• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa určitě užívej,konečně je zase trochu pěkně a neni zatím žádný velký pařák :grinning: ono nic neuteče :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíkám něco vymyslet na ten náš oběd,tak zatím :slight_smile: se mějte :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, dneska jsem si trochu pospala :slight_smile:

@doufalka prikladam jeste par fotek jak jsem to doma nazdobila. Vis mi jsme si mohli vybrat - vetsi byt ale nezbude jiz na rekonstrukci a hezke zarizeni a nebo mensi byt ale zase si to vysperkujeme a pekne a kvalitne zrekonstrujeme. No a zvitezil mensi byt :slight_smile:. ja jsem si jiz mnoho let vzdy pred spanim predstavovala az budu mit jednou svuj bytik trebas malinkality jak si ho podle sveho zaridim. ja jsem vzdy bydlela v pronajmu a tak clovek nechtel utracet penize za drahy nabytek a nebo nejake vylepsovani ciciho bytu a tak to vzdy byla takova smes nabytku co nekomu prebyval a nebo Ikea (nerikam ze Ikea nema nejake pekne veci) ale do 5 let to bylo rozvrzane a padali z toho srouby :slight_smile:. Takze se mi prani splinilo a na 8 mesicu ze mne byla stavarka a bytova aranzerka :slight_smile: a tady je moje chlouba :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Máš to opravdu moc krásné, zaujala mě ta nádherná koupelna a úžasná kuchyňka jako dlaň :slight_smile: Teď sice máme kuchyni velkou, ale při rekonstrukci ji chci výrazně zmenšit a udělat menší rohovou, aby se člověk u vaření moc nenalítal, a na její úkor chci zvětšit koupelnu. Je vidět, že sis to aranžérství opravdu užila :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ooo děkuju.Ale to si jen myslíš,nevypíchla.to jsem si říkala taky a podívej.Bez háčku ani ránu.Až si občas říkám,že jsem fakt nemocná :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: NO to je slovo.Jakýpak copak.Nic ti neuteče.já kromě oběda taky nic...Budu relaxovat a relaxovat a relaxovat :sunglasses:
1. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jeee tak kdybych doma řekla,že bude krupice tak mě budou líbat ruce i manžel.neděle ne neděle :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jeee to je kráááásný.Já chci takyyyyyyyyyyy
1. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 dekuju za pochvalu. ta kuchynka ma jeste na druhe strane (oproti lince) takovy vyklenek a tam je skovana za soupacima dverma pracka susicka a mycka, takze je to pekne skovane :slight_smile:.
1. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek máš to fakt hezoučké a útulné :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dekuji holky za pochvalu - se tetelim radosti :grinning: ze sevam to libi.
ja mam vytazenou svickovou na Stroganov a ryzi :slight_smile:. taky docela rychlovka.
Jak se dela falesna svicova????? Ja ji normalne nedelam a tak mozna bych falesnou i zvladla :slight_smile:.
1. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ja teda hackovat neumim ale za mladych let kdyz jsem jezdila kazdy tyden na internat z Prahy do Kostelce (4 hodiny) tak jsem pletla svetry podle Burdy :slight_smile:. Obikala jsem svetrama celou rodinu dokonce jsem i udelali khaki brachovi na vojnu. Byly to uplne modely :slight_smile:. ja ustrikovala 2 svetry za mesic , uplna velkovirobna ale ono to v tom vlaku pak rychleji utikalo :slight_smile:. Dneska uz bych asi nezvladla ani salu :slight_smile:.
1. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ale zvládla.já teda plést neumím.respektive pletení mě vůbec nebaví.Radši ten háček.Jak mám obě ruce plný jehlicema tak jsem z toho nervozní :grinning:
1. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Máš to opravdu krásné:slight_smile: Kdybych se měla stěhovat do nového, taky bych si to ráda udělala a pak se teprve stěhovala. My bohužel předělávali za chodu, a to není dobrý. Resp. nemáš tolik prostoru a nemůžeš realizovat všechny nápady... A s tím IKEA nábytkem máš pravdu. My jsme po rekonstrukci 2 roky a pořídili jsme právě IKEA nábytek...Ty levnější kousky. Mělo to ryze praktický důvod. Neměli jsme prostě čas na výběr. Předem jsme nevěděli, jak to vyjde a jak to bude vypadat. Nábytku (postel, sedačka, křeslo, stolky..) jsme dali 3 roky a do té doby musíme udělat výběr na pořádné zařízení. Ložnici bychom potřebovali udělat na zakázku, aby byly třeba nade dveřmi alespoň skříňky na ložní prádlo a nějaké maličkosti. Část obýváku asi taky bude na zakázku... Když jsem tehdy před 2 roky sháněla bytelnou pohovku do obýváku, tak v našem rozměru jsem prostě NIC nesehnala a v IKEA taková ta dřevěná "sedačka" byla jak prdel na hrnec k jedné zdi. Ani cm není na zmar. Takovou bych potřebovala pevnou a polstrovanou... to vypadá taky na zakázku... No hrůza! Diví se vůbec někdo, že se mi do toho nechce? Když si představím ty sumy, tak se mi protáčejí panenky a vzhledem k tomu, že máme před sebou asi ještě IVF - musíme počkat. Dítě je přednější:wink:

Jdu vařit! Uffff
1. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no ja jsem si rikala ze bych si neco na miminko upletla :slight_smile: ale kdyz ted v obchodech je tolik krasnych veci ze si clovek rika ze se s tim budu zlobit a parat a plest a parat a plest a pak z toho bude nejaka hruza :slight_smile: a tak si to snad lepsi koupit. Ale mozna ze az budu lezet na gauci s brichem, funet a byt zalezla protoze mne bude blbe tak se mozna tech jehlic zase chopim :slight_smile: hahahaha
1. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka presne vim co rikas. ja mam take spoustu veci na zakazku - diky netipickym rozmerum a snahy vyuzit kazdy ruzek jsem mela truhlaze ktery ma dilnu v jiznich cechach a tak nebyl tak drahy. podlahy delala zase firma z berouna - take daleko levnesji nez nejaka Prazska. No a sedacku - to byl super ulovek jsem koupila na vystave nabytku a tudiz byla s 30% slevou :slight_smile: :slight_smile:. Ale i tak nas rekonstrukce a zarizeni vyslo na 550 000 Kc uf uf uf. Ale musim priznat ze nam na pulku dali rodice :sunglasses: to bylo me veno a kdyz teda nebyla svatba tak nam to dali nasi na bytik. No a to teda hodne pomohlo!!!!
1. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Určitě.Sice je plno krásných věcí v obchodě.Ale taky některé ty ceny....A ona se to vrací do módy.Já jsem valstně Sárince snad nikdy nekoupila čepičku :sweat_smile: :grinning: a jsem ráda.Má ke každému oblečení jinou čepičku a všichni jsou z toho paf
1. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 : jj, skrze průchodnost, esi nemám srůsty atd.... už to mělo být hotové dávno :angry: jenže o co si člověk neřekne, to Ti doktoři neudělají :angry: ... no já mám dycky pocit, že tu ovulku cítím ( píchá mne na pravém vaječníku- ale nevím, zda je to skutečně ovulace, nebo co). no je mi dovné, že to u mne nikdo nikdy nezkoumal, zda ovuluji... prostě rovnou frk na IVF a je to... naštěstí už ta kila po 2 IVF jdou pěkně dolů :wink: kolečkové brusle a hned mám 4 kg dole :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata :sunglasses: no to jo to je uplna modelka :slight_smile:. Kdyby to byla holcicka tak ji nejake saticky a cepecky asi upletu :slight_smile: ale na kluka mi to nepripada az tak uplne k veci :slight_smile:. hahaha

jinak holky musim se priznat ze ja uz vybavicku na mimi mam, vim ze bych nemela abych to nezakrikla ale kdyz ja jezdim jednou za rok do USA na sluzebku a kdybyste vedeli jak je to tam lacne (tretina cen tady) tak jsem minule leto nevydrzela a nakoupila jsem jsem dupacky, kosilky, svetriky, overalky na 3 - 5 mesicni mimi tam. Bylo toho pul kufru a za cenu uplne neuveritelnou oproti cenam tady kdyz to trebas srovnam s Mothercare obchodem. Takze mimiskvske vecicky tak jednou do tydne onuchavam, prerovnam a mazlim se s nima a pak zase sup s nima do krabice :slight_smile:.
1. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Takže ty už jsi vlastně připravená.Však to nevadí. :grinning: .No na kluky je pravda ... ale na kluky zase spíš pletený si myslím - co se jedná čepiček a tak.
1. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to jste měli tu rekonstrukci docela lacinou:slight_smile: I se zařízením... To je hezká cena. I když teda hrozná - samozřejmě! Peníze na stromě nerostou, ale na to, jak je to pěkné, jste pořídili levně:wink: Taky jsem si říkala, že se pojedu podívat na nějaké výstavy a třeba tam něco nakoupím... Ale zatím fakt nebyl čas nebo nálada. My se snad ještě pořádně z té hrůzy nevzpamatovali. Od té doby jsme doma neudělali ani PRD:wink: A když pominu ten nábytek, tak potřebujeme udělat dveře do té naší černé díry. Já jsem tam provizorně dala dřevěné žaluzie (nevypadá to tak zle), ale mysleli jsme, že do 1/2 roku budou dvířka... Nejsou. Chjo. Ty musíme dělat taky na zakázku. No a já nemám vůbec žádného známého truhláře. Tady u nás v obci je jeden opravdu dobrej. Všichni si ho chválí a my máme doma taky pár věcí od něj..., ale ten je tak strašně drahej a tak strašně vytíženej. Třeba na dveře nám řekl, že je zvládne vyměřit až za 1/2 roku!!! Chtěli jsme i interiérovky do bytu. Tak jsme prostě šli na klasiku. Máme Sapelli (nebo jak se to píše), ale ty bohužel neudělali ty menší, do díry... No jsou to starosti... Ale docela krásný. Teď už razím zásadu, že než něco provizorně, tak to raději vůbec. Provizorky leckdy překvapí a drží a nakonec to tak zůstane:frowning2:!

@rvasata Moje švagrová mi pro Báru pár věcí upletla, ale musím říct, že ty pleteniny se mi moc nelíbí. Samozřejmě, že za komoušů jsme byli obletení od mámy po babičku! A jaké jsme byly se ségrou frajerky! A mikinu mi babička ušila z takových bombarďáků. Jak nosily naše babičky takové kalhotové spodní prádlo, tak bylo jako z teplákoviny (ale tepláky se z toho tehdy nedělali - to až dnes), tak z nich jsem měla růžovo modrou mikinu s netopýřími rukávy:grinning: No to jsem bodovala! Háčkované šaty a čepičky... to se mi líbí. Je to takové jemné a hezké.. Ale neumím to.

Musím douklízet, chci dělat palačinkový dort na odpoledne, tak ať to mám z krku a odpolko budu mít volníčko:wink:
http://www.toprecepty.cz/recept/7447-palacinkovy-dort-s-bananem/
1. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak tak.možná právě proto se do pletení nehrnu.Mě se to moc nelíbí.Radši si to uháčkuju a i ten svetr je pro mě daleko hezčí a takový moderní :grinning:
1. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky vždycky myslela, že poznám ovulaci. Bolesti vaječníku korespondovaly s ovu testama i s teplotou, jen jsem si myslela, že ovuluje jen pravá strana, protože levý vaječník nebolel. No a ve výsledku mi v CARu zjistili, že mi ovuluje jen levý vaječník, který nebolí, a na pravém, co bolel, je cysta, která reagovala na hormonální změny kolem ovulace právě tou bolestí.
Takže sice ovu ano, ale příznaky trošku z jiného důvodu :angry:
1. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že se tu vaří a rekonstruuje :slight_smile:
My si s Tobíkem dopoledne udělali výlet a zajeli se podívat na letiště na letadla a rovnou navštívit tatínka a kolegy z práce :grinning:
Teď už krásně chrupká a já jdu poklidit...
1. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahojky,tak výlet jo :wink: ?Copak jsi dnes vařila,potřebuju mustr,nějak dochází inspirace :frowning2:
1. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa udělala jsem na rychlo jenom rybí prsty. Tobík je má rád a jednou za čas mu to neuškodí. Teď jsem doma sama, Tobík šel s babičkou na hřiště, tak jdu upéct z meruněk nějakou buchtu :slight_smile:
1. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
2. srp 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné ránko
2. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno i vám, ženy:slight_smile:

U mě je teda óóóóbr krásné, protože já jedu na transfer!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No není to nádhera????? Sice jsem se v 8.h., kdy jsem měla volat do laboratoře nemohla nadechnout a nakonec jsem se z nervů trošku pobli..., ale teď jsem položila telefon a mám si ve 12 hodin přijet o jednoho embrýska do pupíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TĚHULKY
:grinning:Valkil : 1IVF ET 15. 6. 2010, máme 2 nanučky, KO 7. 7. 2010, těhotenství potvrzeno
:grinning:Anevin: 1IVF 4/09 negat., 2IVF 7/09 OHS, všechno zamraženo, 11/ 09 KET negat., 1/ 10KET negat. 19. 6. 10 Ket odběr krve 3. 7. 2010, na cestě jsou dvojčátka
:grinning:Kessinkaa: 1IVF 2005 ET neg., 2008 3x Ket neg., 2IVF 2010 ET pozitivní Hcg 250 6tt SP, 27. 6. 2010 Ket, 12. 7. 2010 - těhotenství potvrzeno, 27. 7. 2010 - potvrzeno srdíčko

ČEKATELKY:
:slight_smile:Rozmarýnek: Gest Praha - 4x IUI - negativni, prvni IVF 06/10 - negativni; IUI - 15. 7. 2010 - testik 23. 7. 2010 - máme ducha, 27. 7. 2010 - krev negativni, cekani na mrchu pred druhym IVF
:slight_smile:Evik31: 1IVF stim. Puregon dl. protokol, ET - 13. 5. 2010 - negativní, 4 nanučky, čekání na KET (čekání na MS-KET srpen)
:slight_smile:78marcela: 1IVF stim. puregon + orgalutran, OPU 1. 6. 2010, ET 6. 6. 2010 - negat, 13 mražáčků, čekání na KET (14. 8. 2010)
:slight_smile:Martiiik18: 1IVF - březen 2010 - dl. protokol - potvrzeno těhu, 16. 4. 2010 revize dělohy 7+1 tt - není srdeční akce, 2IVF - dl. protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21. 6. 2010 - 2 embryjka, čekání na krev - KO 3. 7. 2010 - nezadařilo se
:slight_smile:Pierrette1: 1IVF duben 2010 - kr. protokol, stim. Puregon + Synarel, OPU nebylo, 28.7. KO schválen cyklus čekání na MS
:slight_smile:Rvasata: 5/2010 1IVF+ICSI - 21 vajíček - oplodněno 13, zamraženo 9. Po odsátí OHSS, ale i přesto 21. 5. 2010 zavedeny 2 embrya - negat., 22. 6. 2010 KET - 2 embrya - nezadařilo se,čeká na MS pak KET
:slight_smile:Lenivoni: 1IVF 25. 6. 2010 OPU, 30. 6. 2010 ET, 12. 7. 2010 KO - nezadařilo se
:slight_smile:Marcajda: 5IUI, 1IVFod 9. 6. 2010 stim. GONAL, 27. 6. 10 OPU 3 fol, ET 30. 6. 10 - 1embr., nezadařilo se
:slight_smile:Doufalka: Pronatal Praha - 1IVF+ICSI r. 2006, krátký protokol, 9 folikulů, 2 embrya - dcera, 2. IVF+ICSI 07/2009, krátký protokol - nedošlo k transferu, nic se neoplodnilo, 3IVF+ICSI 02/2010, dlouhý protokol - 4 folikuly z toho 2 :slight_smile:embrya - neúspěšné, 4 IVF+ICSI 06/2010, dlouhý protokol, 28. 6. 2010 OPU 12 folikulů z toho 3 embryjka, 2. 7. 2010 ET - 2 embryjka - nezdařilo se, 07-08/10 NATIV, 31. 7. 2010 OPU, 2. 8. 2010 ET
:slight_smile:Marty154: 1IVF puregon - kr. protokol, OPU 18. 6. 2010 (10 vajíček), ET 23. 6. 2010, těhotenství potvrzeno, KO 13. 7. 2010, Zamlklé těhotenství, kontrola 27. 7. 2010, zkouší NATIV
:slight_smile:Gambrinuska: 1IVF puregon kr. protokol, OPU 27. 6. 2010 - 11 folíků, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya.nezadařilo se
:slight_smile:Tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30. 6. 2009. kr. protokol, ET 3. 7. 2009 2 embryjka, nemáme nanučky, test negativ., 2IVF+ICSI kr. protokol, OPU 30. 9. 2009, odsáto 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv., ale nevydržel HCG jenom 89, KET 15. 11. 2009 ET 3 embryjka, test negat., 3IVF červen 2010 dlouhý protokol, stimulace gonal, OPU 28. 6. 2010, 7 folikulů z toho 4 embrya, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya + v zásobě 2 sněhuláčci, nezadařilo se
:slight_smile:Barbika: 1IVF+ICSI 01/2008, 01/08 ET - 2 embryjka - negativní, 02/08 KET - 1 embryjko - syn Tobiáš, 2IVF+ICSI 05/10 ET - 2 embryjka - negativní, 7. 7. 2010 KET - 1 embryjko - nezadařilo se, 28. 7. 2010 - konzultace v CARu jak dál pokračovat (3IVF) , takže do 3IVF jdeme v říjnu
:slight_smile:Lucccy: 1IVF stim. Synarel+Puregon, OPU 27. 6. 2010 -14 folikulů, ET 2 embrya, krev 14. 7. 2010, nezdařilo se, zkusí IUI
2. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nechápu, jak se mi podařilo procpat toho smajlíka k sobě do údajů.... No asi z rozčilení. Tak až bude někdo doplňovat tabulku, prosím o vyhnání. Nemá tam co dělat!!! :wink:
2. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek