• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marcajda neboj,ted jsi na řadě!!!! :slight_smile:
29. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ted jsem si na diskuzi z FN Olomouc přečetla, že snad končí s IVF, že neprošli nějakou kontrolou, tak to jsem docela hotová.. já tam byla spokojená, doufám, že to nebude tak horké..

kesinko, kéž bys měla pravdu!!
29. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda no ještě teda nééé s měsíčkama až za mě joooooo :rolling_eyes:
29. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 I to je možný.Hele on na druhou stranu taky člověk nemá svůj den.A mezi náma celý dny koukat na kačenu apak se ještě culit být milý.Mě by hráblo.Holt si myslím,že někdo má tu smůlu když je bblý den. :grinning:
29. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 NO co se směješ.Hele já každej den koukat do díry.Tak jsem u chocholouška :confused: :grinning:
29. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata taky bych to asi nemohla dělat :astonished:
29. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já určitě ne.Jen už při té představě. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: copak když přijde nějaká mladá pěkná,ale v opačným případě a třebe ne libě vonící.No :confounded: :grinning:
29. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale když si někdo vybírá profesi, tak musí zvážit všechny eventuality..

eviku, už to tak vypadá, že jsem tě předběhla.. teda, ale netoužila jsem po ní po 14dnech a taky jsem měla s miláčkem na víkend moooc pěkné plány..
29. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marcajda stebou nemluvím teda
29. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no fatk fůůůj.Jsem dneska nějaká utahaná a to jsem nic nedělala
29. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata já jsem taky nic nedělala a jsem grogy a to přemýšlím co zítra budu vařit
29. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem tady, sem vas docetla a ted tu neni ani noha.
29. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda To jen dokazuje, že y naše mrchy jsou úplně blbé! Si normálně spletla ke komu měla dorazit!!!! Tam, kde nejsou vítány dojdou a naopak! Ufffffffffff :unamused:

Já si doplnění do tabulky udělám až zítra. Dnes ten můj vajuch měl 17mm, což není nic moc, ale doktorovi to stačilo, ve 21h. jsem si píchla pregnyl a v sobotu jdu na OPU. Ptal se mě na tu narkózu a já jsem statečně řekla, že to zvládnu. Jestli jsem dobře pochopila, byla by pokrytá v tom paušálu, ale... jednak nemám předoperační vyšetření (to, které jsem měla v červnu bylo už z ledna a teď už neplatí) a pak to alespoň bude ryc pic. Nebudu dospávat a můžu jet domů sama autem... Prostě to vydržím ženy a alespoň budu moci poreferovat. Když se vajo neoplodní, tak mě to bude celkově stát 12.500Kč. Tak mě to trošku uklidnilo, protože jsem si myslela, že dáme těch 18.000Kč v každém případě.

Měla jsem dnes dost akční den. ve 12h. jsem vyjela do Pronatalu, pak do nemocnice zjistit, zda pratetu pustí. Tam mi bylo řečeno, že ano, ale až tak za 2 hodiny. Tak jsem jí jela nakoupit, pak zpět pro ni, pak k ní domů, zabalit věci, aby mohla k sestře (ta se o ní bude chvilku starat), pak k jejímu praktickému lékaři (nahlásit, že byla v nemocnici a pro léky) a pak jsem ji konečně odvezla na chatu. Odtamtud jsem jela za manželem a pro Báru ke tchánům. Cestou jsme se dostali do zácpy utvořené bouračkou, že mi manžel musel ten pregnyl píchnout u pumpy, bo domů jsme to měli ještě tak 1/2 hodiny. Bára dělala zdravotní sestřičku a byla na to dost pyšná :grinning:

Koukám, že jste všechny už daleko od PC, tak jdu taky spát. Dobrou noc ženy:slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak jsem takhle po rádnu dočetla tvůj sloh a dobrýýý :grinning: :grinning: škoda,že tam nebyli kamery.Jsme tě mohli vidět třeba ve zprávách na nově :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky přeju krásný den.Co vaříte???Honeeeeeeem.Něco na 2 dny :confused:
30. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,to jsi měla zajímavej den,to ti povím :wink: .Tak na tebe budu zítra myslet!!!Vajíčko bude super uvidíš!!!
30. črc 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Dobré ranko,já asi vařit nebudu.Večer jdem na véču,zítra k našim na králíka a v neděli nevím.To je vždy nejhorší NÁPADY!!
30. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa hojky,noo tak to je teda rada.Já fakt nemám absolutně nápady.Možná nějakou omáčku...ale jakou?????Rajskou,koprovou ,neeee.to máme pořád.Já potřebuju raduuuuu :angry:
30. črc 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak svíčkovou,nebo kuře na paprice
30. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa další návrhy. :grinning: svíčkovou neumím a nemám na to věci a Kuře na paprice blyo nedávano. :grinning:
30. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no neříkej,že TY neumíš svíčkovou??!!!NEVĚŘÍM :slight_smile: .Tak roštěnky.Já tomu říkám roštěnky,ale dělám to z vepřového.Plátky osolím,opepřím,pomažu hořčicí a oprahnu na oleji.Dám do hrnce,podleju,dám bujon nebo vývar a nakonec ještě hořčici.....s rýží to je fajn i s knedlíkem
30. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No fakt neumím.Já nejsem bůhví jaká kuchařka.A nemám ani věci na to a auto abych si zajela taky ne :grinning: .Noo nemám hořčici plnotučnou :grinning: :grinning: :grinning: Jedině,udělám domácí knedle a bude to.
30. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak už nevím :frowning2: .Jako kynuťáky????Bych si dala s borůvkama
30. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa myslela jsem domácí knedle kynutý k omáčkám.V mrazáku m ám knedle s jahodama.Ale to nechám na zhimu.Sarka.Mám tam brolici květák...tak hledám třeba nějaký recpt s nima.Něco nového
30. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak květákové placičky :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa už jsem to vymyslela a bud ei na zítra.udělám brokolice i květák v těstíčku (něco jako na palačinky) usmažím a potřu česnek k tomu brambůrky a dojdu si pro okurku..Mňamky
:grinning: a budu dělat ty Bebe řezy
30. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no vidíš jak jsi to vymyslela.Já chci příští tyden,prubnout tu s mákem a mandarinkama......mám na ní chuť!Ty už jsi jí,někdy dělala??
30. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Myslíš tu,jak sjem dávala odkaz?Jestli jo,tak jasan už asi 5x.Nám moc chutná :wink:
30. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jo myslím tu,vypadá fakt krásně!!!Hele to se do těsta nedává prášek do pečiva??
30. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek