• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata zavírat oči nemůžu už to odkládám dlouho :wink: ale musím chvolku počkat mám tam kousek ledu a potřebuju aby rozmrzl
@rozmarynek já bych sebe zatím ještě nepočítala,páč fakt nevím kdy ta mrcha dorazí,ale v srpnu už sned na ket půjdu proboha :frowning2: ,ale určo zase jako poslední :frowning2:
@rozmarynek 45 000,- ještě není tolik jako samoplátci,my máme 30 000,- i spojištovnou a jak jsem četla tak některé platily i víc,je to síla
27. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek však ještě není poledne :wink:
27. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné dopeldne jakpak se tu holčičky máte koukám že jste se tu pěkně rozpovídaly po ránu
27. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Mě občas přijde že pojišťovna sna dnic nehradí.Osobně by mě to opravdu zajímalo co teda hraí.Když léky jsem platila,opolodnění,zamražení,rozumražení...tak teda fakt nevím :confounded: Určitě půjdeš v srpnu :wink:
27. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Ahojda,jo to víš,žensky..samý drbny :grinning:
27. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no část léků holka část léků :grinning:
27. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to by mě zajímalo teda jý holka zlatá.Utrouše si platíš celého a prednison taky a puregon injekce taky,ne?
27. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Díky za info:slight_smile: To opravdu není moc. TEDY JE TO HROZNĚ MOC!!!!! Ale když si vezmi, že jsem teď platila přes 30.000Kč v hrazeném cyklu... Léky jsem měla namixované a byla v tom i 2 pera. Uvidíme, co tento cyklus a pak se zeptám, kolik bude stát celý pokus s našema potřebama (víc léků, ICSI, PK...). Kdyby řekli 45.000Kč, tak by mě velmi mile překvapili. Taky bych nemusela ta pera. Injekce mi píchá manžel a nedělá mu to (ani mě) žádné potíže. Jehel se nebojím (do té doby, než bych se měla píchnout sama:wink:)

Už fakt frčíme. A ještě jednou - držím palce:slight_smile:
27. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Pojišťovna ti hradí základ určité množství léků, vhození vajíček a spermií do zkumavky, ať se tam přeperou sami:wink:, a pak zavedení do dělohy. Všechno ostatní, co chceš, je nadstandard a ten si platíš sama (větší dávky hormonů, ICSI, PK, AH, mražení...). Páááááááááááááááááá
27. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no a máš to vysvětlené a já mám lednici umytou ,ale začala jsem přemýšlet ještě o sporáku tak se asi do něj taky pustím :grinning: mám nějaký grund den
27. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jejžiši marjá.Hele tak přijeď ke mě.Mě ten tvůj grund den nebude vůbec,ale vůbec vadit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dneska něco udělám a jdu na vás juknout no dneska nějak řádím v kuchyni :grinning: ,ale čeká mě tu kupa žehlení,ale do večeru času dosti
27. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvědavá jestli už rozmarýnek volala ajak dopadla už je po poledni to by zprávy mohly být
27. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - tak zazraky se nekonaji - HCG mam 1.1. Take jsem se skocila zeptat do lekarny jestli ten duch nemohl byt ten pregnyl (vcera bych ho mela v tele pri odberu krve 13 dni) a pani magistra rekla ze to uz urcite ne. Pry se udava 36 hodin pro 5000 mg pregnylu a 2x 36 hodin pro 10000 pregnylu coz je 3 dny. Ona pry rika ze max do 5 dnu podle metabolismu cloveka je max. Takze moje teorie je ze mimisek se zakousk - prisaham ze jsem to i citila a vim kdy to bylo ale pak se prestal prdolka vyvijet a tak to slo dolu. Takze abychom se na to podivali z te pozitivni stranky, je to zase o krucek kupredu - vime ze se prdolka u mne zahnizdit muze a tak je to otazka jen silneho bojovnicka :slight_smile:. takze vzhuru do boje a pristi mesic to teda bude mazec!!!!!!!!!!
:sunglasses:
27. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vsichni jsou asi na obidku :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Je úžasný,jakou máš v sobě pozitivní energii.Je to fakt super.Takže další boj nastává a to už určo bojovník bude jak se patří :grinning:
27. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tomu verim - proste nejak uvnitr vim ze se baby dockam - jinak mi to rekli nezavisle na sobe i dve carodejnice (kartarky :slight_smile: ). Uz se tesim jak zacnu stimulovat abych se uz mohla zase trapit cekanim na 2 carky. Vis @rvasatko, ja kdyz se pro neco rozhodnu tak jsem jak buldok a hned tak se nevzdavam :slight_smile:.
27. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám zazrak se nekonal :frowning2:
tak jsem se nakonec do toho sporáku pustila a ted už jen čekám než my zabere čistič a pak jen umýt a je hotovo ještě že nemáme myčku šla bych čistit i tu snad,to se mě pak týden nebude chtít pak nic dělat,ale bylo to potřeba :grinning:
27. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ty jsi ale pripad - co doma stoji v kuchyni tak se jiz leskne ze si manza bude muset nasadit slunecni bryle :slight_smile: hahaha
Jo jo zazraky se deji ale jen ne tento mesic :slight_smile: - URCITE TEN PRISTI! Takze ted cekam na tu mrchu, doufam ze nebude delat takove drahoty jako ta tvoje Eviku - to by mne tedy svihlo!!!! Mozna ze ta tvoje cekala na tu moji a ted to dostaneme spolu :slight_smile: jako ze se zesynchronizujeme :sunglasses:
27. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no uvidíme třeba jo ,já jedu zítra do sanusu ,ale jen pro lístek na peníze
27. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zlatíčka,máme už srdíčko!!!Já tomu nemohu věřit,to bylo nervování
27. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak to je paráda takže bude jedno jaktak koukám :grinning:
věděla jsem ,že se ti to povede :grinning: ted už si to budeš užívat uvidíš
27. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Eviku díky!!!!Jsem fakt klidnější.....ale druhej ledňák,tak může ještě být :grinning:
27. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já myslím,že by už tam byl nemyslíš,no uvidíš :wink:
27. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no někdy je vidět,až ve 3 měsíci.To je jedno,buď bude jeden,nebo dva :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si myslím hlavně ,že bude vše v pořádku vid :grinning: a ono bude uvidíš
27. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa OBROVSKA gratulace - no aspon ze ty to tu zachranujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takze muzeme ti uz oficialne rikat tehulko abychom neco nezakrikli??????????? :sunglasses: Moooooooooooooc ti to preju, ty jsi si jiz svoji smulu vybrala :slight_smile: tak ted uz jen samou radost!!!! Neboj mi ti budem v patach pristi mesic se chysta velka invaze tehulek!!!!!
27. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa co je druhy lednak? Jako ze by tam mohlo byt jeste jedno jen se skovava?
27. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Dííííííííky,určitě to doženete!!!!Škoda,že ti to ted nevyšlo :cry: ,ale víš,že to jde...to je taky super zpráva.No asi tam je jeden,ale víš jak,může se ukázat :grinning:
27. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tak jsem si uvařila kávičku a nějak mě to uklízení přešlo no musím aspon ještě vyluxovat a setřít a zalíz kytky už tu žízní,ale v kuchyn se blýská :grinning:
27. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek