• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
to se někdo má ,když může pracovat takto :grinning:
3. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa pořád nic nepomáhá jo ,holka tak to budeš muset nějak přetrpět snad se mimi umoudří a přestane tě tak trápit :frowning2:
3. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my ostatní by jsme rádi trpěly s tebou to se neboj :wink:
3. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nekoukala jsi na net není tam něco napsaného na nevolnosti v těhotenství
3. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinko ale to uz jsi za 3 mesici, ne? ja myslela ze od zaludku je blbe jen 3 mesice :frowning2: a ty to mas porad :frowning2:
3. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinko, aha ted jsem se podivala ze ty jsi teprve druhy mesic...tak jeste jeden mesic musis vydrzet!!!!!!!!!!!!!!
3. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek já jsem jen v 8 týdnu,třetí měsíc budu začínat.Někoho to přejde a někdo to má do konce :frowning2: .Jak říkala v televizi Bendová,pernamentní kocovina fuj
3. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
můžu vám říct,že jsem ráda,že jsem doma....jinak bych chcípla :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa jsem našla na netu,že pomáhají nápoje s příměsí cukru vychlazené a po lžičkách,a když je to dlouhodobé tak nasadí dr. nějaké léky neškodící mimi
3. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no to si neumim predstavit ze by me melo byt blbe 9 mesicu, no nazdar bazar!!! :angry: tak to bych si udelala teda opravdu pruzkum vsech moznych a nemoznych vymozenosti jak tomu trochu ulevit. A nejake rady od pokrocilych tehulek tady na konikovi nejsou? To vis mi cekatelky ti moc neporadime.
3. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa to by tě doma stejně nechaly,když si byla na ivf a jinak i kvůli věku i kvůli tomu zvracení a přibíváš,nebo ti jde váha dolů sestřenka taky zvracelatak do těch 3 měsíců smrděla ji i voda co se vařila na kafe
tak vydrž holka
@evik31 jsi hodná,ale asi to musím vytrpět :wink:
@evik31 já zvracím jen ráno,pak už né,ale je mi zle celej den.Když se vyzvracíš,tak se ti uleví,ale takhle :rolling_eyes:
3. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no snad tě to brzy přejde 9 měsíců bych ti to nepřála,ale to by s tebou asi dr. něco pak už dělal si myslím
3. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no užíváš si to těhu fakt se vším všudy :wink:
3. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no vždyt jsem to chtěla :grinning: ,ale tohle mi nedošlo :wink:
3. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa to přejde neboj,já se tady taky pořá uklidnuju :wink: zatím to teda moc nepomáhá,ale snad ,no uvidí se
3. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa ani nevíš jak my ostatní ti to závidíme (samozřejmně zdravě závidíme ,né škodolibě) :sweat_smile:
3. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Evičko vím,taky jsem záviděla,mraky roků a probrečela plno nocí.Neboj dočkáte se!!Já už chci březen,abych už prcka měla u sebe
3. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa no tak to si teda ještě chviličku počkáš do března,ale ono to uteče jak voda neboja až se ti uleví tak to bude vůbec pádit :grinning:
3. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no už aby to bylo,takhle se bojím,někam chodit :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa to věřím nevíš kde tě ta nevolnost přepadne vid :confounded:
ale já si fakt myslím,že to přejde všechny co znám a byly těhu tak je to po tom 3 měsíci a i dřív přešlo,tak snad nebudeš ten druhý případ :wink:
3. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no snad né,ten měsíc to vydržím a bude :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
@kessinkaa Já bych blila, až bych brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alim75 moje řeč :grinning:
3. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa počkej ,že v březnu si řekneš,že to zvracení stálo za to až budeš mýt poklad u sebe,a co by jsi si vlastně přála holku nebo kluka já vím,že ti to pak bude jedno hlavně že to bude zdraví,ale stejně co by sis přála víc :wink:
3. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic holky jdu se poprat s tou kupou prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
občas na vás nakouknu tak zatím :dizzy_face:
3. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem byla včera chvilku prokazatelně těhotná:slight_smile: Dneska už to s jistotou říct nemůžu, na potvrzení musím počkat 14 dnů. Pokud jde o nevolnosti, mě tedy po 12 týdnu neustaly. Pořád jsem měla žaludek, jako by mě do něj někdo nakopal a pocit plnosti... A blila jsem dál. Je fakt, že jsem se taky vody na kávu bála a pak to kafe... blé. Pomohlo mi napít se bublinkaté vody, (dámy teď prominou) vykrkat se a třeba i vyb.... Ale pomohlo to jen na chvilku:frowning2:

@evik31 Já jsem svoji kupici vyžehlila včera před ET:slight_smile: Situace mě donutila. Nechtěla jsem to tu nechat válet kdo ví jak dlouho. Dnes prší, tak se sušit pořádně nedá, takže mi nic nepřibylo:slight_smile: Ale chtělo by to vysát a vytřít. To asi čeká chlapa. Zítra chystá pro holky výlet do dinoparku v Plzni. Když bude pršet, tak až ve čtvrtek. To bude klííííd:wink::grinning:
3. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky doděláno a koukejte mě pochválit :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a... domluvila jsem se sociální pracovnicí, že pratetu umístí dočasně na gerontologické odd. v rámci nemocnice Krč. Možná by to pro ni bylo nejlepší na stálo, ale to se teprve uvidí. Teď mi ta paní slíbila, že ji tam nechají, dokud bude mít nějaké potíže (tím se ovšem nemyslí ten alzhimer). Má bakterii v moči, což je prý na ATB na týden a oteklé nohy - s těmi si myslím poradí raz dva. Kdyby tam byla týden, tak je to pro mě O.K., příští týden už budu zase normálně fungovat. Teď se prostě nechci stresovat. Dnes jsem jí zajistila návštěvu a zítra se na ni zajedu podívat já. Vím, že je zmatená a možná mě ani nepostrádá, ale pomyšlení, že je tam sama a nikdo za ní nechodí mě ubíjí. Ale asi mě vidět chce, protože prý každému říká, že přijde Kamilka:slight_smile: To jsem prosím já. Pan doktor se kterým jsem mluvila se mě ptal "a vy jste Kamilka?:grinning::grinning::grinning:"
3. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek