• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Nas pudni bytecek ve Vrsovicich :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Kouzlo to rozhodně má. Když jsme se sem stěhovali, nepřemýšlela jsem o tom, že bychom se někdy měli ještě stěhovat, ale s dalším členem domácnosti se byt tak nějak naplnil a když přibude další A ON PŘIBUDE! Náš byt byl dvou úrovňovej - takovej opravdu jen pro 2 lidi. Ve spodní části byla pracovna, v té hořejší obývák, ložnice, koupelna a WC. My jsme udělali takové jako patro... prostě betonovou podlahu v úrovni té hořejší části a z pracovny je ložnice a před ložnicí pracovní kout. Dole vznikl prostor, kterému říkám černá díra. Dávám tam staré oblečení a dětské hračky a tak... prostě věci, co nechci vyhodit. Kdyby nebylo této díry, tak nevím, kde bych to měla. Sklípek máme jako dlaň, tam se jde staží otočit. Ale tohle není stěžování, to néééé:wink: Je to jen konstatování, že i když je tu bydlení úchvatné, tiché, bezpečné..., přemýšlím, že v něčem větším by se nám žilo o trošku lépe:wink::slight_smile:
31. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Moc pěknej obýváček:slight_smile: Ve Vršovicích bydlela dlouho moje sestra. Já mrknu taky po nějakém fotu, ale nevím, zda dohledám... Rozhodně jsem to po přestavbě fotila, ale kam jsem to uložila nebo jestli jsem to nesmazala... to nevím :unamused:
31. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka mi mame bytecek malinky 2+kk (55 m) ale ma to velkou loznici (20 m) a tak se nam tam krasne vejde postylka a tak na 5 let tam vydrzime i ve trech. Ale je jasne ze az mimisek bude potrebovat vlastni pokoj tak take budeme muset jit do vetsiho.
31. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu ted neco delat k obedu a vyvencit psi....zase sem juknu po obede.
31. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak ložnici jsme měli taky velkou:wink: Teď je z ní dětský pokoj a my máme ložnici z pracovny. Dětský pokoj je tak velký, že nejdříve tam měla Bára skluzavku a když k třetím narozkám dostala plastový domeček, skluzavka šla před dům a má tam teď ten domek. Už jsem fotky našla. Není to taková krása jako u vás, ale dělali jsme to vlastníma rukama, takže jsem na to náležitě pyšná:slight_smile:

Krásné místo na vestavnou skříň a tudíž na hromadu věci by bylo po zrušení jídelního koutu, ale ten mám ráda a ráda a nechci se s jídlem nikde krčit..., takže tudy cesta nevede. Tyhle fotky jsou z doby, kdy to manžel už doma rozebíra a já jsem před rekonstrukcí balila, takže ten bordel není běžný:wink: Fotka, kde sedí Bára na židličce a čučí na Kouzelnou školku je z obýváku. Po přestavbě je to naopak. Tam, kde byla TV je sedačka a na druhé stěně je televize. To staveniště, je taky náš obývák. Už se staví stěny. A nakonec asi naše pidiložnice - ještě bez nočních stolků a podobně. Obývák, z druhé strany jsem asi nevyfotila, neb jsem už neměla sílu. Byl to tehdy záhul. Pak jsme ještě čekali na nové dřevěné dveře...
31. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No výborně, tak jsem to zase podělala, to jsem celá já. Chtěla jsem něco umazat a něco přidat...

Dětský pokoj tam byl, pidiložnice tam byla a Ještě pohled, jak tam chlap míchal tu maltu, nebo co, tak to vypadá teď tak jako na prvním obrázku a na druhém obrázku je vidět pohled od schodů z předsíně... v pravo obývák, za ním dětský pokoj a vedle kousek kuchyně...

No dalo nám to fakt práci. Můj muž, ač "kravaťák" to stavěl se svým tátou. Byl to 10-ti denní maraton, kdy jsem na konci myslela, že zhebnu!
31. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Gratuluju k luxusnímu vajuchu :dizzy_face:
My máme čerstvě v osobním vlastnictví původně obecní byt o velikosti 4+1 cca 78 m2. Takže místo pro robata opravdu řešit nemusíme, ale vy máte zase ty bytečky krásně udělaný, my máme ruinu. Sice tu bydlíme už 7 let, ale dělejte něco v obecním bytě, když nevíte, jak to dopadne :confounded: Takže jsme zvládli udělat okna, vestavěnou skříň do ložnice, vyměnit dveře, ale ta velká rekonstrukce kuchyně a koupelny nás teprve čeká, uff. Máme totiž koupelnový jádro jakoby v kuchyni se společnejma stoupačkama, takže když kutneme do jednoho, musíme hned udělat i to druhý. Děsí mě už jen ta představa :astonished:
31. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to je bezva,moc gratuluji ke kvalitnímu vajíčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To jsem ráda,že píšeš,že se to dalo v pohodě
zvládnout,to jsi nás některé potěšila. :grinning: a kdy ti ho budou vracet???A dělají teda i PK??

No teda holky - bytečky máte krásný,to podkroví má vážně své kouzlo :sunglasses:
31. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Tak teď už je to vaše a vy si to postupně uděláte k obrazu svému:wink: Na metry máme možná stejně, no vlastně asi 72m, ale máme taková hluchá místa, kde se ty metry ztrácení (ulička z obýváku ke kuchyni, schodiště z předsíně... toho by se našlo dost :unamused:

@marty154 Díky, Vajíčko je opravdu dobrý a celá ta akce nebyla vůbec nic:wink: Nevím, jak to dělají jiní doktoři, ale tahle Dr. byla prostě skvělá. PK se s jedním embryem v pražském Pronatalu nedělá. Jen se musí počkat, jestli se to embryo vyvíjí. Mám zavolat v pondělí ráno. To mi řeknou, jak si stojíme a buď bude transfer, nebo ne. Nevím tedy zda v pondělí nebo úterý. A naše podkroví má mimentálně to kouzlo, že nám do něj uprostřed bytu zatéká:frowning2::frowning2::frowning2::frowning2: Asi se větrem pohnula taška. Musíme na to někoho zavolat. Jsme tu 10 let a ještě se to nestalo.
31. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka gratuluji k zákroku a držím palce, ať se embryjko hezky vyvíjí a Ty jdeš brzo na transfer.

My byli dneska s Tobíkem koupit takovýho toho ňunínka do postele atd... No nejdřív jsme jeli s tím, že to bude zvířátko a když jsme přišli do hračkářství, tak jsem ho nemohla odtrhnout od konbajnů, mixů, bagrů atd.... Ale nakonec jsme koupili a už bez něj nedá ani ránu.
Odpoledne jsme byli u babičky a tam proháněl králíky a kočičky. No byl ve svém živlu. A po cestě zpátky jsme si natrhali červené špendlíky a teď je tady baští.

Jinak bytečky opravdu krásný. No my když jsme dodělali rekonstrukci bytečku, tak jsme se rozhodli stavět. Takže nás to čeká znovu. Ale mě to baví a už se na to těším, až budu vybavovat atd...
31. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem chtěla přidat fotku toho Tobíkova ňunínka :grinning:
31. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Před chvílí jsem dorazila z lázní, vybalila jsem se a šupky dupky k internetu zjistit, co je tu nového.
@doufalka - moc děkuji za tabulky, aspoň hned vidím, jak se dařilo.
Zároveň zdravím všechny (pro mě) nové, za těch pět týdnů nás přibylo a já se těším, až se s vámi se všemi blíž seznámím.

Holky, v těch lázních to byla taková parááááááádaaaaaa, vůbec jsem nechtěla domů, ale vůbec. Jsem pořád nějak mimo realitu, jsem zvědavá, kdy přistanu zpátky na zem.
31. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ahojkýýýýýýýýý tak to je fajn, že se Ti v lázních líbilo. A to bylo strachu, viď. :wink: Teď jsi odpočatá a za chvíli Tě čeká KET a pak mimi :wink:
31. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Moc se mi líbilo. A myslím, že tohle by si měla tak aspoň jednou za dva roky dopřát každá ženská. Totální výmaz stresu a starostí, samé rozmazlování, odpočinek. Shodly jsme se s ostatníma, že ani nevíme, kde bydlíme, zda máme nějakou rodinu, nebo práci:slight_smile: jediná povinnost byla dojít včas na oběd, večeři a na procedury. Večer jsme se chodily pobavit, na vínko, na diskotéku, mezitím lázeňské koncerty, přehlídky módy...prostě pětitýdenní dovolená. A jedna z nějkrásnějších, které jsem kdy zažila, kam se na to hrabe celé loňské Turecko. Měla jsem velký strach a všichni víte, že se mi tam nechtělo...ale teď se budu snažit, abych ještě někdy mohla jet. I kdybych si to měla sama platit. Dokonce jsem si tam zažila i takovou lázeňskou lásku:slight_smile:

Jsem stále v myšlenkách ještě tam.
31. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud neotěhotním teď, tak snad nikdy, protože teď jsem tak odpočatá, uvolněná a hrozně šťastná.
31. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je dobře, že jsi si to tam užila. A věř tomu, že teď to vyjde. Tělo je připravený, jak jsi sama napsala!
31. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ahojky,no konečně jsi se vrátila,uteklo to celkem rychle a uvidíš,že na lázně budeš dlouho vzpomínat :grinning: :grinning: .Tak a teď už se konečně dočkáš Ketíku.Cvičila jsi i tu Mojžíšovou,pokud jo,jaké to bylo????Mě to nabízeli v caru,že kdybych chtěla,tak můžu na ty cviky chodit :slight_smile: A to je šok když jsi teď doma,co???Já když se z někama vrátím do delší době,tak mi to doma připadá všechno takový divný. :grinning:

@barbika teda ňunínek je hezký a malý ještě víc :sunglasses: ,moc jim to spolu sluší!!!!!
31. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka takže říkáš,možná lepší,jak celé IVF???Určitě výhoda,že nemusíš pichat ty hormony :slight_smile: Věřím,že vajíčko bude O.K. a v pondělí pomažeš na zavedení :slight_smile: Ber to tak,záleží,kam vám to zatéká,ale i to zatékání má své kouzlo :grinning: :grinning: když ti to třeba kape ráno do postele-hned jseš umytá :grinning: .
31. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahoj:slight_smile: No nemáš zač:wink: Každá si poctivě píšeme každý další krok a je fakt, že je člověk hned v obraze:slight_smile: To je moc dobře, že se ti nakonec v lázních líbilo. I já, tehdy nová, si pamatuju, jak se ti nechtělo... A nějaká láska byla, jo? :confused: Tak s s tím co píšeš a takovou nějakou platonickou epizodkou to nemohlo mít chybu. Naprosto ti věřím!:slight_smile: No vždyť jsi se taky ze začátku párkrát ohlásila a pak jsi, pro samé pohldlí a relax, nepodala ani jednu zprávu! Tak i to o něčem svědčí:wink:

@marty154 No uvididíme, jak to bude. Pokud by se mi normálně hezky oplodňovala vajíčka, tak ti klidně řeknu, že je to lepší než IVF. Protože, když si ho budu platit sama, zaplatím za něj v našem CARu téměř 60.000Kč (když jsem si spočítala množství svých hormonů) a nakonec z toho budu mít třeba 4 vajíčka, jako při posledním IVF. No a 4 vajuchy budu mít i ze 4 Nativů a bez hormonů. No samozřejmě, že to opět zlehčuju a jistě to má svá úskalí... U nás třeba právě to oplodňování vajíček. To je jako teda náš hodně slabý článek procesu:frowning2: Moc se mi na tom líbí to, že je to bez stimulace... je to takové rychlé:wink: A s tím zatékáním... nejdřív jsem nevěděla, co mi kde zatéká, ale pak mi to sepnulo.... :grinning: Ti povím, že to opravdu moc kouzelné není. Je to starost. Chjo.

@barbika Téda, to je óóóbr ňunínek:wink: Ale oba jsou sladcí:slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak mě mrzí,že mi to nevyšlo :cry: :cry: ,ale když u mě bude asi ten problém s tím dozráváním :frowning2:
31. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Jak píšu, určitě to má svá úskalí a nebude jich zřejmě málo. Nemyslím si, že by nás všechny schválně nutili do hormonů, kdyby věděli, že tohle má třeba srovnatelné šance. Nesmutni. Třeba to dopadne na to přijde řada... Si tady připadám jako nějaká průkopnice :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, uz jsem u vas a docitam :slight_smile:.
31. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ten bytik vipada uzasne a moc se mi libi jak jste to nakonec sikovne vymysleli :slight_smile:. Loznicka mala ale prakticka, sak se tam chodi clovek jen vyspat a ten detsky pokojik je krasny a uplny hangar :slight_smile:.
31. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 a ty nejdes v pondeli na kontrolu jestli folikulik jeste nepoporostl?
31. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no to jste si s Tobikem udelali krasnou sobotu :slight_smile:. Nuninek ma vetsi hlavu nez Tobik :grinning: :grinning: , neni to strycek Fido?
31. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela vitej zpet (v realite :sunglasses: ). A v jakych jsi to byla laznich?
31. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsi skvělá průkopnice,já jsem moc ráda,že mě preferuješ,vždycky musí někdo být první :grinning: :grinning:

@rozmarynek a kde jsi byla????Na krmení už je trochu pozdě,nééé????

Koukáte někto na TV na norbita????To je ale sranda-hihihi :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no jdu na kontrolu,ale myslím,že už pláchnul,bolelo mě břicho 2dny a dnes už nic
31. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek co mrcha,už je to v pohodě???
31. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek