• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 byla jsem s malym Bertikem (mamcinym Yorksirkem ) na procho s kamoskou v sareckem udoli. Bylo nadherne a tak jsme si udelali maly vyslap i s posezenim v hospudce. Ted taham bertikovi klistata z kozichu. Boda byl zatim doma a tak jak jsem dorazila zpet tak to nakrmit a Bodu prebalit a vyvencit. ted jsem si konecne sedla na gauc a relaxuji.

Mrcha dnes uz o moc lepsi, uz ty krece presli.
31. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jj, dětskej pokojíček je taky 20m, ale díky šikmé střeše se dost zmenšuje :unamused: Když jsou šikminy, tak se nějaké m etry odečítají nebo co, já už si to nepamatuju. No tam kde je šikmina má Bára postel, stolek a teď ten domeček. Později bude ve výklenku, kde je domeček, pořádná vestavěná skříň:wink: :unamused:
31. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 hm to je blbe - skoda ze jsi nemohla na kontrolu dneska aby se to blizeji sledovalo :frowning2:. u vas v CARu nejsou pres vikend?
31. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to ma Barunka uplny kvartyr pro sebe :slight_smile: tady v Praze lide bydli v garsonce co ma 22 m :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Já jsem právě na to, aby ovulace neproběhla, měla ty dvě injekce, co jsem si píchala ve středu a ve čtvrtek. I když v mém případě to možná bylo skoro zbytečný, protože já mám normálně ovulku cca 16. den. Když jsem tam dnes seděla a čekala, než mě vezmou, tak jsem si vzpomněla, že když jsem šla na 1. IVF, konkrétně na punkci, tak tam semnou taky byla jedna holka, která šla na punkci jednoho vajíčka z přirozeného cyklu.... Vůbec jsem tomu tehdy nerozuměla a vlastně mi to úplně došlo až dnes, že jistě šla na tenhle NATIV:slight_smile: Docela bych chtěla vědět, jak dopadla. Před 14. dny to bylo 5 let.
31. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Taky jsem v takové garsonce bydlela:slight_smile: Metry přesně nevím, ale byl to jeden nevelkej (na to, že to byl celej byt) pokoj a na jedné stěně byla kuchyňská linka. A jak se mi tam bydlívalo... To byly doby :sunglasses: To už je pryč.
31. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jo jsou i přes víkend,ale chtěl až v pondělí
@doufalka to máš výhodu,že víš tu ovulku,já to nepoznám,zkoušela jsem i ovulační testy,ale nikdy nic my to neukázala,tak nevím.........no prostě se uvidí v pondělí
31. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no i ti ten výlet závidím,já skoro nikam nemůžu kvůli vycházkám,mám jen 2hoďky :frowning2:
31. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a v ktere casti Prahy ted bydlis?
31. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Já teda musím říct, že sama jsem nikdy nepoznala, kdy mám ovulaci. Jen, když jsem se snažili u běžné gyndařky, tak mě měsíc co měsíc, posílala na ultrazvuk, zda mi vajíčko dozrává, tak jsem věděla, že jo a kdy asi... No a podle cyklu jsem si to tak spočítala. Jinak s ovulačními testy neumím zacházet. Asi 2x jsem to zkoušela a vždycky jsem čekala, až bude druhá čárka stejně silná... Nikdy jsem se nedočkala. Buď vylučuju něčeho málo, nebo jsem prostě pidlovoká a nepoznám, že je to stejné :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem metry v pokojíku přepočítala a opravuji, že je to asi 18m. Ono se to špatně počítá s tím výklenkem na domek, nemůžu se tam moc dostat.. A jak říkám, ta šikmá střecha prostor hodně zmenšuje. Já si na byt nestěžuju a jsem ráda, že už máme více splácení za sebou než před sebou. Jen tu prostě není kam dát nábytek. A když nad tím tak uvažuju, tak to by mi taky nevadilo, protože jsem spíš takovej holobytař... ale věci se někam prostě dávat musejí :unamused:
31. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Praha 9 - Koloděje.
31. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo jo to poznam. vse co kupujeme musi mit alespon dve funkce a nejaky ulozny prostor :slight_smile: ale ja jsem si svuj bytik uz strasne dlouho prala a mela vysnene jak si to podle sebe zaridim a tak jsem stastna ze mame ted konecne kousek neceho co je nase - male ale nase :slight_smile:.
31. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no vidíš,to mi můj gyndař nikdy nenabídl,to my teď nabídly až v caru,máš dobrou gyndařku.Z toho si nic nedělej,taky ovulační testy neovládám nebo nevím kde je chyba :grinning:
No nic musím jít spát,máme tu malého od ségry na prázdninách a už 10minut tu do mě hučí,pojďme spat,tak musím jít,on se sám bojí :grinning: :grinning: .tak dobrou noc
31. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja take koncim, zacina film v TV tak se jdu divat. Dobrou noc a zitra.
31. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Máš svatoupravdu, moje gyndařka je skvělá :slight_smile: Tobě se teď v CARu věnují, tak to už prostě musí klapnout!:slight_smile:

@rozmarynek No váš byt je sice menší než náš, ale takhle z té fotky se mi zdá krásný. Tedy krásný obýváček a věřím, že ve stejném duchu bude i zbytek. Kdyby se mi tam hezky bydlelo, asi bych asi v budoucnu zatnula zuby a pořídila rozkládací sedačku do obýváku.... Vypadá to, že bydlíte opravdu krásně :slight_smile:

Tož ženy dobrou noc. Já jsem jako obvykle v posteli, ale spánek mě nějak přešel. Zase budu civět do tmy :frowning2: TV mě moc nezajímá. Možná si pustím nějaké DVD...
31. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a krásnou neděli všem :slight_smile:

eviku: můžu se zeptat kam si chodila na vyvolání MS? do Caru nebo ke své gyndařce? už jsem cca 34. den cyklu a MS nikde :frowning2: mám před sebou tu laparku, tak už bych byla ráda, kdyby se MS ráčila ukázat....

@marty154 @doufalka: co se týče těch ovulačních testů, tak z toho jsem taky jelen... zkoušela jsem to 2x a vždycky byla čárka taková slabá a nesílila... možná nesílila proto, protože třeba neovuluji, al po tom esi ovuluji se zatím nikdo ani nepídil- což je hrozné... budu se muset domluvit s gynekoložkou, aby se tím začla zabývat...
1. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 Pěknou neděli:slight_smile: No já ovuluju prokazatelně - několikrát jsem přirozeně otěhotněla, ale na testech jsem stejně nikdy neměla 2 stejné čárky :angry: Jak jsem psala, buď jsem pidlooká a nevidím dobře, nebo ty čárky nejsou stejné nikdy. To fakt nevím. Při těch svých pokusech jsem vždy čekala až to bude stejné a pak najednou druhý den byla čárka zase tenčí než den před tím :unamused: Takže ta skoro stejná čárka... to bylo asi ono:wink:

Dnes to vydím na koupačku a sekání trávy... Prostě krásný den :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděl holky.Něco nového?Nějak se mi nechce číst :grinning: :grinning: Kyne mi kvásek na knedle a bude falešná svíčková :sunglasses: .Zákusek hotov a pak nedělám vůbec nic.Jo a myslím,že se mě povedl bez návodu z vlastní hlavičky :fearful: návod na kapucku :grinning:
1. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní slunečné ráno :sunglasses:

@martiiik18 asi jsou ty ovulační testy zvláštní,no tu ovulaci by bylo dobré posledovat,mě by to ani ve snu nenapadlo,že můžu mít takový problém.Na tu laparku jdeš na zjištění průchodnosti???Nebo proč??
No nic jdu něco vymyslet,co udělat k obědu,jelikož mě dnes vůbec nic nenapadá :confounded:
1. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata teda ty dneska ale vyvařuješ :grinning: :grinning: nechceš dojet i k nám??
1. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo a jak ti je první den po odběru???Nic tě nebolí???Musíš preferovat :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočeny.To je krásně,ani se mi nic nechce.
1. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ráno! My máme dneska k obědu pstruhy, manžel je včera naložil do speciálního sosíku a dneska si je dáme s kroketkama :dizzy_face:
Už začínám být pomalu nervozní, dneska polknu poslední piluli atc a ve čtvrtek jdu na kontrolu, jestli zmizela cysta :confused:
1. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Kdepak vyvyařování.To jsou,teda kraomě knedlíků rychlovky.A budu mít alespoň klid zítra.Já totiž omáčky dělám ve větším množství.Nějak mi to malé množství nejde,nejde. :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj:slight_smile: Tě obdivuju. Já mám ke všem takovým ženským zájmům antitalent :slight_smile: Jehlicí bch si asi vyplíchla oko a háčkem... to by bylo ještě horší, to by nešlo pak vytáhnout:wink: Jsi šikovná:slight_smile:

@marty154 Nic mi není:slight_smile: Jsem jen nasratá na svého chlapa, ale to s odběrem nemá nic společného:wink: Nasštval mě takovou maličkostí... On musí mít prostě vždycky pravdu! No tak ať ji klidně má, je se s ním prostě o určitých věcech bavit nebudu... Když už jsem byla naštvaná, tak chtěl ještě něco probrat, tak jsem mu řekla, že souhlasím s ním a není třeba něco probírat... Tak se taky nas.al:grinning::grinning::grinning: No někdy se ty dny prostě vydaří... Nejlepší je, že v těchto dnech plodíme dítě. Bude to zřejmě dítě "lásky":grinning:
1. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahojda,máš pravdu je luxusně.Tak nic nedělej.Relaxuj
1. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Kessi, je ti dnes lépe?:slight_smile:

@alim75 To ti držím palce, aby to bylo, jak má:wink::slight_smile:

@rvasata Jak se dělá ta falešná svíce? Já mám vytažené maso a myslela jsem, že udělám hovězí na česneku s rýží... No asi udělám, co se mi nechce plácat s knedlíky, ale stejně by mě to zajímalo pro jiné dny:wink: Omáčky taky neumím udělat na jeden den. Ale tak je to správné. Druhý den jsou lepší:wink:
1. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Asi sednu na terásku a budu si užívat :slight_smile: .Něco k jídlu tady taky je,tak co :grinning:
1. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka z toho si nic nedělej,to bude dobrý,někdy jsou takové dny "lásky" to znám taky a chlapy mají přece pořád pravdu néééé,nakašli na něho,ještě ti to uškodí a klesne ti třeba sliznice,tam mysli na plod vaší lásky :slight_smile: chlapa teď neřeš.Vypadá to,že denska budete mít takovou klidnou neděli.Někam vyrazíte s Barčou. :slight_smile: Ale to je bezva,že ti nic není :slight_smile: to ráda slyším.

@rvasata však to je dobře,alespoň zbyde na zítra,no já bych to dnes viděla tak na krupicu,ale zas je ta neděle :grinning:

@alim75 no snad už je cysta daleko za horami :grinning:
1. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,no moc né.....každé ráno to je to samé :slight_smile: .No musím vydržet!Ale ty dny s žaludkem na vodě :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
1. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek