• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela ahojky, tak jsme měly stejnou zkušenost :pensive: ale věřím, že teď nám to výjde
24. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky věřím, musí. Kdybych nevěřila, že ty lázně pomůžou, tak bych se na ně vybodla. Ale musím udělat všechno pro to, aby mimčo vykouklo na svět, a ty lázně by tomu mohly pomoct. Taky jsem se rozhodla, že do KETu dám dolů deset kilo, třeba by to taky pomohlo.
24. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na ultrazvuk pojedu až 12DC až to dostanu no zatím nic tak snad tento týden dorazí pak budu brát estrofem na sliznici a,když bude na ultrazvuku dobrá tak se dohodnem na ket pokud přežijou mražáčci :wink:
24. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď byli s přítelem na rozlučkové večeři, byl hodný, potěšilo mě to. Teď si tu zpívá a je nějakej veselej. Buď se nadýchal nějakejch oparů v té jeho laboratoři nebo má takovou radost, že odjíždím, nebo nevím.
24. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, už se těším, až budeme těhotnět.
24. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budu brát noretisteron a estrimax na sliznici a pak na KET. Už ať to je.
24. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já v lázních nebyla, ani mi to doktorka nenabídla, ale taky bych jela
24. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to čekání ti nezávidím, já měla měsíčky úplně rozhozený po poslední stimulce a nikdy jsem nevěděla, kdy to dostanu, to byla hrůza chodit do práce a furt být ve střehu :unamused:
24. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela myslíš,že by se těšil,že odjíždíš to snad néééééééé :unamused:
@tadelka já doufám,že to čekání brzo skončí :unamused:
24. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky se Marcel těším až budem všichni hezky těhotnět :wink:
24. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 určo se brzo dočkáš :wink: myslím na tebe
24. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím ,že se jednou dočkáme všechny at je to jakoukoliv formou třeba i adopcí,ale dočkáme ten nahoře nemůže být přeci tak nespravedlivej :slight_smile:
já když tady u nás vidím sprominutím,že to tek napíšu ty naše okolní socky a nemyslím tím jenom Romy ,ale i ostatní jak se rozmnožujou a jim to jde a pak se o to nestaraj tak bych normálně brečela :frowning2:
24. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: dneska nějak nestíhám, tak Vás jdu dočíst :slight_smile:
24. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem si konečně odpočinula,ale mohla bych jít spát zase.To je hrozný když jsou // a pak nic,toho se taky bojím,proto budu testit až za těch 14dní,radši.
@lucccy -tak budeme na tebe myslet,ať to dobře dopadne.
@78marcela -věř,že lázně pomůžou,odpočineš si a nabiješ energii na KET a budete se na sebe s manželem těšit :wink:
@evik31 -to je mrcha,že?Když na ni člověk čeká,tak se jí nikdy nechce a když ji nechce,tak přijde sama,tak snad se brzy dočkáš :slight_smile: a navštíví tě. :slight_smile:
24. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si taky myslím, že jednou to vyjít musí :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo to máš pravdu,nevím čím to je,ale když jdu do města potkávám samé těhotné s bříškem.A jak říkáš,ty co nechcou,těm to jde a pak se o to nestarají,je to smutné :frowning2: :frowning2: Taky nechápu,proč to tak je?????Kdo o tom rozhoduje.
24. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ty lázně ti záááááááááávidím ani nevíš jak :frowning2: letos to na dovolenou moc nevidím, tak snad se alespoň zadaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: @tadelka v sobotu budu držet strašně moc pěstičky... :wink: @evik31 určitě nám to všem nějak vyjde...musíme věřit :slight_smile: a mrcha už určitě brzy přijde....
24. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 taky mám pocit, že těch těhotných teď nějak více...a vždycky mě dostane, když některá ze známých pronese:"my vlastně ani teď nechtěli, ale když už se to stalo...."
24. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já pořád čekám,že my ji pošle Marcelka,ale ona jí asi posílá po šnekovy nebo já nevím teda :grinning:
24. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 díky moc :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no z toho si nic nedělej,já taky tak jeden větší měla,ale pak ty ostatní pěkně dorostly,už se ti to taky krátí.No vidiš 9 je dobré,třeba ještě nějaký přibudou,pěkně relaxuj,ať ještě pěkně dozrají:slight_smile:
24. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to se asi někde zatoulala :slight_smile: ...ale určitě se brzo najde :wink:
24. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla dnes ve městě a taky jsem potkávala těhotné, ach jo :unamused: známá , která byla semnou na pokoji na IVF čeká dvojčátka, tak mě to mrzí, když vidím její bříško a říkám si, že jsem mohla mít taky takové :frowning2:
24. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 doktor říkal, že to vypadá, že bych je mohla mít stejně, jako posledně, tak uvidím, ale jsem pěkně nafouklá :unamused:
24. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 jojo,to je smutný,když ještě někdo nechce a vyjde to :frowning2: .Znám tak taky holky.Bohužel i feťačky kamošky,které už mají mimča.A kde je ta spravedlnost?????Všichni mě říkají nesmíš na to myslet,pak se to povede,to se jim ale řekne, u mě to nejde,když něco chci,tak přes to nejede vlak.
@evik31 neboj,ona dorazí,určitě na tebe nezapomene :grinning: to by ti neudělala
@tadelka uvidíš,příroda ti to určí sama,taky jsem byla 2dny před odběrem nafouklá,to zvládneš uvidíš :sweat_smile: .Buď za ně vděčná,někdo nemá ani to!!!
24. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc mě štve, když slyším v tv, jak nějaká ženská pohodila dítě někam v tašce :angry:
24. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no to je taky bezva,takové matky,nechápu,jak to můžu matka udělat.A hlavně,když v dnešní době existují babyboxy.Zakázala bych takovým matkám mít děti. :frowning2:
No nic chvíli vás opustím,manža mě pozval na večeři,tak to nemůžu odmítnout.Musím nakrmit,ty moje miláčky :slight_smile: Snad večer ještě kouknu.Tak se zatím mějte.
24. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 hezký večer a užij si to pa pa :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jé ty se máš mě tu manža umírá,že ho bolí hlava :unamused:
dneska zrovna zase našly odložené miminko,ale to snad měla odložit nějaká vietnamka
24. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já mizím, užíjte si hezký večer a zítra pa pa :wink:
24. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek