• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
tady je dnesni duch po 1,5 hodine :unamused:
26. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Netestuj bo se zjevíš.Zkus počkat fakt ty 2 dny :wink:
26. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko ja to skusim slibuji ze se posnazim ale za vysledek nerucim, znam se moc dobre!
26. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Však mě to je jasná holka zlatá.Nemysli si.Já nejsem jiná.Ale radí se dobře :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak já už mám za sebou nákup a dokonce jsem byla zaplatit i materiál na stavbu. To jsem ale šikovná co :grinning:
Nafotila jsem Vám tu kuchyň, ale ještě musíme dát jeden nátěr. Ale manža má volno až ve středu, takže je to vše nastěhované zpět. Jinak ještě čekáme na bordůru :slight_smile:
Jo a Tobík mi tam dělal modela :grinning:
26. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ahojda pááni to je kráááásný.Takové odstíny barvičky já můžu.pěkný model,že by krapet stydlivý? :grinning:
26. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata a kdepak je vůbec Evik? :confused:
26. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda. odjela na vikend k mamine - asi jiz maji to nove stenatko :slight_smile: ale dnes je jiz pondeli :sunglasses: tak kdepak se nam flaka nase nejlepsi dopisovatelka? :grinning:
26. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbiko, moc hezka linka a ta zelena ma teda grady :wink: ale ja take miluju zelenou! mam ji v obyvaku ikdyz v trochu tlumensim tonu.
26. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek A nebo přifrčela mrcha a ona se z té radosti vzpamatovává :grinning:
26. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky tak teda i já.Finální podobu staro-nové kuchyňě :grinning:
26. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hezke :slight_smile: libi se mi jak jsi ozivila tu linkou kombinaci svetleho a tmaveho dreva!
26. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Díky moc.Taky jsem s tím moc spokojená.Za málo peněz hodně muziky.No na nvou nemám a dlouho mít nebudu na tu svoji vysněnou,ale takhle jsem spokojená :sunglasses:
26. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Jinak Tobík se poslední dobou nechce vůbec fotit. Byli doby, kdy mi dělal opravdu modela a teď začne házet obličeje a nedá se to fotit :grinning:
@rvasata hezká kuchyňka. I maličkosti udělají hodně.
26. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika to jo.a já jsem to holka skromná :grinning:
26. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to mi povídej. Já taky nejsem z těch co musí žít v komfortu a drahotě. Všechno jde totiž dopilovat a pak to vypadá jako luxus :grinning:
No nic, jdeme obědvat a pak se půjdeme s Tobíkem natáhnout :grinning:
26. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady zase mrtvo a Evik porad nikde......ta se urcite nemuze odtrhnout od stenatka maleho biglika :slight_smile:.
26. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a porad mrtvo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka problém je právě v tom hrazení nehrazení víš už jsme do toho daly tolik že by jsme na rok spláky mohly vypusti
26. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím jsem zpět a zatím pořád bez té potvory červené :unamused:
26. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
@evik31 no to nemyslíš vážně,to neni už možné,nechápu kde se pořád ta mrcha fláká?? :frowning2: A jak ses měla a co pejsek???Povídej.........
26. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa vítám tě,no teda koukám,že jsi toho taky už zkusila,tak hodně štěstí a ať se brzy zadaří :slight_smile:

26. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata @barbika teda děvčata pěkně jste to vylepšily-kuchyňky vypadají dost dobře,to se bude vařit :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 měla jsem se fajn pejsek je supr no bude to mazánek no co budu povídat :grinning: jeli jsme pro něj až k Mělníku takže jsme strávily pěknou chvilku v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mrcha nedorazila,ale prsa mě už druhý den bolí,že se o ně nemůžu ani opřít tak snad už tento týden dorazí jinak si hodím mašlu,no už ted jsem jasná že ket bude až v srpnu(doufám teda) je to k zbláznění,myslím že Marcelka půjde ještě předemnou :angry:
jinak dneska máme smanžou výročí 4 roky co jsme se seznámyly tak jsme si zašly na sváteční obídek a dala jsem si humra a byla to strašná mnamka :grinning:
26. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa taky tě vítám,já o penězích radši ani nemluvím :unamused:
26. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika máš stejnou barvičku kuchyně taky máme takovou žlutozelenou :grinning:
26. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kde jste všichni nooooooooo :angry:
26. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 gratuluji k výročí..............,no to ti věřím,že je to k zbláznění,tak na ni čekáš a ona nikde,potvora jedna :frowning2: ,třeba půjdete nakonec s Marcelkou spolu :slight_smile: no uvidíš.
26. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju k výročí! :dizzy_face:
Já jsem s manželem 11 let a jako manželé 8 let :slight_smile: A taky to vypadá na srpen, ale ET, když teda zmizí cysta a následně snesu nějaká vajca :sunglasses:
26. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 no já myslím,že ona to stihne ještě předemnou to bych to fakt tento tyden musela dostat :sunglasses:
@alim75 my budem mýt v srpnu výročí svatby16.8. tak snad si dáme ten nejhezčí dárek :grinning:
26. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek