IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
pierrette1
24. čer 2010
já nic nevařím...menu to vyřeší....ale mám hroznou chuť na těstoviny se sýrovou omáčkou, ale manžel si objednal na večeři domácí pizzu :-|
gambrinuska
24. čer 2010
@pierrette1 já vaařim skoro denně ale nějak užmoc nebvim co mam pocit že vařim furt pár jídel do kola a když se kdykoliv manžela zeptam na co má chut tak mi řekne smažený sýr 8-( už ho nemůžu ani vidět :-p
pierrette1
24. čer 2010
@gambrinuska tak můj většinou řekne, že je mu to jedno a že sní všechno, co uvařím...Naštěstí, ale celkem často vaří on...a myslím, že lépe než já...jé, já bych se teda smažák docela dala 😉 ale chápu, že už ho nemůžeš ani vidět 😉
evik31autor
24. čer 2010
@gambrinuska tak stou stránkou docela prdel už s ní můžu i posouvat ,ale nemůžu se dostat dolů na příspěvky,protože pak se mě neposouvá celá stránka asi jsem normálně debil ,ale užije se u toho prdel 😃
ale já na to do té doby snak příjdu 😃
evik31autor
24. čer 2010
jinak já už taky přemýšlím co budu vařit zítra a taky nevím taky mě přijde ,že vařím do kola
78marcela
24. čer 2010
Už jsem doma..holky vy pořád vaříte a já si tady připadám jako nějaká debilka, protože já uvařím jedno jídlo za 14 dní a je mi vcelku jedno, co přítel jí. Chodí v práci na obědy, ale teplé večeře se mi teda nechce dělat. Naštěstí mu stačí otevřít si rybičky a remcá jenom někdy, ale i tam mám teď úplně depku, jaká jsem špatná hospodyňka, když vás slyším.

Vařit neumím, uklízet mě nebaví, ještě jsem neplodná, doma se moc nevyskytuju, furt v práci..divím se, že mě ještě nevyměnil.
78marcela
24. čer 2010
@evik31 - jinak se pořád do lázní hrozně netěším, fakt že ne, Evčo a ten bazén v tomto horku bych si možná dala, ale taky se mejch proporcí všichni leknou...a ještě řeším, jestli se do těch jejich bazénků vůbec vlezu, když jsem koukala na fotky 🙂
evik31autor
24. čer 2010
@78marcela bazénků se neboj hodí tam určo ještě silnější toho bych se nebála ba naopak já bych se tam určo šla napresovat miluju vodu 🙂
já vařím až ted byla tady Barča s malou Eliškou tak jsme v parku kočárkovaly a byly jsme na zmrzlince daly jsme si vanilkovo papajovou a byla to mnamka,jinak jsem si vyzkoušela jejich kočárek a úžasná manipulace tak kdyby bylo jedno tak do podobného určo jdu,ach joo já už chci taky vozit a nebo aspon nosit to je hrozný to čekání 😢
jinak já jsem se učila vařit až když jsem začla bydlet s manžou doma mě do toho vždycky kecela mamka a to jsem nesnášela.Jinak já říkám,že podle kuchařky uvaří každej tak hlavu vzhůru 😃
78marcela
24. čer 2010
Když mě to strašně neba...neříkám, že bych to nezvládla...jenže u toho hodinu stojím,. ono se to za pět minut sežere a další hodinu meju nádobí. Koho to má bavit? Mě teda ne.
evik31autor
24. čer 2010
tak to mě vaření a pečení baví jen vědět co proto ráda experimentuju a zkouším nové recepty
tadelka
24. čer 2010
ahoj holky, tak utz dopadl dobře 🙂 taky tam mám jeden velkej, ale to se prý může stát a nic se neděje, jinak celkem mi jich napočítal devět a na další utz jdu v sobotu, kde mi řeknou, jestli jdu na OPU v pondělí, nebo úterý, tak uvidíme
tadelka
24. čer 2010
@lucccy držím palce a přeju hodně štěstí, ať ti to dobře dopadne 🙂
evik31autor
24. čer 2010
@tadelka tak to je dobrá zpráva to už se ti to blíží 😉
jinak dneska odpoledne je tady docela mrtvolno asi holky čerpaj energii na sluníčku
tadelka
24. čer 2010
@evik31 koukám, že je tady mrtvo :-| a co ty? kdy odjíždíš?
evik31autor
24. čer 2010
odjíždím kam
evik31autor
24. čer 2010
já nikam nejedu 😉
tadelka
24. čer 2010
@evik31 jééé promiň, já to popletla 😃
tadelka
24. čer 2010
@evik31 já si tě spletla s marcel :-N
evik31autor
24. čer 2010
no já jsem si to myslela marcelka odjíždí v pondělí pokud se dobře pamatuju 😉
tadelka
24. čer 2010
🙂 už blbnu, já bych taky někam jela, nejradši někam k moři, ale letos nepojedem nikam a co ty?
evik31autor
24. čer 2010
no my letos jedem taky směr pozadí,navíc nám nezbydou penízky budem rádi ,že nám to ,když nevyjde
Ket dá na 2ivf jestli to bude stát dalších 30 000,- tak mě asi hrábne :-|
tadelka
24. čer 2010
@evik31 tak u nás je to stejný :-| doufám, že se to už povede, protože je to poslední hrazený pokus
evik31autor
24. čer 2010
a jo vlastně ty už jdeš na 3ivf vid no to si radši nechci ani představit,že by jsme musely dojít až tak daleko :-p
tadelka
24. čer 2010
@evik31 jen doufám, že už nikdy nezažiju to zklamání, když nejdřív jsem měla na testu //, no a pak z toho nic nebylo 😞
evik31autor
24. čer 2010
jsem docela naštvaná měly jsme 17 vajuch ,ale tím ,že je nejdřív zkoušely oplodnit normálně nám jich pak na ICSI zbylo jen 12 a nakonec vydrželo 6 a to mám pocit ,že nám ty 4 zamrazily dohromady jinak jsme mohly mýt na dva Kety a kdyby nám to rovnou oplodnily ICSI jak jsme chtěly tak jsme jich mohly mýt i víc :-S
evik31autor
24. čer 2010
to já jsem tam ty // ani neměla,co já bych dala kdybych je jednou viděla,tak doufám,že ted už joo
no ,ale to zklamání když tam jsou // a pak nic no to nevím to bych asi nechtěla teda to ted měla Marcel
tadelka
24. čer 2010
@evik31 je to hrůza :-| kam jezdíš do caru? to je nějaký divný a myslím že mi doktor říkal, že se zamražuje po dvou embryjích, teda aspoň u nás v Budějkách
evik31autor
24. čer 2010
no já doufám ,že měto zamrazily po 2 tak snad jo uvidíme až pojedu na ultrazvuk tak se chci zeptat
jinak jezdím do HK do Sanusu
tadelka
24. čer 2010
@evik31 a kdy jedeš na utz?
78marcela
24. čer 2010
Ahoj holky, ty // čárky a pak nic z toho jsem teď měla já a už to snad nechci zažít. Příště chci testovat až co nejpozději. Aby nebylo dvojitý zklamání.
Jinak do těch lázní jedu v pondělí.

Začni psát odpověď...

Odešli