• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
já nic nevařím...menu to vyřeší....ale mám hroznou chuť na těstoviny se sýrovou omáčkou, ale manžel si objednal na večeři domácí pizzu :unamused:
24. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1 já vaařim skoro denně ale nějak užmoc nebvim co mam pocit že vařim furt pár jídel do kola a když se kdykoliv manžela zeptam na co má chut tak mi řekne smažený sýr :rolling_eyes: už ho nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@gambrinuska tak můj většinou řekne, že je mu to jedno a že sní všechno, co uvařím...Naštěstí, ale celkem často vaří on...a myslím, že lépe než já...jé, já bych se teda smažák docela dala :wink: ale chápu, že už ho nemůžeš ani vidět :wink:
24. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gambrinuska tak stou stránkou docela prdel už s ní můžu i posouvat ,ale nemůžu se dostat dolů na příspěvky,protože pak se mě neposouvá celá stránka asi jsem normálně debil ,ale užije se u toho prdel :grinning:
ale já na to do té doby snak příjdu :grinning:
24. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak já už taky přemýšlím co budu vařit zítra a taky nevím taky mě přijde ,že vařím do kola
24. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem doma..holky vy pořád vaříte a já si tady připadám jako nějaká debilka, protože já uvařím jedno jídlo za 14 dní a je mi vcelku jedno, co přítel jí. Chodí v práci na obědy, ale teplé večeře se mi teda nechce dělat. Naštěstí mu stačí otevřít si rybičky a remcá jenom někdy, ale i tam mám teď úplně depku, jaká jsem špatná hospodyňka, když vás slyším.

Vařit neumím, uklízet mě nebaví, ještě jsem neplodná, doma se moc nevyskytuju, furt v práci..divím se, že mě ještě nevyměnil.
24. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 - jinak se pořád do lázní hrozně netěším, fakt že ne, Evčo a ten bazén v tomto horku bych si možná dala, ale taky se mejch proporcí všichni leknou...a ještě řeším, jestli se do těch jejich bazénků vůbec vlezu, když jsem koukala na fotky :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@78marcela bazénků se neboj hodí tam určo ještě silnější toho bych se nebála ba naopak já bych se tam určo šla napresovat miluju vodu :slight_smile:
já vařím až ted byla tady Barča s malou Eliškou tak jsme v parku kočárkovaly a byly jsme na zmrzlince daly jsme si vanilkovo papajovou a byla to mnamka,jinak jsem si vyzkoušela jejich kočárek a úžasná manipulace tak kdyby bylo jedno tak do podobného určo jdu,ach joo já už chci taky vozit a nebo aspon nosit to je hrozný to čekání :cry:
jinak já jsem se učila vařit až když jsem začla bydlet s manžou doma mě do toho vždycky kecela mamka a to jsem nesnášela.Jinak já říkám,že podle kuchařky uvaří každej tak hlavu vzhůru :grinning:
24. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Když mě to strašně neba...neříkám, že bych to nezvládla...jenže u toho hodinu stojím,. ono se to za pět minut sežere a další hodinu meju nádobí. Koho to má bavit? Mě teda ne.
24. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to mě vaření a pečení baví jen vědět co proto ráda experimentuju a zkouším nové recepty
24. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak utz dopadl dobře :slight_smile: taky tam mám jeden velkej, ale to se prý může stát a nic se neděje, jinak celkem mi jich napočítal devět a na další utz jdu v sobotu, kde mi řeknou, jestli jdu na OPU v pondělí, nebo úterý, tak uvidíme
24. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucccy držím palce a přeju hodně štěstí, ať ti to dobře dopadne :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tadelka tak to je dobrá zpráva to už se ti to blíží :wink:
jinak dneska odpoledne je tady docela mrtvolno asi holky čerpaj energii na sluníčku
24. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 koukám, že je tady mrtvo :unamused: a co ty? kdy odjíždíš?
24. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
odjíždím kam
24. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já nikam nejedu :wink:
24. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jééé promiň, já to popletla :grinning:
24. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já si tě spletla s marcel :sweat_smile:
24. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já jsem si to myslela marcelka odjíždí v pondělí pokud se dobře pamatuju :wink:
24. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: už blbnu, já bych taky někam jela, nejradši někam k moři, ale letos nepojedem nikam a co ty?
24. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no my letos jedem taky směr pozadí,navíc nám nezbydou penízky budem rádi ,že nám to ,když nevyjde
Ket dá na 2ivf jestli to bude stát dalších 30 000,- tak mě asi hrábne :unamused:
24. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 tak u nás je to stejný :unamused: doufám, že se to už povede, protože je to poslední hrazený pokus
24. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jo vlastně ty už jdeš na 3ivf vid no to si radši nechci ani představit,že by jsme musely dojít až tak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jen doufám, že už nikdy nezažiju to zklamání, když nejdřív jsem měla na testu //, no a pak z toho nic nebylo :frowning2:
24. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem docela naštvaná měly jsme 17 vajuch ,ale tím ,že je nejdřív zkoušely oplodnit normálně nám jich pak na ICSI zbylo jen 12 a nakonec vydrželo 6 a to mám pocit ,že nám ty 4 zamrazily dohromady jinak jsme mohly mýt na dva Kety a kdyby nám to rovnou oplodnily ICSI jak jsme chtěly tak jsme jich mohly mýt i víc :confounded:
24. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to já jsem tam ty // ani neměla,co já bych dala kdybych je jednou viděla,tak doufám,že ted už joo
no ,ale to zklamání když tam jsou // a pak nic no to nevím to bych asi nechtěla teda to ted měla Marcel
24. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 je to hrůza :unamused: kam jezdíš do caru? to je nějaký divný a myslím že mi doktor říkal, že se zamražuje po dvou embryjích, teda aspoň u nás v Budějkách
24. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já doufám ,že měto zamrazily po 2 tak snad jo uvidíme až pojedu na ultrazvuk tak se chci zeptat
jinak jezdím do HK do Sanusu
24. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 a kdy jedeš na utz?
24. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ty // čárky a pak nic z toho jsem teď měla já a už to snad nechci zažít. Příště chci testovat až co nejpozději. Aby nebylo dvojitý zklamání.
Jinak do těch lázní jedu v pondělí.
24. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek