• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 né už vím u doktora.....né půl hoďky
27. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no já taky čekala skoro půl hoďky,ale zato jsem v ordinaci strávila 20minut,dneska měl pan doktor veselou náladu :grinning: :grinning: .No a na mimčo????
27. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no já v ordinaci,další půl hoďky.Nejdřív jsem se bála,vylézt na kozu....měla jsem strach,aby tam mimouš byl.No a pak jsme s doktorkou povídaly,ukazovala mi srdíčko atd.No mimčo chci s přestávkama 12 let.Ted 5 let po Carech
27. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek autíčko ted zrovna jedno platíme a já myslím,že aý skončíme s ivf tak nebude ani na koloběžku
@marty154 je a na co ty se vůbec chystáš ted jsem nějak teda mimo mísu :sweat_smile: na ket nebo iui
27. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to uplne chapu :frowning2:. My jsme ted meli refinancovani hypoteky, do toho prvni IVF a ted mame tak akorat na druhe IVF a uspory jsou fuc :frowning2:, takze je jasne ze mi bychom na druhe auticko take ted nemeli to mas pravdu. Tak budes jezdit stopem hahaha - to byl jen blby ftip - ale kdyz me bylo 15 tak jsem stopem dojela kamkoliv - joj kdyby mamka vedela :frowning2: to bych si jeste dnes na zadek nesedla :fearful:
27. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám zase chvilku a tak rychle dočítám. Byly jsme se s Tobíkem podívat u nás na stavbě, jestli je vše jak má být. No a co Vám budu povídat. Po baráku se nám projížděl nějaký puberťák na skate a měl tam psa. Tak jsem se ho slušně zeptala, jestli ví, že je na soukromém pozemku a že ta stavba není dokončená a že by na něj mohlo taky něco spadnout. Prý jééé tak to se omlouvááám..
No zabít! Jako dokud tam nic neničí, tak je mi to celkem jedno, ale oni si vůbec neuvědomují, že se jim něco může stát.
Ale my jsme asi nebyli jiní...
@rozmarynek, tak autostop taky znám. A když se na to s odstupem času dívám, tak si říkám, jak jsme byli s kámoškama hloupí a vlezli do kterýhokoliv auta :grinning: :grinning: Ale dřív se o tom tak nemluvilo a nevěděli jsme co se může stát...
27. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No já jsem právě dneska 12 den cyklu a je mu teprve 14mm. Ale já mám cyklus 31dní, takže je to prej v normě:slight_smile: uvidíme. Já se toho vajucha fakt nebojím. Bojím se oplodnění :frowning2:

@marty154 Tak jsem ti vlastně odpověděla. 12 den cyklu 14mm vajíčko. Jak přesně jsi na tom ty?:wink:

@kessinkaa Tomu poslednímu IVF jsem totálně věřila. Stejně jako ostatní si myslím, že velký podíl na neúspěchu měla ta vedra. Ale teď jsem opravdu spíš skeptická. Nechci házet flintu do žita a předem zahazovat šance, ale pocitově to teď nevidím nijak dobře. Ale třeba mám špatnou intuici. Co bych za to dala:wink:
27. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky....já jsem asi fakt na palici.Sousedku odvezli do porodnici.praskla jí na chodbě voda (ví to celá vesnice :grinning: :grinning: :grinning: ) Moc jí přeju zdravý dvojčátka to je jasný,ale mě to je tak strašně líto.No nejsem já psychouš :angry:
27. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Nejsi :frowning2:

Jdu uložit Barborku, ale vy už tu zase pak nebudete, co? Myslela jsem, že vyžehlím, ale ženy, já jsem v posledních týdnech úplně odrovnaná. Nemáte nějaký tip, čím se nadopovat? Jo a nevím, zda to víte, ale mě dneska dr. zase připomněla, že mám začít brát magnézko. Zklidňuje dělohu nebo co a je prý určitým způsobem i pomocníkem při uhnizďování embrýse... Takže si jdu lupnou tabletku a pak alou do peří. Noťase si vezmu s sebou, tak ještě nakouknu.
27. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahoj Evíku,já se chystám na ten NATIV jak Doufalka,ale uvidíme,folík musí ještě trochu narůst :slight_smile:
@doufalka no tak já jsem 11.den cyklu 16mm,no tak uvidíme,snad nám pěkně dorostou :wink: A kdy ti řekli,že to vypadá na OPU??Mě pokud to vyjde to vychází prý na sobotu a budu to mít i s narkózou,hold jsem posera :grinning:
27. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no tak to je 14 mm uplne v poho. ja mam cyklus 26-27 dnu. A vis co se tu jiz tolikrat overilo- na ukor kvality kvantita :slight_smile: takze jedno vajucho bude premiant tridy - neboj!!!!
27. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Magnesko,joo.Hmmmmmm.že bych zkusila??? :grinning:
27. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 a to ti teda budou pocitat jako klasicky IVF a nebo si to platis ted sama a je to levnejsi? Jestli se muzu zeptat na kolik te to (NATIV) vyjde?
27. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nejseš psychouš,byla bych na tom stejně,jen chudině mohla ta voda prasknout někde jinde :grinning: na chodbě to asi moc příjemný nebylo :frowning2:

@doufalka no je to zajímavý,ale i já jsem nějaká strašně unavená,mohla bych spát celý den,jestli je to z těch veder,to jsem se moc nevyspala,tak Barušce popřej hezké sny :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nejsi neboj, kazdy to berem jinak. ja bych se na to skusila podivat tak ze super deti se dari i tem co si je nezaslouzi a tak to ja se ho musim dockat protoze ja si ho zaslouzim tuplem!!! :slight_smile: hahaha
27. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a kdy ty bys mela dostat mrchu?
27. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a to to chudera jeste musela na techodbe po sobe vytrit???????????? :confused: no to chudera asi sla do vrtule, ne?
27. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 A jek dlouhej máš cyklus? Já mám do přirozené ovulace 5 dní. Ale přesto mi dnes předepsala nějaké injekce, které si píchnu zítra a pozítří, aby nedošlo k ovulce dříve... Kolik budeš platit ty? A kam vlastně chodíš? Držím ti palce. Já jdu na tu kontrolu ve čtvrtek a kdyby se jim to už zdálo dobrý, tak večer dám pregnyl a v sobotu jdu taky. Ty jdeš bez pregnylu? Jak to probíhá u vás?

@rozmarynek No ona Dr. říkala, že je to dobrý, ale... vždyť víš. Když jsem šla na OPU v minulém cyklu, tak moje vajucha měla po smrtícím koktejlu a smrtících dávkách hormonů 19mm. Dobrých jich nakonec bylo 12ks. Ale mě teda to vajíčko tak rychle neroste. Minule mělo jen snad 12mm, takže každý den dalo pouze 0,5mm. No nic, nebudu to řešit, doktorka snad ví:slight_smile:

Barunka čučí na šmouly, takže tu ještě můžu chvilku pobýt:slight_smile:
27. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ne je to barák na proti nám.Bydlím na vesnici.Ale jelikož se známe... tak jsem slyšela sny jak letí pro babičku,ta bydlí zase o barák vedle a lítal s koštětem a ona s manžeou frčeli. :grinning: Ale ona by byla schopná si to ještě po sobě vytřít
27. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Jak užt jsem psala...byla to chodba v jejich baráku.JSme z vesnice.Ale syn tak ječel,že to slyšeli všichni :grinning:
27. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ne budou to počítat jako Nativní IVF cyklus a cena je od 10.000Kč,záleží co budeme chtít,vím že ICSI u jednoho vajíčka stojí 1000Kč.
No a vlastně 1IVF nás vyšlo na 23 000Kč a to nám oplodnily všech 10vajíček pomocí ICSI,ale nepočítám cestu + benzín.Takže vcelku koukám,kolik jste některé psali,že jste platily.
27. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Abych pravdu řekla tak sama moc nevím.Cca kolem 6 to bude měsíc
27. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no chudinka,to jí teda nezávidím,syn musel být pěkně v šoku
27. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a proc je to nespravedlive? Oni nemaji dobre manzelstvi a spatne se o synka staraji?
27. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 V pražském Pronatalu je NATIV za 13000Kč, ICSI jednoho vajíčka je za 3000Kč a teď aktuálně mě ještě necelé 2.000Kč stály ty dvě injekce Orgalutran. Máme to blízko, takže čas a benzín nestojí za řeč.
27. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no je mu 15.A já myslím,že ani nebyl...takový on má hlas.Ale strach o ní asi určitě měl.Ne,že bych špízovala,ale sedí všichni venku a čekají na tel. a já nenápadně sleduju :grinning:
27. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 a ten klasicky IVF jsi mela pres pojistovnu a tech 23 000 bylo jen za to co pojistovna nehradila, ze?
27. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to nebudu tady rozebírat.Myslela jsem vztahy mezi nima............Syn už je velký.Je mu 15
27. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no a kdyz to budes mit i s narkozou tak vlastne rozdil v postupu je jen ten ze neberes hormony - kdyz mas tu narkozu tak vlastne car dela vse jako by to byl normalni IVF - takze to si nepocitaji ten pausal za IVF ktere v mem caru je 26 000 Kc?
27. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek A ty vlastně chodíš do jakého centra? K Apolináři? Co všechno jsi prosím tě v té ceně 45.000Kč měla? Jsem zvědavá vím, tak promiň a když na něco nechceš odpovědět, tak to klidně napiš:wink: Já jsem prostě střešná! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek