• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka tak to je presne jako moje babicka. Ta mela take Alzajmra a moje mamka se o ni starala. Presne jak rikas, kdyby hlava pracovala tak je tu babca s nama dodnes. Ona kdyz byla babca dite tak prodelala tyfus. To prezilo tehdy jen 5% lidi ale ti co to prezili tak meli tak silny imunni system ze je zadna nemoc jiz nezkolila. nakonec ji nasi zamykali v byte (jinak odesla a honili ji po cele Praze protoze nenaslacestu zpet, ja kdyz jsem prijela na navstevu tak nevedela kdo jsem porad mi rikala "aha tak ty jsi z kanady, no moje vnucka tam taky zije, neznas ji nahodou?". No a poslednich 5 let pak uz jen lezela a mamka ji prebalovala. No a nakonec umrela protoze zapomela ze ma dychat a uz se nenadechla. mamka si to teda uzila :frowning2:, ma muj obdiv. Tak se drz holka :frowning2:.
3. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím,tak u nás od večera pořád leje a leje,ale vzdoušek paráda
3. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky.V noci tady byla taková bouřka a liják-jsem nemohla spát,protože se bouřek šíleně bojím.A to si představte.Odpoledne jsme grilvoali a malá se napila a polila se a začala smát....no my taky a pak jsm se napila já a jak jsem se smála tak mě to vlezlo do jiné dírky a teklo to nosem a fakt jsm se nemohla nadouchnout no byl to fak hnus.Jsem myslela,že se udusím.Manžel zezelenal a fakt se bál :frowning2: a víte co řeklo moje dítě??Skákala,tlemila se a "jupííí maminka se poblinká" :angry: :grinning:
3. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak to musel být zážitek co :grinning:
3. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ted nějak nevím kolik je tu těhul co čekají asi jenom doufalka,že tak je v tom holka nakonec sama :wink:
3. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic no tady nikdo tak jdu vytřít a čeká mě kupa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon ,že pršía není vedro
3. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No ani mi nemluv.Fakt hnus.To se mi nikdy nestalo.
3. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ano, teď aktuálně jsem tu sama. Blaženka mě opustila, ale o víkendu se rozrosteme na 2ks:wink: A brzy nás snad bude ještě víc:slight_smile:
3. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Bára má taky radost, když vidí rodiče v nesnázích:wink::grinning:
3. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka A kdo jde o víkendu??Já začínám mít v tom kapánek bordel.No fakt škodolibá a takhle smát jsem jí ještě neslyšela.
3. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky jestli to tady ta opožděná MS není nějaký mor.Já bych to měla koncem tádne o víkendu dostat a nemám aboslutně žádné příznaky....
3. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata V sobotu jde na KET Marcelka:slight_smile: A mrchu ti klidně přenechám, nechci ji 9 měsíců ani vidět!!!!!!!!!!!
3. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hele holka na mrchu si stoupni do fronty konec s předbíháním děvčata jooooo :angry:
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no kdyby nepřišla z důvodu zázraku tak jí nechci,ale v opačném případě žádné zdržování
3. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 co jsem říkala.Půdeme nakonec spolu :grinning:
3. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no moc nekřič já budu spekulovat až dorazí :wink:
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nebuď pesimista.Ale teda už by mohla.....si dává fakt u Tebe fakt na čas
3. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak ona byla to bylo to dvodenní slabé špinění po té první injekci kdybych to věděla tak už mám ket za sebou,ted musím čekat až zas dorazí v srpnu ,ale potěch 2 dalších injekcích by měla dřív dr.ve čtvrtek říkal do 14dnů tak jsem zvědavá pak ,ale 12dní musím baštit estrofen tak počítám ,když to půjde ket bude koncem srpna,ale to je kdyby ted už záleží fakt jen na té mrše
3. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo táááááák.No tak když se rozhodnu a MS dorazí tak jak m tak to budu určo dřív.ale pořád nevím,
3. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no jo no ty nemusíš brát hormonky na sliznici to já jo :unamused:
3. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No nemusím.Ale...člověk nikdy neví,co bude dělat jeho tělo.Já pořád někde hluboko doufám o přirozeném početí.Bože já jsem ale naivka :grinning:
3. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata proč naivka ,když se vám to jednou už povedlo tak proč by né po druhé
3. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to je sice pravdda.Ale dle Dejmka je i Sárinka zázrak..tak víš jak.
3. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz jsem zase tu. ted jsem uz v kanclu a tak na pocitaci budu az do vecera :slight_smile:. No ono by nas melo tenhle mesic byt ale daleko vice co by meli skusit dalsi pokus, ne? Vzdyt naposledy co jsem to pocitala tak srpen byl mesic dalsiho snazenicka alespon pro 6 z nas.
3. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozmarýnku, já jsem psala, že nás brzy bude ještě víc:wink: Já jsem sice na netu, ale pouštím si zrovna teď Svatební cestu do Jiljí a psychicky se připravuju na chirurgy. Neviděla jsem poslední díl, ale mám ho nahraný a kamarádka mi říkala, že je to silnej kalibr, tak se toho dost bojím. Ale teda funguje to. Filmy odvádí mou pozornost od myšlenek:wink:
3. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hezky v klídku a pomalu udělala základ na lečo. Až dorazí chlap s dětma, hodí se tam vajíčko a večeře je hotová:slight_smile: Mě bolí břicho. Ne z toho, že jsem něco dělala. Bolí mě už od té punkce. Resp. od večera po punkci. Jsem nafouknutá a břicho mě bolí jako na mrchu. Jako příznak bych to brala někdy za týden... Tak snad se z toho jen vys... a bude mi dobře:wink:

Taď si dám nějakého Cimrmana a pak se vrhnu na knížku. Kdybych si četla teď tak stopro usnu. To nechci, už tak se v noci budím každou chvilku:-/
3. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám tady mrtvo :frowning2:
3. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a doufejme ze se budis budes protoze te mimi v brisku jiz vyspat nenecha :grinning: :grinning: :grinning: - holky ja uz tady chci dalsi tehulku tak s tim uz neco udelejme!!!!
3. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ne ne ja jsem tady - jen jsem ted mela telefonni schuzku ale uz jsem zase volna a dalsi telefonni poradu mam az za pul hodky :slight_smile:.
3. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já tady jsem,ale trpím....je mi zle,ten žaludek mi dáváááááááá
3. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek