• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobré ráno všem :slight_smile: tak má za sebou odběr krve, v deset jdu na utz, tak jsem zvědavá, zda je vše ok :slight_smile: luccy, myslím na tebe a držím palce :wink:
24. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezké ráno u nás opět sluníčkové ,

@marty154 klidně si pospi vždyt máš na to nárok nééééé :frowning2:
@tadelka tak držíme pěsti na ultrazvuk at vše dopadne jak má
@lucccy at dopadne dobře i kontrola tobě a vajuch je hoooooooodněěěěěěěě
@anevin já to dokoukala a podle toho taky ráno vstávám,žeeee
ale jedním slovem docela masakr starat se o 14 dětí a z toho všechny prakticky malý,nejstaršímu myslím bylo 9let, no mě by asi odvážely.Jako podle mě bylya cvok a cvok byl i ten doktor nedivím se,že ho vyloučily z komory,všechny měla po umělém oplodnění,musel vědět,že už má doma 6 dětí a stejně do ní šoupnul 6 vajuch no blbouni prostě oba tohle my rozum nějak nepobírá :astonished:
@pierrette1 ahoj taky tě vítam,z toho si nic nedělej,že nemáš vejcovod já nemám ani jeden
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A nevíš jestli jsou všechny zdravé?
24. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo všechny jsou zdravé a některé bych řekla že až moc akorát ten jeden starší byl autista
24. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky holky koukam, že tu je zas co dočítat :wink:
s těma čočkama jste mi moc nepotěšili, dyt já neuvidim vvůbec nic, to budu zas jak ta princezna mlha předemnou , mlha za mnou :sweat_smile:
Holky držim na dnešek palce :wink: :dizzy_face:
24. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To musí být jak ve školce.Já bych tolik dětí brala ale po jednom s dvouletým odstupem a musela bych vyhrát sportku :grinning:
@gambrinuska A brýle nemáš,že by jsi si je jen položila před sálem a po odběru zase nandala?
24. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mam jen jak jsem byla na revizi tak mi je sundaly už na pokoji a viděla jsem jen šmouhy tak to ted bude stejný :rolling_eyes: no nic
sportkiu bych taky brala :grinning:
24. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska Tak to já jsem šla na sál po svých a ž před sálem jsem se převlékala do operačního a věci co jsem si odložila mi odnesly na pokoj zároven se mnou když mě odvážely po výkonu a nebyl problém brýle odložit až tam a když jim to vysvětlíš,tak snad vyjdou vstříc ne.
24. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem doma z města
já jsem na opu šla na sál posvých ,ale už v andělíčku a bez věcí šla jsem tam z pooperáku
a na et mě už vezli na postely a na té mě pak přivezly i z pátky a to jsem ani narkozu neměla,,ale jela jsem z nožkama hore
24. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já bych tolik dětí nebral ani se sportkou to musí být stejně mazec bála nych se ,že se jednomu věnuju mín a druhému víc
24. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám zkoušku za sebou, byla to morfa, ale z němčiny a v němčině, nejdrsnější za celé studium je právě tahleta zkouška. No tak uvidím. Přišlo mi, že jsem pořád jen psala, psala a stejně jsem dvě otázky nestihla, pak mě ten papír už sebrala. Tak z toho mám blbej pocit, že jsem na dvě otázky vůbec nestihla odpovědět, určitě mi to neuzná, s touhle paní je mi to naprosto jasné, jak to dopadne.
24. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z tolika dětí by mi asi taky hráblo, ani za nic bych jich tolik nechtěla, ani se sportkou, jak správně říkáš, Evi, to by byla vražda. Nechápu, jak to ti lidi dřív dělali, můj nevlastní otec je ze 16 dětí, děda byl z deseti...fakt dnes nepochopitelný,.
24. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dopolední počítání folikulů dopadlo dobře i špatně... je jich dost, ale zároveň je tam jeden z nich o hodně větší než ty ostatní a kdyby prasknul, vzal by i ty ostatní s sebou :unamused: Takže balím (vůbec nevím, co s sebou vzít) a za hodinu odjíždím do olomoucké pobočky našeho caru (u nás mají plánovanou dovolenou..... :angry: ), abych mě hlídali do odběru, ten bude asi v neděli; internet tam nemají, takže se přihláším někdy příští týden snad už z domu... jinak vajec je asi dost, na ultrazvuku to byla jedna černá koule vedle druhé :grinning:

všem, které jsou po transferu, přeju, aby se mimísci hezky uhnízdili a všem, kteří jdou na kontrolu, aby bylo dost kvalitních folíků a ostatním dobrou náladu :slight_smile:

mějte se všechny krásně, papaa
24. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Hodně štestí, alespoň tě budou hlídat, to je taky dobře. Pak poreferuj.
24. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy hodně štěstí a at to dobře dopadne držím palce :grinning:
@78marcela tak to moji rodiče jsou oba ze 4 dětí a prej to tak stačilo babičkám :grinning:
24. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to by asi bylo to maximum, které bych možná, snad ještě zvládla, když jsme o tom mluvili s přítelem, ale víc ani rana. Tak jdu do CARu vyzvednout si receptíky na další cyklus a pak na vlak a domů a balit se do těch lázní...ach jo, no.
24. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela už se těšíš do lázní vid jejá bych tak brala bazén ,ale s těma mejma proporcema no aspon by se lekly a byla bych tam pak sama :grinning:
už si to vykoumala s tím internetem? já myslím ,že tam někde budou mýt přístup na net a příta nechce půjčit jooooo :fearful:
jinak já na dnešní dobu maximum asi 2
24. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já si z toho, že nemám vejcovod nic nedělám :wink: ...ono prý je to bez něj lepší :wink:
24. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo prej je ,ale nám se to na poprvé stejně nepovedlo bohužel, tak snad ted to dopadne :sweat_smile: uvidíme
a kam chodíš ty do centra,na nějaký stránce máme tabulku tak se tam klidně dopiš
24. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy tak já to měla podobně...bylo jich dost, ale jeden výrazně větší...takže mi zvýšili dávky Puregonu a další den jsem šla na kontrolu a rozhodnuto, že OPU jednoho nemá smysl.... :unamused: Věřím, že u Tebe to bude jinak a ostatní ten jeden doženou :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 chodím do Fertimedu v Polance...a jsem docela spokojená :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy tak hodně štěstí :wink: držim palce at je vše ok :sweat_smile:
já jsem taky max 2 ale kdyby to byly dvojčata tak časem asi ještě 1 :sweat_smile:
marcel lázně závidim, net tam určitě bude :wink:
24. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já taky měla nákejfolikul větší tak mi dali ten oragalutran, nebo jak se to píše a pícham o k tomu puregonu večer :fearful: prý aby asi předčasně neuzrály ty velký a počkali jsme i na ty menší, teda jestli jsem to správně pochopila :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,kontrola 24.6.09
pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.kontrola a uvidíme co dál
24. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabulka:
:slight_smile: Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
:slight_smile: Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
:slight_smile: 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
:slight_smile: valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
:slight_smile: lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
:slight_smile: martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
:slight_smile: marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
:slight_smile: marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
:slight_smile: Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
:slight_smile: tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,kontrola 24.6.09
:slight_smile: pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.kontrola a uvidíme co dál
holky nebu de to přehlednější :sweat_smile:

24. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska určitě bude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šikulka :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé to ,ale máme hezkou tabulku s :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prd jen tu nejde nějak zvýraznit jména, tak smajlíci snad ujdou :sweat_smile: holky co dneska vaříte nějak mi už dochází inspirace :rolling_eyes:
24. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska bud v klidu :slight_smile: jsou fajn ,já ani nevím jak tu stránku kopíruje a přenášíte takže až budou změny tak to asi budu jak debyl celý přepisovat zkoušela jsem to všelijak a nějak my to nejde :unamused:
já dneska vařím rizeto s kuřecím masinem
24. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 začerni to myší, odělej Ctrl+C a pak to vlož do odpovědi a dej Ctrl+V tam to můžeš i upravovat :wink:
24. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek