• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 já bych taky potřebovala,ale nic se mi nechce!!!Pořád přemýšlím,jak ta tvoje menstruace :confused: .Já si myslím,že to bylo to špinění!!!Taky jsem to tak měla,už skoro menstruaci nemám.
27. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa bylo mudra my to taky říkala ,že by to pro ni stačilo,ale v sanusu chtějí krvácení u nich se špinění nepočítá tak mě dala silnější injekci,abych to dostala víc já jinak normálně krvácím a tohle bylo fakt slabounký skoro nic,čekala jsem ,že když to tak dlouho trvá tak to bude pořádný fičák a ono prd :unamused:
27. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic jdu setřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evik31 ty nic nedělej pěkně relaxuj a užívej si to ono to neuteče :wink:
27. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já taky vždy jen špiním a chodím do Sanusu.No prostě HK,už nevěřím :frowning2: ,nemůžu za to
27. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa gratuluji ke krásnému srdíčku!!!!!!!!!
Ty jsi pro nás ta motivace a doufám, že Tě budeme postupně následovat!!
27. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika díky,taky doufám,jinak se tady budu sama bát :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa jenže pro nás ostatní centra jsou strašně z ruky tohle je pro nás prostě nejblíž jsme hodně vázaní časem hlavně manža takhle mě tam odveze a a ještě může jít do práce kdyby jsme jezdily do Prahy ,nebo Pardubic už by se do práce nedostal a za chvilku by ho vyhodily já jsem zatím na nepříjemné chování zatím nenarazila tak si zatím nemůžu stěžovat,ale taky samozřejmně nemám s čím srovnávat,ale ty ano :unamused:
27. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já vím,je to hrozný.Ještě že mám svoje auto a dopravím se sama.No snad už to dopadne.
27. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí

@kessinkaa Tak teď už posílám hlasitou gratulaci :grinning: To je supéééééér :slight_smile: Ještě chvilku si to užívej a hýčkej se, stejně ti není dobře... Práce neuteče, všechno ostatní ano:wink: Jsem moc ráda!:slight_smile:

@rozmarynek Ty jsi mi už tolik radosti neudělala, ale myslím, že musíš být úžasná ženská, protože svým nadhledem to usnadňuješ i okolí a ostatním... Moc ti přeju, aby ti to v příštím pokusu už vyšlo. Tohle bylo jen cvičení, tělo ještě nevědělo, co má přesně dělat a dál už to bude jen podle tabulek:wink::slight_smile: Čarodějnicím nevěřím, ale tak nějak si myslím, že ti to prostě vyjde :grinning:

@evik31 Mě mrzí, že tě elán přešel, protože já bych taky nějakej průvan v kuchyni potřebovala. Chystám se na to, že odešlu Báru na den k babičce a pustím se do obrovského gruntu. Poslední možnost, kdy jsem jí neměla doma jsem kompletně celou prolenošila:frowning2:

No a jinak: Já jsem se vrátila z CARu. Moje vajíčko má zatím jen 14mm, což je málo. Takže mi předepsala nějaké injekce, aby nepřišla ovulace dřív než punkce a ve čtvrtek jdu na další ultrazvuk. Injekce stály bez 50Kč 2000Kč. Celkově mě tento NATIV pokus bude stát 18.000Kč. Což už je skoro lepší jít do toho plně hrazeného (kdyby stál těch 45.000Kč), kde je šance na víc vajíček. Chjo. No uvidí se ve čtvrtek. Zatím nepropadám skepsi. Spíš se bojím toho, že vše klapnce a vajo se neoplodní :confounded:
27. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa to určo jo jenže já se bojím jezdit a do většího města vůbec bych stejně sama nejela jsem hroznej zmatkař takže já bych asi papíry ani neudělala :frowning2: přejela bych prvního cyklystu :grinning:
27. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 to si myslíš ted!!!Já už bych,bez auta umřela :grinning:
27. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doufalka no elán přešel ale je vše hotovo kuchyn jako nová večer asi vytáhnu ještě žehlení :grinning:
@doufalka jinak ten NATIV taky koukám žádná laciná záležitost teda já kdybych pár 1000,- přihodila tak mám 2ivf no mazec teda :angry:
27. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa taky si říkám jak by bylo skvělý mýt auto,ale tak nějak ve mě pořád převládá ten vnitřní pocit zbabělosti :sweat_smile:
27. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic děvčata skočím si do krámu páč jsem ještě nebyla ,nebyl čas
27. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 No já to pochopila, že ty máš vygruntováno:wink: Jsem si jen myslela, že kdyby tě svrběly ruce, pozvala bych tě k nám.... Mohla by jsi pokračovat v krasojízdě a měla by jsi to s plnou penzí:wink: :grinning: K NATIVu: Ona mi to doktorka spočetla a řekla, ať se rozhodneme. No a my se tedy rozhodli, že to zkusíme. Ještě jsme vlastně nic nepodstoupili, tak jsme mohli couvnout, ale manžel řekl, že nechce z toho rozjetého vlaku pryč, tak to prostě zkusíme. Jak jsem psala, já se bojím že se vajo neoplnodní. Pokud ano, tak vám dám klidně písemně, že to teď vyjde, i kdybych si tam měla toho embrýse přikurtovat! :grinning: Ba né, já fakt nevím, mám spíš smíšené pocity, než optimistické.

Já jsem holky neřídila 16 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přestala jsem ve 20-ti, kdy jsem přišla o auto a začala jsem opět loni. Teda já jsem měla bobky!!!! Ale už je to v pohodě. Koupila jsem si malou Pandičku a jsem spokojená. Teď už bych samozřejmě raději něco většího, ale na začátky byla skvělá a ještě ji 2 roky budu platit, takže měnit nemůžu. Ale nevadí :wink: Jezdí dobře a na moje pojíždění po městě stačí. Na delší trasy stejně jezdíme manželovým.
27. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Gratuluju k srdíčku!!! :dizzy_face:
Holky, když mi zmizí cysta a snesu aspoň trochu slušný vejce, tak jsem další adept na ET v srpnu :wink:
27. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Tak to držím palce:slight_smile:)) Já asi moc slušná vejce neumím, nebo co! :angry:

Jdu tu taky trošku poklidit. Jak teď jezdíme po doktorech a do nemocnice za pratetou, tak toho doma moc nestíhám. Teď jsem pověsila prádlo a musím taky vyluxovat a vytřít... Ta kuchyň by taky potřebovala dodat lesku... :sweat_smile:
27. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 děkuju a držím palce na srpen :wink:
27. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Děkuju a věřím,že nativ vyjde!!!Určitě neboj nic :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doufalka tak to jsi v tom uklídu musíš stoupnout do řady za Renčou taky by chtěla poklidit :grinning:
27. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
teda kociny, chvilku jsem tu nebyla a mela jsem co docitat :slight_smile: . Takze jestli to pocitam dobre tak kandidatky/snazilky na srpen jsou tu snad vsechny krome tehulek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. takze zatim jsem napocitala 6 - samozrejme jestli doldou mrchy a budou vajucha - coz budou - to je jasny!!!!

@doufalko, 14 mm neni spatny to ja myvam tak 12 den cyklu a 15 - 16 den pak chodim na inseminaci - takze ja tedy nevim v jakem dni cyklu jsi a kdy ovulujes ale mne se vajucho zda velke dost.

@alim jasne ze te pocitam do naseho srpnoveho pluku :slight_smile: no to bude teda narez!!! :grinning: . Holky zakupte kontryhel a zaciname se prolevat. ja ho piju kazdy den 2 hrnky jiz tyden!

Ja mam dneska teda pekne boleni v bodbrisku - takze cekam ze se mrcha objevi s peknyma krecema :frowning2: uf uf uf. Zitra by mela dorazit podle kalendare ale uvidime jestli se diky hormonum trochu nezpozdi.

@evik a vlakem do pardubic to je daleko? Vlaky jezdi casto a sojeni dobre ne?
27. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek já když jedu vlakem tak nerada přestupuju a tady by se přestupovalo určo a vzhledem k tomu ,že mě objednávají na určitou hodinu tak by mě určité spoje taky nevyhovovaly a pak by to cestování zase bylo na celý den :unamused:
jinak s mrchou už si stoupni do řady za mě jooooo,už jste mě snad předběhly všechny teda krom těhulek :wink:
27. črc 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,konečně jsme se vrátili z caru,vajíčko má 16mm,tak ještě UZV ve čtvrtek a uvidíme,snad naroste :slight_smile: potřebují na OPU alespoň 22mm a každý den prý poroste o 2mm,no jsem zvědavá,jestli mě nezradí.No vidím,že mám co dočítat.............tak jdu na to :wink:
27. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 ....ja se klidne do fronty postavim :slight_smile: - sak ja vim ze na tebe je jiz rada a predbihani je teda pekne fuj fuj. Tak ja si tam dam spunt, ale trochu si pohni nebo z toho pak dostanu otravu krve, jo? :grinning:
27. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 a co takhle koupit male auticko automat abys nemela problem s razenim a navigaci abys nemusela pritom cucet do mapy???? Zacatky rizeni jsou tezke ale jestli jsi sikulka a to ty urcite jsi tak bys to rychle zvladla a urcite u vas nejsou tak silene krizovatky jako mame tady v Praze :slight_smile:.
27. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek tak to mě moc mrzí :frowning2: i jsem věřila,že ti to vyjde,ale jdeme dál do boje :slight_smile: my se nedáme!!!!!!!!

@kessinkaa moc velkáááááááááá gratulace :slight_smile: mám radost s tebou :slight_smile: :slight_smile:

@doufalka vidím,že jsme na tom stejně,opět i já mám UZV ve čtvrtek.Můžu se zeptat,který den cyklu jsi dnes???Chci porovnat tu velikost vajíčka.Díky :slight_smile: :slight_smile: Budeme snad bojovat spolu
27. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Díky zlatíčko,přeji ti po tomto nezdaru je ŠTĚSTÍ!!!Jsi nabuzená,tak to klapne.
27. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa děkujiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!,když koukám na foto z tvého UZV nádherný pocit,fakt mám radost........ a čekala jsi dlouho?????
27. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Jako myslíš na mimčo???
27. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek