• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata předělává si tam traktůrek tak tam občas na chatce přespí,hlavně když si tam daj s tatkou pivko :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata neboj taky se dočkáš taky se mojí kamarádce narodila holčička 3500 a 51cm a ukáply i 2 slzičky ,ale takovej je život a ty máš ještě Sárinku i to jedno miminko by mě stačilo pomazly se s ní a hned bude lépe
28. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa a jak ty se cítíš po ketíku všechno ok :wink:
28. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zatím vše v pořádku aspoň si myslím tak jsem zvědavá na příští týden
28. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ale už je to na mě nějaké dlouhé ,ale už začnu něco dělat ale jen z lehka
28. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak o dlouhém my povídej já už nemám co dělat :sunglasses:
28. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 a jak jsi na tom ty
28. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa zatím pořád ve fázi čekání na mrchu a je to opravdu unavující :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukám ostatní chrní,no já přitom taky čučím na telinu :wink:
28. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se normálně pose.. smíchy! Si představte, co jsem zrovna prováděla za záchrannou akci. Jak jsem již psala, máme akvárium s rybkama. Teď jsem se šla kouknout na Barborku a zhasnout akvárium, když tu vidím, že se nám černá závojnatka Brůsík mrská na dně... Při bližším ohledání jsem zjistila, že ten magor nenažranej sežral kámen a nemůže ho vyplivnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chápete to??? Já teda ne! Večer jim dám krmení. Dočetla jsem se, že jim mám dávat pouze dávku, kterou sní za 3 minuty. Už to mám poměrně vypočítaný. Samozřejmě něco spadne dolů a ryby si to pak sbírají ze dna..., tak on si sebral "kamínek"!!! No začala záchranná akce: zavolala jsem manžela, odlovila jsem Brůse, manžel ho chytil, já jsem pinzetou zalovila v jeho puse (ryby ne manžela) a vylovila kámen JAK LENTILKU!!!!! No přijít tam za pár minut, tak nevím, ale asi by se utloukl o zem. Vím, že nedýchají pusou, tak by se asi neudusil, ale kdybyste viděly, co prováděl na tom dně...

Manžel to zakončil slovy, že jsme strašná famílie, že si pořizujeme samá dementní zvířata. Kocour nám spadnul ze střechy (měl otevřenou zlomeninu zadní nohy, ale stále tam leze a leze), kočka je vegetariánka (nejraději má čerstvý hrášek a naprosto nesnáší kočičí konzervy) a ryby se nám dusej kameny.... Dalšího živočicha domů už nechce:wink: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak takhle jsem se dlouho nenasmála,tak tohle by mě v životě nenepadlo,ale nejvíc jsem se zasmála kočce vegetariánce,tak hlavně at je Brusík ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jo kočka vegetariánka je skutečně perla! Kocourovi dám do misky kapsičku a kočce těstoviny se zeleninovým příkrmem pro mimina. Občas vezmu i zeleninu s telecím a ona to nepozná:wink: Opravdu ovšem miluje nakládané olivy. Tak ty si myslím už nejsou až tak zdravé, tak ty má jen "ve svátek":wink: Na to, že je má ráda jsem přišla tak, že jsem jednou přišla ke stolu a koukám.... kočka má zabořenou hlavu do misky a na dně se krčí pár olivek... No já ji tenkrát hnala!!!! Koucour tedy má taky rád čerstvou papriku a hrášek, ale kočičím žrádlem nepohrdá :slight_smile:

Teď jsem byla ryby zkontrolovat a je to dobrý. Všechny ryby plavou bříchem dolů:wink: Když sebou ten Brůs mrskal měl chvilkama ocasní ploutev nahoru, jako kdyby za ní byl pověšenej. No mě teď dochází, že on prostě nemohl plavat, protože ten kámen byl těžkej! Po tom šoku mi to došlo až teď :grinning: Ten kámen byl normálně vidět už z venku, ale on ho prostě chvilkama úplně vtáhnul do tlamy...

No já vím povím... Ovšem jestli je ten rybí tydýt po kocourovi, tak se to prostě jednou stane znovu! Já jim snad ty kameny vyměním za písek :angry:
28. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko,já zase nemohu spát,ach ty nevolnosti.Musím pro nějakou snídani,nic tady nemám :frowning2: ......vůbec se mi nechce.
29. črc 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo táák takový Kutil Tim :grinning: .Pročpak jsi tam nejela s níM?
29. črc 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojda,tak si kup něco dobrého na co jen budeš mít chuť.Třeba to pomůžé :sunglasses:
29. črc 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Jo dočkám,jako my všichni.Já vím,že mám Sárinku,ale asi jsem hrozná.Nějak mě to neuklidňuje...Ale samo,že jsem za ní ráda.Ba proto toužím po dalšílm.No mě se so sousedce a o klucích zdálo. :grinning: JO pomazlit?Hhahaa tak ta jen když chce.Prej není miminko :angry:
29. črc 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ježiši marjá tak takhle jsem se opravdu dost dlouho nezasmála.A to jsem dneska při tom smutném dni opravdu potřebovala.Dost dobrý :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak nic neměli!!!Já byla jen u nás na vesnici :grinning: ,koupila jsem,čerství chléb a sladkosti
29. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, pěkné ráno:slight_smile: Ryby přežiy noc:slight_smile:

@rvasata No já nevím, ale že by byl Evik doma kvůli neschopence? Já jsem se teda na neschopence bála vytáhnout nos z bytu :wink:

@kessinkaa Musíš si to nějak vychytat. Kamarádka měla u postele připravený rohlík a než vstala z postele, musela do něj kousnout. Stačilo sousto. Pořád měla rohlík v kapse a když bylo třeba, zase se zakousla. Nechtěla se pokaždé najíst, aby zbytečně netloustla a ta sousta jí stačila. Já jsem si zase dávala hlt vychlazené vybublinkované coly. Jen tak na polévkovou lžíci. Ale fungovalo to jen chvilku :frowning2:
29. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,díky za radu.Musím to zvládnout,hlavně že mimčo bude v pohodě :slight_smile: .X let jsem čekala,tak si to musím vyžrat :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no i sladkosti jsou dobrýýýý.Já budu držet dietu chci schodit těch 8kg po hormonech jsem jak prase normálně natož teďka :frowning2:
29. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsem zapomněla že je na neschopence
29. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka tady je ten svetřík.Zatím polotovar.Ještě kapuce a pak nevím jestli kytičky na rukávu...co mmyslíte???
29. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata teda svetřík nádherný!! Jsi šikula :slight_smile:
@kessinkaa držím palečky, ať nevolnosti pomalu ustupují. Ještě 5 týdnů a ukončíš první trimestr a mělo by se to snad zlepšit. Ale na druhou stranu, zaplať pánbůh za ně. Aspoň Ti každý ráno připomenou, že jsi opravdu těhotná!!! :wink:
29. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsem už nestihla napsat. Udělali jsme si hezký večer a zašli na večeři a do kina :slight_smile: Jinak vše v pořádku a teď jen se dočkat MS a začínáme!!!!!! Doufám, že se nebude dlouho někde zdržovat...Normálně ji mám tak do dvou dnů od dobrání antikoncepce....Už aby to bylo :wink:
29. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Děkuji za držení všeho co máš...Já tady moc nebyla, ale teď se snad objevím častěji... :wink:
29. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jsem šťastná, že jsem se dočkala...už to bylo dlouhé a hlavně nesnáším takové vakuum, kdy se nic neděje...Nejsem vůbec trpělivá :grinning:
29. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 To je to nejmenší tak to jsem ráda.Nemůžu dohledat tabulku jak jsi se snažila co máš za sebou a tak
29. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata mám za sebou stimulaci na 1IVF, ale neměla jsem ani OPU... :frowning2: Takže teď znova a snad se dostanu dále :wink: u nás je problém u mě, mám endometriózu a nemám jeden vejcovod, naštěstí manžel je v pohodě...teda byl :wink: snažíme se více než 2 roky
29. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek