• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 neboj, doufalka to pro nas prubne a mi jdeme hned v jejich slapejich. Uvidis v pondeli bude folikulik 20 mm a pujdes na vec :slight_smile:.
31. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka moc držím PALCE ,určitě dej vedět
31. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa koukam ze jsi o sobote ranni ptace :slight_smile: zeby zase zaludek te nenechal spinkat a vychutnat si sobotni ranno?
31. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojky Rozmarýnku,ano zase je mi zle.Snad bude líp :slight_smile: .Jak tvoje bříško??
31. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jo jo dneska to uz povolilo a je to v poho :slight_smile:. jeste 4 dny - mam mrchu 5 dni a pristi tyden v patek pelasim do CARu zkouknout folikulik.
31. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak ti budu držet palečky.Ty ještě nemáš děti Rozmarýnku??
31. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa nemam. Tohle bude prvni.
31. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek budem mamči v nejlepších letech :grinning:
31. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile:

Rozmarýnku, dej si kafe a snídaní hezky pohodlně:wink: Vaše palečky zabraly:slight_smile: Mám to za sebou a mám výstavní vajíčko :slight_smile: Samotná punce... nevím, proč se kolem toho nadělá tolik humbuku, byla úplně v pohodě. Já nemůžu dokonce ani mluvit o žádné bolesti ( o které jsem se v diskusích někde dočetla). Nejhorší z celé "operace" byla desinfekce. Nejprve mě prolili nějakou desinfekcí a pak vodou. To jsem měla pocit, jakože jsem se po....:wink: Jednak ten pocit je divnej a pak... prostě tohle bych nejraději zaspala. Pak vzala Dr. ultrazvuk, řekla, že to píchne, ať ji neucuknu a pak, že to potrvá 3 sekundy... ale já jsem o žádném vpichu ani nevěděla a pořád jsem čekala, takže jsem ani nemohla odpočítat ty tři sekundy a najednou to bylo :grinning: :grinning: :grinning: Jestli na to půjdu ještě někdy, tak rozhodně opět bez narkózy. Po tom mě teď bolí břicho, tak jsem si vzala ibalgin. Při stimulaci, když odsávají víc vajuch, ihned zavedou čípek, takže když se člověk probudí, tak ho to až tak nebolí. No jak říkám, vzala jsem si ibalgin a je to v pohodě, takže pokud jde o punkci jednoho či dvou vajuch - holky klidně do toho bez anestezie:wink:

Za dva dny mám volat, co a jak. Tak to je ten můj kámen úrazu. Už teď se bojím, že... však víte :unamused:
31. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Zeptám se asi dost dotěrně, tak klidně neodpovídej, ale tak nějak mě to už dlouho vrtá v hlavě... V době, kdy ti mohla pokusy hradit pojišťovna, nebo to třeba mohlo jít líp i prřirozeně, jsi ještě touhy po mimču neměla? Nebo jsi neměla pravého partnera? Jak říkám psát o tom nemusíš. Já mám kamarádku, které je 39 a nikdy po dětech netoužila. Má krásnou práci, která ji baví, takže se pořád cítí naplněná, ale najednou začíná pomýšlet na dítě... No zatím je to jen pár měsíců, ale kdo ví, zda se taky nebude muset někomu svěřit do rukou. Já jsem jí vždycky to pracovní vytížení, a to jak ji to bavilo, záviděla. Ne ve zlém, ale taky bych chtěla tak ráda pracovat a cítit se šťastná :slight_smile:
31. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jejda tak ty uz jsi zpet. No uz mne od tech drzeni palcu boleli cele dlane. UF UF tak to dopadlo super!!!!!!!!!!!!! to mam radost. No a zase se ukazalo ze kvalita na ukor kvantite. jedno vajucho ale zato VYSTAVNI :slight_smile:!!! Takze ted budeme drzet palce aby se vajucho pekne zkamosilo a pokecalo si se spermousema a pak se pekne delilo :slight_smile: no to se z tech drzeni palcu asi jen tak nedostanem :slight_smile: hahahaha.
31. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja jsem do svych 38 letech zila v kanade kde jsem mela par dlouhodobych vztahu ale nejak to nebylo to prave orechove na zalozeni rodiny. O detech jsem ale zacala uvazovat az kolem 35 do te doby jsem si uzivala zivota a rikala ze deti treba jednou ale zatim se na to necitim. Ja si myslim ze to bylo i tim ze jsem se v Kanade nikdy necitila uplne jako doma.
No a tak jsem to tam po 15 letech zabalila a vratila se na rodnou hroudu. Tady jsem potkala pritele a nejak ta chut na deti prisla sama :slight_smile:. No a o IVF a IUI jsem zacali probirat az kdyz se normalne nedarilo a to jsem zjistila ze mi je jiz 39 a na pojistovnu pozde :frowning2:. takze to je muj maly pribeh :slight_smile:.
31. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak to je prostě klasika. Zodpovědná ženská, která si hledá toho pravého a mimo jiné ji cosi naplňuje... A pak..... tumáš čerte kropáč! Je to nespravedlivý. Život v kanadě ti nejde jinak, než závidět. Nevím teda, jací jsou lidé, ale země je to určitě překrásná. Tak teď ještě toho mrňouse, aby jsi o tom zajímavém žití měla komu vyprávět:wink::slight_smile: Držím ti palce, ať ti vajíčko roste jak má a náležitě se přizpůsobí malířům:wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je moje posledni foto z Toronta pred odletem zpet za mamusou a tatusou na rodnou hroudu :slight_smile:. kousek od tech mrakodrapu jsem bydlela i pracovala :slight_smile:.
31. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek krásný fotky :wink:
31. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka moc dekuji za hezke prani :slight_smile: jen jsem nepochopila malire??? :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No nepsala jsi náhodou, že tam budou malovat? Tak prostě, aby to vajíčko vydrželo, než to ti chlapi dodělají :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dekuju :slight_smile: takze Boda (ten muj marod doma) je vlastne kanadan :slight_smile: hahaha chudak si zazil pred 3 roky 11 hodin v letadle :slight_smile:.

kessinko, presne tak se na to divam.....ja jsem mela uplne uzasny zivot a poznala jsem svet coz bych nikdy neudelala jinak. Vyblbla jsem se, procestovala pul sveta, vystodovala dve vysoke - no proste z toho zivota vyzdimala co se dalo. no a ted jsem v klidku a jsem ready se usadit a mit rodinu a klidne uz jen jezdit na chaloupku do nasi krasne malebne ceske prirody a nebo se jen prochazet po stare Praze ktere se ani po 3 letech nemohu nabazit. proste uz nemam pocit ze mi nekde neco ve svete utece :slight_smile:. takze ted si to mimi vychutnam kazdym coulem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Moc ti to s pesanem sluší:slight_smile: Máš tam zadní vrátka? Myslím, zda tam máš někoho, za kým by jsi sem tam ráda zajela a měla azyl... Nebo už jsi se pořádně zavrtala tady:wink:
autor
Zdravím tak u nás je dnes krásně ,koukám doufalka to zfoukla v pohodě, :wink:
já vařím rychlí oběd a jdem do města obrážet stanky a kolotoče :grinning:
@doufalka jeje ahaaaaaaaaaaaaaaa chichichic no jasne malujou!!!! no ta blondyna - ach jo, ja si presednu abych si nepresedela ty dlouhe kabely :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka v kanade mam takovou svoji druhou rodinu - mam tam kamaradku ktere je takova moje druha mama a jeji dcera moje jako segra. takze za nima kazdy rok litam a samozrejme ze jsem si poridila kanadsky pas takze vratit se mohu zpet vzdycky. V planu to ale nemam (zpet do kanady natrvalo) - v Praze jsme koupili byt 915 let hypoteka), mam tu rodice kteri mne ted na stari budou potrebovat a praci mam v Praze taky super takze jsem tu moc spokojena.
31. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
915 = (15) - no to by nam snad zadna banka nedala :grinning:
31. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jasně, byla jsem jako vítr, jen jsem to tam prolétla... :wink: Jsem ráda, že je to za mnou, ale chmury mám stále. Teď bych se potřebovala prospat do informace o tom, jak to dopadlo a následně pak, při kladném výsledku, prospat 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: Užij si pouť:slight_smile:

@rozmarynek Tak jsi mi vlastně odpověděla předchozím příspěvkem:slight_smile: A vedení já mám někdy taky pěkně dlouhý, a to blondýna nejsem!:wink:
31. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Eviku už se tam těším.My vyrazíme odpolko.Ted jedem na oběd,pak dorazí tchýně a pak hurá HOSTINÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
31. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dneska bude aspon hezky :grinning:
31. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě bydlí tchyně na náměstí takže když budem znaveni půjdem k ní,ale my to jinak máme na sídliště taky kousek
31. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesinko fotky dobry ale od te doby jsem na ceskych rohlikach, knedlikach a stimulce nabrala 15 kg, uf uf uf. takze ted jsem o hodne baculatejsi :slight_smile:.
31. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek 915 let... ufffff Jsem si utřela pot z čela, protože Na to bych se teda necítila :wink: :grinning: Tak to jo. Díky za odpovědi. už se dál neptám:wink: My máme taky hypo na 15 let. Na začátku příštího roku budeme mít byt splacený (to jsme měli na 10 let), ale ještě 5 let budeme platit pozemky. Ovšem... už se ohlížím po něčem jiném, větším... Máme podkrovní 3+1, což je poměrně malý díky zkoseným střechám. Je tu málo stěn na nábytek, takže nemám kam dávat věci. Třeba s dvojčaty (která teď zřejmě nehrozí) by se to tu teda rozhodně nedalo. Do naší pidi midi ložnice se vejde (když přirazím postel ke zdi a vyhodím noční stolek) jedna postýlka :unamused:
31. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jeje mi mame taky podkrovni byt - ma to svoje kouzlo :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek