• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
kočárky hezké děvčata,ale já bych si tu v podhůří s trojkolkou ani neprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně nevím jak bych s ní manipulovala v paneláku na schodech a hlavně v zimě je tu hafo sněhu kámoška má právě ten jané a v zimě jsme ho tlačily dvě a měly jsme co dělat :unamused:
30. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale to jsou řeči budoucnosti no nic jdu vytřít a vyluxovat
30. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zatim muj favorit: Jane 2010. jedine co mne od nej muze odradit ze asi nema nafukovaci kola a umela nechci.
30. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja jezdim take hodne do prirody a po horach. To budu resit tak ze si koupim jeden kocarek z bazaru a nebo od nekoho pouzity co bude dobry na cross a nebude mi lito ho zaprasit na polnich cestach a tento jane si necham na normalni uzivani. Ten pouzity bude u nasich aby mohla babicka take vozit - nasi jsou 30 minut autem a tak si pro ten traktor budu moc kdykoliv k nim zajet az vyrazime na ty nase orientacni behy :slight_smile:.
30. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted uz jen aby do toho kocarku bylo co dat :grinning: :grinning: :grinning: ALE JA VIM ZE BUDE!!!!!!
30. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek a není moc malinkej
30. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo když budou dvě tak to bude jednodužší ty takový výběr v kočárkách nemají :grinning:
30. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ja jsem ho ve skutecnosti jeste nevidela ale holky tady psali ze je ok a hlavne ma velky sportak. zatim kocarky jeste nechodim okukovat do obchodu zatim jen tady na netu sbiram nazory holek a jejich doporuceni :slight_smile:.
30. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 presne to mne take napadlo hahahaha - dva tri a tim to hasne - alespon by to bylo lehci protoze je TOLIK krasnych kocarkuch.
30. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já do obchodu taky nechodím,ale na fotce vypadá malej ve skutečnosti třeba né
30. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to pak teprv bude cena za kočár počkej :grinning:
30. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jasne take budu koukat aby bylo vajicko dost velke. Jinak az je mimisovi 6 mesicu a musis ho tam dat i ve fusaku tak je problem. Zatim se mi tento libil barevne designem a ze si ho tu holky hodne chvali. Ale dokud si ho neosaham a neprojedu alespon po obchode tak zadne rozhodnuti nepadne - no hlavne dukud nebudu alespon v druhem trisemestru :slight_smile: ale to uz je jen takova malickos - banalitka :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hahahaha - no ja uz doma prohlasila ze i kdybych mela chodit bosa tak kocar chci mit krasny!!!! :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak to jsem si říkala taky:slight_smile: A teď to bude zrovna tak, ale už vím, že to není nenažranost, že prostě na kočárku se šetřit nemá. Moje sestra má 3 děti a vždycky si pořídila nějakej levnej - bylo jí líto peněz... No co, je to její věc, možná má pravdu, že je to k ničemu. Respektuju její názor. Ale musím říc, že když jsem si děti brala, tak jsem nadávala, co je to za vehykl!!! Vážně. No a umělohmotná kolečka taky NIKDY!!! Když jsme se scházely s holkama z dubňátek, tak se nás sešlo často hodně a mohla jsem si vyzkoušet kočárky, jaké jsem chtěla... nafukovací kola nemají konkurenci:slight_smile: To mi věřte. Kamarádka s dubnětem si na druhé dítě pořidila Jané a teď se tluče do hlavy, proč ho neměla už na to první dítě:grinning: Jané má ke všemu nejprostornější sporťák. Když Bára spala, tak se klidně i přetáčela na bok (skoro ve 3 letech - takže už byla velká). No to tu nelobuju za firmu Jané, ale jen předkládám vlastní zkušenost. My jsme s tímhle kočárkem chodili i do lesa a díky těm nafukovacím kolům dal opravdu krkolomnou trasu. Rádi houbaříme, ale na to jsme brali vak na břichno nebo na záda. Zatím taky na kočárky koukat nechodím, ale už bych tááááááák ráááádááááá :cry:

A pokud jde o ten zpropadenej NATIV, tak neboj, budu průběžně informovat. Jak tu pořád dokola opakuju. Myslím, že moje reportáž skončí po punkci, bo vajíčko se neoplodní... Mám takovej nějak pocit prostě. Ale snad je to tak dobře (že mám ten pocit) a jsem připravěná a nebudu tak moc zklamaná :frowning2:

Jdu Báře zabalit pár věcí, protože zase bude u babičky. Zítra tam musíme být v 7,30h. a když budeme oba někde, tak nevím, kdo by ji hlídal.
30. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka moc dekuju za nazor - presne to potrebuji - zkusenosti maminek co uz kocarky vyzkouseli :slight_smile:.
30. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně zpátky,teda kočárky krásné,mě se taky moc líbí trojkolky :slight_smile: A tenhle bych chtěla já
30. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek teda musím ti říct,že jsi to dobře vymyslela,tak hlavně ať folik vydrží :slight_smile: .To je správný car,když jsou pro tebe ochotni to udělat,klobouk dolů :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 tak ten je krásnej o něm bych taky uvažovala :grinning:
30. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale viděla jsem ho i va čtyřkolce
30. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 moc hezky kocarek :slight_smile: a cernobila variace je take krasna. ma nafukovaci kola? mam dojem ze jsem ho jiz videla, jaka je to znacka?
30. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 taky jsem rada ze se budou snazit mi vyjit vstric. Tak hlavne aby se to malovani laborky moc neprotahlo :slight_smile:.
30. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo díky,ten se mi líbí od začátku,jo máš pravdu je i ve čtyřkolce,ale mě se zrovna líbí tenhle a je i pro dvojčata,kdyby náhodou a má nafukovací kola,co mrcha,už se trochu hlásí???

@rozmarynek je to Bexa B3 - mají různé varianty zbarvení.Záleží jak mají velkou laborku a jak se bude malířům chtít rychle natírat,u nás když jsme malovali v práci,hrůza trvalo to věčnost,sama bych to udělala rychleji :wink:
30. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jo uz jsem ho nasla - ja vedela ze mi byl povedomi :slight_smile:. ja ho mam zalozeny ve favorits v teto barve :slight_smile: - ma nafukovaci gumy, velkou korbicku a ta cena je az podezrela :slight_smile:.
30. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak vidíš,máme možná stejný vkus,ta cena je divná,to máš pravdu,tipovala bych,že bude dražší.Tady u nás jich jezdí celkem hodně,ještě i Casualplay S4 - ta je ale dražší
30. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak ten je taky moc pěknej podobné má V-cros,ale asi bych se bála té žluté,v létě už vidím tu malou černou havět co by na ní šla,ale kombinace hezká to já bych potřebovala spíš tu čtyřkolku
30. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 normálně listuji na netu a našla jsem,že na vyvolání opožděné menstruace je dobrá - šalvěj(bylinky),tak to můžeš zkusit :slight_smile:
30. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no vidis to mne vubec nenapadlo :slight_smile: ty jsi ale hlavicka :slight_smile:. Jinak babi ja mam bricho jak meloun a mrchu jak pred deseti lety. Normalne uz o ni ani nevim ale ted mam pekne boleni au au au - nejak jsem po tech hormonech omladla :slight_smile: takhle mne bolivalo bricho kdyz mi bylo 25 let :slight_smile: hahahaha.

Bylinky pomahaji ale jejich ucinek ma pomaly nastup a tak se neprojevi ze dne na den ale urcite bych to Evik skusila - 3x denne hrnecek.
30. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 je tak to zítra jistí lékárna,ale zž mě začíná pobolívat břicho
30. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak rychle napustit horkou vanu a zajet do ni se sklenickou cerveneho!!!!!!
30. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Háááálóóóó,kde jste kdo????????
30. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek