3 tak ted2 a pak 1 nooooooo
23. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, to bych brala. Ale pokud bych si mohla vybrat, tak ted jedno a pak dvě, až se s tím pořádně naučím zacházet:slight_smile: Ale budu vděčná za cokoliv, co dopadne a co se narodí. Zvládli to jiní, talk já snad taky, i když jsem tu cizák a oba máme matky a rodiny 200km daleko. Hlavně at to je.
23. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele já už si to zacházení trénuju na malé elisce
23. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
To já nemám na kom. Jenom sem tam od ségry malou Terdu, jenže ji nemám nikdy úplně sama.
23. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je koukám tady už se spí tak já kvčím taky tak dobrou :wink:
23. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? Mám za sebou 1 IVF v dubnu, ale bohužel folikuly nějak nevyrostly, takže nedošlo ani k OPU. Mám endometriózu, takže mám za sebou 2 laparoskopie a už nemám jeden vejcovod...:frowning2:. v pondělí se chystám na kontrolu před dobráním antikoncepce a uvidíme co dál...Tak si alespoň užívám neteřinku a synovečka....
23. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.Tak jak jste se vyspaly.Já jsem u toho dokumentu usla,naposledy jsem vyděla jak po ní ten kluk hodil šroubovák.
24. čer 2010 v 06:17  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno kočky,

dneska jdu na kontrolu na sčítání vajec, tak na mě po 9,00 myslete, aby jich bylo dost a hlavně byly pěkně kvalitní :wink: Večer jsem měla pořádně nafouklé břicho jak ve 3. měsíci, ráno už bylo trochu splasklé a teď už začíná zas bolet :unamused:

@marcajda: i 3 folíky se počítají :slight_smile: na mimíska to stačí a kdoví, kolik ti toho ještě naroste po zvýšených dávkách, držím palečky :slight_smile:

@78marcela: zkouška z morfy? pokud je z češtiny, tak na tu si pamatuju i já, byla hooodně drsná, ale ty to zvládneš, když se tak pěkně učíš, neboj :slight_smile:

marty154: gratuluju ke dvěma embryjkům v bříšku :wink:

@pierrette1: ahooj, vítám tě
24. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji taky dobré ráno,dnes se mi nechtělo vůbec vstávat.
@lucccy -tak přeji dnes hodně štěstí,ať slyšíš jen samé dobré zprávy,pak dej vědět,jak jsi dopadla :wink:
@pierrette1- ahojky,taky tě vítám
24. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek