• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@alim75 no mě se dneska taky nechcéééééééé a máš vůbec na oběd chuť?????

@doufalka tak ať to pratetě dobře dopadne,já mám v nemocnici zase od včerejška taťku,takže je to bezvadný,já osobně můžu říct,že tento červenec 2010 stojí za pěkné ...............tak hnusný měsíc událostí jsem nezažila od narození :frowning2:
25. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za obklad a za pofoukání hlavičky, hned je mi lépe :dizzy_face: Naštěstí mi není tak hrozně, mám zlehýnka žaludek na vodě, ale to je proto, že jsem ještě nic nejedla, takže to by se mělo srovnat, a trochu se mi motá hlava, takže nesmím dělat prudké pohyby, abych nepadla :grinning: Bolest naštěstí žádnou nemám :slight_smile:
Asi si půjdu udělat česnečku :wink:
25. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak ať je otci brzy dobře a je doma:slight_smile: Máš pravdu. Červenec 2010 stojí za starou bačkoru! Alespoň pro většinu z nás. Teď nemyslím jen ty naše společné nezdary, ale i ty ostatní záležitosti, co tu v rodinách probíhají:frowning2:

@alim75 Když jsem byla po tahu totálně odrovnaná, tak jsem jen rozmáčkla česnek, hodila ho do misky se čtvrtkou masoxu, nasypala špetku majoránky a zalila horkou vodou. Po pár minutách jsem to vypila a bylo mi nádherně:wink:
25. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jojojo,ještěže už tento měsíc končí,doufám,že srpen už bude klidnější,úspěšnější a šťastnější :sweat_smile: pro nás pro všechny.Zatím se tu mějte oběd volááááááá :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlasim po dvou dnech. Byla jsem u nasich a tam nemam internet. Kratky update: pejsana mame jeste doma vcera po injekci se o hodne zlepsil a tak to jeste skusime. Co se tyka druhe carky tak duch tam porad jeste je (sice az tak po 40 minutech) ale kazdym dnem slabne. Dnes uz to clovek hleda spise lupou a jeste s velkou predstavivosti. takze si myslim ze je to jako u Doufalky, mimisek se zakousl ale pak se pustil :frowning2:. Nic se nedeje stejne jsem s tim vubec nepocitala a z ducha jsem se opravnene jeste neradovala takze jsem uplne v pohode. testnu jeste zitra rano ale to uz asi naposled a pak budu cekat mrchu. Myslim si ze dojde brzo protoze ja mam vzdy pred mrchou 3 dny migrenu a ta mi nastoupila vcera :angry: uf uf uf. Takze bojujeme dal na vsech frontach!!!!!!!!!!!!
25. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže, od 11 nám do teď nešel proud. Takže super. Musela jsem si odnosit věci na vaření dolů k babičce (ona má naštěstí plyn, já vyřím na elektrice) a uvařit oběd. Dělala jsem kuře na paprice s těstovinami. Jinak kuchyň budu mít kombinaci bílé se zelenou. Mám totiž doplňky zeleno-žluté. Jsem na to zvědavá a až to bude, tak Vám to sem hodím na omrknutí.
Ještě nám zbývá vymalovat obývák. Ale to nevím, kdy se na to vrhneme. Tam už chceme jenom bílou a jednu stěnu celou tapetu.
Zkusila jsem Vám jí sem šoupnout.... je to rozměr 368x254cm
25. črc 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky.Půjdu udělat véču.Dneska jsem nějaká smutná.Nějak mě to přepadlo. :frowning2:
25. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko...co te prepadlo? Tady nam jiz sviti slunicko. Samozrejme ze stale elaboruji nad tema duchama a tak jsem si udelala jeste jeden testik dnes ve 3 odpo. No a probihalo stale stejne jako ty predesle 2 dny a to tak ze prvnich 5 minut nic - snehobilo, po 30 minutach duch ale ze by se jeste nedal ani vyfotit a po 3 hodinach to stmavne ze se alespon duch da vyvotit. No tak co tomu rikate????????????? :confounded: Silne mimo casovy limit :grinning:
25. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Nějaký smutek,ani nevím proč.Já bych si už testy nedělala.Třeba za 2 dny a opravdu z ranní moče.Vím,to ze zkušenosti.Duch tam je.já ho vidím.Tak pořád poticholilinku..
25. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko, no ja si po kazdem testu rikam ze ted 2 dny pockam :grinning: ale prijde rano a ja jiz taham testik ze zasuvky. No nezabila bys me? Jsem hrozna!!!!!!!!!!!! :angry:
25. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynku zkus to vydržet, vím, že se to mluví. Ale zkus to :wink:
Holky my už finišujeme, naštěstí moc pocákáno není, ale nejšpinavější je Tobík, který se plete pod nohama :grinning: Takže je to takový rákosníček zelený :grinning:
25. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbiko, ja to skusim ale nevim nevim :slight_smile: :slight_smile:. No tak rakosnicka budete muset vykoupat v redidle :grinning: .
25. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vykoupané. tři hodiny v bazéně, holky teda skoro pořád na tobogánu a šťastné. a já se jen koukala, jak jsou mi i ty plavky těsné.. pěkně mě ty hormony obalili..dřív bych takto nevylezla a cvičila a cvičila..a teď už mi to je úplně jedno. prostě se mi bříško třese a jsem jak těhotná :slight_smile:

a abych děvčata dolikvidovala, tak utíkaly z kopce před autem tak 3km. včera jsem poprve píchla kolo a při tom ztratila i poklici a tak holky utíkaly a hledaly ji. a našla se, to jsem šťastná. takže tipuji, že do hoďky jsou K.O.

Rozmarýnku, to je těžké, testík láká a ta úžasná radost..to stálo za to ať to dopadne jak chce :wink:

Barbiko, ta tapeta je supr, těším se na hotovou fotku.
25. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marcajdo, no to mi povidej :slight_smile: zadna sranda!. A ty delas u karvicek? Jako zootechnicka? Pak ti povim proc se ptam :slight_smile:.
25. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju, zoot.. :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčičky mohu se na chvilku přidat jestli tu někdo jste a pokuď to nevadí
25. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Blaženko, klidně se přidej a jak se máš? koukám, že jsi v nadějích :slight_smile: tak at ti to dobře dopadne!! už jsi toho podstoupila hodně? já mám po prvním IVF a na KET mi nic nezbylo..
25. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajdo, je je ja jsem puvodne take zootechnicka - tedy mam to vystudovale ale nikdy jsem to v praxi vlastne nedelala. Ale kdyz jsme meli veterinarni praxi v kravine tak jsem asistovala narozeni telatka :slight_smile: bylo to super!
25. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenko, jasne ze se muzes pridat :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, třeba z naší třídy jsem u toho skončila jen já, je to taková svérázná práce..nadávají z vrchu i ze spodu. i když v dnešní době to už je lepší.

tak nevím..holky jsou pořád čupr a mě už padá hlava na klávesnici.. takže to pomalu zabalím a pojedu domů do peřin.. mamka holčičkám čte pohádku a abych při ní neusnula první.
ráno mě zvoní budík ve 4, to bude náročné
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak já toho mám trošku více za sebou 2IVF a 2KET a už mi nic nezbylo tohle je poslední poku na další už není
25. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Duch tam je! Vidím ho i já poloslepá:wink: Ta síla je podle mě v závislosti na "hustotě" moči. Chtějí na testy ranní, aby tam byla největší koncentrace HCG... Píšu hustotě moči, ale prostě v té ranní je nejvíc toho hormonu. A pak jsem četla, že ty hodnoty se zvedají nějak za dva dny, takže vydrž netestovat 2 dny. Nechci tě utěšovat, ale pokud jde vyfotit (a já ho fakt vidím), tak bych flintu do žita neházela:wink:

@blazenkaa Přidej se a vítej:slight_smile: Jak to, že je to poslední pokus? Pojišťovna přece hradí 3x IVF. Kde je problém? I když je mi jasný, že hrazený není tak úplně hrazený...
25. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jo a hlavně! Na testování používej stejné tipy testů. Já jsem na těchto tyčkách měla čárky vždy slabší. Záměrně píšu, že jsem měla vždy... před návštěvou CAR jsem několikrát otěhotněla spontálně, takže s testama (i pozitivníma) mám opravdu velkou zkušenost:wink:
25. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky.Taky je u Vás taková zima?????? :confused:
26. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky @doufalko moc dekuji za info. No samozrejme ze jsem zase nevydrzela a rano kdyz jsem sla lulat tak jsem testla. Holky ja vim ze bych mela pockat ale to se fakt neda - ja bych tak moc chtela aby to byla carka ze uplne silim :sunglasses: . No a dneska je mirne zlepseni duch se ukazal jiz po 15 minutach oproti 30 minutam co bylo vcera a predevcirem. Ted jeste pockam jak dlouho potrva nez se bude dat vyfotit - jestli se zkrati doba ze 3 hodin :slight_smile:. Vite, ja porad sleduju jestli to nemuze byt ten Pregnyl a tak kdyby se to dnes zlepsilo (ten duch) tak bych mohla pregnyl vyloucit :sunglasses: . Jinak BT mam stale nahore - dneska naopak jeste o 0.1 poskocilo nahoru a prsa stale v poho. Zitra mam termin mrchy :sunglasses: .
Pejsanovi se celou noc spatne dychalo - to kvuli te vode na plicich a tak jsem se vubec nevyspala, porad jsem ho hladila a poslouchala jestli bobisek dycha. Dnes budu chodici matoha.
26. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to budu pořád a pořád potichounku držet palečky.
26. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko, jej dobre ranko. Jo jo ja mam dneska take nejak lepsi naladu a vice optimizmu :slight_smile:. A co ty je dnes jiz lepe nebo porad tak nejak depka?
26. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ¨díky za optání.Ale jo je lépe.Začíná se mi zase zdát ot ěhu a tak a to není dobrý.Se asi opiju a bude to :grinning: .Mě vůbec nepomáhá sousedka naproto z baráku čeká každým dnem dvojčata :frowning2: :frowning2: a když si vzpomenu jak to u nich doma je,co se tam děje a tak vše kolem.Tak zjišťuju,že život není opravdu spravedlivej.Ale co,my všichni se taky dočkáme :sunglasses:
26. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jej tak to chapu ze na nalade neprida. Vis ja si vzdy rikam ze ikdyz se to nekdy zda strasne nespravedlive vse ma svuj duvod jen my se ho dozvime pozdeji. takze i ty dvojcatka od naproti maji nejaky duvod a tak to proste musis brat. Ja kdyz mam spliny tak zacnu prohlizet kocarky na netu a nebo si ctu pribehy holek tady a projizdim fotoblog a nejak se vzdy uklidnim protoze mne to zazemi tady tak nejak uklidnuje a hlavne pocit ze jsme tady v tom holky tak nejak nastejno. To opiti taky pomuze ale ty rana za to pak nekdy nestoji hahaha :slight_smile:. Sak mas doma tak krasnou princeznicku a tak to neni preci tak smutne, ne? :sunglasses:
26. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Však já nevím,co bych bez této diskuzi a Vás tady dělala.Je to ohromná podpora a člověk ví,že není v tom sám.O to to je pro mě horší,že mám Sárinku a to druhé tak dlouho ne a ne přijít.Ikdyž samozřejmě jsem za ní strašně ráda.Jsem hrozně netrpělivá.On ten čas tak strašně letí
26. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek