• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek ahojky Rozmarýnku,docela jo....snad to vychytám!!!Je mi prostě divně,celej den....těžko od žaludku.
30. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tady je pod mrakem ale jeste neprsi. No ja vyhlizim mrchu abych mohla hned od druheho dne mrchy najet na kratky protokol a zatit stimulovat na druhe IVF.
30. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPRAVA - vyhlizim Evikovu mrchu abych mohla zacit pak hned vyhlizet moji mrchu :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa taky máme oranžové,černé a klasiky.Jsou to mazlové,nejsou divocí se mnou sedí i u televize,asi to bude tím,že je máme ve výběhu,tak jsou víc unavení.A kolik jich máte???
30. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no jeětě,že jses opravila,to by ti Evík dala,kdyby jsi ji předběhla :grinning:
A můžeš jít v klidu hned na 2IVF???Já se na to ptala včera,ale řekl mi,že uvidíme v pondělí a teprve pak se domluvíme :wink:
30. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 pojistovna hradi 6 x IUI coz znamena 1 000 KC za pripravu sperma. Ty si jen platis cenu za davku (to pojistovna nehradi - u nas v CARu je to 1 500 Kc). No a pak si hradis jen UZ jestli jsi vycerpala ten pocet na ctvrtleti co hradi pojistovna a to u mne je 280 Kc a jdes na nej 2x. Tot vse, takze velice lacine oproti IVF :slight_smile:.
30. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 : no jsem taková jak na houpačce.. :frowning2: mám před sebou laparoskopii, čekáme na výsledky z genetiky a pak pojedu na měsíc do františkových lázní se dát do kupy než nastoupím do práce... :confounded: na lázně se už moc těším, věřím, že to bude to nejlepší, co můžu udělat po druhém IVF a té laparce... jsem teď docela zklamaná z doktorů, že o co si člověk neřekne, tak to mu neudělají... ptala sem se v CARu na ten NATIV a na to mi doktor řekl, že to je metoda pro ty, co mají vyčerpné ´´ hrazené´´ pokusy IVF a je to pro ně levnější varianta. takže mi naznačil, že až z nás vyždímají všechny peníze, tak až pak můžu jít na NATIV.. ceník z nich člověk nedostane vůbec a když se zeptá na cenu, tak tam cosi zamumlá, takže člověk neví ani hlavu ani patu.... včera sem jela z té kontroly opravdu zklamaná... do 3.IVF se neženu- možná příští rok... Ty se chystáš na ten NATIV?
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ano doktor nemel problem mne po jednom vynechanem cyklu pustit na dalsi pokus. Tim ze jsem samoplatce tak nemusim splnit pozadavek 3 mesicni pauzy. Ted jen trochu premyslim o tom ze jestli se ten mimisek skutecne na 4 dny zavrtal (ten muj duch na testech) a byla jsem tedy na par dni tehu jestli se telo nepotrebuje nejak hodit do normalu a ja si nesnizuji sanci na uzpech :frowning2:. No to mi bude muset asi poradit doktor az tam ten druhy den mrchy nabehnu.
30. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no máme tři.Taky jsem měla jednu,byl to mazel,ale loni umřela.Měla 3 roky :cry: ...prostě z ničeho nic.Jdu si chvilku lehnou,nějak se mi chce spát :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek : děkuji moc za informaci :slight_smile: a nevíš jak se cena pohybuje s dárcem spermatu? a jaký je přesný postup při IUI a kdy se začíná sledovat růst folikulů a zda se berou třeba nějaké podpůrné léky?
30. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 ty ceny co jsem ti tam dala je s darcem. To je tech 1 500 Kc za sperma od darce :slight_smile:.
30. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 to neboj na té houpačce je nás tady víc!!!! :frowning2: takže ještě máš neschopenku??Ty lázně ti určitě pomůžou,to určitě jeď.Alespoň si odpočineš.To se divím,nám braly krev na genetiku už měsíc před IVF.To já jsem moc spokojená,svojeho doktora bych nevyměnila,tohle mi u nás na IVF neřekly,když jsem chtěla nativ nebyl problém,no na ten NATIV jsem chtěla jít teď,ale pomalu mi rostou foliky,takže jdu ještě v pondělí na UZV a podle toho uvidíme.A co tak zkusit jiný car???To nesmíš jezdit z caru zklamaná,tam musíš být spokojená :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiik: Postup: 7DC jdes na UZ - kontrola folikuliku jak je veliky a jak je vysoka sliznice. 12 DC druhy UZ - kdyz je folikulik alespon 19 - 20 mm tak ti doktor da sebou Pregnyl ktery si pichnes druhy den v 8 vecer. No a pak za 36 hodin jdes na inseminaci - kde ti dlouhou trubicku (uzoulinkou) prostrci deloznim krckem do delohy a vstriknou ti tam to sperma darce. je to absolutne bezbolestne a trva to asi 1 minutu :slight_smile:. Pak si na koze pockas 5 minut - to aby mrsky nasli cestu do vajecniku - skocis s kozy dolu a jdes domu :slight_smile:. takze je to: 2 x 280 KC + 1x 1500 (sperma) + 1000 spracovani (plati pojistovna ) + 30 Kc poplatek + Pregnyl (mam dojem 20 KC). tot vse :slight_smile:.
30. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no to nevím,ale já bych řekla,čím dřív,tím větší šance,ale to je můj názor :unamused: :unamused:
@kessinkaa běž pěkně odpočívat a pak se zase ukaž :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na chvíli mizím,musím ze psíkem na veterinu :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek v listopadu mu budou 2 roky a teď poslední týden s ním snad hází puberta nebo co :grinning: Je k neudržení a neuhlídání. No jak říkám, správnej kluk - lump :slight_smile: Jinak s jídlem jsem to vyřešila tak, že jsem zavolala do vedlejší vesnice do restauračky a připraví mi hotovky a já tam kolem 11 jenom zajedu. No bohužel nerozváží, ale budeme to muset nějak zvládnout. Jo a mix s pumpou přijedou na 12, tak půjde Tobík spát pozdějc a aspoň se podívá na velký auto..
@doufalka přesně, vždycky si říkám, že by bylo lepší, kdyby byl někde s dětma, než aby se mnou obíhal úřady atd...
@marty154 přebalování jsme přežili, i když to byla teda opět síla :grinning:
30. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpátky už dneska je všude plno lidí a frontách ani nemluvím,bude asi konec světa či co :astonished:
@martiiik18 jé ahoj no u mě nic nového pořád čekám na mrchu už jsem měla 3 vyvolávačky se z toho poseru,ale tak nějak už cítím,že by mohla brzy dorazit tak uvidíme,ty jseš ještě na nemocenské to je príma,že ti ji nechaly ,já už laparku měla i hysteroskopii už před carem poslala mě na to moje mudra,ale genetiku asi taky nemáme mě dělaly akorát hormonální profil
30. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dušená mrkev dnes nebude přijede s manžou neteř a objednala si rajskou s masovýma kuličkama a ze zbytku asi uplácám na zítra karboše a mám bílou klobásku
30. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jinak ve městě to je samý kolotoč už a začínají na náměstí stavět stanky a v parku už to taky připravujou na večer :wink:
30. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukám tady nikdo tak jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsem tu ale bojim bojim - ty mi asi das na zadek :frowning2:
30. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja jsem byla lulat a zjistila jsem ze se mi prave rozjela mrcha :frowning2: EVIK strasne mooooooooooooc promin ze jsem zase predbehla. hned jdu volat do CARu na zitrejsi navstevu.
30. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no jo co mám s tebou dělat všaj já se taky dočkám :frowning2:
30. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala do CARu a je tu jedna objizdka v mojich planech. Do 12 srpna maluji a tak maji uplne vyklizenou laborator a tak nechteji riskovat abych stimulovala a pak jeste nebyli ready na OPU a ja bych tak vyhodila prachy. Takze jsme se domluvili na nasledujicim: jedeme na NATIV a kdyz folikulik vydrzi az do toho po 12 srpnu tak mi udelaji NATIV :slight_smile: jeje (normalne ho nedelaji) a kdyby chtel folikulik jiz rupnout pred 12. srpnem tak udelame inseminaci (IUI) a na druhe IVF pujdu az v zari. takze tak :slight_smile:. Ja se tesim ze uz se zase zacne neco dit, to cekani je desne!!! Evik ja nechapu jak to vydrzis ja bych uz strilela po sousedech z okna a nebo spachala i horsi kriminalni cin!!!
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalko, tak budu netrpelive cekat na tve zkusenosti z nativu - jsi takovy muj prukopnik :slight_smile:.
30. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek musím nic jiného my nezbívá
@kessinkaa jinak jsem dnes potkala ve městě kočárek co máš ve fotoblogu a je fakt krásnej,ale koukala jsem na něj a zrovna není nejlacinější potvora :sunglasses:
30. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 myslis ten Peg-perego? ten co tam ma kessinka ma nadherne barvy - jsou to presne barvy ktere by se mi libili take :slight_smile:. Jenom si nejsem jista tou trikolkou, ja bych asi radsi ctyrkolku.
30. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to jsem ráda,že se ti libil.No já mám 2 favority,ten na fotce a CASUALPLAY,Oba jsou kolem 20-25000.No jo jsou drahé,ale chci si to vychutnat :slight_smile: ,kočárek chci fakt ten,co se mi bude líbit :wink:
30. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím vařit, jen snad: Já jsem měla na Báru Jané - trojkolku a druhé dítě (přijde-li) bude jezdit ve stejném kočárku. Tedy v novém, ale stejném:wink: Jané jsem koupila v trojkombinaci (vajíčko, sporťák, korba) za 19.000Kč a po 3 letech jsem ho za 11.000Kč prodala a holčina mi skoro trhala ruce. Nedám na ten kočár dopustit. Pokud člověk není horolezec a neplánuje čas s dítětem trávit v horách a po kopcích, tak do města a na výlety je trojkolka opravdu super. Ta jané má navíc naklopená zadní kolečka, takže je dobrá třeba i na brusle. Já se pokusím schválně hodit fotku mého tříletého kočárku, abyste viděly, že si nevymýšlím, že byl jak nový:wink: Měla jsem ho ráda a chovala jsem se k němu mateřsky:grinning:
30. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja ma Jane take v mojich favoritech :slight_smile: a si predstav ze v 2010 kolekci nabizeji jiz i ctyrkolku. Zatim jsem na jane slysela jenom samou chvalu a maji moc hezke i barevne variace :slight_smile:.
30. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek