• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
Hezké ráno,
tak do hk se dnes nejelo až zítra,pprotože mě věčer chytly záda a od 2.00hodin bliju jak šakal takže paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek u mě zatím taky pořád nic :pensive:
28. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to je nadeleni :frowning2: a to od zad blinkas??? Nemuze to byt reakce na ten hormonalni utrejch?
28. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ja mrchu zatim take necitim, normalne me boli prsa z boku a ted vubec nic a aby to bylo jeste vice zapeklite tak mi dnes teplota sla zase nahoru namisto aby to zacalo klesat. Tak snad se mrcha nenecha premlouvat.
28. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jo to mám od zad .když mě hodně bolí tak mě to pak nutí zvracet a hlavně jsem večer snědla lečo a to mě dodělalo po hormonech už né naposled byly v květnu,leda po injekci,ale to už tak né,to mě prsa bolí kolik dní a zatím nic
28. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pierrette1 No tak huráááá:slight_smile: Tak jsi se dočkala:slight_smile: To je super! Jsem zvědavá na zprávičky od tebe:wink:

@evik31 To je mi líto:frowning2: Já jsem si se zády užila taky své. Tak ať je ti brzy lépe. Šetři se:slight_smile:

Dělám k obědu tuňákové těstoviny. Ble, vůbec na to nemám chuť, ale já jsem dopoledne nemohla dostat Báru z venku domů, tak musím udělat nějakou rychlovku... To zmíněné lečo vůbec nezná špatně. Asi ho večer udělám. Báře musím ovšem připravit něco jiného. Grrrrrrrrrrrrrrrrrr To je prý nějaká dětská puberta. Do nedávna jedla vše, co jsem jí dala na talíř. Od té doby, co začala chodit na obědy ve školce, je to k pos....!!!! :angry:
28. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jo díky už je líp akorát zas pro změnu hlava bolí jak kráva se z toho taky poseru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele, jak jsem teď stimulovala, tak mě pořád bolela hlava a kamarádka mi poradila koupit si v lékárně takové gelové podušky (pevný igelitový pytlík - nebo co to je, plný modrého gelu). To se v lednici nachladí a úplně úúúžasně to na tu hlavu pomáhá. Dříve jsem používala mraženou zeleninu, nebo zmrzlé mléko v pytlíku, ale to je tvrdé a zeleninu jsem musela po pár použití vyhodit... Tohle krásně přilne k hlavě. Já si koupila dva, tak jsem to střídala. Dá se to i nahřát a můžeš to pak použít jako teplý obklad. Drží to zimu a teplo déle než normální obklady. Jeden ten sáček stál asi 120Kč. Pozitivum vidím hlavně v tom, že jsem místo třeba 10 paralenů, snědla jen 2 a jinak ty podušky pomáhaly. Kdyby jsi byla blíž, půjčila bych ti je ráda na zkoušku:wink:
28. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka půjčovat nemusíš mám doma mám to i va tvaru škrabošky na oči,paráda ,když jsou unavené oči :grinning:
28. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,teda u nás je zase pařák :sunglasses: :sunglasses:
@evik31 no ty máš teda smůlu,to neni možné :frowning2:

@pierrette1 no to je bezva,že ses dočkala!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Tak huráááááá do boje :grinning:

@rozmarynek teda ty jseš expertka :grinning: :grinning: ,kolik jsis těch testíků objednala??????Uvidíš,že teď to vyjde a testíky ti budou k ničemu :grinning:
28. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak si holka přikládej a třeba ti to trošičku uleví:slight_smile: Hlava je sviňa a když to přejde do migrény, tak se z toho často pobli.. :confounded: Ty oční obklady mám taky. Jsou fajn. Krásně osvěží obličej:slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 u nás je krásnej chládek a poprchává no paráda
28. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No jo, na to jsem zapomněla... Kolik testů jsi objednala? :grinning: Je pravda, že jak jsem měla čárku, tak jsem chodila pořád kupovat testy a už mi to přišlo taky trapný. Modlila jsem se, aby tam byla jiná směna a někdy jsem si počkala, až přijde jiná magistra a pak jsem to skoro šeptala, aby to ta co byla vedle u pultu neslyšela. No nejsme my náhodou prdlé???? :grinning: Já mám teď doma 3 testy. Ovulační ani nekupuju. Ovulku mám celkem pravidelnou a myslím, že když se položím do rukou lékařů, tak si ji ani nemusím hlídat. Oni mi řeknou, ne? Když mi teď to jedno vajucho vezmou, tak se stejně snažit nemusíme, protože, kde nic není, ani smrt nebere :unamused: :wink:
28. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak u nás je tak akorát. Chvilku slunce, chcilku mrak, trošku pofukuje... Venku jsme byly jen v kraťasech, tričku a žabkách. Mě ani Báře zima nebyla, ale ani jsme nebyly zpocené. Zkrátka tak to má být:wink:
28. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jejda no vy se máte,my tu máme zase 26,5stupňů,hlavně si pěkně lehni,dej si obklady a odpočívej,ať je ti lépe :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak,jak se těšíš na zítra???Já už se nemohu dočkat-nervičky pěkně pracují,jak to dopadne :slight_smile: Jdu na 11:10 a ty jdeš nakolik????
28. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic mizím na oběd a pak musím upravit výběh pro naše ještěry,samec mi pořád přeskakuje k samicím-darebák jeden :slight_smile: myslí jen na jedno........ :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 No jak jsem psala, tak pocity mám smíšené. Trošku se mi zdá, že házíme peníze do luftu, moc tomu nevěřím a tak se nijak zvlášť nenervuju. Až mě děsí, jak to jde jakoby mimo mě. ne, že bych tomu nedávala žádnou šanci, ale spíš se budu klepat, až mi vajo vyndají a já budu ty dny čekat, zda se oplodnilo :unamused:
28. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koupila jsem kazetu 10 ovulacnich a kazetu 15 tehotenskych hahahaha no aby se to postovne vyplatilo ne??? :grinning: . Nebojte kdyby se to povedlo rada je hodim do frcu a zaslu :grinning: :grinning: ...jen aby bylo jeste komu kdyz se nam to vsem pristi mesic podari :slight_smile:.
28. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nejsi sama,taky mám různé pocity,vidím to tak 50:50 :unamused: .Doktor mi včera říkal,že od toho června to dělali teprve 2krát a jednou to vyšlo a jednou ne,tak uvidíme.Těch peněz je mi taky líto,jelikož víc už nemáme,ale co kdyby,člověk nikdy neví :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem na chvilku a koukám řešíte to co včera :grinning:
@rozmarynek taky jsem si v lékárně připadala jako debil z toho si nic nedělej :grinning: já myslím,že je určo udáš
28. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 víš,asi to bude tím,že já jsem nervózní.A co ty?Už je ti lepší??Odpočívaš nebo co děláš??
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych se měla vrátit do práce.........abych přišla na jiné myšlenky :sunglasses:
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky, tak dneska jsme byli na konzultaci ohledně dalšího IVF. Takže jsme se domluvili na říjen. Sice jsem chtěla tak září, ale to u nás v CARu mají nějakou rekonstrukci chodby kde je zrovna laboratoř, takže si musíme počkat. Ale co, pro mimčo to uděláme. Dám si tělo trochu do pořádku, nakoupím vitamínky, kyselinu listovou a ještě musím něco sehnat pro manžela, aby měl mrštnější spermie :grinning:
Jsme na to zvědavá, jak to dopadne a doufám, že to stihneme tak aby jsme patřili do tohoto tématu i nadále :grinning:
No nic, jdeme s Tobíkem ven, je příjemně a babí je na zahradě, takže mě tu tahá za kalhoty a chce ven :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jo už je to lepší,taky bych byla radši asi v práci aspon byto utíkalo válím se doma už dost dlouho :sweat_smile:
myslela jsem,že na ket půjdu hned a nakonec kvůly mrše nestihnu ani červenec,ale v srpnu už snad jo proboha už jsem přeodpočatá :wink:
28. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mě moje práce strašně chybí,jsem zvyklá být mezi lidmi a teď nikdo nikde :frowning2: Taky jsem odpočatá a pak tady řeším pořád to samý :grinning: Vůbec ti to nezávidím,je to šílený čekání,těšíš se na červenec a nakonec celý měsíc už v tahu,nechápu kde se to u tebe drží nebo skládá???Budeš se na to ptat zítra v caru,kde mrcha je,když tam pojedeš??? :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no ono to uteče,za chvíli je říjen,uvidíš :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jak jsem poprvé dr. volala tak mě řekly ,že mám jít na injekci ke své dr. .když to mám blíž a nechat si navodit cyklus a pak se objednat na ultrazvuk tak nevím,ale asi se zítra na to sestřičky zeptám jestli musím hodně krvácet co když budu zase jen špinit,to pak může trvat do nekonečna,ale nechápu todřív jsem měla měsíčky normálně spíš jsem je ještě mívala dýl než 4dny
28. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 a ty máš taky neschopenku?
28. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to já tady gyndě,kam chodím moc v tomto nevěřím,v caru mají více zkušeností :slight_smile: jio mám neschopenku,protože jsem se po ET nemohla tahat s pacienty,kdybych nemusela,tak na ni nejdu.Pokud zítra nic v neděli nastupuji :sunglasses: To nejsi sama,kdo to nechápe,určitě se zeptej,abys fakt nečekala další měsíc :cry:
28. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek