• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek Nebooooj seeee.Držíme palce.Duch neduch.Nejdůležitější je HCG.A kolikátý to je den přesně po IUI?
27. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko - dneska jsem 27 DC (coz je normalne day 1 a nebo 0 noveho cyklu). na inseminaci jsem byla 15-ho ale folikulik nebyl jeste rupnuty a podle BT mi vysla ovulka na 16.7. takze teoreticky bych mohla byt 11 den po oplozeni coz by vychazelo nejaky 8 den po ET kdyby to bylo pocitano podle IVF.
27. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje teorie je ze mimisek se zakousl - vim presne i kdy - citila jsem to cely vecer - proto ten duch hned druhy den rano ale po 3 dnech se prestal vyvijet a proto jiz dnes duch neni a mimi se vylouplne s mrchou ven.
27. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Teda ty nad tím uvažuješ.Máš zákaz :angry:
27. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek páááni jsem to musela číst několikrát.no tak jestli to je tak ani po ET ti test nemusí nic ukázat.Fakt počkej na krev :slight_smile:
27. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,těm co jdou na kontrolu moooc držím pěsti :wink:
Kessi at už máš pěkný obrázek myslím,že ty už by jsi měla dneska mýt krásné srdíčko(srdíčka),tak se moc těšíme na fotečku :grinning:
Marty protebe at to dopadne co nejlépe a co nejjmín bolestně :pensive:
Rozmarýnku tak at to HCG pěkně stoupá :wink:
27. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A mě jako nic nepopřeješ,jO?
27. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata však ty dneska nikam nejdeš néééééé,pro tebe patřilo to hezké ráno néééééé :grinning:
27. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: No tak to pak jo.No alespoň to hezké ráno.Hele co mrcha????Já pořád nevím,jestli teda doufám,že přijde tak jak má jít v srpnu nebo v září :angry:
27. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to ET jsem dala jen pro srovnani jak by to jako vychazelo ale ja tenhle mesic mela jen IUI :slight_smile:.
27. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata zatím pořád nic no už je to o nervíky :confounded:
27. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den všem:slight_smile:

@rvasata My jsme koupili 60L akvárium, když si Barborka zlomila ruku. Moc si ho přála. Nejdříve jsme tam dala kde co (kamínky, mušle, kytky, pařez...), ale zakalovalo se to. Tak jsme všechno vyčistili a teď tam jsou jen 2 kytky a pařez a 2 mušle (sterilizovaný) kamínky jsem přepekla v troubě, aby taky byly "zdravý"... No a ono se to pořád zakaluje. My jsme měli doma akvárium a já vím, že táta vodu měnil, ale opravdu jen jednou za čas. Nepamatuju se, že by to bylo tak častý. Vlastně mám v paměti jen krásný čistý akvárko. Tak nevím, co děláme špatně. Nepřekrmuju je, máme tam jen 3 ryby, nikdo do něj nesahá a nic tam nehází. Akvárium jsme koupili j ako set s filtrací, ohřevem vody a světlem. Dokoupili jsme ještě vzduchování... Nevím si vážně rady. Půjdu se asi zeptat do akvaristiky, jestli nemám něco přidávat do vody. A taky kouknu na net, až budu mít čas. Teď za chvilku jedu směr CAR a pak budeme venku. Jsem zvědavá na hezké zprávy od některých z vás. Moc držím palce :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jo to vím,Však jsem to tak psala,že na Et by to bylo brzo :wink:
27. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tedy jsem zvědavá na hezké zprávy od všech z vás - samozřejmě:wink:
@evik31 No prosím Tě.Hele jestli se rozhodnu na srpen tak snad nakonec fakt půjdme spolu :grinning:
@doufalka AHA no co já vím,tak teďka vodu mění fakt po hodně dlouho době.Má teda tu filtrac a něco se vzduchem...Taky má kytky,a tak.Tak v tom případě bych se zeptala v krámě.Jestli nemáte třeba někaou špatnou vodu???
27. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko - jestli bude dnes spatna zprava tak jdu na IVF take v srpnu :slight_smile: to by bylo super byt is Doufalkou silna trojka = 3 Gracie!!! Hned by se nam to lepe spolu cekalo.
27. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to máš pravdu.Ale ještě neříkej,že to nedopadlo.... :sunglasses: No a Evik v závěsu :grinning:
27. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko, mne naopak plan B a vyhlidky na dalsi sanci uklidnuji a nebude ta zprava tak bolet :unamused: . jejda ja uplne zapomela na Evika :slight_smile: no tak to budeme teda jiz uplny zensky pluk!!!!! Do boje - uraaaaaaaaaa!
27. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko, kdyby byl jeste dneska duch tak bych mela jinou naladu, ale to snehobilo mi dneska uplne vzalo vitr z plachet co se tyka optimizmu na dnesni vysledek z krve. Ale neboj, rano jsem mela plac na krajicku ale ted jsem uplne v pohode. ja se rychle oklepu :slight_smile:.
27. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doma jsem nic nerekla, testiky jsem schovavala do skrinky za rucniky do pytlicku a tak doma alespon neni zadne ocekavani :slight_smile: opatrnosti neni nikdy nazbyt - ty chlapi nejsou tak silni jako zensky :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky na někoho jste zapomněly v srpnu jde na ket taky Marcelka :grinning:
27. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jdu umýt lednici už se na ní nemůžu koukat,jinak u nás se nic nevaří páč jsem doma sám
27. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tvůj přístup je super:slight_smile: Mám to tak nějak podobně, jen se po každém nezdaru teda zhroutím. Jinak věřím, že to dopadne a vlastně hned už bych chtěla další pokus... Už jsi někdy měla pozitivní test? Tohle je první? Nevím, jestli jsem se tě už neptala, ale pokud to není tajemství... můžeš mi zhruba napsat, kolik vás stálo to IVF? Já jen, abych se na to pořádně psychicky připravila.

@rvasata No uvidím. Fakt se zeptám, protože tohle je šílený! Taky mě napadlo, zda to nebylo z těch veder. Ryby měly pořád teplotu 30°C!!!! To je hrozně moc, obzvlášť, když má Bára 3 závojnatky, kterým stačí voda studená, nedohřívaná.

Holky, tak já jedu. AHoj večer. To tady sice asi zase nikdo nebude, ale alespoň si dočtu:wink:
27. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to je dobře.Ale jak se říká.Ještě není nic ztraceno.V kolik tam máš volat???
27. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak žebychom udělali hromadné oplodnění :grinning: :grinning: .Hele tak zavři oči a nedívej se na ní :sunglasses:
27. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka I to je možný.Tak jakou teplotu vody má taťky nevím.Já se na vše poptám.Dneska by měla přijet na kávičku.Já tu večer většinou jsem ale tady je prááázdnoo
27. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka, pozitivni test je uplne poprve (po 2 letech snazenicka a ted 6 mesicu v CARu). IVF nas vyslo na 45 000 jako samoplatci ale pouzivala jsem ty lacnejsi hormony ne ty do toho pera tam by to bylo jeste tak o 10 000 vice.
27. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata volat mam v poledne ale premyslim ze to zkusim jiz ted mozna to jiz budou mit :slight_smile: tak at se to rozsekne.
Ty brdo tak nas bude v srpnu 5 snazilek - tak to uz je jina sila!!!!!!!!!!! :sunglasses:
27. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
volala jsem a jeste to neni.
27. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek