• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Ne,ne nedává.Uděláš si z ingrediencí těsto a vyválíš jak máš veliký plech.Prášek do pečiva není potřeba je těsto je vysoký dost :grinning:
30. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kessi nějak nám holky někde váznou. :angry:
autor
Hezké u nás opět deštivé ráno,koukám vy už zase vaříte a pečete,taky musím něco vymy slet,ale hlavně musím na poštu a fakt se mě nechce :angry:
jinak mě napadlo vepřové v mrkvi a brambůrek
autor
ale neváznou
@rvasata
30. črc 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 juu to zní dobře,ale to bvy ten můj nejedl....Hrůza děs.Ale udělám tu brokolici s květákem
30. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to můj by zas nejedl tu brokolici :wink:
30. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak brokolice to on jo.No s těma chlapama je křít. :grinning:
30. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojky,to zní dobře!!!Už jsme to dlouho neměli....ten můj to má taky rád,ale brokolici by taky nepapal :grinning: .Já si jdu vzít léky a píchnout injekci
30. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mažu na tu poštu a na nákup zítra bude lidí všude jak nasráno no ono už asi i dneska,ale zítra to bude mazec
30. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No joo ona je ta pouť,co?
30. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
@doufalka držím palečky na sobotu, ať to dopadne na jedničku!!!!
@rvasata já mám vaření vyřešený už od včerejška. Udělala jsem plněnou sekanou (sýr, salám, horčice a vajíčko) a mám to na dnešek i zítřek :grinning: Manža je v práci a my s Tobíkem máme uvařeno.
Jenom mě štve, že budu muset v poledne zajet pro jídlo stavbařům. Bude to docela hektický s Tobíkem. Vyndat ze sedačky, jít objednat jídlo, hlídat aby mi někam neutekl, pak nést 4 porce oběda a ještě chytat Tobíka. A to všechno naskládat do auta :slight_smile: No bude to boj. A pak v půl 3 má přijet mix s betonem a pumpou a já to musím jít zaplatit a to je zrovna doba kdy Tobík spi. Takže ho budu muset budit dřív. No zkusím ho nalákat na velký auto :grinning:
Holky musím končit, Tobík se uvelebil podemnou a právě se pokadil. No to je puch jak od ropuch.... Jdu přebalovat. Nechápu z čeho to má..... I když včera stláskal pátý přes deváty :grinning:
Ufff potřebuju plynovou maskůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pěkně si to užij.Nezapomeň,že to je chlap :sunglasses:
30. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes trochu zpozdena. jsem u nasich a tak teprve ted jsem nastartovala laptop. Doufalko, 17 mm je dobry - on jeste do soboty trochu poporoste :slight_smile:. No tak budeme na tebe moooc myslet jsi statecna holka, pak hned podej hlaseni jestli to bolelo abych vedela jak mam byt pri NATIVu hodne statecna - jako do budoucna.

@Eviku tak dnes mi sla BT hodne dolu - skocila o 0.4 dolu a tak si budes muset pospisit jinak te asi predbehnu :slight_smile:. ja to vidim tak za 2 - 3 dny by tu mohla mrcha byt. Prsa mne teda vubec neboli (coz by bylo poprve za 10 let) ale po tech hormonovych koktejlech asi neni cihla na cihle :slight_smile:.

Jinak vareni mam vyreseno, mamka ma navareno i napecino :slight_smile: chichichi.
30. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no tak toho smradecku si uzij :slight_smile: - kolik je Tobikovi? To uz asi musi byt pekny drak :slight_smile:. tak to budes mit dneska jak opici drahu i s horskou dohromady - tak jim obednej pizzu a at ji dovezou az na stavbu, ne? Teda jestli jsi nekde ve meste - na vesnici asi nejezdi :frowning2: tak jsem to resila ja kdyz nam rekonstruovali byt. pekne papai pizzu kazdy den a vozili mi ji az ke dverim :slight_smile: - no moderni ze na no.
30. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

Tak brokoloice i květák je bezva nápad, dušená mrkev ještě lepší :grinning: My dnes budeme mít obligátní veprovou panenku s čerstvou zeleninou. To dělám minimálně 1x do týdne, bo si to Barborka vyžaduje. Já se nebráním, protože je to rychlé:wink: Zítra budu dělat zapečené palačinky. Zítra má být zase už teplo, tak musím vymyslet něco lehkého... Ale ta mrkev... tak mi leží v hlavě.... to je dobrej nápad!:slight_smile:

@barbika To naprosto chápu, že to bude hektické. Já když něco dělám s Bárou za zády, jsem z toho nervózní jak pes a hlavně je mi líto, že si zrovna nelítá s dětmi, ale řeší semnou praktické věci! Včera jsem ji odložila k babičce, protože tahat ji chudinku celý den po doktorech... to bych nedala:frowning2:

Tak my jdeme teď ven. Jsem zvědavá na tu Marty, jak je na tom:slight_smile:

@rozmarynek Díky:slight_smile: Proto právě nebudu spát, abych mohla podávát info:wink: Nééé, ale když mi to vysvětlili, tak mi vážně přišlo zbytečný, nechat se uspávat... Uvidím, zda toho nebudu litovat:wink:
30. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,u nás též deštivé,teda vy už vaříte........my dnes uděláme bramborový guláš,je to celkem rychlý :grinning:
U nás Nativ asi nebude,ještě jdu v pondělí na kontrolu,folík vpravo porost jen o 1,5mm a to neni nic moc a vlevo má14mm,tak uvidíme,ale moc tomu šanci už nedávám :frowning2: :frowning2: Nějak se jim nechce růst. :frowning2: :cry: Včera jsem si koupila ten čaj Kontryhel,tak zkusíme,co to udělá,píšou 1šálek denně

@barbika tak to se dnes nebudeš vůbec nudit,plán na celý den........ :grinning: Přežili jste přebalení????

@doufalka tak ti přeji hodně štěstí,ať se to podaří!!!!Budu zítra držet všechno co jde!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ježíš ty máš smůlu,ale ještě to nezahazuj!!!Hele ty máš nějaký ještěry??
30. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no máme ještěry,chováme je,teď čekáme 58 mladých :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a jak ti dnes je?????
30. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no tak to mne mrzi :frowning2:, ale ty jsi mela folikulik 16 mm takze dneska by mel byt 17,5mm a to neni tak zle. Mne jiz pri 17 mm take pichaji pregnyl ze jeste do 36 hodin poposkoci.

Ten kontryhel urcite pij, ja ho uz piju tyden a mam v planu se s nim zacit pekne prolevat :slight_smile: at to ma grady :slight_smile:. Coz mi pripomina ze jsem ho nechala doma a tak ho tady u nasich nemam :frowning2: ja hlava derava.

PS: holky vcera dorazila posta - zasoba testu :slight_smile: to byla rychlovka 48 hodin od objednani jsem to mela na poste na vizvednuti. takze jsem ready na dalsi testovaci manii :slight_smile: LOL
30. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no je mi zle,od rána trpím :frowning2: .My máme taky :slight_smile: ...vousatku a Agama hardún.Co máte vy??
30. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to seš pěkně vybavená,až někdy neseženu,tak ti dám vědět :grinning: KOntryhel zkusíme,včera mi známá říkala,že jedna kamoška taky nemohla otěhotnět a koupila a popíjela tento čaj a dneska má dvě děti :sweat_smile: .Tak jsem neváhala a hned ho zakoupila,myslím,že už nemůžu nic po..rat.Doktor chce ten folikul alespoň 19-20mm.Jinak v pondělí uvidíme a zrovna se domluvíme,co bude dál :slight_smile: A co ty???Mrcha nikde ?? Taky u vás prší????
30. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa my máme agamy vousaté :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to vydrž!!!!To je známka,že je to dobrý :wink: :wink:
30. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už sem zde delší dobu nebyla, tak zde znám pouze pár holek, ale zdravím i ty které neznám a postupně si vše dočtu, abych měla alespoň trochu přehled :slight_smile: mám na vás dotaz ohledně ceny IUI- kolik stojí IUI, když nejsem samoplátce?

@evik31 : japak Ty se máš? co nového? a co marcajda a Marcelka? chodí sem ještě?
30. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teď jsem koukla na netu na tu agamu hardún a taky vypadá dobře :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 to jsou krokodýlci co :grinning: .Jo snažím se,to přežít
30. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 ahoj martík a co ty???Jak se máš???Konečně jsi se ukázala :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a co ta mrkev? To nezabralo? :frowning2:
30. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jo jsou hezký,my máme oranžové,ale jsou divoké....to víš asi je chytali,ve volné přírodě
30. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek