IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
27. črc 2010
@rvasata zavírat oči nemůžu už to odkládám dlouho 😉 ale musím chvolku počkat mám tam kousek ledu a potřebuju aby rozmrzl
@rozmarynek já bych sebe zatím ještě nepočítala,páč fakt nevím kdy ta mrcha dorazí,ale v srpnu už sned na ket půjdu proboha 😞 ,ale určo zase jako poslední 😞
@rozmarynek 45 000,- ještě není tolik jako samoplátci,my máme 30 000,- i spojištovnou a jak jsem četla tak některé platily i víc,je to síla
evik31autor
27. črc 2010
@rozmarynek však ještě není poledne 😉
blazenkaa
27. črc 2010
Přeji krásné dopeldne jakpak se tu holčičky máte koukám že jste se tu pěkně rozpovídaly po ránu
rvasata
27. črc 2010
@evik31 Mě občas přijde že pojišťovna sna dnic nehradí.Osobně by mě to opravdu zajímalo co teda hraí.Když léky jsem platila,opolodnění,zamražení,rozumražení...tak teda fakt nevím :-S Určitě půjdeš v srpnu 😉
rvasata
27. črc 2010
@blazenkaa Ahojda,jo to víš,žensky..samý drbny 😃
evik31autor
27. črc 2010
@rvasata no část léků holka část léků 😃
rvasata
27. črc 2010
@evik31 no to by mě zajímalo teda jý holka zlatá.Utrouše si platíš celého a prednison taky a puregon injekce taky,ne?
doufalka
27. črc 2010
@rozmarynek Díky za info:-) To opravdu není moc. TEDY JE TO HROZNĚ MOC!!!!! Ale když si vezmi, že jsem teď platila přes 30.000Kč v hrazeném cyklu... Léky jsem měla namixované a byla v tom i 2 pera. Uvidíme, co tento cyklus a pak se zeptám, kolik bude stát celý pokus s našema potřebama (víc léků, ICSI, PK...). Kdyby řekli 45.000Kč, tak by mě velmi mile překvapili. Taky bych nemusela ta pera. Injekce mi píchá manžel a nedělá mu to (ani mě) žádné potíže. Jehel se nebojím (do té doby, než bych se měla píchnout sama😉)

Už fakt frčíme. A ještě jednou - držím palce🙂
doufalka
27. črc 2010
@rvasata Pojišťovna ti hradí základ určité množství léků, vhození vajíček a spermií do zkumavky, ať se tam přeperou sami😉, a pak zavedení do dělohy. Všechno ostatní, co chceš, je nadstandard a ten si platíš sama (větší dávky hormonů, ICSI, PK, AH, mražení...). Páááááááááááááááááá
evik31autor
27. črc 2010
@rvasata no a máš to vysvětlené a já mám lednici umytou ,ale začala jsem přemýšlet ještě o sporáku tak se asi do něj taky pustím 😃 mám nějaký grund den
rvasata
27. črc 2010
@evik31 Jejžiši marjá.Hele tak přijeď ke mě.Mě ten tvůj grund den nebude vůbec,ale vůbec vadit 😃 😃 😃 😃
evik31autor
27. črc 2010
já dneska něco udělám a jdu na vás juknout no dneska nějak řádím v kuchyni 😃 ,ale čeká mě tu kupa žehlení,ale do večeru času dosti
evik31autor
27. črc 2010
jsem zvědavá jestli už rozmarýnek volala ajak dopadla už je po poledni to by zprávy mohly být
rozmarynek
27. črc 2010
Ahoj holky - tak zazraky se nekonaji - HCG mam 1.1. Take jsem se skocila zeptat do lekarny jestli ten duch nemohl byt ten pregnyl (vcera bych ho mela v tele pri odberu krve 13 dni) a pani magistra rekla ze to uz urcite ne. Pry se udava 36 hodin pro 5000 mg pregnylu a 2x 36 hodin pro 10000 pregnylu coz je 3 dny. Ona pry rika ze max do 5 dnu podle metabolismu cloveka je max. Takze moje teorie je ze mimisek se zakousk - prisaham ze jsem to i citila a vim kdy to bylo ale pak se prestal prdolka vyvijet a tak to slo dolu. Takze abychom se na to podivali z te pozitivni stranky, je to zase o krucek kupredu - vime ze se prdolka u mne zahnizdit muze a tak je to otazka jen silneho bojovnicka 🙂. takze vzhuru do boje a pristi mesic to teda bude mazec!!!!!!!!!!
😎
rozmarynek
27. črc 2010
no tak vsichni jsou asi na obidku :-N
rvasata
27. črc 2010
@rozmarynek Je úžasný,jakou máš v sobě pozitivní energii.Je to fakt super.Takže další boj nastává a to už určo bojovník bude jak se patří 😃
rozmarynek
27. črc 2010
ja tomu verim - proste nejak uvnitr vim ze se baby dockam - jinak mi to rekli nezavisle na sobe i dve carodejnice (kartarky 🙂 ). Uz se tesim jak zacnu stimulovat abych se uz mohla zase trapit cekanim na 2 carky. Vis @rvasatko, ja kdyz se pro neco rozhodnu tak jsem jak buldok a hned tak se nevzdavam 🙂.
evik31autor
27. črc 2010
tak koukám zazrak se nekonal 😞
tak jsem se nakonec do toho sporáku pustila a ted už jen čekám než my zabere čistič a pak jen umýt a je hotovo ještě že nemáme myčku šla bych čistit i tu snad,to se mě pak týden nebude chtít pak nic dělat,ale bylo to potřeba 😃
rozmarynek
27. črc 2010
@evik31 no ty jsi ale pripad - co doma stoji v kuchyni tak se jiz leskne ze si manza bude muset nasadit slunecni bryle 🙂 hahaha
Jo jo zazraky se deji ale jen ne tento mesic 🙂 - URCITE TEN PRISTI! Takze ted cekam na tu mrchu, doufam ze nebude delat takove drahoty jako ta tvoje Eviku - to by mne tedy svihlo!!!! Mozna ze ta tvoje cekala na tu moji a ted to dostaneme spolu 🙂 jako ze se zesynchronizujeme 😎
evik31autor
27. črc 2010
@rozmarynek no uvidíme třeba jo ,já jedu zítra do sanusu ,ale jen pro lístek na peníze
kessinkaa
27. črc 2010
Tak zlatíčka,máme už srdíčko!!!Já tomu nemohu věřit,to bylo nervování
evik31autor
27. črc 2010
@kessinkaa tak to je paráda takže bude jedno jaktak koukám 😃
věděla jsem ,že se ti to povede 😃 ted už si to budeš užívat uvidíš
kessinkaa
27. črc 2010
@evik31 Eviku díky!!!!Jsem fakt klidnější.....ale druhej ledňák,tak může ještě být 😃
evik31autor
27. črc 2010
@kessinkaa já myslím,že by už tam byl nemyslíš,no uvidíš 😉
kessinkaa
27. črc 2010
@evik31 no někdy je vidět,až ve 3 měsíci.To je jedno,buď bude jeden,nebo dva 🙂
evik31autor
27. črc 2010
si myslím hlavně ,že bude vše v pořádku vid 😃 a ono bude uvidíš
rozmarynek
27. črc 2010
@kessinkaa OBROVSKA gratulace - no aspon ze ty to tu zachranujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takze muzeme ti uz oficialne rikat tehulko abychom neco nezakrikli??????????? 😎 Moooooooooooooc ti to preju, ty jsi si jiz svoji smulu vybrala 🙂 tak ted uz jen samou radost!!!! Neboj mi ti budem v patach pristi mesic se chysta velka invaze tehulek!!!!!
rozmarynek
27. črc 2010
@kessinkaa co je druhy lednak? Jako ze by tam mohlo byt jeste jedno jen se skovava?
kessinkaa
27. črc 2010
@rozmarynek Dííííííííky,určitě to doženete!!!!Škoda,že ti to ted nevyšlo 😢 ,ale víš,že to jde...to je taky super zpráva.No asi tam je jeden,ale víš jak,může se ukázat 😃
evik31autor
27. črc 2010
teda tak jsem si uvařila kávičku a nějak mě to uklízení přešlo no musím aspon ještě vyluxovat a setřít a zalíz kytky už tu žízní,ale v kuchyn se blýská 😃

Začni psát odpověď...

Odešli