• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
tak jsem se ztratila :slight_smile: přece se jedna rozhodla telit, tak jsem pomáhala. a jedna je po porodu jakási špatná, tak jsme ji s doktorem léčili a teď ji nosím vodu a nutím žrát seno, tak jsem u ní seděla. snad to zvládne.

no s mým obědem- chleba se sýrem a teď se cpu jogurtem. ale u mamky na mě prý čeká žemlovka a hovězí polévka, takže výborný oběd.
tys to někde psala, že jsi v nemocnici. to je hodně náročné, na tuto práci jsem nikdy neměla odvahu, zdravý člověk je rád, když od tamtud zmizí a nemocní jsou ve své bezmocnosti mnohdy až zlí a když má někdo velkou bolest a nejde mu pomoci, tak to musí být hodně těžké. ale díky Bohu za každou dobrou dušičku co se tam o nás krásně postará :slight_smile:
ještě že vás máme!!

no, já pořád doufám, že se to třeba do září povede samo. počítala jsem podle menzes, že budu mít za týden ovulku, ale asi jsem měla počítat už špinění, protože si myslím, že mi proběhla včera.jenže s miláčkem se uvidíme až za ten týden.. takže tentokrát smůla. v září budeme s doktorem konzultovat, tak záleží co se mnou vymyslí :slight_smile:
24. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky,přeju krásný sobotní večer.Já budu sama doma :frowning2: :frowning2: A asi se budu bát.Nemám ráda,když jsem v baráku sama samotinká
24. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Ahojky,to se ti teda nedivím,ještě takhle na samotě :fearful:
24. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný ráno,tak jsm sama noc přežila :angry: Ale můžu říct,že to teda přijemný nebylo.A ke všemu jsem si zlomila háček :angry: :grinning:
25. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že teď moc nepřispívám, ale mám období relativního klidu, zobu antikoncepci a čekám na 5.8., kdy se uvidí, jestli zmizela cysta. Poctivě vás dočítám a držím palce těm, které to potřebují :dizzy_face:
Včera jsem příšerně zhřešila ... kamarádka slavila na zahradě narozeniny a já nepiják jsem se rozhodla, že si vyleju hlavu :grinning: Přecejen zprávu, že dítě přirozenou cestou nepočneme, nedostávám každý den, tak jsem se snažila to centrum v hlavě, kde je uložená tahle informace, vypálit :grinning:
Holky, bože, jak mně je blbě, já bych nemohla bejt alkoholik :grinning: Jo a to centrum jsem samozřejmě nevypálila :angry: :grinning:
25. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 ahojda,já jsem se neopila několik let.Naposledy na vlastní svatbě a pln :wink:
25. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si dávala v průběhu snažení tak maximálně jednu štamprličku vaječnýho koňaku, ale teď jsem pod antikoncepcí, tak vím stoprocentně, že těhotná nejsem, a fakt jsem měla potřebu se nasosat :grinning: Ale těžká jsou rána pijákova, uff :sweat_smile:
25. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 :grinning: :grinning: :grinning: tak to věřím.Já když na oslavách vidím po rádnu lidičky tak je mi jich tááák líto.jooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky potřebuju názor a radu.Co byste dali pro holku 4 roky na svetřík a čepičku "berušky" nebo "jahůdky" :confused:
25. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych dala berušky :dizzy_face:
25. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Díky.No já jsem právě tak nějak na vážkách.Jak vymyslím víc variant tak jsem tak nerozhodná :grinning:
25. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,tak už máme navařený a budeme zbytek neděle pěkně odpočívat :grinning:

@rvasata no taky bych dala berušky,jahůdky bych volila tak pro 2letou holku. :slight_smile:

@alim75 no co jednou za čas alkohol neuškodí,horší jsou pak ty rána.Tak ať ti neni moc špatně.
25. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Tak díky.Takže berušky...A to jsem zvědavá jak budou vypadat. :grinning: Díííky
25. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata a jak a z čeho je budeš dělat????
25. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne, tak já bych na svetřík dala taky berušky :wink:
Jinak my se pustili do malování kuchyně, takže všechno oblepené a já tam v těch bojových podmínkách budu za chvíli vařit, tak to jsem zvědavá :grinning:
25. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika no a na jakou barvu malujete??? :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 no já háčkuju takže háčkovaný.Dělám malý svetřík tak na to :grinning:
25. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika jDíky.Páni a jakou pak barvičku?Já mám hotovou tu kuchyň i z dvířkama. :sunglasses: Tak to se pak pochlub.Se vyprdni na vaření. :grinning:
25. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes tu je veseleji.. jejda alkohol, to jen čtu, tak si vzpomenu, jak mi dokázalo být blbě a tak jsem to pití už raději zrušila.. třeba i tři dny jsem potom byla hotová a to mi už teda za to nestojí.. to je výhoda stárnutí, že se už některé věci dají přehodnotit a taky třeba oželet :slight_smile: ale sklenku vína nebo vermutu si dám moc ráda :wink:

jé barbiko, konečne tu někdo maluje, já udělala tu zeď v obýváku a mám začít kuchyň a vůbec se nemohu přemluvit. jsem poslední dobou tak líná..
teda holky, mám první ovuklu po IVF a teda se mnou pořádně mává a miláček nikde, je to šílené. takovou sílu jsem v sobě necítila už pěkně dlouho. s těma hormonama jsem už myslela že to ve mě všechno umřelo, ale sláva, asi ne..

jinak, taky hlasuji pro berušky :grinning:
25. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá,dobrá tak berušky a běda Vám jestli mi nepůjdou... :angry: :angry: :grinning:
25. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda ty zase pracuješ,že jo???Teda ty jseš v té práci pořád :grinning: A podle čeho jsi poznala tu ovulku??Je to jiné po těch hormonech??

@rvasata No tak už vidím,ja všechny dostaneme,protože ty berušky budou pěkně těžký :sunglasses:
25. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
pracuji a dnes se mi teda moc nedaří.. ještě že už za chvíli končím a uteču odtud..asi mě zítra nepochválí..

mám tu 3děvčátka, tak je fajn. pojedeme se za chvíli koupat..

poznala.. čírý hlen a mírný tlak na vaječníkách a nervóza v břichu a taky hlavně chuť :wink: ..no, musí mě přejít..
25. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda no tak to je nejvyšší čas utéc,když se ti nedaří, :slight_smile: to koupání bude určitě zábavnější.A kam se jdete koupat???My tu máme teda škaredě a zimu,tak asi někde na krytý bazén,nééé????

No to jsem zvědavá u sebe na tu ovulku,zatím jsem to nikdy nepozorovala :frowning2:
Pěkně si to užijte!!!!
25. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jdeme na krytý, je šílená zima. to jsou změny..a teď si jdeme ještě zaskákat s holkama do sena, je čerstvé, voňavé..
pak pomazlíme telata a koťata a to už budeme tak špinavé, že rychle někam pod sprchu :grinning:

no a taky do nějaké hospůdky na oběd.. vždycky při jejich návčtěvě naplním peněženku a to je pak vítr.. ještě že mi je švagrová nepůjčuje moc často :wink:
25. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Teda pokud jde o pití, tak musím říct, že mládí jsem měla bujaré a alkoholem jsem prolévala hrdlo statečně:wink: Ale špatně mi tedy bývalo!!! Mnohokrát jsem chtěla psát závět, bo jsem myslela, že umřu. Jednou, to jsem bydlela ještě u rodičů a měla jsem kocovinu jak blázen, mě máma zchladila, že cože chci komu odkazovat, když mám hovno:wink: :grinning: :grinning: :grinning: Teď už jsem srab, takže jsem to velmi omezila a při příležitosti si dám sklednu vína... max. dvě:slight_smile:

Mě se v troubě peče pizza a na další vaření ... peču:slight_smile: Bára je u babičky, takže si hlavu dělat nemusím. Dnes musím za pratetou na návštěvu do nemocnice. Včera vypadala docela dobře... Vůbec nevím, zda jsem tu psala, že ji ovezla rychlá... No nic.

Na svetřík, čepku, šálku bych taky volila berušky. Ovšem já jsem ovlivněná svou dcerou, protože jí říkáme Baruška - beruška a když zdobím, volím většinou berušky:wink: Tak držím palce, ať se dílo podaří :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 :grinning: :grinning: :grinning: Tak to si piš
25. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Nepsala.Tak hlavně,aby byla v pořádku.Tak budou berušky,ale jak říkám "běda vám".Na pizzu jsem dostala hroznou chutť včera večer
25. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Díky:slight_smile: No ona už v pořádku nikdy nebude. Má bohužel doma toho němce, co jí schovává věci:wink::frowning2: A díky tomu zapomíná brát léky a tak se jí zhoršila cukrovka. V pátek málem umřela! Bohužel nechce k nikomu domů a i když by teď tsvolila odejít do nějakého zařízení, tak všude jsou táááák nehorázné čekačky, že bohužel asi nemá vůbec šanci... Z rodiny komunikuje pouze semnou, což je dost vysilující. No a pizza k obědu... My ji už zase nějakou dobu mít nebudeme, protože: v pátek jsem našla v lednici chlazené listové těsto, tak jsem udělala jakousi alá npizzu a včera ráno jsem uděla těsto na opravdovou pizzu a měli jsme ji včera a dnes druhou.... Ufff Teď mám chuť na steak:wink: Udělala jsem těsto podle toho itala z TV z 1/2kg mouky a měla jsem to na dva plechy, prototo ji máme 2 dny:wink: Dnes jsem samozřejmě upekla čerstvou:wink: Tšsto je to ovšem výborný!
25. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nechcete mi některá přijet udělat oběd? :grinning:
25. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Hele, na rovinu! Přijedu ti dát obklad, pofoukat hlavičku :wink:, ale vařit to néééé, to nééééééééééééééééé :confounded: Já to tááák nesnááášíííím! :angry:
25. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek